Ita Wegman Stichting Meneer van Vhet was het alleen zijn niet meer gewend Optimaliseer jij de inzet van onze teams? Gevraagd: Hartcatheterisatiemedewerker 1 Filiaalmanagers <m/v) en Assistent filiaalmanagers im/vi understanding WERKPLAATSBEGELEIDER - - 1 - 11 Full- en parttime FUNCTIE-INHOUD Je draagt zorg voor het welbevinden van onze patienten tijdens hun verblijf op de interventieafdeling. Het behandelteam bestaat mede uit technici en cardiotogen tijdens hartcatheterisaties en interventies. Afwisselend werk je als co-operator steriel aan de behandeltafel of als omloop. Je krijgt een intensieve inwerkperiode onder begeleiding van een van je vaste collega's. Nadien ben je in staat om zelfstandig en in teamverband te werken en ben je bereid tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Kennis van de Engelse taat is een voorwaarde om te kunnen werken in ons team, omdat we vele deskundigen uit andere delen van de wereld opleiden. Je houdt van een afdeling die snei verandert door de technische ontwikkelingen. INLICHTINGEN Voor nadere informatie over deze functie of voor een afspraak om de afdeling interventiecardiologie te bezoeken kun je contact opnemen met een van de teamleiders, Marjo de Ronde of Jeanine Schaaf, telefoon 010 - 463 52 47. Voor overige inlichtingen kun je terecht bij de heer Wil Barthelemy, P&O-adviseur, telefoon 010 - 463 52 87. www.erasmusmc.nl/werken Heel de mens De Ita Wegman Stichting is een overkoepelende organisatie voor zorg aan mensen met een verstandelijke handicap welke werkt vanuit de antroposofische visie. De zorg is transmuraal en omvat nagenoeg het hele zorggebied van intramurale 24-uurs zorg tot zelfstandig wonen en van crechekinderen tot bejaarden. De vestigingen liggen in Rotterdam, Driebergen, Zeist en Amsterdam. D.V.O. Helias biedt dagopvang aan ongeveer 44 mensen met een verstandelijke handicap in de leeftijd van 18 tot 60jaar. Er zijn binnen Helias vier vaste werkgebieden: de pottenbakkerij, de weverij, de tuin en de voedingsgroep. Daarnaast een aantal wisselende activiteiten. D.V.O. Helias zoekt voor de tuingroep een voor 32 uur per week Wij vragen iemand die: Een uitdaging ziet in het omgaan met mensen met een verstandelijke handicap die een specifieke vraag hebben in de begeleiding i.v.m. probleemgedrag en/of psychiatrische problematiek; in het bezit is van de volgende diploma's: B-diploma, Z-diploma of een diploma SPH-SPW; minimaal 2-3 jaar ervaring heeft met de doelgroep; een flexibele en creatieve instelling heeft; affiniteit heeft met sociaaltherapie. Wij bieden: Veel zelfstandigheid; een werkplek met een plezierig werkklimaat; salariering en arbeidsvoorwaarden conform CAO-Gehandicaptenzorg, FWG3.0; aantrekkelijk aanbod vanuit het meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke reaches met c.v. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Sollicitatiecommissie D.V.O. Helias, Van Aelststraat 4, 3067 XB Rotterdam. Inlichtingen: mevrouw M. Paus, telefoon 010-4771719. Selecties vinden plaats in de eerste week van januari. Week 51 TOTAAL-TX1I - - - I 1 - IPIF?j - MS 1 ||H 81^811 - mm Geef jij hem de ruimte om ervan te genieten? Zorggroep Rijnmond www.zorggroeprijnmond.nl Expansion b.v. is een IT-bedrijf dat gespecialiseerd is in digitate archivering. Wij zoeken een: PARTTIME TELEMARKETEER m/v voor ongeveer 20 uur per week. Hiervoor zoeken wij iemand die de Nederlandse taal uitstekend beheerst en aantoonbare ervaring heeft met telemarketing-werkzaamheden bij voorkeur in de ICT sector. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch benaderen van nieuwe en bestaande prospects. Expansion biedt een informele en prettige werksfeer en uitstekende primaire en secundaire voorwaarden. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen of onze website www.expansion.nl bezoeken. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Expansion b.v., t.a.v. de heer Wim Vis, Eendrachtsweg 38, 3012 LC Rotterdam, 010 433 23 06, w.vis@expansion.nl Ons succes Uw carriere De filiaalmanager en assistent filiaalmanaqer: Wij bieden: Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Uw sollicitatie: Lidl Nederland GmbH Medewerker personeelsplanning m/v Het Academisch Ziekenhuis Rotterdam (Dijkzigt, Daniel en Sophia) en de Faculteit der Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen van de Erasmus Universiteit Rotterdam vormen voortaan samen een universitair medisch centrum: Erasmus MC. Waar onderzoek, onderwijs en patientenzorg zijn samengebracht. Waar gewerkt wordt in de geest van samen denken en vooral: samen doen. Met alle ontplooiings- mogelijkheden die horen bij de ambities van de grootste zorgorganisatie van Nederland. Beter worden. DE AFDELING De afdeling Interventiecardiologie in het Thoraxcentrum staat nationaal en internationaal bekend om haar onderzoek naar en behandeling van hart- en vaatziekten in een hightech omgeving. Erzijn 3 behandelkamers waarin vrijwel alle bestaande en nieuwe behandelmethoden toegepast worden met de modernste beeldvormende technieken. De meest voorkomende door ons toegepaste behandelingstechniek bestaat uit het dotteren en stenten van coronairvaten. FUNCTIE-EISEN Je bent een enthousiaste collega die in het bezit is van een diploma Verpieegkunde-A of HBO-V met bij voorkeur werkervaring op cardiologie of thoraxchirurgie. Wellicht heb je een MBRT-opleiding met (eventueel) interventie- ervaring op een angiokamer. Mocht je niet geheel aan dit profiel voldoen of twijfels hebben, aarzel dan niet om gewoon te reageren. ARBEIDSVOORWAARDEN Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.720,- (schaal A08) bij een volledige werkweek. Bovendien ontvang je een toelage en een eindejaarsuitkering. De arbeidsvoor- waarden zijn conform de CAO Academische Ziekenhuizen. SOLLICITATIE Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je binnen 2 weken richten aan Erasmus MC, t.a.v. Wil Barthelemy, P&O-adviseur Thoraxcentrum, Postbus 2040, 3000 CA Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer IC.HC.C9 °P de brief en de envelop, of per e-mail: barthelemy@pers.azr.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Universitair AAedisch Centrum Rotterdam •- ,v 'j. .x. w/ v x" - ,/mv. *- T'.S ijxjjjife. n Even alleen genieten van het uitzicht. Alleen zijn met gedachten over veertig zorg wordt leiding gegeven aan een multidisciplinair team. Tevens zoeken wij jaar varen. Meneer van Vliet was het eigeniijk niet meer gewend. Uitstapjes voor deze locatie verzorgenden (diverse dienstverbanden). Voor meer naar zee zijn voor hem dan 00k altijd een drama... als hij niet even alleen mag informatie bel je met Hannie van Keulen, telefoon (010) 291 81 71Bij ver- genieten van het uitzicht. Natuurlijk zetten wij dan even een stapje terug. De pleeghuis Pniel is er plaats voor twee medisch secretaresses zorgverlening van Zorggroep Rijnmond is namelijk gebaseerd op een pro- (omvang van het dienstverband is bespreekbaar). Voor meer informatie over testants-christelijke mensvisie, waarin de client altijd centraal staat. Uit het deze functie kun je bellen met Kees Goedhart, telefoon (010) 272 64 44. hart en v66r het individu. Bij Zorggroep Rijnmond is er altijd plaats voor enthousiaste medewerkers. Reageren? Schrijf naar Zorggroep Rijnmond, ter attentie van Ciska de Ligt, Dreischorstraat 85, 3086 PP Rotterdam, met vermelding van vacature, loca- Voor onze locatie De Koningshof (Rotterdam-Zuid) zijn wij op zoek naar een tie en de naam van deze krant. Voor een volledig overzicht van vacatures kijk zorgcoordinator (32 uur). Hij/zij organiseert en coordineert de zorg en je op www.zorggroeprijnmond.nl of bel je met de personeelsadministratie, dienstverlening voor 25 dienten. Onder verantwoordelijkheid van het hoofd telefoon: (010) 293 15 55. Zorggroep Rijnmond bestaat uit Atrium, De Burcht, De Koningshof, Pniel, Siloam, Slingedael, Tiendhove en Waelestein. Lidl Nederland is een onderdeel van een grote Europese supermarktketen. Met duizen- den vestigingen in 14 Europese ianden behoort Lidl tot de grootste retailers in Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl actief op de Nederlandse markt. Vanuit 156 winkels, een dis- tributiecentrum in Heerenveen en het hoofdkantoor in Huizen wordt door zo'n 3.400 medewerkers enthousiast gewerkt aan de verdere explosieve groei van de onderneming en haar marktpositie. Lidl onderscheidt zich door een uitstekende prijs/prestatie- en kwa- liteitsverhouding van al haar producten. Voor onze vestigingen in de regio Rotterdam zijn wij op zoek naar: Hebben de verzorging van de winkel hoog in het vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 20 winkelmedewerkers Voeren samen met het team alle voor komende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- inzetplanning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van het filiaal Uitstekende (concurrerende) salariering Goede overige arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden Leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ervaring is een pre Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeldt in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie en de vestigings- plaats waar uw voorkeur naar uit- gaat. Afd. Personeelszaken Postbus 740, 8440 AS Heerenveen E-mail: vacature@lidl.nl Als wereldwijd opererende professionele dienstverlener op het gebied van Assurance Advisory Services, Financial Advisory Services,Tax Legal Services en andere marktspecia- iisaties werkt KPMG voor een op de drie multinationals uit de internationale top-1000. In Nederland telt KPMG ruim 4400 medewerkers. Een belangrijke doelstelling in onze dienst verlening is een markt- en klantgerichte manier van werken. Dit vereist zowel een grote gevoeligheid voor de ontwikkelingen in ae markt als werkelijke belangstelling voor de wen- sen en verwachtingen van iedere individuele klant. Een en ander stelt hoge eisen aan de organisatie en haar medewerkers. KPMG Rotterdam biedt met circa 300 medewerkers een breed scala van diensten aan de meest uiteenlopende klanten. Dit kan varieren van middel- grote bedrijven tot internationale en beursgenoteerde ondernemingen, van bedrijfsleven en overheden tot non-profit organisaties. Voor onze afdeling planning zijn wij op zoek naar een: De functie Als medewerker personeelsplanning ben je medeverantwoordelijk voor het opti- maal en evenwichtig inzetten van teams bij onze klanten, met als doel deze klanten zo goed mogelijk te bedienen. Dit betekent dat je zorgt voor een goed beheer van de planningssyste- men en een goede uitvoering van alle bijbehorende administratieve processen. Concreet behoren de volgende werkzaamheden tot je takenpakket: je beoordeelt aanvragen voor een medewerker of team, waarna je deze verwerkt in het systeem. Belangrijke aspecten hierbij op het niveau van individuele medewerkers zijn de beoordeling van het opdrachtenpakket, ingeplande uren, vakantie, studieverlof, teamsamenstelling en spreiding in de tijd. Je overlegt met opdrachtleiders en je bewaakt doorlopend de geplande bezetting. Je signaleert knel- punten en draagt hier pro-actief oplossingen voor aan. Verder verwerk je informatie in de planningssystemen die aangeleverd wordt door diverse afdelingen binnen KPMG.Tevens verzamel en bewerk je managementinformatie, waaronder data over de productiviteit en de realisatie van de planning. De eisen Voor deze boeiende functie beschik je allereerst over een mbo-diploma. Dit vul je aan met een aantal jaren werkervaring binnen een commerciele omgeving, bijvoorbeeld de uitzendbranche. Ervaring met personeelsplanning is een pre. Om het planningsproces te beheren en te besturen, beschik je over goede kennis van MS Office. Je bent communicatief sterk, nauwkeurig en klantgericht, je luistert goed, weet te overtuigen en je ziet puzzelen als een uitdaging.Ten slotte vragen we van jou een resultaatgerichte instelling en - niet onbe- langrijk - duidelijke affiniteit met plannen en organiseren. Voor informatie over deze functie en de organisatie kun je contact opnemen met de coordi nator personeelsplanning, Bouwiena van Essen, (010) 4534111. Uiteraard kun je 00 k direct solliciteren. Stuurje sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie naar KPMG, t.a.v. Maartje van Amelsfort, postbus 29174, 3001 GD Rotterdam. Of reageer per e-mail: vanamelsfort.maartje@kpmg.nl. Meer informatie over KPMG vind je op www.kpmg.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 29