Kleren ma ken de man! Comfort comfort comfort... Eenvoud en rankheid Slaapsysteem om van te dromen 1S2L I Kom naar de beroemde Burchthuys opruiming B;ffTH!TiTTTrrB <C3SS^ Broekenpers en dressboy in een Bed met stijl, allure en raffinement Eettafelset die getuigt van durf en lef Tapijt op maat Ambachtelijk vakmanschap Geniet nu van de spectaculaire afprijzingen Dit voordeel mag u beslist niet missen trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accesoires verlichting "mm Tijdens de beroemde Burchthuys opruiming wordt de gehele topcollectie wonen slapen aangeboden voor ZEER SPECIALE PRIJZEN. Daar moet u vlug bij zijn! Geniet van de fraaie collecties en het FANTASTISCHE VOORDEEL! U bent van harte welkom! Berlagestraat 235, Rotterdam Alexanderpolder tel. 010 - 456 48 22 in mmsh Kleren maken de man. Het is een gezegde dat nog niets aan kracht heeft ingeboet. Om kleding in optimale vorm te houden biedt een Italiaanse fabrikantfraai ogende, beukenhouten broekenpersen en dressboys.Nieuw in de collectie is de wanddressboy Ambrogio. Speciaal ontwikkeld voor de wat kleiner behuisde. Een volwaardige dressboy die past in iedere slaapkamer, makkelijk is te bevestigen aan de wand door middel van twee schroeven, die opgeklapt geen ruimte inneemt en uitgeklapt een volwaardige dressboy is. Zoals bij alle dressboys is ook hier een royale voorgevormde kledingbeugel gebruikt met brede schouderstukken waardoor een colbert goed in vorm weg gehangen kan worden. Voor het weghangen van de pantalon is een glad afgewerkte houten beugel gebruikt. Er is tevens een plateau aanwezig waar sierraden, horloge et cetera weggelegd kunnen worden. De Ambrogio is gemaakt van beukenhout en is leverbaar in de kleuren naturel en noten. Weinig Nederlanders realiseren zich wat het nut van een broekpers is. Voor een goed begrip dient eerst een misverstand uit de weg te worden geruimd: een broekpers perst niet. Een broekenpers is er alleen om een pantalon met een goede vouw in conditie te houden. Een vouw kan alleen worden verkregen door te persen met behulp van stoom en een hoge temperatuur. Hoe werkt het? Eenmaal in de klem geplaatst en ingeschakeld, wordt de pantalon in zo'n veertig minuten op lichaamstemperatuur gebracht. Dat is de ideale temperatuur, waardoor de pantalon langer en beter in de plooi blijft. Met het nieuwe boxspringbed Prado heeft 'comfort' een dubbele inhoud gekregen. Niemand minder dan topontwerper Hugo de Ruiter tekende voor het ontwerp. Hugo de Ruiter realiseert in de belijning van het model Prado een grote mate van comfort en uitstraling. De voor boxsprings kenmerkende archetypische hoofdborden en voetborden weet hij met veel raffinement van veel comfort te voorzien. In de naar achter wijkende lijnen in het hoofdbord en de geaccentueerde stiknaden, is zijn ervaring in het ontwerpen van ergonomische comfortmeubelen goed zichtbaar. De in het Prado bed toegepaste massief beuken romp is de duurzame basis voor dit boxspringbed met een al even hoogwaardige stoffering. De afgeronde staande zijden zijn zowel robuust als vriendelijk en uitnodigend. Met de 5 centimeter hoge in gepolijst aluminium uitgevoerde poten rust het bed Prado op een fraaie en functionele manier op de vloer. De rechthoekige en vierkante in stijl bijpassende hocker en poefs completeren het ontwerp. Zinko is de moderne lijn waaraan nieuwe modellen zijn toegevoegd: eetkamerstoel Gum en eetkamertafel Mezzo. Stoel Gum bestaat uit een stalen frame met een dubbele epoxcy coating. De zitting en rug zijn van een speciaal soort rubber (half kunststof en half rubber met een inwendig stalen frame voor de stevigheid). De gedachte achter Gum is dat het beantwoordt aan de behoefte van eenvoud en rankheid. Eetkamertafel Mezzo heeft een blad van 15 mm helder float glas. De poten zijn van gesatineerd RVS. De conceptgedachte van Mezzo luidt: een glazentafel met vier aan het glas verlijmde poten geven als ontwerp de meest lineaire en simpele vorm van een tafel weer. Dit in combinatie met de halfronde holle poten die in het glas doorlopen maken samen een mix van eenvoud (minimalisme) metspeelsheid. Zinko concentreert zich op tafels, stoelen, dressoirs veelal vervaardigd van staal met glas (aluminium, RVS of geepoxeerd staal). Dit jonge merk richt zich op de eigentijdse bewuste consument. Het resultaat is een snel groeiende collectie met modellen die dan weer durf en lef vragen en dan weer sterk van eenvoud zijn. Een tapijt dat voor 60 procent uit paardenhaar en circa 40 procent wol bestaat moet de naam Heavyhippic krijgen. En zo gebeurde het ook. Ontwer- per Jeroen Vinken legde de ba sis voor dit bijzondere tapijt van 'de Millenerpoort'. Een uit- voering in een lagere pool kreeg de naam Hippicfield. De tapijten zijn leverbaar in iedere gewenste maat en vorm en in meerdere kleurcombinaties. Een tapijt van 'de Millener poort' wordt gemaakt volgens de wensen van de klant. Deze kiest voor klassiek met een be- scheiden dessin of juist uitbun- dig, voor effen of voor een mo- tief uit het interieur. De consu ment bepaalt hoe het tapijt er- uit gaat zien. Men kan een keuze maken uit de uitgebrei- de 'de Millenerpoort'-design- collectie: van klassiek tot mo dern, maar het is ook mogelijk een eigen tapijt te ontwerpen. Dan bepaalt men zeif vorm, maat, dessin en kleur. En wan- neer de klant in de uitgebreide kleurcollectie niet vindt wat hij zoekt, dan wordt de wol ge- verfd in de door hem gewenste kleur. Meer informatie: 046- 4202060. Deze moderne, strak vormge- geven stoel, genaamd 'Paul', heeft een houten zitting in twee delen. Door zijn sobere en strakke vormgeving past de stoelen in het moderne interi eur. Hij is leverbaar in white wash, een donkere mat lak (eco lak) en in moderne kleu ren donkerblauw, oranje, geel en purple. Als extra optie kan de stoel ook geleverd worden met losse kussens in diverse stoffen in natuurtinten. Als beste getest i lii'tiTn' "mill Het Omass' slaapsysteem (Orthotopic Multizone Advanced Sleeping System) is de nieuwste ontwikkeling op het gebied van innovatief slaapcomfort. Dit nieuwe systeem is een verdere optimalisatie van het reeds bestaande Twinspring' veringsysteem. De kern van de Omass' matras bestaat uit 12 centimeter hoge cilindrische stalen veren van verschillende diameter, waaromheen een met honderden inkepingen geperforeerde buitenveer' van een speciaal ontworpen P.U. schuim van een hoog soortelijk gewicht is aangebracht. In totaal zijn er per eenpersoonsmatras 14 verschillende comfortzones. Afhankelijk van lengte, lichaamsbouw, gewicht en slaaphouding kan een keuze worden gemaakt uit vier type matrassen. Omass' is eveneens verkrijgbaar in een keuzecombinatie' van dubbele matrassen: de oplossing voor partners met verschillende lichaamsgewichten. Men slaapt op een matras maar elke helft is gepersonaliseerd zodat eenieder kan genieten van welverdiend slaapcomfort. De Omass' matrassen worden geleverd met een hoogwaardige kwaliteit hoes van hypoallergeen, elastisch dubbeldoek (75 procent katoen en 25 procent polyester). De afritsbare hoes is rondom doorstikt op een dikke comfortlaag van 400 gr/m2 polyester vezel. De producten worden regelmatig getest bij diverse bekende onderzoeksbureaus. Tijdens recente testen bij het vooraanstaande Duitse L.G.A. behaalde het Twinspring' systeem een score van 99 procent van het totaal aantal te behalen punten. Een uitstekend resultaat. Niet voor niets werd het Omass Slaapsysteem' tijdens de Internationale Meubelbeurs in Brussel (4 t/m 7 november 2001) in de categorie Slaapcomfort' dan ook bekroond met de Meubeltrofee 2001 m V!!JJ II It1.1.1Mm. J_II m.II. .if. Hofstede- 3B Mol lederen zitmeubelen ID-antiek - Muileman Savannah - Charm Classic - Heldense Frommholz - RAC - Finkeldei - Schuitema (ugendstil-Shaker jnnf wonen slapen Openingstijden: dinsdag t m vrijdag van 9.30 17.30 uur, zaterdagvan 10.00-17.00 uur vrijdag koopavond tot 21.00 uur www.burchthuys.nl Auping Lattoflex Pullman Zevenslaper Treco Slaapmeubilair

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 13