Kom over de hrn met je talent! GEZ0CHT M0DELLEN (Plv.) Hoofd Burgerzaken v/m, Beleidsmedewerker Buitenruimte en Verkeer enVervoer v/m, SK 11, 36 uur per week PROJECTLEIDER TODAY ■Fcihriciui: Dus bel voor een afspraak! Lengkeek, Laarman De Hosson Ervaren Machine Operators m/v Week 4 Magazijnmedewerkers Teamleader Waveplanner Inventory Controller CHARLOIS SK 9 indicatief, 36 uur per week Am letted van priarit&tsgroepen (vrouwen, migrmten, gehandicap- ten en jmgeren) die aan de gestelde lopleidingsleisen vofdoen, wordt de voorkeur gegeveri. ENDENBURG ELEKTROTECHNIEK B.V. endenburg medewerker projectadministratie m/v <pzA/[y Way Models is op zoek naar verschillen de type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials, reclame en modeforografie, tot figuranten bij films, modeshows en promotieteams. Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur Telefoon 010-411 30 OO De organisatie Netwerk VSP is een grote, landelijk opererende, verspreider van voorname- lijk ongeadresseerd reclamedrukwerk, periodieken en mailings en is een dochteronderneming van TPG Post. Het sorteer- sealproces vervult een cruciale rol in de logistieke keten van Netwerk VSP. In het Sorteer en Seal Centrum, wordt het fysieke eindproduct geproduceerd dat de consument ontvangt. Voor ons Sorteer en Seal Centrum gevestigd in Ridderkerk zoeken wij De functie Als machine operator ben je verantwoordelijk voor het aansturen en het coordineren van het logistieke en technische proces aan een sorteer- seal- machine en geef je leiding aan een team van 2 tot 10 medewerkers dat een machine bedient. Je ziet toe op een ongestoord verloop van het proces, ter realisatie van een zo hoog mogelijke productiviteit binnen de gestelde kwaliteitskaders. Je verhelpt storingen en pleegt onderhoud aan de machine. Je draagt ook zorg voor de veiligheid rond de machine. Daarnaast verricht je de benodigde administratieve taken en lever je een bijdrage aan een goed functionerend werkoverleg ter realisatie van optimale arbeidsverhoudingen. De functie-eisen Je hebt een technische opleiding gevolgd op mbo-niveau en bij voorkeur ervaring opgedaan als operator aan grote productiemachines. je neemt je verantwoordelijkheid en ziet het als een uitdaging om een team collega's aan te sturen om in samenwerking een kwalitatief goed product te realiseren. Je bent een teamplayer met een flexibele instelling die tegen de soms hoge werkdruk bestand is. De arbeidsvoorwaarden Het huidige werkrooster, in een tweeploegendienst, kent een 4-daagse werk week van 38 uur, van woensdagavond tot zondagmiddag. Netwerk VSP biedt een modern pakket aan arbeidsvoorwaarden als o.a. een marktcon- form salaris met een 13e maand, een spaarloonregeling, een kinderopvang- regeling en 24 vakantiedagen op basis van een 38-urige werkweek. Belangstelling? Stuur een bondige sollicitatiebrief met c.v. naar: Netwerk VSP BV Mevrouw M. Eerhard Postbus 3083 2980 DB Ridderkerk Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet opprijsgesteld. TOTAAL-TXIO Reebok Reebok Reebok International Ltd. geniet wereldwijd bekendheid met haar ontwerp, productie, marketing en distributie van sport-, fitness-, en vrijetijdschoenen, kleding en accessoires. Reebok verkoopt haar producten in ongeveer 170 landen. Naast het merk Reebok voeren wij ook de merken Rockport, Greg Norman en Ralph Lauren Footwear. De omzet bedroeg in 2001 wereldwijd 3,0 miljard. De logjstieke dienstverlening voor Europa bevindt zich momenteel in een centralisatie fase. Leidend in deze centralisatie is de opstart van het nieuwe 'state of the art' Europese Distributiecentrum, met een oppervlakte van 50.000 m2, gevestigd op de Maasvlakte te Rotterdam. Voor ons hypermoderne distributiecentrum zoeken wij de volgende enthousiaste en gemotiveerde collega's: Functie-inhoud: De magazijnmedewerker lost vrachtwagens, controleert zendingen, plaatst goederen in de daartoe bestemde Bulk- of Pickstellingen, voert magazijnmutaties in het geautomatiseerde systeem in, verzamelt orders met gebruikmaking van scanapparatuur, voedt diverse sorteer- machines, verricht Value Added Services, maakt orders verzendklaar en belaadt vrachtwagens. Functie-eisenZ-wensen: De magazijnmedewerker werkt nauwkeurig, heeft een flexibele houding m.b.t. het werken op verschillende afdelingen binnen het warehouse, focust zowel op productiviteit als kwaliteit en heeft een goede kennis van de Nederlandse taal. Het is een pre voor ons als je in het bezit bent van een reachtruckdiploma, ervaring hebt met geautomatiseerde magazijnwerkzaamheden en RF-scanners. Functie-inhoud: De teamleader draagt zorg voor een optimale inzet van de tot de afde- ling behorende werknemers en materiaal, is verantwoordleijk voor de voortgang van de werkzaamheden binnen de afdeling conform de vooraf gestelde doelen, lost problemen op t.a.v. werknemers en mate riaal, geeft aanwijzingen en instructies aan warehouse medewerkers, houdt structureel werkoverleg, beoordelings- en functioneringsge- sprekken, is verantwoordelijk voor de uren-, ziekte- en vakantie/verlof- registratie, etc. en de opvolging van het ziekteverzuimbeleid.en draagt zorg voor de kwaliteit, veiligheid, orde en netheid binnen de afdeling. Functie-eisenAwensen: De teamleader beschikt over een door opleiding en/of ervaring verkre- gen mbo-werk- en denkniveau, heeft een open stijl van leidinggeven en is een motivator voor zijn medewerkers, beschikt over goede com- municatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, heeft kwaliteit, veiligheid, orde en netheid hoog in het vaandel staan, heeft goede kennis van PC-gebruik, waaronder MS Office en beschikt over een flexibele werkhouding en is bereid om werkzaamheden buiten de normale werktijden te verrichten. Functie-inhoud: De waveplanner maakt en plant waves (samenstelling van orders) in m.b.v. het Warehouse Management Systeem, stemt dit af met de ope- rationele afdelingen, daarbij rekening houdend met de (on)mogelijk- heden, stemt met de diverse ondersteunende afdelingen de randvoor- waarden en prioriteiten af, houdt de voortgang van de operationele werkzaamheden in de gaten en meldt afwijkingen en past desgewenst de gemaakte planningen aan. Functie-eisenZ-wensen: De waveplanner heeft een mbo-opleiding met werkervaring of is een startende hbo'er (hbo Logistiek Economie), heeft analytisch inzicht, werkt graag met cijfers en heeft een pro-actieve houding, is admi- nistratief onderlegd en kan goed onderweg met de gangbare soft- warepakketten Word en Excel. Kennis van geautomatiseerde Warehouse Management Systemen is een pre. Functie-inhoud: De inventory controller voert administratieve en operationele taken uit ten behoeve van een juist voorraadbeheer en controleert de naleving van de operationele procedures. Hiertoe voert hij/zij voorraad- stellingen uit op diverse afdelingen, onderzoekt en rapporteert voorraadverschillen, voert daar waar nodig voorraadaanpassingen uit, onderzoekt en rapporteert omtrent hoeveelheidverschillen in zendingen van binnenkomende goederen, controleert uitgaande orders op juistheid. Functie-eisenZ-wensen: De inventory controller beschikt over een mbo-werk- en denkniveau verkregen door opleiding en/of ervaring, is analytisch en kan goed organiseren, kan zelfstandig werken en is van nature nauwkeurig, kan goed overweg met MS Word, Excel en Access en heeft daarnaast goed ontwikkelde sociale en communicatieve vaardigheden. Ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. Gezien de aard van de werkzaamheden is het van belang geen hoogtevrees te hebben. Het betreft hierfuncties binnen een dynamische en soms hectische omgeving van een multinational. Indien je ge'interesseerd bent in een van deze boeiende en veelzijdigefuncties binnen een internationaal bedrijf, stuurof mail dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Reebok Distribution B.V., T.a.v. Human Resources, Postbus 1176,3180 AD Rozenburg. E-mail: nl.iobs@Reebok.com. Vermeld op je enveloppe of in je mail naarwelke functie je solliciteert. Charlois Hillegersberg-Schiebroek Kralingen/Crooswijk IJsselmonde Hoek van Holland Noord Gemeente Rotterdam Hoogvliet Overschie Delfshaven De deelgemeenten van Rotterdam geven zelf vorm aan het beleid op maatschappelijke lebieden die de bewoners direct aangaan. Daarmee vormen de deelgemeenten een brug tussen het stadsbestuur en de burgers. De samenwerking met beide maakt het werken bij de deelgemeenten extra boeiend. Naast het beleid ten aanzien van de lokale problematie- ken hebben de deelgemeenten een eigen inbreng in gemeentebrede beleidszaken, zoals op het gebied van volkshuisvesting, infrastructuur, bestemmingsplannen en veiligheid. Dat geeft dus ook een grootstedelijke dimensie aan je werk. Deelgemeente met 68.000 inwoners, gelegen in Rotterdam-Zuid. Charlois kent veel variatie, met vooroorlogse stadswijken en naoor- logse ruime, groene "tuinsteden", buurten met een bijna dorps karakter en grote stedelijke projecten. De bevolking is multicultu- reel. De organisatie van de deelgemeente telt ca. 90 medewerkers en bestaat uit drie sectoren: Wijkzaken, Publiekszaken en Bedrijfszaken. Het kantoor van de deelgemeente grenst vrijwel direct aan het winkelcentrum Zuidplein en het gelijknamige metro- station. De afdeling Burgerzaken is onderdeel van de sector Publieks zaken. Het sectorhoofd is formeel tevens Hoofd Burgerzaken, maar delegeert de dagelijkse leiding aan het plaatsvervangend Hoofd. Voor deze functie zoekt de deelgemeente een manager die op stimulerende en inspirerende wijze leiding kan geven aan de afdeling, in goede samenspraak met het sectorhoofd. Als plaatsvervangend hoofd ben je verantwoordelijk voor een goed werkklimaat op de afdeling. Je organiseert de werkzaamhe den, roostert collega's in, voert het verlof- en ziekteverzuimbeleid uit en lost eventuele problemen met klanten op. Je bewaakt de kwaliteit van de afdelingsproductie, voert overleg met je collega-afdelings- hoofden bij de andere deelgemeenten en adviseert het sectorhoofd inzake de organisatie en bedrijfsvoering van de afdeling. Je hebt een HBO werk- en denkniveau en meerdere jaren ervaring in een managementfunctie. Als juiste kandidaat beschik je over een servicegerichte instelling, een hoge mate van stressbestendigheid en uitstekende contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden. Je kent je moderne talen en bent ook vertrouwd met diverse auto- matiseringstoepassingen. Verder verwachten we dat je bereid bent tot een flexibele werkindeling en dat je een visie hebt op de toe- komst van Burgerzaken. Een afgeronde opleiding AA-BZ is een pre. Het salaris loopt tot maximaal 3.102,- bruto per maand (schaal 9 indicatief) bij een volledige werkweek en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie over deze functie is verkrijgbaar bij de heer A. Mulder, sectorhoofd Publiekszaken, tel. 010 - 410 74 66, of de heer J.W.E. van de Poel, deelgemeente- secretaris, tel. 010 - 410 74 38. Een psychologisch onderzoek of een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Vacaturenummer POD/20Q2/100 De sector Wijkzaken is verantwoordelijk voor de integrate voor- bereiding en uitvoering van het beleid op het gebied van ruimtelijke ordening, volkshuisvesting, verkeer en vervoer, buitenruimte, milieu, welzijn, onderwijs, vorming en ontwikkeling, kinderopvang, zorg en sport en recreatie. De sector bestaat uit de afdelingen Wijkaangelegenheden, Maatschappelijke Aangelegenheden en Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer Buitenruimte (RQBB). Binnen de afdeling R0B8 is een vacature ontstaan voor de functie Beleidsmedewerker Buitenruimte en Verkeer en Vervoer. In deze functie geef je vorm en inhoud aan de strategische beleidsontwikkeiing op het gebied van de buitenruimte, Hiertoe screen je continu de omgeving op relevante ontwikkelingen en ver- taal je deze signalen naar nieuw beleid. Je bouwt en onderhoudt net- werken met o.a. directies van corporaties, particuliere ontwikke- laars en diensten en bedrijven, participeert in planteams en behar- tigt daarin de belangen van de deelgemeente. Op projectgebied ben je mede verantwoordelijk voor de totstandkoming van projectvoor- stellen en territorial plannen, alsmede de bewaking van voortgang en inhoud. De functie heeft ook een interessante financiele dimen sie: het activeren en aanboren van externe financieringsbronnen, het regelen van interne financieringen, het bewaken van budgetten en het zorgdragen voor planning en control. In samenspraak met het bureau Planning Control zul je de'ilodige instrumenten ter zake ontwikkelen. Je hebt een academisch werk- en denkniveau en ruime ervaring met projectmatig werken. Uiteraard ben je vertrouwd met diverse methoden en technieken van beleidsonderzoek. Je instelling is gericht op samenwerking en vernieuwing, je beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en je durft op de juiste momenten beslissingen te nemen, ook al weet je dat niet altijd alfe zekerheden zijn ingebouwd. Het salaris loopt tot maximaal 3.973,- bruto per maand (schaal 11) btj een volledige werkweek en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie over deze functie is verkrijgbaar bij de heer B. van Hoef, sectorhoofd Wijkzaken,, tel. 010 - 410 74 09. Vacaturenummer POD/2002/127 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op pr|s gesteld. De deelgemeente...dichterbij de burgerij! Procedure: Richt je schriftelijke sollicitatie - graag binnen 14 dagen na deze publicatie - onder vermelding van het vacaturenummer in de linker- bovenhoek van de brief en envelop aan: Deelgemeente Charlois, t.a.v. mr. drs. J.W.E. van de Poel, Postbus 5410, 3008 AK Rotterdam. Als u investeert in ons, dan doen wij dat in u. Op korte termijn zoeken wij voor zowel de afdeling Industrie als de afdeling Utiliteit een ervaren: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het realiseren van projecten van uiteenlopende aard in de sector Utiliteit en Industrie. Het aansturen van de werkvoorbereiding en uitvoering behoort tot de dagelijkse werkzaamheden, alsook het onderhouden van de contacten met de opdrachtgevers. Beschikt u over een afgeronde hbo- of mbo-opleiding in de richting E,, leidinggevende en organisatorische capaciteiten, communicatieve vaardigheden, een passende attitude tot het werken in teamverband en relevante ervaring, dan bent u de projectleider die wij zoeken. Voor meer informatie neemt u contact op met J.F. Wentink, telefoon 010-4523822, of kijk op www.endenburg.nl. Uw c.v. met begeleidend schrijven kunt u sturen naar: ELEKTROTECHNIEK B.V. IJsclubstraat 13-31,3061 GR Rotterdam Postbus 4197,3006 AD Rotterdam Fax 010-4528264 E-mail p&o@endenburg.nl Wij zoeken een die wil werken in een creatieve, inspirerende omgeving. Fabrique ontwerpt onder andere huisstijlen, affiches, boeken, internetsites, decors, videoclips, bussen en bewegwijzering voor klanten als Freek de Jonge, Albert Heijn, RTV West, IKEA, Simple Minds, Gemeente Delft en de NS. Wij verwachten dat je in een klein team de verantwoordelijkheid neemt voor jouw deel van de projectadministratie, uren- en budgetrapportages en het voorbereiden en maken van offertes. Daarvoor moet je secuur en alert zijn, zelfstandig kunnen werken en initiatief tonen. Een financieel- administratieve achtergrond is noodzakelijk. Kennis van en ervaring met Exact-software en het grafische proces is een voordeel. Wij bieden een prima salaris conform de BNO- richtlijnen, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en de ruimte om je Je ontwikkelen. We gaan uit van 32-40 uur. Lees meer over ons en deze vacature op: www.fabrique.nl Daar kun je ook online solliciteren. Je kunt ook een brief en cv sturen naar: Fabrique, T.a.v. Marije Rooijmans, Oude Delft 201, 2611 HD Delft, 015-2195610, pz@fabrique.nl Je bent zelfbewust. actief. altijd op zoek naar nieuwe uit- dagingen en je wilt je carriere zelf bepalen. Voor jou is je werk natuurlijk meer dan gewoon een baan. Het zegt ook wie je bent. Als professional in een management onder steunende functie benut je al je talenten optimaal. Maar hoe vind je vandaag die omgeving waarin je morgen je dromen kunt waarmaken? Die omgeving. die inspireren de werkplek. waar je professioneel en persoonlijk verder komt, vinden wij voor je. —I Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeltl! (*Minderjarigen onder begeleiding van den van de ouders.) Secretary TODAY kan voor jou bemiddelen op de volgen de manieren: TODAY Team interim secretaresses in dienst van Secretary TODAY TODAY Select direct een vaste baan middels werving selectie TODAY flex tijdelijke banen en met zicht op vast dienstverband Secretary TODAY is er voor management assistentes, directiesecretaresses, teamsecretaresses. afdeling- secretaresses. officemanagers enz. Wil je meer weten? Kijk op www.secretarytoday.nl of bel voor een afspraak naar010-411 51 08 r SECRETARY v v V in good comoan Haringvliet 92 3011 TH Rotterdam tel: 010-4115108 fax:010-411 42 03 info@secretarytoday.nl Lengkeek, Loorman De Hoss on I ever I uiteen lopende diensten aan de verzek eringsb ra n ch e, overh edenpa rticuliere en publieke instellingen. Het dienstenpakhet omvat expertisestaxaties vooropnameni lispedies en claims services. Binnen onze hechte organisatie warden projecten met een doelmatige inzet van Itennis en ervaring uitgevoerd. De teams van experts werken in geheel Nederland vanuit vestigingen in Schiedam, Amsterdam en Zwolle. Middels het netwerk van R es olve In t em a t i on a I opereert Lengheek, Laarman 6s De Hosson ook wereldwijd. Partners in duidelijldwid EXPERTS TAXATFl'RN AD VIS KIRS Voor Lengkeek Taxatiesvestiging Schiedam zoeken wij een: SECRETARESSE De sttretaresse die wij zoeken, beheerst de secretariele werkzaamheden tot in de finesses. Haar Nederlands in woord en geschrift is vlekkeloos. Ze heeft ervaring met MS Office en beschikt bij voorkeur over verzekerings- kennis. Een goed humeur, dienstvaardigheid en gevoel voor humor zijn belangrijke karaktereigenschappen. Tot de taken beboren: het aannemen van nieuwe taxatieopdrachten en het administratief verwerken daarvan het uitweTken van taxatierapporten in nauwe samenwerking met de taxateurs het plannen van buitenwerk en het bijhouden van' de agenda van de afdeling het bewaken van onderhanden dossiers hetverzorgen van correspondentie de communicatie met opdrachtgevers over de voortgang van opdrachten Wij bieden: een uitdagende en afwisselende fulltime functie in een hecht team een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden een plezierige en collegiale werksfeer goede ontplooiings- en carrieremogelijkheden Geinteresseerd? Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Anja Malcorps (010 - 246 20 15). Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u sturen naar: Lengkeek, Laarman De Hosson t.a.v. Anja Malcorps, Postbus 3155, 3101 ED Schiedam Voor meer informatie surf naar www.Iengkeek.nl Wo P Bereikt °P het juiste moment I I de juiste consument

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 14