Lingerie voor fun en beauty Bloeiend groen voor in h Casio Tough Solar Sabaru vernieuwt totale Impreza -lijn Kids gaan voor ruig Zomercollectie voor de manne echtalles over de Van borst naar bil Decoreren met kleur Zonnekracht: Januari 2003 Dit wordt de zomer van de denim gezondheid reizen gastronomie trends gadgets mode fun uitgaan schoonheid Beha'scombineren met een veelheid aan grappige, sexie of lief lijke strings, slips en boxers. Het wordt steeds eenvoudi- gereen persoonlijkelook'tecreeeren.Binnende lingerie is een verschuiving waarneembaarvan borst naar bil; van bh naar slip. Deze verschuiving is voor een grootdeelteverkla- ren door de heersende heupmode. Hunkemoller speelt in op deze trend door heel veelverschil- lende strings, slips en boxers in vrolijke kleuren en grappige prints aan tebieden, dievervolgenste combinerenzijn met een beha. In de homewear- en badmodecollectie vertaalt deze trend zich in laagzittendebroeken en slipsdieworden gedragen onder korte tops. Met de uitgangspunten van fun enerzijds en beauty anderzijds heeft Hunkemoller een unieke voorjaar/zomer col lectie 2003 weten neerte zetten. Zodra de eerste zonnestralen zich aandienen,krij- gendemeestemensendevoorjaarskriebelsomiets met het interieur te doen. We gooien de ramen open en genieten van de steedsTanger wordende dagen. Tijd voormeerlichten kleurin huis. Metbloeiende planten kunjeopeen eigentijdse manierje interi eur een kleurrijk accent geven. Een nieuwe kijk op modern decoreren. Tip: bezoek de stylingdemonstraties met bloeien- de planten op het Woonmodeplein tijdensdeHuis- houdbeurs in de Rai, Amsterdam, van 28 maarttot en met 6 april. Subaru staat er om be- kend goed te luisteren naar wat er in de markt leeft en is steeds op zoek naar mogelijkhe- den om zijn modellen te verbeteren en aantrek- kelijker te maken. Een belangrijke reden voor de vernieuwingsdrang die Sabaru voordetota- le Impreza AWD-lijn 2003 aan de dag legde. Die voortdurende wens om tot de absolute top te horen blijkt succes- vol. Niet voor niets behaalt Subaru al sinds jaar en dag topscores in klan- tentevredenheidson- derzoeken, zoals die jaarlijks door verschei- deneinstitutenworden georganiseerd. Sabaru aarzelt niet om zelfs de modellen aan te pak- ken die al een begrip in hun klasse zijn zoals de Subara Impreza AWD. Dit model heeft in de tien jaar van haar be- staan bijna de status van icoon verworven, zeker als het de van ral- lykannonnen afgeleide GT Turbo en WRX ver- siesbetreft. Sinds de introductie zijn zonnecellen gemeengoed geworden. Zelfs degemiddeldecalculatorismeteenpaarcellenuitgerust.Helehuizen worden via zonnepanelen verwarmd. Casio brengt nu zelfs horloges die volledig op licht werken. Deze Casio 'Tough Solar' horloges heb- ben niet een battery, maarenkeleen chip. Dus nooit meer batter ijen vervangen!) Door een speciale isolatielaag kan met een zonnecel van miniem for- maatzoveelstroom op een chip worde opgeslagen. dateen complex horloge er volledig op kan werken. Dus een horloge met niet alleen tijdfunctie, maarook verlichting energievreter bij uitstek) en data- en meetfucties. De eerste modellen die met deze 'Tough Solar'- cellen zijn uitgerust, zijn horloges voor verschillende sporten, die naast een ruig stukje technologieookeenverniewd,meergelikteuitstralinghebben.Kort- om: Casio is klaar voor de toekomst. Kids willen er niet alleen hip uit zien, hun kleding moet vooral lekkerzitten. Ruig en nochalant zijn de kenmer- ken van de nieuwe kinder- zomermode. Off the road is het uitgangspunt, verwerkt in doorleefde en viesge- maakte stoffen. Veel denim, maar ook zachte katoen in jeansblauw, zwart, grijs en donkergroen. Het off the road gevoel wordt versterkt door grafische prints en tek- sten uitde wereld van motor en autosport. Lekker eigen- wijs! De zomer van 2003 wordt de zomer van de denim. En dat vindt niet alleen 'hardcore' jeansmerk Lee. Vrijheid, on- gebreideld optimisme en een mateloos zorgeloos ge voel zijn de kenmerken die horen bij de grote denim- trend van deze zomer. De Lee lente/zomercollecti 2003 is een lange denim summerparty van in hetgras liggen en genieten van zon en muziek en van aan zee dansen tot zonsondergang. Superblauw, zongebleekt - bijna wit-denimen lowtech finishes met subtiele, maar wel heel veel vervaalde wit- te, slijtage plekken nemen het straatbeeld over. Net zoals het merk Lee, die goed op weg is de favouriet te worden simpelweg door- dat de jeans gewoon echt lekker zitten. Jeans met een echte Leek-look beetje laag, hoekig, cool en sexie) voor de mannen, voor de vrouwen 'laidback sexie' Echte denim power dus. H Less is boring lijkt het credo van de nieuwe zomercollectie 2003 van WE Men. BLoemenprints gaan samen met multicolored stripes en damaged denim met geborduurde paisly. De belijning is al even divers, van hemden met grandad sluiting tot stoere workers en wijde drawstring pants. Vloeken en botsen zijn termen uit het verleden. De nieuwe man draagtalles bij elkaarencreeert zijn eigen stijl. Contrastrijk en toch in evenwicht. Dat is Balance, de collectievan WEdiezich kenmerkt door het grote aantal verschillende dessins in de verschillende artikelen die allemaal doorelkaar kunnen worden gedragen. Dat levert een onverwachts en stijlvol beeld op. Siank gesneden Colberts die met slechts twee knopen sluiten zijn helemaal van nu, terwijl hemden met hoge staanders en dubbele manchetknopen doen denken aan ambachtelijkltaliaans kleermakerschap. Hetthema Desertvan WE Men isgeinspireerd op de nomadische stijl van Noord- Afrika. Denk aan rijk gedecoreerde bedoeientenen,dewarme kleuren van de Sahara en etnische prints op tunieken en kleden. Een hedendaagse vertaling daarvan levert een expressieve collectie op. Opvallend is de diversiteit aan stoffen en dessins.Ruig, nonchalant en nostalgisch zijn de kenmerken van Pioneer. De vrijheidsdrang en rebelie van de Amerikaanse pioneers is het uitgangspunt, verwerkt in ruige doorleefde stoffen en verwassen kleuren. Veel denim en cord dus. De Utopia lijn straalt een cleane sfeer uit. Multicolor strepen, hippie-achtige bloemendessins en zachte kleuren zijn niet alleenerg retro, maarooksportief. Katoen in allerlei kleuren en vormen voert de boventoon. Sweatstof voorvesten, gemengd met linnen of canvas voor drawstring pants, geribbeld gebreid voortruien en ultrazacht gewassen voor overhemden en over knee shorts. Ik wil een krantdie weet. Mijn krant... Rotterdams Dagblad] Bel voor een proefabonnement: 0800-0642 ffotterdams Dagblad ass is v otterdamse haven FULL At/y0 4

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 9