GALLiGALL Printvisie zoekt MEDEWERKERS m/v het Rotterdams Dagblad Interesse? Flevum' Account Manag Lambert er m/v H U M A T® H Enthousiaste aankomend filiaalmanager of filiaalmanager m/v -kleuren offsetdrukker zoekt voor de werving van (proef)abonnementen voor K OOIjMAN Verpleegkundigen en begeleiders Week 5 TOTAAL-TX08 v FARELCOLLEG E DOCENTEN GEVRAAGD Levensbeschouwing 15-18 u Nederlands 20-26 u Assistent monteur elektrotechniek t.b.v. de utiliteitsbouw Zelfstandig monteur elektrotechnische installaties Als zelfstandig onderdeel binnen Ahold is Gall Gall met ruim 480 winkels de grootste slijterijketen van Nederland. Gevraagd voor onze speciaalzaak te Schiedam Het takenpakket: Verkoop en advies, leidinggeven, bijdragen aan verbe- tering van service aan klanten, begroten, bestellen, fili- aaladministratie, etc. Wij bieden: Een fulltime functie en opleiding tot filiaalmanager. Goede arbeidsvoorzieningen zoals: - goede CAO - collectieve verzekering - prettige werksfeer - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Vakopleiding (slijtersvakdiploma). Hetprofiel: Klantgericht, representatief en een ondernemings- geest. Bereid om regelmatig opleidingen en cursussen te volgen. Ervaring in detailhandel is een pre. Belangstelling? Schriftelijke sollicitaties naar: Gebr. de Block t.a.v. dhr. E. de Block Hagastraat 1 3114 NC Schiedam E-mail: ahdeblock@wxs.nl Schoonmaakbedrijf Demian zoekt ENTHOUSIAST SCHOONMAAKPERSONEEL voor in de ochtenduren, avonduren en weekend, voor Grand Cafe en kantoren in Rotterdam en Den Haag. Wij bieden u een salaris boven CAO-niveau. ^bemlcuv 11 Het betreft geen thuiswerk, u belt vanuit Rotterdam centrum. De werktijden zijn op maandagt/m donderdag van 14.00-17.00 uur en/of van 17.30 - 20.30 uur. Flexibele werktijden en verschillende dagen zijn in overleg mogelijk. We zoeken enthousiaste mensen die beschik- ken over een perfecte beheersing van de Nederlandsetaal. Minimale leeftijd 21 jaar. Belt u dan met mevrouw J. Nijboer voor een orienterend gesprek. Zij is bereikbaarop maandagt/m donderdag van 14.00 en 17.00 uur. Telefoon 010 - 4000 658. N 0 T A R I S S E N MEDEWERKER PLANNING, WACHTLIJST- EN CONTRACTADMINISTRATIE M/V Kidslnterim KURVERS VAN VELUWEN SCHILDERS vakbekwame nieuwbouw- en onderhoudschilders voor de regio Rotterdam. Bavo RNO Flevum Forum Network is een landelijke netwerkorganisatie die door middel van uitgebreide jaarpro- gramma's en activiteiten de deelnemende bedrijven intensief ondersteunt bij de versterking en vergro- ting van hun businessomgeving. Flevum luistert naar haar deelnemers en levert daarom ook op maat gesneden activiteiten af. Flevum: connecting companies. Flevum heeft naast het hoofdkantoor in Lelystad, kantoren in Vlaardingen, Schiphol-Rijk en Eindhoven. Voor Flevum Forum Network, te Vlaardingen, zijn wij op zoek naar een Regio Randstad/Den Haag- d/Den Haae-Rotterda: REFERENTIE GH03-20413 DE FUNCTIE Als Account Manager bent u verantwoordelijk voor de acquisitie en werving van nieuwe leden en een optimaal relatiebeheer. Met uw pioniersmentaliteit ziet u kans om, zonder drempelvrees, bij nieuwe relaties binnen te stappen. Met uw sterke onder- handelingsvaardigheden overtuigt u de klant van de toegevoegde waarde van uw netwerkorganisatie. Uiteraard bent u een verkoper die professioneel met de uiteenlopende leden weet om te gaan, van prospecteren tot after sales. HETPROFIEL Enthousiasme, openheid, zakelijke creativiteit en communicatieve vaardigheden zijn belangrijke ele- menten om deze functie met succes te kunnen ver- vullen. U heeft succesvolle ervaring opgedaan in een commerciele functie op acquisitie- en wer- vingsgebied. Bij georganiseerde activiteiten treedt u tevens op als gastheer/vrouw. U heeft minimaal HBO werk- en denkniveau. UW REACTIE Spreekt deze functie u aan? Stuurt u dan uw brief, c.v. en salarisindicatie naar Humatch Werving Selectie, Postbus 260,3770 AG Barneveld, telefoon: 0342 - 405 959, fax: 0342- 405 960 of e-mail: info@humatch.com. Een assessment kan tot de selectie- procedure behoren. Wenst u nadere informatie neemt u dan contact op met Gertia Haerkens (06 - 11 014 673) of bezoekt u onze website op www.humatch.com. u christelijke scholengemeenschap voor vmbo-havo-(t)vwo Kastanjelaan 50, Postbus 163, 2980 AD Ridderkerk Het Farelcollege is een protestants-christelijke brede scholengemeenschap met 1630 leerlingen en 180 personeels- leden. Wij laten ons, in alle verschei- denheid, inspireren door de bijbelse boodschap en willen die vertaien in de dagelijkse ontmoeting met jonge mensen. Wijzoeken z.s.m. dringend docenten i.v.m. vervanging wegens ziekte Nieuwe docenten bieden wij een goed begeleidingstraject en inwerktijd. Brieven met c.v., waaronder opgave van godsdienst, kunt u richten aan de heer J. Fraanje, directeur beheer, op bovengenoemd postadres of per e-mail naar secretariaat@farelcollege.nl U kunt bij hem ook telefonisch inlichtingen verkrijgen op 0180-411777 (school) of 0180- 521583 (priv6). Bezoek ook onze website: www.farelcollege.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Farelcollege maakt deel uit van de Vereniging voor CVO te Rotterdam e.o. Staytec is een Engineering Company die door middel van jarenlange opgebouwde technische ervaring en knowhow een hoogwaardige en kwalitatieve organisatie is geworden. Door de uitbreiding van onze Technical Unit Rotterdam is binnen de groep techniek behoefte aan een Functie-eisen: Technische opleiding op Ibo- of mbo- niveau, eventueel aangevuld met VEV. VCA-1 of bereidheidaezetevolgen. Gemotiveerde, enthousiaste en positieve instelling. Minimaal 1,5 jaar technische werkervaring vereist. Rijbewijs is een pre. Werkzaamheden: Het betreft het aanleggen, installeren en onderhouden van elektrotechnische installaties t.b.v. de utiliteit. Onze werkzaamheden vinden hoofdzakelijk plaats in Rotterdam en omgeving. Licht- en krachtinstallaties. Data- en telecommunicate. Brandmeld- en beveiliging. Bedraden van kasten en panelen. Staytec is een erkend leerbedrijf zodat t.b.v. dedoorgroeimogelijkheden alle technische opleidingen altijd 100% vergoed worden. Naast een prettige werksfeer zijn een van bij de functie passende beloning, een goed secundair arbeidsvoorwaardenpakket een vanzelfsprekendheid. Tevens zijn er mogelijkheden betreffende een auto van de zaak, bedrijfsspaarregelingen, korting op verzekeringen, etc. Verdere informatie kunt u vinden op onze website www.staytec.nl of u kunt telefonisch contact opnemen met Personeelzaken 0182-680200. Uw sollicitatie met c.v. kunt u sturen naar ons hoofdkantoor: Staytec Engineering B.V., T.a.v. afdeling P&O, Postbus 496, 2800 AL Gouda. E-mail: personeelszaken@staytec.nl SCHOONMAAKBKDRIJF Anita Krljgsman GSM 06.-.2RH0734 c Curieplaats 713069 HB Rotterdam Tel. 010-2280403, Fax 010-4560250 E-mail: schoonmaakbedrijfdemian@planet.nl Voor onze drukkerij zijn wij op zoek naar een ervaren vakbekwame 4-kleuren offsetdrukker. je work bfestaat uit het zelfstandig bedienen van de Komori 428 (formaat 52 x 72 cm). Machine- en produktkennis is een vereiste. je komt te werken in een jong dynamisch bedrijf met een gevarieerd hoogwaardig drukwerkpakket. tndien je geYnteresseerd bent in deze fulltime job, neem dan contact op met Henk Sint. Drukkerij Printvisie Pottenbakkerstraat 20-22 2984 AX Ridderkerk Tel.: 0180-418815 E-mail: henk.sint@printvisie.nl d u 1D e l 11K DRUKWERK HEEFT U EEN VI BABBEL? MOBOJdR Kooijman Lambert Notarissen is op zoek naar een: jonge representatieve telefonlste/receptioniste (tot ca. 25 jaar) voor onze vestiging in Rotterdam (Prinsenland). Vereisten: - Minimale opleiding MEAO/MAVO. - Goede kennis van de Nederlandse taal. Tevens zoeken wij voor onze vestiging in Rotterdam (Hillegersberg) een: administratief medewerkster voor onze afdeling boekhouding voor 4 middagen per week. Vereisten: - Opleiding HAVO/MEAO. - Het hebben van een praktijkdiploma boekhouden is een pre. - Accuraat. Gei'nteresseerd? Stuur een briefje met c.v. naar: Kooijman Lambert Notarissen, T.a.v. Louise Runtu-Hartogs (personeelszaken), Postbus 37013, 3005 LA Rotterdam. Tel.: 010 - 285 88 32 E-mail: lruntu@kooijman.knb.nl Kidslnterim b.v. detacheert ttjdelijk, maar zeer geroutlneerd personeel voor klndercentra. Zij levert op zeer korte termijn ervaren administratie///inancieel personeel en managers en zorgt zo voor continulteit van de bedrijfsvoering van klndercentra. Kidslnterim is een onderdeel van de KldsConcern Groep. In verband met de uitbreiding van Kidslnterim zijn wij per direct op zoek naar een Julltime/parttime Functle/taken De medewerker planning, wachtlijst- en contractadministratie is verantwoordelijk voor het zo optimaal mogetijk laten verlopen van de planning van ktnderopvanginstellingen. De medewerker legt verantwoording a/ aan de manager van a medewerker is gedetacheerd en aan de directeur van Kidslnterim. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: plaatsen en maken van planningen voor kinderopvanginstell contractadministratie; /acturering; wachtlijstbeheer voor kinderopvanginstellingen; telefonisch contact onderhouden met kindercentra, ouders, bedri Wat vragen we? HAVO/MBO; enige jaren ervaring binnen de kinderopvang; enige jaren administratieve ervaring; kennis van verschillende so/twarepakketten ais Kids/The N. communicatee/ vaardig en /lexibele instelling; sterk analytisch vermogen; bereidheid om te reizen; teamspirit. Wat bieden we? een hal/jaarcontract met uitzicht op een vast een uitdagende en gevarieerde functie in een een enthousiast en collegiaal team; goede arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Bezoek onze website www.kidsinterim.nl of bei met Els van Broekhoven, directeur Kidslnterim 010-278 15 10. Geinteresseerden worden van harte ultgenodigd hun sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, te richten aan Kidslnterim b.v., Postbus 900, 3000 AX Rotterdam, t.a.v. afdeling Personeelszaken of m.pannekoek@kldsconcern.nl. onder vermelding van nummer I 03.004. personeel voor klndercentra vraagt Telefoon 010 - 2910970, na 18.00 uur 078 - 6161791. WE ZIJN OP ZOEK NAAR voor alle afdelingen. Het aantal uren en het soort contract (vast of flexibel) zijn bespreekbaar. De functies zijn ingedeeld in FWG 40 of 45 (afhankelijk van opleiding en ervaring). De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO-GGZ. Bavo RNO Groep is een organisatie voor Geestelijke Gezondheidszorg met circa 1000 medewerkers en een groot aantal vestigingen op de noordelijke Maasoever van Rotterdam en Capelle aan den IJssel. Binnen dit verzorgingsgebied met ca. 500.000 inwoners leveren wij geestelijke gezondheids zorg aan clienten met diverse nationaliteiten en met alle problemen grootstedelingen eigen. Op locatie Poortmolen (volwassenenzorg) te Capelle aan den IJssel hebben wij 7 afdelingen: - Afdeling Opname: gesloten afdeling voor clienten die meestal onvrijwillig opgenomen worden. - Koekoeksduin: gesloten vervolgafdeling met verblijfsduur van maximaal zes maanden. - Kalfaat: gesloten vervolgafdeling met maximale verblijfsduur van 2 jaar. - De Blink: open vervolgafdeling met verblijfs duur van maximaal 1 jaar. - OVDB: Opname Vervangende Deeltijd Behandeling, 7 dagen per week open. - Crisis: gesloten crisisafdeling met maximale verblijfsduur van 10 dagen. - Een afdeling voor langdurig verblijf is in ontwikkeling en zal hoogstwaarschijnlijk dit jaar opengaan. Groep Functie-informatie: U bent de belangrijkste gesprekspartner van onze clienten. U hebt een substantieel aandeel in de keuze en uitvoering van de behandeling die bij de hulpvraag past en die recht doet aan de sterke eigen- schappen van onze clienten. U kunt zowel betrokken worden bij de 24-uursbegeleiding als bij de ontwikkeling en uitvoering van alternatieven zoals opnameVervangende deeltijdbehandeling (OVDB) Functie-eisen: - een op deze functies gerichte opleiding en eventueel aanvullende cursussen. (Minimaal mbo-niveau); - enthousiasme en ambitie, flexibiliteit; - affiniteit met de doelgroep clienten; - in teamverband kunnen werken; - inzicht in eigen functioneren. Sollicitatie: Wij nodigen u uit om, alvorens te solliciteren, persoonlijk kennis te komen maken. Bel voor een afspraak met een van onze teamleiders: (010) 258 45 00. U kunt vragen naar Annemiek van der Gaag, Anja Rook of Esther de Hoog. U kunt ons natuurlijk ook schrijven. Stuur uw sollicitatie binnen 14 dagen naar Bavo RNO Groep, afdeling Personeelszaken, Postbus 820, 2900 AV Capelle aan den IJssel, o.v.v. PA04. Ook bent u van harte welkom op de Landelijke open dag Zorg, 15 februari 2003, van 10.00-14.00 uur op onze locatie Poortmolen 121 Capelle a/d IJssel. WERVING SELECTIE Humatch Grpup bestaat uit Humatch Executive Search, Humatch Werving Selectie. Humatch Qpkidlngen en Humatch Interim. Humatch heeft 16 jaar ervaring in huis. Onze werkwijze wordt gekenmerkt door kwahteit en betrokkenheid. De juiste match tussen kandidaat en client, de Human Match, kan belangrijker zijn dan de harde criteria.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 10