De RET zoekt dit jaar 50 nieuwe controlebeambten. Word jij onze nieuwe collega? Controlebeambten m/v Hoe ver wil jij het brengen? Q Initial Hokatex Totaal helder Open dag samen I even samen reizen croon monteurs bedrijfsinstallatie. Week 6 TOTAAL-TX07 Telefoon overdag (indien gewenst): Telefoon's avonds: Openbaar vervoer. Een persoonlijke onderneming Wie met het openbaar reist, moet een geldig kaartje hebben. Dat weet iedereen. MaaP de werkelijkheid is - helaas - vaak anders. Kaartcontrole is daarom onmisbaar. Het draagt bovendien bij aan de veiiigheid in het openbaar vervoer. Kaartcontrole is het specialistische werk van vakmensen. Sta jij stevig in je schoenen en ben je een echte teampiayer? Dan ben je bij de RET van harte welkom. Voor de afdeling Toezicht en Veiiigheid zijn wij op zoek naar: Wat vragen we van je? Je bent ouder dan 22 jaar en hebt een opleiding op minimaal LBO+ -niveau. Je hebt rijbewijs B. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je bent in het bezit van het certificaat Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA) of bereid een opleiding hiervoor te volgen. Je fysie- ke en mentale conditie zijn prima in orde. Je hebt geen strafrechtelijk verleden. Verder ben je een echte teampiayer, gericht op samenwerking. In conflictsituaties kun je goed incasseren en relativeren. Je bent communica- tief, flexibel en klantgericht ingesteld. Je werk Je houdt je als controlebeambte bezig met het controleren van vervoerbewijzen van reizigers in metro, tram en bus. Je spoort zwartrijders op en bekeurt ze. Samen met je team handhaaf je de orde en houd je toezicht in voertuigen en op stations. Waar nodig verstrek je informatie en service aan reizigers. De controlebeambten wer- ken nauw samen met collega's van politie en justitie. Je werkt op onregelmatige tijden, dus ook's avonds en in het weekend. Je salaris Afhankelijk van je opleiding en ervaring bedraagt je salaris maximaal e 2.094 bruto per maand (FSK 05), exdusief onregelmatigheidstoe- slag bij een werkweek van 36 uur. Informatie Voor meer informatie over de functie kun je con tact opnemen met Bureau Werving Selectie, telefoon (010) 447 59 47 of 447 62 83. Solliciteren Stuur binnen twee weken je sollicitatiebrief en je cv (zonder postzegel) naar: RET T.a.v. Bureau Werving Selectie Antwoordnummer 50525 3050 WB Rotterdam De selectieprocedure bestaat uit informatie- en selectiedagen, psychologisch onderzoek, conditietest, antecedentenonderzoek, verkrijgen bewijs van goed gedrag en een medische keu- ring. De informatie- en selectiedagen vinden plaats op 26 februari en 5 maart. Psychologische onderzoeken worden afgenomen van 3 maart tot en met 21 maart. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In de wereldstad Rotterdam reizen elke dag ruim 600.000 mensen met tram, bus en metro van de RET. Veilig reizen en betrouwbare dienstverlening, daar moeten onze reizigers te alien tijde op kunnen rekenen. Dat is waar de RET voortdu- rend aan werkt. Met hypermodern materieel voor nog meer service en comfort. Met een uitgekiend lijnennet en nieuwe infrastructuur voor optimale bereikbaarheid. En met uitgebreide toezicht en controle voor meer sociale veiiigheid. De RET is ondernemend en inspirerend, en biedt een stimulerend werkklimaat voor mensen met ambitie. Croon behoort sinds 1876 met circa 1750 medewerkers tot de grotere installatiebedrijven in Nederland. Croon onderhoudt haar contacten vanuit de marktunits Industrie en Logistiek; Infrastructuur, Nutssector en Milieu; Scheepsbouw en Offsshore; Utiliteit, Zorg en Onderwijs. Als installatiebedrijf voert zij duurzaamheid door op elk niveau, onder het motto: Croon, de duurzame technologie dienstverlener. De duurzame technologie dienstverlener Croon Elektrotechniek B.V. Schiemond 20-22 3024 EE Rotterdam Postbus 6073 3002 AB Rotterdam Telefoon: +31 10-448 33 44 Fax +31 10-448 33 99 E-mail info@croon.nl Internet www.croon.nl *Doorhalen wat niet van toepassing is. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stuur deze bon voor 19 februari 2003 naar: Initial Hokatex, T.a.v. Rene Uijthoven (HR Supervisor) Groothandelsweg 6 2645 EH Delfgauw. Geslacht: M/V* Geboortedatum: Adres: Postcode: Woonplaats: Initial Hokatex is een betrouwbare en flexibele onderneming met een heldere visie op dienst verlening afgestemd op elk specifiek bedrijfsproces. Een landelijk distributie- en servicenetwerk zorgt ervoor dat op elke plaats in Nederland de gewenste producten op een afge- sproken tijd. met een afgestemde frequentie en met de grootste zorg worden geleverd. Vanuit zes regionale Sales Service Branches leveren wij aan meer dan 40.000 klanten onze producten en onze uitgebreide dienst verlening. Initial Hokatex is de specialist in facilitaire ondersteuning en markt- leider in verhuur, reiniging en onderhoud voor Toiletgroepdiensten. Bedrijfskleding, Schoon- loopmatten, Linnengoed en Disposables. TBI techniek Gedurende 2 jaar: volg je 2 dagen in de week praktijklessen op onze eigen bedrijfsschool werk je 2 dagen per week op uitdagende Croon-projecten ga je 1 dag in de week naar het ROC Meerweten: Kijkopwww.croon.nl of praat eens vrijblijvend met iemand van onze bedrijfsschool (tel. 010 - 448 36 66) Wij bieden u: - Vaste werktijden en geen weekenddiensten - De keuze tussen een 36- of 38-urige werkweek - Een afwisselende en verantwoordelijke functie - Zowel zelfstandig als in teamverband werken - Een betrouwbare organisatie - Naast de CAO, aantrekkelijke arbeidsvoor- waarden, zoals; - een aantrekkelijk vast salaris - vakantietoeslag 8,33% - eindejaarsuitkering - een vaste onkostenvergoeding - een goede pensioenvoorziening - een spaarloonregeling Uw Profiel: - In bezit van rijbewijs C - Een representatief voorkomen - Een klantgerichte, dienstverlenende instelling - Verantwoordeiijkheidsgevoel en zelfstandigheid - Bereidheid om fysiek inspannend werk te verrichten Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ron vanToI, distributie manager, telefoon- nummer 015-2511392. U kunt voor 19 februari reageren door onderstaande bon of een brief met CV te sturen aan: Initial Hokatex t.a.v. Rene Uijthoven (HR Supervisor) Groothandelsweg 6. 2645 EH Delfgauw Info: www.initialhokatex.nl Mail: ruijthoven@initialhokatex.nl Ja, ik heb interesse om als Service Chauffeur bij Initial Hokatex in Delft te gaan werken en ik ben in bezit van rijbewijs C. Ik wil daarom graag reageren. Mijn persoonsgegevens zijn: Naam: Voorletters: Wordt het balkon of Salou? Op onze bedrijfsschool leiden wij MAVO-ers en VBO-ers op tot vakkundige Voor de vestiging in Delfgauw zoeken wij enhousiaste Service Chauffeurs. Als Service Chauffeur bent u de spil van onze uitgebreide dienstverlening. U haalt en brengt dSgelijks onze goederen, verzorgt de service ter plaatse en bent een belangrijke contactpersoon voor onze klanten. Wij zijn gevestigd op het industrieterrein Ruyven, langs de A13. zaterdag 8 maart van 10:00 -15:00 uur Leren, werken en geld verdienen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 23