r rj u r 'De Grienden' Puttershoek v/m: Hoofd Financieel Economische Zaken voor PIZuid-West Rhoon, Portland Vrijstaande villa 0186 - 62 13 00 VELDHOEN OVERSIERI Telsales Representatives m/v Loop eerst 'ns door de Gouden Gids stodswonen Purpereiger f$rjuzveeltjes van wooneilanden^duH he>Livater ijd op zoek naar goede mensen Interesse? TE HUUR: BEDRIJFSRUIMTEN: Wonen in de wijdse ruimte van de Hoeksche Waard Rinze Koopmansstraat 115 te Rotterdam-Alexander j Laatste villa Kanters Projektontwikkeling b.v. Dienst Justitiele Inrichtingen Justitie www.dji.nl (078} 622 02 26 449.000,- v.o.n. Kenriemerland Beheer BV telefoon 010-4733304 15 FEBRUARI A.S. OPEN DAG MEDISCH CENTRUM RIJNMOND-ZUID LEERLINGEN-MBO-VERPLEEGKUNDIGEM/V VERKORTE OPLEIDING LE E R LI N G E N - M BO - VER P LE E G KU N D IG E M/V EN LEERLINGEN-VERZORGENDE I.G. M/V Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg Week 7 TOTAAL - TX09 Ga voor Goud! Op ons regiokantoor in Delft zoeken wij: De functie Als Telsales Representative heb je dagelijks telefonisch contact met ondernemers. Het doel is ondernemers op basis van hun behoeften en bedrijfsdoelstellingen een optimaal advertentie- programma te verkopen. Ben je dus commercieel, prestatie- gericht, heb je daarnaast het nodige zelfvertrouwen, team- spirit en word je gedreven door targets, dan ben jij voor ons de ideale nieuwe collega. Voor deze functie beschik je over minimaal MBO werk- en denkniveau en heb je minimaal 66n jaar aantoonbare verkoop- ervaring, bij voorkeur in een soortgelijke functie. Vanzelfsprekend bezit je een goede spreekvaardigheid in de Nederlandse taal en heb je een prettige telefoonstem. Ons aanbod Voordat je aan de slag gaat, krijg je een gedegen verkoop- opleiding. Een begrip binnen commercieel Nederland. Je werkt daarna onder de dagelijkse coaching van een Teammanager. Geen script, geen standaard verhaal. Je hebt je eigen portfolio! Gouden Gids BV scoort hoog op arbeidsvoorwaardelijk gebied. Je kunt dus rekenen op een uitstekend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe beter je het doet, des te meer verdien je. Daarnaast hebben we uitdagende incentive programma's. En verder een zelfstandige en dynamische functie binnen een enthousiast team een 35-urige werkweek (bij een fulltime dienstverband) loopbaanbegeleiding Solliciteer dan door binnen 14 dagen een brief met CV te sturen naar: Gouden Gids BV t.a.v. Colja Groenewegen Poortweg 4 2612 PA Delft Uw sollicitatie mailen kan ook: werk@goudengids.nl Heb je vragen bel dan: 020-567 65 52 Personeel en Organisatie Nog even dit Gouden Gids BV is voor een echte topper, h6t commerciele bedrijf van Nederland. De Gouden Gids is een uniek product met een naamsbekend- heid van bijna 100%. Als je top bent, kun je daar komen werken! Gouden Gids BV heeft ruim 650 medewerkers en is een voile dochter van VNU. VNU is 66n van de meest succesvolle en winstgevende bedrijven van Nederland. Meer weten over de Gouden Gids? Kijk dan op: www.qoudenqids.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Diverse gemeubileerde I en meerpersoons appartementen (short stay) met volledig ingerichte keuken op de Kop van Zuid. Prijs op aanvraag. Diverse berg-/archiefruimten vanaf I 15,- per maand excl. b.t.w. Archief/opslagruimte ca. 580 m2. Huurprijs€ 1.933,33 excl. b.t.w. Kantoorruimte Achterharingvliet ca. 18 m2 met ca. 52 m2 archiefruimte Huurprijs 635,30 p.mnd. excl. b.t.w. en servicekosten. Kantoorruimte Puntegaalstraat ca. 350 m2 Struisenburgdwarsstraat 109 Postbus 4057 3006 AB Rotterdam Kantoorruimte Oostzeedijk ca. 350 m2. Uitermategeschikt voor advocaten-/notariskantoor. Kantoorruimte Afrikaanderplein ca. 580 mA Diverse kantoorruimten aan de Rivierstraat, v. Meekerenstraat. Prijs op aanvraag. Oplevering in overleg. www.stadswonen.nl bedrijven@stadswonen.nl telefoon (0I0) 4028654 Ruim 3 (v.h. 4) kamerapp. (opp. 95 m2) op bovenste etage met bijbehorende berging. Indeling: entree, hal, mk. Keuken met w.w. bolier (huur) en wasm.-aansl. Badkamer met wastafel en ligbad, separaat toilet en 2 slaapkamers. Grote woonkamer (ca. 35 m2) en zonnig balkon (W). Het app.complex heeft een centr. opgang met intercom en is v.v. 2 liften en blokverwarming met vernieuwde verwarmingsinst. Onderhoud binnen en buiten goed. Vraagprijs 142.500,-- k.k. Voor info: Pop Makelaars 035-5394030 www.dop.nl Gezocht i H* M vi Signalement: De PI Zuid-West is in ontwikkeling, hetgeen voor de afdeling Financieel Economische Zaken betekent, dat onder meer door een herstructurering van taken de dienstverlening op een kwalitatief hoger niveau wordt gebracht. Het hoofd van de afdeling zal aan deze herstructurering verder gestalte dienen te geven. Hierbij dient het hoofd rekening te houden met lokale omstandig- heden, de heersende cultuur en de individuele medewerkers. U geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling op een inspirerende en samenbindende wijze; u formuleert financieel- economisch beleid binnen de gestelde kaders van het clusterbeleid; u maakt heldere afspraken over de uitvoering van het beleid; u volgt en coordineert de uitvoering en draagt zorg voor tijdige aan- en bijsturing van processen en de uitvoerenden; u stemt de processen binnen de afdeling FEZ af met relevante bedrijfs- processen binnen de cluster; u bent eindverantwoordelijk voor de financiele administratie en draagt zorg voor het periodiek toetsen van boekingen; u signaleert tekorten of overschotten en draagt mogelijke oplossingen aan en tot slot adviseert u de directeur Ondersteunende Diensten over implicaties op het gebied van financieel-economische zaken en anticipeert tijdig op waargenomen relevante ontwikkelingen. U hebt een aantoonbaar HBO/WO-werk- en denkniveau, waarbij een minimale opleiding SPD dan wel HEA0-BE vereist is. U hebt een coachende stijl van leidinggeven, waarbij teambuilding, humor, inspiratie en enthousiasme kernwoorden zijn; u heeft kennis van het inrichten van financiele administraties; u kent de relevante wet- en regelgeving; u hebt gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; u bent vaardig in het meedenken over integraal organisatiebeleid; u hebt oog voor de behoeften van de verschillende locaties, waarbij servicegerichtheid hoog in uw vaandel staat; u bent vaardig in het analyseren, beoordelen en presenteren van financiele informatie, waarbij het oplossen van problemen een uitdaging betekent en u bent open en overtuigend in uw communicatie. De standplaats voor deze functie is Dordrecht. Beloning: Het salaris bedraagt maximaal 3.935,93 bruto per maand bij een 36-urige werkweek 8% vakantietoeslag CAO-Rijk is van toepassing op de arbeidsvoorwaarden Inlichtingen: Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer L. Voncken, directeur Ondersteunende Diensten, te bereiken onder telefoonnummer (0783 622 02 26. Solliciteren: Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 25 februari 2003 richten aan de Dienst Justitiele Inrichtingen, t.a.v. de heer T. Biessels, MD adviseur, kamer N342, Postbus 30132, 2500 GC Den Haag. Bijzonderheden: Het betreft een MD functie. Een assessment center maakt deel uit van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze vacaturemelding wordt niet op prijs gesteld. sector Gevangeniswezen van DJI heeft als opdracht tijdig en volledig de straffen en maatregelen uit te voeren die de rechter aan delinquenten heeft opgelegd. Daarnaast heeft de sector personen onder de hoede die verdacht worden van een mis- drijf. De PI Zuid-West bestaat uit de locatie Dordtse Poorten te Dordrecht en de locatie Torentijd te Middelburg. De Directie Ondersteunende Diensten van de Penitentiaire Inrichting Zuid-West werkt adviserend en ondersteunend aan het primaire proces van de inrichting, namelijk gedetineerdenzorg. De onder steunende diensten bestaan uit de afdelingen Personeel en Organisatie, Financieel Eco nomische Zaken, Facilitaire Zaken en Informatievoorziening en Automatisering. Voorname villa met markante uitstraling Ruime kavel, gelegen aan watergang aan de buitenrand van het plan Indeling naar eigen behoefte optioneel aan te passen Woonkamer over de volledige breedte van de woning 4 slaapkamers op de le verdieping Vaste trap naar royale zolder Prijs vanaf 514.000 v.o.n. Een project van: www.kantersbouw.nl VERKOOP EN INFORMATIE Veldhoen Oversier Projectmakelaars Vlietkade 1 Postbus 1332 3260 AH OUD-BEUERLAND Telefax: 0186 - 61 88 04 E-mail: oudbeijerland@garantiemakelaar.nl NVM hoon, de groene gemeente in de regio Rijnmond met unieke natuur en recreatiemogelijkheden langs de oevers van de Oude Maas. Op vier kilometer van de historische kem van Rhoon maakt het wooneiland Parels deel uit van de zes wooneilanden in Portland. U woont op tien minuten van de Rotterdamse ring A15 zuid in een uitgestrekt poldergebied met volop natuur om de hoek. Koopsommen vanaf 349.000,- tot praktijkwoning met Comfortabele tweekappers type Oporto 3 slaapkamers en een hobbyruimte riante woonkamer tot 44 m2 halfopen keuken met uitzicht op het water royale badkamer met luxe sanitair parkeerplaats op eigen terrein inpandige bergruimte bijzondere ligging aan de westrand van wooneiland Parels De verkoop is gestart Uitvoerige verkoopdocumentatie van de Oporto woningen is verkrijgbaar bij het Infocentrum Carnisselande-Portland, Carnisseweg 100 te Barendrecht (A29, afrit 20). Zeven dagen per week geopend za en zo 11.00-16.30 uur ma t/m vr 11.30-17.00 uur www.kennemerlandbeheer.nl LOCATIE ZUIOEU: Croene Hiliedijk 315 3075 EA Rotterdam tel. 010-290 jo 00 LOCATIE ClARA: Ofymplaweg 3 so 3078 HT Rotterdam tel. 010-291 19 n Het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het Sint Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden. Door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, inclu- sief de topklinische functies hartchirurgie, dialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmoge- lijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen arbobeleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel patient als medewerker. Het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op zoek naar: 36 uur per week ALCEMENE INFORMATIE Wij zoeken enthousiaste mensen met doorzettingsvermogen die zich binnen ons ziekenhuis willen laten opleiden tot mbo-verpleegkundige of verzorgende i.g. De opleiding tot mbo-verpleegkundige duurt in totaal vier jaar en de opleiding tot verzorgende i.g. duurt drie jaar. De opleidingen worden in samenwerking met het Albeda College verzorgd, waarbij theorie en praktijk elkaar afwisselen. Met deze opleidingen zullen we in september/oktober 2003 starten. DE OPLEIDINGEN Beide opleidingen worden voorafgegaan door een beroeps- voorbereidende periode. Deze periode voor de mbo-verpleeg kundige is negen maanden en die voor de verzorgende i.g. zeven maanden. Tijdens deze periode volgje theorie- en praktijklessen bij het Albeda College. Verder maakje kennis met de praktijk tijdens korte stages op een verpleegafdeling binnen het ziekenhuis. Heb je deze voorbereidende periode met een voldoende afgesloten, dan begint 'het echte werk': de leren-werken periode. Je gaat dan werkend leren op de verpleegafdelingen, waar je onder begeleiding van gediplo- meerde verpleegkundigen en praktijkopleiders je kennis in de praktijk kunt gaan brengen. Je leert dan patienten te verplegen in zorgsituaties op diverse afdelingen. Ook ga je dan hog regelmatig naar school om je kennis te vergroten. ONS AANBOD Je gaat meteen verdienen. Gedurende de beroepsvoorberei- dende periode ontvang je een vergoeding op basis van het j*wettelijk netto(jeugd)minimumloon. Daarna krijg je een aanstelling voor gemiddeld 36 uur per week, waaronder vier uur lestijd is inbegrepen, waarbij je een salaris conform de CAO-ziekenhuizen ontvangt. DE VOORWAARDEN Voor het volgen van de opleiding tot mbo-verpleegkundige moet je in het bezit zijn van: een mavo- of vbo-diploma op D-niveau; of een overgangsbewijs van havo/vwo van 4 naar 5. Voor het volgen van de verkorte opleiding tot mbo-verpleeg kundige moet je in het bezit zijn van: diploma ziekenverzorgende; diploma verzorgende i.g. Voor het volgen van de opleiding tot verzorgende i.g. moet je in bezit zijn van: een mavo- of vbo-diploma met minimaal drie vakken op C-niveau; of een overgangsbewijs van havo/vwo van 3 naar 4. JE REACTIE Heb je interesse en wil je meer weten? Kom dan langs op onze open dag op zaterdag 15 februari 2003 vanaf 10.00 tot 14.00 uur. Deze vindt plaats op locatie Clara, Olympiaweg 350. Ook kun je tijdens deze open dag meer informatie krijgen en een afspraak maken voor een sollicitatiegesprek. Meer infor matie over het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid vind je op www.mcrz.nl. Wil je solliciteren? Stuur dan je korte brief met cv naar: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, locatie Clara, cluster personeelszaken Ter attentie van mevrouw R. Scheffers Postbus 9119,3007 AC Rotterdam Onder vermelding van vacaturenummer: 2003-024 E-mail: scheffersr@mcrz.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 20