maassta Haal de I e rite 'De juistelook en Spannend interieur *mmm Burchthuys nodigt u uit Burchthuys <4 2003 Gordijnen verzachten het interieur m Februari In de ruime showroom presenleren wij fraaie collecties wonen slapen 111$ trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accesoires verlichting .'.p Pi EiNIS 1 Kom genieten van fraai hedendaags klassiek wonen en van de voortreffelijke slaapcollecties. Hartelijk welkom! Berlagestraat 235, Rotterdam Alexanderpotder tel. 010 456 48 22 Wat geeft een beter lentegevoel dan een bos gemengde tulpen op tafel! De tulpen in contrasterende kleuren passen helemaal in de bloementrend van het voorjaar2003. Een combinatie van felle tinten en zachte tinten geven een vrolijk geheel. Tulpen met dubbele bloemen kunnen prachtig worden afgewisseld met de slankere leliebloemige soorten. Voor de schikking van de bloemen kan iedereen zijn fantasie de vrije loop laten. De tulpen kunnen losjes worden geschikt en het geheel krijgt dan een spontaan en vrolijk karakter. sillfll Wonen is steeds meer een totaalbeleving van binnen en buiten. Een uitgebalanceerd concept van vorm, kleur en materiaal, maarookvan licht, geluid en geur. Daarbij staan meubels nog immer zeer hoog op het verlanglijstje. Voor de juiste 'look en feel' heeft men ook wel wat over. Textiel, decoratie en accessoires zorgen voor de 'finishing touch', waarmee naar hartelust wordt gevarieerd. Invalshoeken, materialen en combinaties in huis en tuin zijn vernieuwend en individueel. De moderne consumentwil een betere kwaliteit en een hoger niveau van de woonbeleving. Combineren is het sleutelwoord van de woontrends in 2003. Alle innovatieve en creatieve ideeen, stoffen, vormen, kleuren, en stijlen, waarmee men de laatste tien jaar is volgestopt, maken een geweldige 'come back' door ze te combineren, wat leidt tot een verrassend, fris en spannend resultaat. Klassieke elementen komen terug in een nieuw jasje, gecombineerd met de frisse kleuren van de lente. Elegante stoffen in barokstijl krijgen gezelschap van strenge strakke vormen. Niets iste gek. Zelfs streepjesbehang wordt gecombineerd met bloemetjesprint, dat in eerste instantie de indruk wekt dat de muren dansen voor de ogen, maar gecombineerd met strakke meubels geeft het de woning een frisse en spannende uitstraling. De kleuren wit, zeegroen en groen vormen de grote thema's, naastdonkerdere natuurtinten, zoals oranje en rood. 2003 wordt ook het jaar van de transparante stoffen en van de zijde. Het omvangrijke zijdegamma is uitgebreid met enkele interessante stoffen die schoonheid en eenvoud perfect weten te combineren. De meubelstoffen zijn deze lente gebaseerd op traditionele dessins en op materiaalmixen waar ook effen, eenkleurige stoffen bijhoren. Voor meer informatie: 079-3601190. - ■I Wie door een wiilekeurige Ne- derlandse straat loopt, kan zich zonder problemen vergapen aan de meest verschiliende in- terieurs. Van oud tot jong, klassiek of modern. Nederland laat zich graag bekijken. Maar deze winter is dat afgelopen. Voor- bij zijn de tijden van het onge- geneerd tentoonstellen van de eigen weelde. De nieuwste ge- neratie gordijnen van transpa rent tot gekreukt gaan dicht. In onzekere tijden is de glans van het najagen van nog meer luxe er wel wat af. Want als het erop aankomt, is het slechts warmte en troost zoeken bij het zoveelste nieuwe hebbe- dingetje. In plaats daarvan kruipen we liever gezeiiig bij elkaar.Textie! leent zich goed om het interi eur te verzachten, dat zich in toepassing aliang niet meer beperkt tot standaard raam- gordijnen of kussenhoezen. Textiei wordt tegen de wand geplakt of in een frame ge- spannen bij wijze van fiexibele scheidingswand. Zelfs tafeis, bedden en elektronica worden ingepakt in stof, leer, wol of rubber. Dankzij lamellen, paneien en gordijnen kan de woonkamer in een handomdraai van func- tie veranderen, van speelka- mer in ontvangstkamer. En dan moet men niet denken aan stijve lamellen in grauwe kleuren die elke kantoortoren tot een gevangenis maken. Nee, paneien of lamellen van bijvoorbeeld geborduurde voile, die binnenkomend licht verzachten en de beweging er- achter reduceren tot een schimmenspel. De varieties zijn eindeloos, van transparate dromerige stoffen of paneien, waarin teksten zijn uitgestanst. Jaws in de achtertuin Wie dacht dat haaien alleen in de zee zwemmen, heeft het mooi mis. Want tegenwoordig is alles mogelijk met de heggenschaar, zelfs 'Jaws' in de tuin, de enorme mensenverslindende monsterhaai uitde gelijknamigefilm. De beschaafde heggenbolletjes of de geknipte Buxus in bijvoorbeeld kipvormen kent bijna iedereen wel, maar er zijn veel meer mogelijkheden. Met een goede heggenschaar komt men al een heel eind. Met Buxusplanten of hagen wordt de tuin echt driedimensionaal. Er kunnen naast prachtige kunstwerken ook plateau's in verschiliende hoogtes en kleuren mee worden gerealiseerd. De Buxus, Taxus en Carpinusplanten (haagbeuk) zijn hiervoor het meest geschikt. Maar het vereist veel geduld en verzorging. Tussen maarten eind juli kan men aan de slag met de heggenschaar. Bovendien kunnen de planten pp makkelijk in een pot groeien, dus men hoeft geen enorm stuk grond te bezitten. Deze vorm van groenarchitectuur maakt hettuinen extra interessant. Een echte uitdaging met de heggenschaar. mmm wonen slapen mtm Hofstede 3B Mol ID-antiek-Mulleman Heldense-Savannah Charm Classic Frommholz RAC FlNKELDEI - SCHUITEMA JllGENDSTIL SHAKER 0pen "gst iisn dinsdagt - vrijdag /an 9.30 r.30 uur, zaterdag van 10.00 17.00 our vrijdag koopavond tot 21.00 uur www.burchthuys.nl Bij Rotterdam Iciest u op de A16 ring-oost afelag Krattngen {afrit nr. 1$. Onder aan de afelag richting Kralingen. Dan Alexanderpolder aanhouden. let op de reclame aan de lantaampalen. Burchthuys ligt in een rustige buitenwijk, u hoeft de drukke stad dus niet in. Voldoende Aupihg LATToflex Pullman Zevenslaper Treco Slaapmeubilair

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 17