Kun jij jezelf aan ons verkopen? P.C.N, b.v. PRODUCT MANAGER Commerciele Verkoop Medewerkers Eanria (Senior) Account Manager gezocht voor de Bedrijfsschool Kinderopvang 2 SECTORHOOFDEN HULPVERLENING V/M 0800-3535000 GAMMA REGIO ROTTERDAM ZOEKT; HUISHOUDELIJKE APP AANGEBODEN SERVIES EN BESTEK AANGEBODEN VERBOON^^PARTNERS Accountants en Belastingadviseurs Bestuur, Administratie en Secretariaat Voor ons kantoor in Rotterdam-Ommoord (Hesseplaats) zoeken wij per direct kandidaten (m/v) voor (AANKOMEND) SECRETARESSE ASSISTENT-ACCOUNTANT BOEKHOUDER/ADMINISTRATEUR ADMINISTRATIEF MEDEWERKER SERVICEMONTEURS Caldic Isolatietechniek, gevestigd in Papendrecht, is een van de toonaangevende ondememingen in Nederland op bet gebied van fabricage, verkoop en distribute van therm ische en akoestische isolatie- materialen aan de industrie. Behalve op de Nederlandse markt is Caldic Isolatietechniek ook internationaal actief Caldic Isolatietechniek B.V.t.a.v. mevr. E.L. Vaessen Postbus 660, 3000 AR Rotterdam, of per e-mail aan l.vaessen@caldic-techniek.nl Stg. OMIJ Rijnmond heeft de doelstelling mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt terug te begeleiden naar de arbeidsmarkt. Dit doen wij middels werk, maar ook met behulp van training en scholing om de kansen op de arbeidsmarkt te vergroten en doorstroom naar de reguliere arbeidsmarkt te bewerkstelligen. Nu wil een groot aantal mensen, dat een baan moet vinden, wel werken in de kinderopvang, maar ze hebben vaak niet de juiste opleiding. Een gezin, naar school en een baan is vaak moeilijk te combineren. De kinderopvang- centra die wij gaan openen, gaan deze dingen op een plek aanbieden. Dat wil zeggen: Wij gaan kinderen (0-12-jarigen) opvangen met groepsleidsters en leerlingen/stagiaires (wij noemen hen leidsters in opleiding). De groepsleidsters vangen de kinderen op en geven samen met leraren van het Albeda College aan een aantal leidsters-in-opleiding les. Zij leren het vak van kinderopvangleidster dus in de praktijk en in de schoolbanken op het kindercentrum. De leidsters-in-opleiding worden ook geholpen bij het leren combineren van prive en werk. Ter versterking zijn wij voor de Bedrijfsschool Kinderopvang op zoek naar Kanjers van groepsleid(st)ers. De groepsleid(st)er is onder andere verantwoordelijk voor een efficiente en verantwoorde bedrijfsvoering van de Bedrijfsschool Kinderopvang. Daarnaast is hij/zij medeverantwoordelijk voor het opleidings- en begeleidingstraject van de leidsters-in-opleiding. Het functieprofiel Minimaal mbo-niveau. Een flink aantal jaren ervaring in de groep en in het begeleiden van stagiaires en/of groepshulpen. U bent nog lang niet uitgekeken op het werken met de kinderen, maar wel toe aan verdieping van uw werk. U bent geinteresseerd in het op-/begeleiden van mensen. U bent flexibel en kunt respectvol met allerlei soorten mensen omgaan. U bent geduldig, mondeling en schriftelijk vaardig. U vindt het een uitdaging om dit nieuwe concept mede vorm te geven. U vindt het een uitdaging om een kindercentrum op te starten. Voor wie is deze functie bestemd? Bent u gei'nteresseerd in deze functie en voldoet u aan bovenstaande functie-eisen dan willen wij graag met u onze ideeen delen! Overige informatie Wij starten dit voorjaar in IJsselmonde en in het najaar in Delfshaven. In eerste instantie zijn wij op zoek naar fulltimers. Bent u geinteresseerd in deze functie dan kunt u informatie inwinnen bij: Janneke Meiboom, telefoon 010-2916666 of bij Rosetta Klein, telefoon 0651-740307. Of mail ons even: de verzoenin g maatpak. nl of J annekemeiboom omiinl. wij sturen u dan een beschrij ving van het project. Uw sollicitaties zien wij graag tegemoet via de mail of Stichting Bedrijfsscholen Kinderopvang, Kinderdijkstraat71,3076 JH Rotterdam. Bent u niet geschikt voor deze functie, maar gei'nteresseerd in de opleiding, neemt u dan contact op voor een folder. Stichting Noodopvangcentrum Vlaardingen Van Neerbos Bouwmarkten B.V. is de grootste franchise- nemer van Intergamma en exploiteert op dit moment 53 GAMMA bouwmarkten en 13 KARWEI bouwmarkten. Het hoofdkantoor van Bouwmarkten B.V. is gevestigd in Reeuwijk van waaruit de bouwmarkten worden voorzien van ondersteu- nende diensten. De organisatie heeft ongeveer 2750 mede werkers in dienst en is volop in ontwikkeling onder meer ten gevolge van expansie en het streven naar optimali- sering van de interne organisatie. SERVICEMEDEWERKER m/v VERKOOPMEDEWERKER m/v MEDEWERKER GOEDERENOIUTVANGST m/v Maxxaqu Employment Services systemen en projecten Nederland TOTAAL-TXll Week 8 •Electrische kookplaat goed werkende 4-pits, merk pelgrim, kleur wit prijs 25 Bellen onder nr 0900- 900.90.67 code 38783 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) •Fondue pan, elektrisch, merk Tefal, in zeer goede staat. prijs 7 Bellen onder nr: 0900-900.90.67 code 40744 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) •Frituurpan, prijs 5 Bellen onder nr: 0900-900.90.67 code 36382 geldig t/m 7 maart (0,70 eur/min) •Koffiezetapparaat, elektrisch, i^.g.st., in werking te zien, is over- compleet. prijs 10 Bellen onder nr: 0900-900.90.67 code 35301 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) •Messenslijper, gloednieuwe, met garantie en gebruiksaanwijzing, gekost 70 euro, prijs 30 Bellen onder nr 0900-900.90.67 code 40083 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) •Tefal strijkijzer, te koop, als nieuw, wit, 1000 watt prijs 8 Bellen. onder nr: 0900-900.90.67 code 38020 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) •Stofzuiger, merk Holland Electro Luxe, 1600 watt, 6 maanden oud, incl. 5 zakjes. prijs 45 Bellen onder nr: 0900-900.90.67 code 41379 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) •Vaatwasser, bauknecht vaatwas- machine 5 jaar oud prijs 125 Bellen onder nr 0900-900.90.67 code 37699 geldig t/m 10maart(0,70 eur/min) •Wasmachine.doger.koel- kast,gaspit,luxaflex, ailes voor 1 prijs, in zeer goede staat, niets is ouder dan 1 jaar, luxaflex zijn van ikea (hout). prijs 800 Bellen onder nr ,0900-900.90.67 code 36162 geldig i/m 7 maart (0,70 eur/min) •Bestek, gero alpaca haags lolje in orginele cassette, 16 delig. prijs 45 Bellen onder nr: 0900-900.90.67 code 38651 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) •Villeroy boch, servies prijs 1000 Bellen onder nr: 0900-900.90.67 code 38090 geldig t/m 10 maart (0,70 eur/min) Arrowflex Uitzendorganisatie zoekt doorlopend: 1E AUTOMONTEURS BEDRIJFSWAGENMONTEURS AIRCO-MONTEURS PLAATWERKERS EN SPUITERS Mogeli jkheid tot vast dienstverband. Arrowflex Uitzendorganisatie Dorpstraat 23, 6582 AL Heumen T.a.v. M. Ockerse B. Gielen Tel. 024-388 61 34 na 16.30 uur 06 - 22 96 53 22 met Schoevers- of vergelijkbare opleiding (bijv. manage- ment-assistent) en werkervaring wp9/Word/Excel/Outlook. op MBA/MEAO/SPD/HEAO-niveau of AA-opleiding voor het verwerken van financiele administraties, het opstellen van jaarstukken en belastingaangiftes met ruime ontplooiings- en toekomstmogelijkheden. Toepassingen: Elsevier/Exact/Excel. Schriftelijke sollicitaties aan: VERBOON PARTNERS Accountants en Belastingadviseurs Postbus 8587 3009 AN ROTTERDAM Pijpleidingen Constructies Nederland B.V. 4 Industriestraat 25 Telefoon 010 426.62.99 3133 EK Vlaardingen Fax 010 - 426.53.39 Wij zijn gespecialiseerd in het vervaardigen en monteren van pijp leidingen en complete installatie voor de scheepvaart en industrie. Ter versterking van ons team zoeken wij: CHEF WERKPLAATS en een PIJPFITTERS BAAS (montage) Uw geeft leiding aan een team bestaande uit pijpfitters en lassers. Functie eisen: M.t.s.-niveau. Kennis van de Engelse taal. Circa 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Sollicitatie voor deze functies uitsluitend schriftelijk. PIJPFITTERS VOORMAN - SCHETSER Functie eisen: Leidinggevende capactiteiten. Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Zelfstandig vanaf schema's complete leidingsystemen kunnen meten en schetsen. Circa 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Sollicitatie voor deze functie uitsluitend schriftelijk. l'PUPFITTERS Voor de werkplaats en montage Functie eisen: Ruime ervaring. Zelfstandig vanaf tekening en volgens aanwijzingen kunnen werken. De juiste kandidaten bieden wij: Afwisselend en zelfstandig werk Een prettig werkklimaat. Goede arbeidsvoorwaarden. De mogelijkheid om deel te nemen aan de spaarloonregeling. Ben u geinteresseerd of wilt u meer weten dan kunt u tussen 9.00 en 16.00 uur bellen en vragen naar de heer H.C Nouwen Meiko Nederland B.V, 75 jaar wereldwijd leverancier van vaat- werkspoelsystemen, reinigings- en desinfectietechniek. Voor onze snelgroeiende onderneming zoeken wij Wij vragen: een diploma LTS/MTS-E een rijbewijs B(E) een goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal een sterk karakter, zelfstandig en flexibel werkervaring Wij bieden: een gedegen opleiding een goede salariering een enthousiaste werkkring Ben je geinteresseerd in deze boeiende functie? Stuur dan je sollicitatiebrief of een e-mail met c.v. naar: Meiko Nederland B.V. T.a.v. de heer P. van Vliet Postbus 125 2990 AC Barendrecht e-mail: info@meiko.nl tel. 0180-644366 - fax. 0180-644377 Voor algemene bedrijfs- inforntatie verwijzen wij naar www.caldic.com mm Voor onze productgroep thermische isolatie zijn wij op zoek naar een m/v: Binnen het verkoopteam bert je verant- woordelijk voor het onderhouden van de contacten met onze bestaande rclaties. Tevens zal een deei van je werkwcek bestaan uit het doen van acquisitie. Met je technische opleiding ben je in staat onze relaties goed te adviseren. Je gesprekspartners zijn mensen van zowel de inkoop- als engineeringafdeling. Binnen de organisatie krijg je volop vrijheid, waardoor je jezelf verder kunt ontplooien. Wij bieden daarnaast de mogelijkhetd om cursussen te volgen. Wij zoeken mensen met een sterk gevoel voor coramercie; een pro-actieve instelling en een gezonde scoringsdrang zijn hierbij belangrijke eieenschappen. Heb je daarnaast enigc jaren ervaring in een vergelijkbare functie en ligt je leeftijd tnssen de 25 en 45 jaar, dan pas je goed binnen ons team. Herken je jezelf in het bovenstaande profiel Isolatietechniek jou te bieden heeft, stuur en benje benieuwd naar wat Caldic dan een brief voorzien van CV naar: Acquisitie naar aanleiding van deze advercentie wordt niet op prijs gesteld STICHTING Vl.AARfJiNGEN Stichting Noodopvangcentrum Vlaardingen biedt opvang en begeleiding aan mannen, vrouwen, evt. met kinderen en jongeren vanaf 16 jaar die in een crisissituatie verkeren en geen onderdak hebben. Zij krijgen directe hulp tijdens de crisis met het doel herstel van het evenwicht en het verhogen van de zelfredzaamheid zodat een zo zelfstandig mogelijke vervolgsituatie kan ontstaan. Stichting Noodopvangcentrum Vlaardingen heeft voor de opvang en begeleiding verschillende werkvormen ont- wikkeld in voorzieningen die verspreid liggen in Vlaardingen. De voorzieningen betreffen de Noodopvang als alge- meen crisiscentrum, Vrouwertopvang nu nog alleen als begeleid wonen voor vrouwen en Tijdelijk Wonen 'Elckerlyc', een begeleid wonen traject voor mannen en vrouwen evt. met kinderen en als laatste het 'Laatste Kans'Project, een samenwerkingsverband met woningbouweooperaties en gemeente Vlaardingen. Voor de Noodopvang en de Vrouwenopvang samen met Tijdelijk Wonen 'Elckerlyc' zoeken wij 32 uur per week Plaats in de organisatie Het sectorhoofd hulpverlening is lid van het managementteam en is belast met leidinggeven aan de hulpverleners en sociaal pedagogische werkers van de aan haar toevertrouwde sector zoals er zijn het Noodopvangcentrum, de Vrouwenopvang, Tijdelijk Wonen 'Elckerlyc' en Projecten, en houdt de directeur hiervan op de hoogte. Het sector hoofd is verantwoording verschuldigd als lid van het managementteam aan het managementteam en de directeur en bij diens afwezigheid aan het bestuur. Doel en inhoud van de functie Zorgdragen voor een goed functioneren van de hulpverlening door sturing te geven aan en toezicht te houden op de hulpverlening, werkverdeling en het interne overleg. Het kwaliteitsbeleid verder ontwikkelen en bewaken en het onderhouden van contacten met andere hulpverlenings- instanties. Toezien op een correcte financiele administratie en registratie van clienten en werken aan een zo optimaal mogelijke bezetting van de capaciteit. Uitvoering geven aan het vastgestelde personeelsbeleid. Waarnemen van de directeur bij diens afwezigheid. Wij vragen Opleiding HBO MWD/SPH met aanvullende VO en managementtraining. Ervaring met maatschappelijke opvang en vrouwenopvang in het bijzonder. Aantoonbare managementkwaliteiten. Stressbestendige, initierende en motiverende persoonlijkheid. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Capaciteit om veranderingsprocessen te (bege)leiden. Integriteit en praktische instelling en de wil om zelf initiatieven te nemen zijn eigenschappen waarin u zichzelf herkent. Wij bieden Een aanstelling voor bepaalde tijd voor een jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Salaris en rechtspositie zijn conform de CAO-welzijn, salariering vindt plaats, afhankelijk van kennis en ervaring, in schaal 28-40, min. 2.428,18 en max. 3.093,87 bruto per maand bij voltijd dienstverband. Er is een taak- en functieomschrijving beschikbaar, voor toezending kunt u bellen naar het nummer 010 - 435 50 00 en vragen naar mevrouw A. Kloppenburg. Sollicitaties kunnen binnen twee weken gericht worden aan T.a.v. de heer J.A.G. Pattipeilohy Postbus 4161 3130 KD Vlaardingen Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ecotone is een succesvol internationaal bedrijf dat in Nederland vestigingen heeft in Rotterdam en Aiphen aan den Rijn en is onderdeel van de vooraanstaande Mitsubishi Chemical Corporation. In Nederland worden printersupplies vervaardigd en telefonisch verkocht aan zakelijke klanten in Nederland, Belgie en Duitsiand. Wanneer jij anderen goed kunt Wij zoeken: (full-time of part-time, minimaal 20 uur) De kwaliteit is top en de verkoopprijzen zijn zeer concurrerend. Het enige wat ontbreekt is jouw gemotiveerde en overtuigende stem. Ecotone zoekt naast Nederlandstalige medewerkers ook native speakers Duits of Frans. Het spreken van de Nederlandse taal is echter wel vereist. Dus zoek je een leuke vaste baan in een dynamische overtuigen en je graag een topproduct wilt verkopen dan is dit jouw kans om aan de slag te gaan. Je wordt volop ondersteund door trainingen. De intro- ductietraining duurt 3 weken, is full-time en start in Rotterdam op 3 april 2003. Het is een binnendienstfunctie, je werkt tijdens kantooruren en dus niet's avonds of in het weekend. omgeving met aardige collega's, flexibele werktijden, interne opleidingen, een prettige informele werksfeer, met een marktconform basissalaris en een aantrekkelijk provisiesysteem? Neem dan contact met ons op! Bel dinsdagavond 18 of donderdagavond 20 februari tussen 18:00 en 20:00 uur met nummer: We rekenen op je! Rufen Sie mal an Telephonez nous www.ecotone.nl In de regio Rotterdam en in het bijzonder vanwege een nieuw te openen bouwmarkt in Blijdorp zoeken we nieuwe collega's. Als dit is wat jij zoekt, dan kun je bij GAMMA fulltime, parttime of als hulpkracht aan de slag als Als servicemedewerker verzorg je de verhuur van gereedschap en machines, regel je het voor de klant als hij artikelen retour komt brengen of geef je advies over het assortiment. Ook draag je zorg voor kleine herstelwerkzaamheden aan het materiaal waarmee je werkt. Je staat iedereen vriendelijk te woord en handelt de verschillende vragen deskundig af. Wij zoeken voor deze functie iemand met een MBO-werk- en -denkniveau. Ervaring in de detailhandel is een pre. Als verkoopmedewerker heb je direct contact met de klanten, om ze te adviseren en artikelen te verkopen. Je bent verantwoordelijk voor de presentatie van een uitgebreid assortiment. Je zorgt dat onze klanten niet misgrijpen en bewaakt daarom de voorraad. Dreigt iets uitverkocht te raken, dan zorg jij voor de bestel- ling van de artikelen. Naast commercieel gevoel heb je ook oog voor een ver- zorgde en goedgevulde winkel en functioneer je uitstekend binnen een team. Wij vragen voor deze functie MBO-werk- en -denkniveau. Het is een voordeel als je ervaring in de detailhandel hebt. Als medewerker goederenontvangst ben je verantwoordelijk voor het in ontvangst nemen en de doorvoer van de artikelen naar de winkel. Je controleert de levering aan de hand van de bestellijst. Het is voor jou topprioriteit om de juiste goederen op het juiste moment op de juiste plek in de winkel te krijgen. Je verplaatst de artikelen per heftruck, en mocht dat nodig zijn dan sla je ze tijdelijk op in het magazijn. Het spreekt vanzelf dat jij altijd heel precies te werk gaat en dat je in staat bent om het overzicht te bewaren. Ook als het gaat om veel verschillende artikelen, handelingen en procedures. Ervaring op een heftruck is een pre. Ben je gei'nteresseerd in 66n van deze functies, stuur ons dan een brief met je c.v. Ons adres is: Van Neerbos Bouwmarkten B.V. - Postbus 580, 2800 AN GOUDA. T.a.v. mevrouw L. Vermeulen, jr. personeelsadviseur. Tel. 0182 - 50 60 00 E-mail: l.vermeulen@neerbos-bouwmarkten.nl www.gamma.com Werving Selectte Outplacement Executive Search Onze opdrachtgever, Dalosy Projecten bv te Ridderkerk, staat sinds 1976 aan de top op het gebied van automatische identificatie- en registratie. Dalosy levert systemen, producten en diensten voor het koppelen, op de werkvloer, van informatiestromen aan goederenstromen. Daar kunnen computers bij komen kijken, maar veelal zijn die al aanwezig en levert Dalosy heftruckterminals, handterminals, barcodeprinters, barcodescanners, draadloze communicatie, software voor mobiele terminals, communicatie en achterliggende (Oracle-) applicaties. Deze systemen kunt u overal tegenkomen: bv luchthavens, supermarkten, logistieke dienst- verleners, parkeercontroleurs, magazijnen, bloedbanken, fabrieken. Om deze marktleider marktleider te laten blijven, zoeken we een De Account Manager beheert bestaande accounts, waaronder vele uit de Top-100 grootste Nederlandse bedrijven, en werft nieuwe. Gesprekspartners zijn de directieleden en het management van deze bedrijven. De Account Manager ziet kans het account dusdanig te beheren dat elke opportunity wordt ingekopt. Het verkopen zit hem zogezegd in het bloed. Dalosy, met circa 60 medewerkers, onder- steunt de Account Manager met een zeer professionele back-office waar alle kennis op communicatie-, software- en hardwaregebied aanwezig is. De klanten worden via een helpdesk snel en accuraat geholpen. Om voor deze uitdagende, veeleisende en enerverende functie in aanmerking te komen beschik je over een HBO-opleiding, scherp oog voor detail, ben je gewend op werkvloer- en directieniveau te communiceren, en heb je aantoonbaar veel ervaring en succes gehad in een soortgelijke functie in een logistieke of IT-georienteerde omgeving Zonder ervaring en successen heeft reageren geen zin. Voor de echte topverkoper ligt er een topsalaris met overige emolumenten in het verschiet. Stuur je sollicitatiebrief met uitgebreid CV naar, of bel voor meer informatie (7 dagen per week 8-22 uur): Maxxaqu Employment Services vof T.a.v. de heerT.J.A. Heerbaart Kapelaan Kockstraat 46 4651 XE Steenbehgen T 0I67 - 562276 M 0618 - 051555 F 0I67 - 562049 E info@maxxaqu.nl I www.maxxaqu.nl Je krijgt snel een uitnodiging voor een goed gesprek ten kantore van Dalosy in Ridderkerk

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 4