y c Coole CD scoren? Netwerk Eerste Senior medewerker Planning en Control verpleegkundige (16 - 40 uur) m/v verpleegkundige te niveau (32 - 40 uur) m/v ViSiPi Filiaalmedewerkers FiliaalmanagersiM/v) Assistent filiaalmanagersiM/vi NL dS+V li Sint Franciscus Wil jij je ontwikkelen... kies SFG! Bezorg jezelf extra poen en wordt Maasstadbezorger! Gasthuis MILGRO Medewerker orderverwerking m/v Secretarieel/administratief medewerker m/v Programmering ETV.nl Telefonisch Verkopers TOTAAL-TX05 SFG... ZICHTBAAR NAAR BETER Bel 0900 - 877 93 75 of kijk op www.buskruit.nl voor meer informatie Netwerk VSP is de grootste verspreider van huis-aan-huis reclame en kranten. Onze 21.000 bezorgers doen elke week zo'n 70 miljoen kranten en folders in alle 7 miljoen brievenbussen van Nederland. Ons succes Uw carriere (M/V) Wij zoeken kandidaten met de volqende kenmerken: De ffiliaalmedewerker: en De filiaalmanaqer en assistent filiaalmanaaer: Wij bieden: Wij zoeken kandidaten met de volqende kenmerken: Uw sollicitatie: Lidl Nederland GmbH Services Wil jij advertenties verkopen voor bladen als Elegance, Residence, Elsevier en de Telegraaf? Wil jlj een vaste baan met werktijden tussen 9.00 - 13.00 uur of 1 3.00 - 1 7.00 uur voor 1 6 tot 37,5 uur per week naast huis- houden, kinderen of studie? Of wil jij na je studie een mooie start in de reclamewereld maken. Wil jij een zelfstandige parttime baan met inhoud? Wat heb je nodig? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Maurice Lindaart of Annabel van Zuidam. Hier kun je ook terecht voor jouw directe sollicitatie: bel 010 - 436 91 24 mail mlindaart@zadkinemedia.nl schrijf Postbus 23416 3001 KK Rotterdam Week 9 Gemeente Rotterdam Werken bij de dS+V betekent werken aan de stad Rotterdam. De dS+V van de gemeente Rotterdam levert bijdragen aan de ruimtelijke en stedelijke vernieuwing van de stad. De dienst ontwikkelt plannen op het gebied van ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en infrastructuur. Verder houdt de dienst toezicht op de kwaliteit van bouwen en wonen en de toewijzing van woonruimte. De divisie Stedelijke Vernieuwing, afdeling ondersteuning De divisie Stedelijke Vernieuwing van dS+V werkt in opdracht van het centrale en decentrale bestuur aan lokale ontwikkelingstaken op het gebied van ruimtelijke ordening, verkeer en vervoer, volkshuisvesting, buitenruimte, bouwtoezicht en woningtoezicht. De divisie bestaat uit de afdelingen: stadsdelen Oost, West en Zuid, afdeling Bouwtoezicht, afdeling Woningtoezicht, het Bureau Stedelijke Vernieuwing en een afdeling Ondersteuning. Voor het bedrijfsbureau van de afdeling Ondersteuning zoeken wij een Taken en werkomgeving Als Eerste Senior medewerker Planning en Control verricht u coordinerende, adviserende en uitvoerende werkzaamheden voor het jaarplan, het jaarverslag, managementcontracten en diverse rapportages. Verder leidt of voert u projecten uit die het management controlsysteem verbeteren. Deze werkzaamheden verricht u in samenwerking met de andere medewerkers van het bedrijfsbureau. Het bedrijfsbureau levert ondersteuning ten behoeve van de werkprocessen van de divisie Stedelijke Vernieuwing op het gebied van huisvesting, automatisering, personeelsbeleid, budget- en kostenbeheer, werkplannen en informatie. Functie-eisen Academisch of HBO werk- en denkniveau bij voorkeur met een bedrijfseconomische achter- grond. U bent een analyticus. U heeft een flexibele instelling en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Verder heeft u affiniteit met geautomatiseerde systemen en kennis van spreadsheetprogramma's. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.973 (BBRA schaal 11) bruto per maand, bij een volledige werkweek van 36 uur. De gemeente kent aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een gunstige studie- regeling, gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof en kinderopvang. Informatie Meer informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer R. van der Hoek, hoofd bedrijfsbureau Afdeling Ondersteuning, telefoon (010) 489 5250. Meer informatie over de dS+V vindt u op www.dsv.rotterdam.nl Reactie Uw schriftelijke reactie kunt u binnen tien werkdagen sturen aan de dS+V, afdeling Personeel en Organisatie (P&O), postbus 6699, 3002 AR Rotterdam. De gemeente Rotterdam streeft naar een evenwichtig opgebouwd personeelsbestand dat een afspiegeling vormt van de bevolking. Bij functies waarin vrouwen ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur. Datzelfde geldt voor jongeren en migranten. Stedenbouw, Wonen en Verkeer: de dS+V werkt aan een attractief en bereikbaar Rotterdam. Sint Franciscus Gasthuis Al ruim een eeuw neemt het Sint Franciscus Gasthuis (SFG) een belangrijke en gewaardeerde plaats in op de kaart van Rotterdam. Het SFG streeft voortdurend naar zichtbaar betere zorg, opleidingen en een prettig werkklimaat. Om dit te bereiken is het SFG continu in ontwikkeling onder het motto: "Zichtbaar naar beter". Nu en in de toekomst SOLLICITATIE Richt je schriftelijke reactie v66r 10 maart 2003 aan het Sint Franciscus Gasthuis, stafafdeling P&O, Postbus 10900, 3004 BA Rotterdam of e-mail van P&0@franciscus.nl Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van Onze afdelingen De zorgeenheid Interne Specialismen bestaat o.a. uit de ver- pleegafdelingen Gastro-enterologie, Interne geneeskunde/ Reumatologie, Haematologie/Oncologie en Longziekten. De afdelingen bieden plaats aan 28 tot 35 patienten. Gastro-enterologie is een gecombineerde interne en chirur- gische afdeling. De patienten komen voor diagnostiek en blijven 00k wanneer operatie noodzakelijk is op deze afde ling. Kortom optimale zorgcontinui'teit en kwaliteit. Interne geneeskunde/Reumatologie is gespecialiseerd in nefrologie en reumatologie en werkt zeer nauw samen met het Dialysecentrum. Kenmerken van de afdeling zijn: intensieve zorg aan veelal chronische patienten. Haematologie/Oncologie beschikt zowel over klinische als dagbehandelingsplaatsen (6). Ook hier de voor het SFG kenmerkende zorgcontinui'teit. Onze patienten worden ver- pleegd en behandeld door een beperkte groep verpleeg- kundigen en specialisten. Bekende gezichten dus en een persoonlijke benadering. Longziekten is gespecialiseerd in de diagnostiek en behan- deling van patienten met longaandoeningen. Alle afdelingen (gaan) werken met verpleegkundigen die de schakel vormen met de polikliniek. Deze consultatieve verpleegkundigen houden ook zelf spreekuren. Onze functies De verpleegkundige le niveau verleent, net zoals de ver pleegkundigen, de verpleegkundige zorg aan onze patien ten. Uitgangspunt is dat beiden totale zorg verlenen van opname tot ontslag. De verpleegkundige voert daarom zelf standig overleg met medisch specialisten en andere disci plines over de zorgverlening. Samen met de patient, en eventueel naasten, bespreekt zij het zorgplan en onder- steunt de patient daarbij. De verpleegkundige le niveau zorgt tevens voor de coordinatie van de zorg binnen het team, ondersteunt collega's en heeft een specifiek ver- pleegkundig aandachtsgebied (zoals decubituszorg, diabe- teszorg, tiltechnieken etc.). Ons aanbod Naast een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden bieden wij je de mogelijkheid tot persoonlijke ontwikkeling. Nadat je ingewerkt bent bespreken wij je ontwikkelmogelijkheden met name gericht op je huidige functie. Het salaris van verpleegkundigen is maximaal 2.507,00 bruto per maand (FWG 45) en van le niveau verpleegkun digen maximaal 2.678,00 bruto per maand bij een 36- urige werkweek. Voor de functie van verpleegkundige le niveau ligt het aanvangsalaris 2 periodieken hoger. Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn: een prima kinderop- vangregeling, PC-priv6, fietsenplan, bedrijfsfitness, tankpas, kortingen bij verzekeringen en een verhuiskostenregeling. Onze eisen Natuurlijk het diploma verpleegkundige, voor verpleeg kundige le niveau op HBO-niveau. Heb je de dagopleiding HBO-V gedaan of rond je die bin- nenkort af dan hebben wij een boeiend trainee-traject (start September 2003). Daarnaast verwachten wij van jou een goede inzet en grote betrokkenheid bij onze patienten en onze organisatie en de wil om jezelf en je afdeling verder te ontwikkelen. Interesse? Inlichtingen kun je inwinnen bij Karin van Uden, zorgma- nager Interne Specialismen, telefoon 010-4616161, oproep 3367 of Yvonne van der Meer, afdelingsmanager Gastro- enterologie, oproep 3167 of Ellen Lagendijk, afdelingsma nager Haematologie/Oncologie, oproep 3315. Of kijk op www.sfg.nl WERKGEBIED EN MEDEWERKERS Het primaire werkgebied van het Sint Franciscus Gasthuis strekt zich uit over Rotterdam Noord en de gemeertten Bleiswijk, Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs. Jaarlijks komen er ongeveer 250.000 patienten naar ons ziekenhuis voor een polikliniekbezoek en worden er meer dan 17.000 patienten in de kliniek opgenomen. Met de ruim 1.500 medewerkers en 600 bedden behoren wij tot een van de grootste algemene ziekenhuizen in de regio Rotterdam. Voor acht medische specia lismen verzorgen wij de opleiding tot medisch specialist en wij werken mee aan de opleiding van huisartsen, basisartsen en verloskundigen. Verder hebben wij opleidingsplaatsen voor onder andere verpleegkundigen, operatie-assistenten, anesthesie-assistenten, radiodiagnostisch laboranten en doktersassistenten. KenmerkAM 1100 Lidl Nederland is een onderdeel van een grote Europese supermarktketen. Met duizen- den vestigingen in 14 Europese landen behoort Lidl tot de grootste retailers in Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl actief op de Nederlandse markt. Vanuit 163 winkels, een dis- tributiecentrum in Heerenveen en het hoofdkantoor in Huizen wordt door zo'n 4000 medewerkers enthousiast gewerkt aan de verdere explosieve groei van de onderneming en haar marktpositie. Lidl onderscheidt zich door een uitstekende prijs/prestatie- en kwaliteitsverhouding van al haar producten. Voor onze vestigingen in Rotterdam Alexanderpolder, IJsselmonde en de Kop van Zuid zijn wij op zoek naar: Correcte en klantvriendelijke houding Enthousiaste uitstraling Praktische en zelfstandige persoonlijkheid Flexibele instelling Opleiding op minimaal LBO-niveau Is verantwoordelijk voor het helpen van onze klanten op een vriendelijke en correcte manier Maakt onderdeel uit van een klein team Verricht alle voorkomende winkel- werkzaamheden, zoals: - het bedienen van de kassa (door middel van scannen) - zorgen dat de winkelpresentatie optimaal is - zorgen dat de winkel opgeruimd en schoon blijft Voor onze vestigingen In de regio Rotterdam zijn wij op zoek naar: Hebben de verzorging van de winkel hoog in het vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 20 winkelmedewerkers Voeren samen met het team alle voor komende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- inzetplanning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van het filiaal Uitstekende (concurrerende) salariering Goede overige arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden Leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ervaring is een pre Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeld in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie en de vestigings- plaats waar uw voorkeur naar uit- gaat. Afd. Personeelszaken Postbus 740 8440 AS Heerenveen E-mail: vacature@lidl.nl Kandidaten voor de functie van filiaalmedewerker kunnen ook telefonisch een sollicitatieformulier opvragen: tel. 0513-619805, op werkdagen van 9:00 - 17:00 uur regie in afval Services Milgro is gespecialiseerd in afvalmanagement. Wij implementeren "Afvalservicesystemen op maat" waarmee de volledige aansturing van het afval bij opdrachtgevers uit handen wordt genomen. Services Milgro stelt zich hierbij op als regis- seur over alle vrijkomende afvalstoffen. Wij zorgen voor de juiste inzamelmiddelen, trans port en verwerking. Hierdoor ontstaat de juiste balans tussen kosten, milieu, efficiency en wetgeving. In deze innovatieve en boeiende branche is Services Milgro een sterk groeiend bedrijf. Ons team, 15 enthousiaste collega's, zoekt versterking: Enthousiaste regelaar voor onze binnendienst Actieve en accurate assistent Medewerker orderverwerking m/v Je verwerkt orders, controleert de uitvoering van opdrachten, voert het eerste telefonische contact met klanten en handelt vragen af. Binnen de organisatie communiceer je onder andere met de afdelingen Verkoop en Administratie. Je bent servicegericht en werkt nauwkeurig. Je beschikt over goed cijfermatig inzicht en kan goed plannen. Het betreft een veelzijdige binnendienstfunctie. Wat biedt Services Milgro? - Uitdagende fulltime functie in een groeiend en dynamisch bedrijf - Goede arbeidsvoorwaarden - Informele cultuur - Persoonlijke coaching - Salarisindicatie voor beide functies tussen de 1400,- en 1700,- afhankelijk van ervaring Standplaats voor beide functies Secretarieel/administratief medewerker m/v Je ondersteunt de afdeling Administratie en Verkoop. Je bent eerste aanspreekpunt voor binnenkomend telefoonverkeer en je verleent ondersteuning op administratief gebied. Verder zorg je voor de afhandeling van post en correspondentie en assisteer je bij het produ- ceren van mailings en handboeken. Taalvaardigheid is belangrijk. Wij zoeken een vlotte persoonlijkheid met een dienstverle- nende instelling. Ervaring met MS-Office en Exact is gewenst. Reageren? Stuur een brief met motivatie en c.v. naar Services Milgro BV, Vareseweg 37,3047 AT Rotterdam t.a.v. Jan Hendrik van der Rooij. Voor meer informatie kun je contact opne- men: 010 - 238 03 10 of services@milgro.nl. is Rotterdam (Spaanse Polder) zaterdag 1 maart 08:00 Reputations: Kitchener afl. 1, The Empire's flawed hero (Engels) 09:00 ETV.nl Baanbrekend afl. 9 (h) 09:15 ETV.nl Allemaal Digitaal - Starten met de computer afl. 1 (h) 09:30 ETV.nl Ozmo afl. 3 09:50 ETV.nl Text TV 10:00 ReputationsDr. Spockafl. 1, Growing up the hardway (Engels) 11:00-12:00 Herhaling van de ETV.nl uitzendingen Bovenstaande programmering wordt de gehele dag herhaald zondag 2 maart 08:00 A history of British art afl. 6, Our house (Engels) 09:00 ETV.nl Bob Ross (Engels) 09:30 ETV.nl Allemaal Digitaal - ICT in het MKB afl. 2 (h) 09:40 ETV.nl Text TV 10:00 Making masterpieces afl. 5 (Engels) 10:30 Making masterpieces afl. 6 (Engels) 11:00-12:00 Herhaling van de ETV.nl uitzendingen Bovenstaande programmering wordt de gehele dag herhaald maandag 3 maart 08:00 Test tube dads afl. 1 (Engels) 09:00 ETV.nl Baanbrekend afl. 10 09:15 ETV.nl Later afl. 1 09:30 ETV.nl Mission Marconi afl. 1 09:55 ETV.nl Text TV 10:00 An ordinary marriage afl. 1 (Engels) 11:00-12:00 Herhaling van de ETV.nl uitzendingen Bovenstaande programmering wordt de gehele dag herhaald dinsdag 4 maart 08:00 Old new world afl. 2 (Engels) 09:00 ETV.nl Allemaal Digitaal - Starten met de computer afl. 2 09:10 ETV.nl Allemaal Digitaal - Toepassingsmogelijkheden afl. 2 09:30 ETV.nl Allemaal Digitaal - ICT in het MKB afl. 3 09:40 ETV.nl Text TV 10:00 Medical mysteries afl. 3, Lightning strikes (Engels) 11:00-12:00 Herhaling van de ETV.nl uitzendingen Bovenstaande programmering wordt de gehele dag herhaald woensdag 5 maart 08:00 Bombing Germany afl. 1 (Engels) 09:00 ETV.nl Kids English Zone afl. 1 (Engels) 09:30 ETV.nl Voorlezen, zo gedaan afl. 5 09:45 ETV.nl Text TV 10:00 Seoul mates afl. 1 (Engels) (h) 11:00-12:00 Herhaling van de ETV.nl uitzendingen Bovenstaande programmering wordt de gehele dag herhaald donderdag 6 maart 08:00 The Gold plane afl. 1 (Engels) 09:00 ETV.nl Generatie alleen de duvel is oud afl. 7, Sexualiteit en intimiteit 09:30 ETV.nl Hutspot - Koken met Els afl. 3 09:50 ETV.nl Text TV 10:00 Horror in the east afl. 1Turning against the west (Engels) 11:00-12:00 Herhaling van de ETV.nl uitzendingen Bovenstaande programmering wordt de gehele dag herhaald vrijdag 7 maart 08:00 Earth story afl. 8, A world apart (Engels) 09:00 ETV.nl Mavis afl. 8 09:30 ETV.nl Het Oude Westen afl. 11 09:55 ETV.nl Text TV 10:00 Extreme Dinosaurus afl. 14 (Engels) 11:00-12:00 Herhaling van de ETV.nl uitzendingen Bovenstaande programmering wordt de gehele dag herhaald Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zadkine Media is een landelijk werkend professioneel en onafhankelijk advertentie- bureau, gespecialiseerd in rubrieksadver- tenties. Zadkine Media werkt onder andere voor Telegraaf Tijdschriften Groep, Elsevier en Wegener. Voor onze hoofdvestiging in Rotterdam-centrum zoeken wij op korte termijn: PART-TIME FULLTIME Ervaring en leeftijd zijn met de belangrijkste zaken voor een succesvol media-adviseur. Een middelbare opleiding, goede beheersing van de Nederlandse taal, humor en doorzettingsvermogen wel. Na een ruime inwerkperiode met een interne training betreft dit een baan voor langere tijd.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 16