maart 2G03 Massagedouch Burchthuys nodigt u uit Burchthuys Hot Spots op BinnenHuis Tuin In de ruime showroom presenteren wij fraaie collecties wonen slapen trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accesoires verlichting dm mm fmms Na een dag hard werken of na het sporten is het heerlijk om een lekker verfrissende douche te nemen. Of voor het slapen gaan om lekker warm te worden. Douches en baden zijn niet alleen noodzakelijk voor de hygiene, maar krijgen steeds meer een ontspannende f ubctie. Voor een lekkere massagedouche, een sauna of een bubbelbad hoeft men niet meer naar een speciale Beauty Farm. De douchecabines met massagedouche, inspuit- en massagejets, Turks stoombad, sauna en radio, kunnen ook makkelijk in de badkamer worden geplaatst. Maar ook bijvoorbeeld een infrarood cabine, die geteisterde spieren heerlijk opwarmt, waardoor het lichaam volledig ontspant.Of een lekker bubbelbad of bruisbad. Het kan allemaal en gewoon in eigen huis, zodat u na een heerlijk ontspannend bad of douche meteen in bed kunt stappen. Dan kunt u er de volgende dag weer fris tegenaan. Kom genieten van fraai hedendaags klassiek wonen en van de voortreffelijke slaapcollecties. Hartelijk welkom! Berlagestraat 235, Rotterdam Alexanderpolder tel. 010 - 456 48 22 Koud kunstje Wie niet graag kookt en de keuken alleen in gaat voor het bereiden van een snelle maaltijd, heeft niets aan een royale eetkeuken met een extra groot fornuis. Een compacte keuken met alleen de basisapparatuur volstaat in dat geval. Een minimale keuken geeft een frisse uitstraling en is opgeruimd. Bovendien is een opgeruimde keuken hygienisch. Met strakke en makkelijkafneembare materialen is het een koud kunstje om de keuken goed schoon te houden. Met designkranen en fraai vormgegeven elektrische apparatuur is de keuken helemaal af. ^5 mfWSBpi f©s A."1. Trendy textiel Een nieuwe stoftrend van dit jaar zijn de Gusti- weefsels. Het is een hedendaagse creatie met gevoel voor het verleden. De decoratieve medaillons zijn op een eigentijdse wijze verwerkt, met aandacht voor volume, structuur en glans. De stoffen zijn glad en aaibaar tegelijk en hebben een klassieke en rijke uitstraling. De motieven en kleuren geven een speels effect. Duurzaam Rotan Rotan is en blijft een geliefd materiaal bij de 'woonshoppers' en is daardoor tijdloos. Het nadeel van Rotan is dat het een gevoelig materiaal is dat op den duur slijt. De stoelen van For Seasons zijn gemaakt van gevlochten kunststof en hebben toch dezelfde warme, natuurlijke en stijlvolle uitstraling als Rotan. Heerlijke stoelen om in de tuin, of bijvoorbeeld bij het zwembad in de zon een boekje te lezen. Het bijpassende voetenbankje maakt de set compleet. Het voordeel van kunststof is dat het meubilair kleur- en vormvast is en bestand tegen grillige weersomstandigheden. Het is resistent voor UV-stralen en kan extreme temperaturen verdragen. Kortom deze stoelen zijn dus niet alleen mooi maar ook duurzaam. Voor meer informatie:+32.56.645.625. De huidige consument lijkt het steeds drukker te krijgen; Werk, gezellige uitstapjes met vrienden of familie, kookdub- jes, sporten en dan ook nog de huishoudelijke beslommerin- gen. De tijd moet daarom effi- cienter worden ingedeeld. Bin nenHuis Tuin is een trendy interieur- en tuinbeurs waar de bezoeker op een snelle manier ideeen op kan doen. Het eve- nement sluit met het nieuwe beursconCept dan ook nog be- ter aan op deze ontwikkeling. Nieuw op de beurs is de pre- sentatie van nieuwe bijzonde- re interessante producten die separaat worden geexposeerd. Comfortabel wonen is hot. Daarom hebben de presenta- ties de naam hot spots gekre- gen. De uitgekiende presenta- tievorm van de 'hot spots' zijn een lust voor het oog. Binnen Huis Tuin pretendeert ten- slotte niet alleen een beurs te zijn waar de nieuwste meube- len, keukens, vloeren en lam- pen te koop zijn. Het gaat de beursdeelnemers ook om het geven van tips en adviezen, waarmee de bezoeker thuis hun interieur eigenhandig naar eigen smaak kunnen in- richten. Het centrum van elke beurshal is omgetoverd tot een fraai tuinpark, waarin van alles te beleven is op het gebied van tuinieren in combinatie met ac cesoires voor binnen en buiten. Rondom deze aaneenschake- ling van modeltuinen kunnen de bezoekers zich volledig la- ten informeren en voorlichten over de recente tuintrends. Frans, Oosterse, moderne en nostalgische tuinen; de bezoe ker krijgt vele onderwerpen te zien. Aan het hoofd van elk tuinpark staat een metershoog themapaviljoen. Naast een overzicht van de nieuwste inte- rieurtrends, treft de bezoeker hier presentaties op het gebied van tuinieren en wonen. De beurs vindt plaats van 4 tot en met 9 maart in Ahoy' Expo Center in Rotterdam. Lekker ontspannen KKKK wonen slapen worn Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 -17.30 uur, zaterdag van 10.00 -17.00 uur vrijdag koopavond tot 21.00 uur www.burchthuys.nl Hofstede 3B - Mol ID-antiek - Mulleman Heldense- Savannah Charm Classic Frommholz - RAC FlNKELDEI SCHUITEMA (UGENDSTIL - SHAKER Bij Rotterdam kiest u op de A16 n'ng-oost afslag Kralingen (afrit nr. 26). Onder aan de afslag richting Kralingen. Dan Alexanderpolder aanhouden. Let op de reclame aan de lantaarnpalen. Burchthuys ligt in een rustige buitenwijk, u hoeft de drukke stad dus niet in. Voldoende parkeerruimte. Auping Lattoflex Pullman Zevenslaper Treco Slaapmeubilair BU194-0403

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 17