maassta Stofzuigerzuigt kamer op eigen houtje Authentieke landhuizen en kaste Kledirig op het lijf gesrieden Nieuwstezomertrerids 'Uitvinding van het jaar!' Grandes Etapes Franqaises Zeven heerlijke Magnums Mix en Match met bikini MaginuM TSins gezondheid reizen gastronomie trends gadgets mode fun uitgaan schoonheid Vanaf nu tot September brengt Ola en gelimiteerde oplage van zeven soorten Magnums uit, vernoemd naar de zeven zonden. Vele ijslief- hebbers zullen deze zomer zondigen. ledere zonde heeft een eigen aparte smaak. Tiramisu, witte chocolade, pis- tache, rode vruchten, pure chocolade, suikerballetjes, ca ramel en pinda's, zijn de ge- heime ingredienten die de zonden onweerstaanbaar maken. De Magnums Luiheid en Lust bijten het spits af en de reeks wordt afgesloten met Ijdelheid in September. Daarnaast kunnen ijsliefheb- bers genieten van hebzucht, vraatzucht, jaloezie en wraak. In de zomercollectie 2003 van Corneliani zijn scherp getailleerde jasjes de nieuwe trend. Hierdoor komt de vorm van het lichaam mooi uit. Het kleermakersvak staat in deze trend centraal. De tweede trend in de zomercollectie laat juist jasjes zien zonderstrakke lijnen, die gemakkelijk aan en uit te doen zijn. Handgestrikte mouwen, zoals bij een blouse, geven een luchtige uitstraling. Voor de zomerlijn zijn natuurlijk stoffen gebruikt, zoals zijde, katoen en linnen. De kleuren varieren van kalk tot ivoor en beige tot cognac en mokka. Ook blauwtinten laten een frisse wind door de kledingkast waaien. Zelfs in de motieven zit een grote variatie. Effen of gestreepte stoffen, ruitjes en visgraatmotieven, afgewerkt met bijzondere knopen en belijningen. De kleding van het komende seizoen is weeropvallend kleurrijk. Geen schreeuwende kleuren, maar -verfrissendetinten, waarbij geel de boventoon voert met oranjekleurige variaties. De sportieve kleding staat voor eenvoud en de materialen zijn van goede kwaliteit. Om het stofzuigen gemakkelij- ker te maken heeft Electrolux een stofzuiger ontworpen die zelf stofzuigt. De stofzuiger kan zien' met behulp van geluids- golven, net als een vleermuis. Dit systeem zorgt ervoor dat de stofzuiger niet tegen voorwer- pen aanbotst. De stofzuiger zoekt eerst de dichtstbijzijnde muur, maakt een soort overzicht van de kamer en rekent zelf uit hoeveel tijd er nodig is om de ruimte te stofzuigen. Als de Tribolite moet worden opgeladen gaat hij zelf weer te- rug naar het oplaadstation en zuigt daarna alsnog de eventue- le rest van de ruimte. Deze Tribolite is 13 centimeter hoog en heeft een doorsnee van 35 centimeter. In Nederland is de stofzuiger vanaf deze maand te krijgen voor ongeveer 1600 euro. Voor meer informatie: www.electrolux.com In samenwerking met de Gran des Etapes Franqaises Chateau de Gilly en restaurant Christophe organiseerde Mai- son de la France vorige week een gastronomische week in res taurant Christophe te Amster dam. De gasten konden in het restaurant genieten van de Bourgondische keuken en ken- nis maken met de hotels die zijn aangesloten mij de keten Gran des Etapes Franqaises. De Grand Etapes Franqaises is een luxe groep hotel-restau rants in Frankrijk. De keten be- schikt overtien unieke etablisse- menten, waaronder authentie ke landhuizen, kastelen en een prachtige Provenqaals buiten- huis, welke zijn omgetoverd tot eerste klas hotels. Zoals kasteel Gilly, waarvan de fundamenten stammen uit de zesde eeuw. De reden dat Maison de la Fran ce en Grandes Etapes Franqaises juist voor een samenwerking hebben gekozen met restaurant Christophe, ligt in het feit dat het restaurant eigendom is van een Franse Chef, Christophe Royer, die bovendien al veertien jaar door Michelin is erkend met een ster. Reserveren kan recht- streeks bij restaurant Christophe. Voor meer informatie over Grandes Etapes Franqaises: www.franceguide.com. Het is mixen en matchen deze zomer wat de strandmode be- treft. Topjes en broekjes in verschillende modellen kun nen, zowel in mat als kleur worden gemixed. Een mooie bikinitop met een 'universeel' broekje of juist andersom. Het kan allemaal worden gecombineerd. En als je de kleur van de bikini zat bent, draai je hem om met de handige 'reverseble' bikini van Hunkemoller. Nieuwe romantiek De zomermode van 2003 staat in het teken van tegenstellin- gen. Inspiratiebronnen komen van over de hele wereld, van Afrika, Azie tot warmbloedig Latijns Amerika. De 'nieuwe ro mantiek' laat zich gelden in subtiele en sierlijke details en fijne stoffen, zoals in de kle ding van het merk Caroline Biss. Transparante stoffen spelen een grote rol. Prints op zijde komen subliem tot hun recht in de gypsyrokkenen in super- vrouwelijke, mouwloze zomer- jurken, die sensueel ogen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 13