t«v% nccf a S klassieke lesqtaar ripuV BOUIVIAIM vtotrta vonof 4,95 p.m1 len muziekinstrument bespelen begint bij Peter Verspuy MALE ROLAND PIANO &UY www.peterverspuy.nl Verlichte bloempot, lamp of badje voor de kinde. Eetfauteuil met verstelbarerugle Weg met de traditionele bank maart 2003 Store shoppin www.peterverspuy.nl Match bij shopping Woon I 1 SBCSiSJ *.901 tapijten meubelen KIM - LAMINAAT - MASSIEVE VLOERDELEN Relaxt dineren Grotetuintafel Zestig woorifabrikanten ondereen dak Strak, strakker, strakst trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accesoires verlichting auping adverteren? telefoon 010 - 4004463 4 Opbergtip adverteren? telefoon: 010 - 4004463 STREKSINGEL165 -189 R DAM-H BERG Vrijdag tot 21.00 uur geopcnd - www.schebo.nl Tel.01G-4229120/4224430-Fax010-4227867 - 'aMaandagsgosloten m fEB Bijpassende draagtas met rugstel. Pascalweg 157-159 Rotterdam (Z) Lombardijen Tel.: 010 - 4323388 Fax:010-4197525 IJsselmondselaan 175, Rotterdam, telefoon (010) 284 2111 Bouman vindt u aan de N210 Capelle a/d IJssel naast het bedrijvenpark Rivium. Budget Porkef Industrieweg 15 Rotterdam tel.: 010-2624933 met sublieme klank. 8 verschil- lende geluidenen Digitate metro noom en opname mogelijkheid Pascalweg 157-159 Rotterdam (Z) Lombardijen Tel.: 010-4323388 Fax: 010 - 4197525 De bloempot Bloom is een bloempot en lamp in een. In de pot kunnen gewoon planten en bloemen worden gezet. Maar de pot is ook leuk als verlichting in huis of in de tuin. Je kunt de pot ook gebruiken als cooler, gevuld met ijs om drankjes koel te houden. En de pot kan zelfs dienen als badje voor de kinderen. Een multifunctionele pot dus. De pot is dubbelwandig en daardoorwaterbestendig. Binnenin de pot zijn twee spaarlampen van 11 watt geplaatst, die zowel op buiten- als binnenverlichting- systemen kunnen worden aangesloten. De Bloom is 60 centimeter hoog en heeft een doorsnede van 66 centimeter aan de bovenzijde. Voor meer informatie: 023-5512852. De traploos verslelbare rug van de 'Easy' stoelen zorgt voor zitgemak bij elke gelegenheid. De rugleuning kan net als bij een tuinstoel schuiner worden gezet, waardoor je in deze stoel lekker onderuit kan gaan zitten. Bijvoorbeeld na het dineren. De stoel heeft een metalen ondervering in zowel rug als zit, afgedekt met schuim. Daardoor kan iedereen comfortabel in de stoel zitten. Door het strakke design en de opvallende kleur, afgewerkt met metalen poten en wieltjes aan de achterkant, is de dinerfauteuil helemaal thuis in een modern interieur. Het sproo La Gare heeft een nieuw assor tment tuintafels, zoals de San Marino. Het is een grote buiten (of binnen) tafel met onderstel van roestvrij staal. Aan deze ta fel kunnen acht mensen zitten. Het blad is van graniet, basalt- steen, dat bijna geen onder- houd nodig heeft. De afmetin- gen van het blad zijn 100 x 200 x 3 centimeter. Ook de bijpas sende stoelen zijn van roestvrij staal. Op bestelling kan de ta fel bij La Gare ook in andere maten worden gemaakt, vanaf 1,60 meter lengte tot 2,40 me ter. Voor meer informatie: 0314-684364. Zestig woonfabrikanten onder een dak. Dat is makkelijk uit- zoeken. Onder de rook van Woonmall Alexandrium staan op 4.500 vierkante kilometer grote hoeveelheden meubelen en woonaccessoires, zowel klassiek, eigentijds als modern. In de Woonstore verkopen fa- brikanten rechtstreeks aan consumenten. De gehele voor- raad staat in de winkel. Dus op is op, maar dat betekent ook dat er iedere week iets nieuws te zien is in de Woonstore. Alle artikelen kunnen direct wor den meegenomen of tegen een vergoeding laten bezor- gen. In de diverse sfeerkamers, die regelmatig opnieuw wor den ingericht door de stylistes, kan iedereen inspiratie op- doen voor het huis. Drukke printen afgewisseld met effen stoffen en maffe futuristische vormen zijn een aantal kenmerken van de meubelen uit de serie Super Roy ontworpen door Giorgio Saporiti. De banken en tafels hebben een aparte vorm en vormen met elkaar een eenheid. Het zijn vooral grote ruime banken die samen met de bijzettafeltjes een complete zithoek vormen. De ronde kussen en retro stoffen maken het meubilair alleen al interessant om naarte kijken. Mensen die niet van drukke printen en gewaagde stoffen houden, kunnen kiezen voor de modern vormgeven bank in effen kleuren, zoals wit. Dat geeft een meer klassieke uitstraling. Ook kleine tapijtjes voor bijvoorbeeld onder de tafelstjes zijn ook te verkrijgen in speciale printen. Voor meer informatie, Bergers in Berkel en Roderijs: 010-5115133 of www.bergers.nl. A In een strak interieur is het be- langrijk dat ook de afwerking een strakke vormgeving heeft, zoals de afdekraampjes en de schakelaars. Ook deze gaan met de tijd mee en zijn te verkrijgen in alumini um en edelstaal, zodat ze niet uit de toon vallen. Knoppen en schakelaars moeten toch niet te veel opvallen in het interi eur. Verder zijn de schakelaars verkrijgbaar met een massieve laag goud, maar ook in de kleuren oceaanblauw, antra- ciet of zonnegeel. Voor meer informatie: www.jung.nl Deze grappige lamp, die doet denken aan een kaboutermuts met een kaboutertje erin verstopt, maakt de kinderkamer tot een echt sprookje. De lampen hebben zachtefluwelen kappen en aparte 'voetjes'. Bij de aankleding van de kinderkamer draait alles om kleur en sfeer. De trend is dat de meubels in de kinderkamers steeds soberder en stoerder worden. Het zijn juist die grappige accessoiresdie de kamer afmaken en de sfeer bepalen. De kleuren vinden we op de wanden en de vloer, op dekbedovertrekken, gordijnen, kussensen accessoires. Poefjes, grote vloerkussens, maar vooral zitzakken zijn helemaal in. Speciaalzaken hebben vaak de mooiste kamertjes ingericht rondom alierlei stijlen en thema's: van koloniaal tot barok; van de stoere kasteelkamertotde lieflijke prinsessenkamer. Ook hoogslapers blijven bij kinderen populair. Om het 'feest' compleet te maken, zijn er voor hoogslapers alierlei leuke extra's te koop, zoals ladders, klimtouwen en glijbanen, maar ook kant-en-klare 'tenten' om de ruimte onder het bed of het bed zelf om te toveren in een postkantoor, winkeltje, poppenkastof kasteel. De vrije ruimte onder een hoogslaper is natuurlijk ook een aangewezen plek om spullen op te bergen, zoalsspeelgoed, knuffels, schoenen, tekenspullen, boekjes. Heel handig zijn de kunststof 'keukenkratten', die in alierlei leuke kleuren verkrijgbaar zijn. Zet ze op de grond, in een speciale krathouder of op een 'dikke' plank aan de wand. Kartonnen dozen met een deksel erop zijn ook een optie, maar al veel aparter zijn manden van riet of zeegras. Ook leuk zijn van die hangzakken: 'officieel' bedoeld voor schoenen, maar ook prima geschikt voor beddengoed luiers, handdoekjes of rompertjes. En erzijn natuurlijk ook kindermeubeltjes met verborgen opbergruimte, zoals een kinderbankje met een opklapbare zitting en tafeltjes met een holle zuilpoot.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 15