Slanke, gespierde meubels Romantiek terug in klassiekinterier Burchthuys nodigt u uit Vroiijk, frise Plek voor dagboeken, diamanten en luxe parfums K0M VOOR HEEL VEEL SPECIALE AANBIEDINGEN NAAR l PANTJ. WEIZENT The seventies are back again Karpetnaar eigen on twerp Stoeren transparant In de ruime showroom presenteren wij fraaie collecties wonen slapen trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accesoires verlichting Kom genieten van fraai hedendaags klassiek wonen en van de voortreffelijke slaapcollecties. Hartelijk welkom! Berlagestraat 235, Rotterdam Alexanderpolder Vroiijk, fris en ruimtelijk. Ofwel, een dynamisch interieur waarin speels en gezond leven centraal staat dat de naam 'Sport Club' heeft meegekregen. De sfeer is open, licht en luchtig. Het interieur is ingesteld op beweeglijke bewo- ners. Hoog-laag contrasten maken allerlei activiteiten mo- gelijk: sport en spel, werk en hobby. Naast handige pla teaus en nieuw! hoge statafels zijn er ook poefs en zitkui- len voor een intiem moment. De nieuwegezelligheid isvooral sportief. Kinderen kunnen volop aan de slag. Tenten bouwen, winkeltje spelen. Met hun eigen design meubeltjes welteverstaan die de toon in dit gezinshuis zetten. De inrichting kan tegen een stootje; accessoires zijn onbreekbaar. Op de vloer ligt onverslijtbaar sisal of een hygienische laminaat in niet van echt te onder- scheiden houtprint. Ook de bekledingsmaterialen zijn zor- geloos: oersterk denim, elastische stoffen die met je mee- bewegen en hightech materialen die in een handomdraai weerschoon zijn. Ridderkcrk g, /am Capellea/d Ussel Ti (0| K01 49 71 70 Ofti! triwy.T. (010) 284 72 70 (KONINGINNEDAG van 10.00-16.00 uur geopend) Bierens de Haanweg 22-32 Rotterdam-Lombardijen, tel. 010-492 5 492 Nieuw en hot in interieurland zijn volwassen meubels met luchtige constructies, die bovendien duide- lijk op hun taak zijn berekend. Het zijn afgetrainde modelletjes: slank, stabiel en gespierd. Veel meubels halen het kind in je boven. Ze heb- ben simpele herkenbare vormen, onopgesmukt en eerlijk: bloktafel- ties, een kast die als een trap tegen de muur leunt. Toch kun je er ein- deloos mee varieren door ze te ver- plaatsen of extra comfortabel te maken met voetensteuntjes en verstelsystemen. De buiten-binnen trend is een be- langrijke invloed. Er wordt volop geschoven met lichtgewicht tuin- strand- en bootstoelen. De zittin- gen van hout, pitriet of kunststof vlechtwerk hangen in ijle frames van aluminium en rvs. Sportieve accessoires staan overal en ner- gens. Niet opkijken van een home- trainer in de woonkamer, stand by voor een spontane actie. Ook hippe gymshoentjes, gewichtjes, springtouwen en sporttasjes met speelgoed, nodigen uit tot sport en spel. De kleuren en materialen in het in terieur van vandaag neigen weer naar de seventies. Een camouflage' palet van secundaire halftonen als lever, zand, mushroom en leger- groen, wordt aangevuld met de tails in geel en kobalt. Bijvoorbeeld in de vorm van stoere kussens van gekleurd leer en suede. Op meubels vinden we duimdik gestreept cor duroy en vilt in olifantgrijs. Samen- gestelde houtsoorten maken een opmars. Gebogen hout in spek- koekachtige multiplex, het ge- streepte Zebrano hout en bamboe latjes; massief of fineer, zijn mat "ike van optiek. Patronen vrolijken de boelverdero kunstgeworc boel verder op. Kunst is toegepaste raen. Een karpet naar eigen ontwerp gaat tegenwoordig verder dan de keuze voor kleur en randafwerking. Het kleed is uitgegroeid tot een persoonlijke handtekening die door een projectietechniek in een reuze formaat wordt opgeblazen. Hoe dan ook, het karpet neeft ook lang niet meer altijd de vaste vier- kant vorm. Rondingen in willekeur zijn aan de orde van de dag. Einde- lijk iets nieuws als het op kleden aankomt. Stoere zitmeubelsmettransparante bijzettafels. Glanzende luchtige voiles met dikke harige plaids. Mo- derne vormgeving met folkloristi- sche elementen. Het is een trend uit Italie die over is gewaaid naar Ne- derland. Naast handgemaakte ac cessoires staat strak glanzend per- spex dat het zonlicht verstrooit in een caleidoscoop van zinderende kleuren. Zachte banken en brede fauteuils zijn speciaal ontwikkeld om in te hangen; languit of over- dwars. De vormen zijn afgerond en vloeiend. Slimme neksteunen en verstelbare armleuningen staan borg voor een zorgeloze siesta. Contrasten in materiaalverwerkinq bieden het beste uit twee weref- den. Koesteren, mooi maken, aandacht voor jezelf en je omgeving. Romantisch-klassiek als moderne variant op een klassiek thema. Romantisch, feeeriek, teer en poetisch. Het is de sfeer van een 19e eeuws boudoir, breekbaar als porselein, een plek voor dagboeken, diamanten en luxe parfums. Deze woonsfeer is vrouwelijk maar niet louter zachtaardig. Man en vrouw voelen zich hier thuis. Onder dromerige romantiek ligt zelfbewuste passie, kracht en zinnelijk verlangen. Dus geen viool- maar loungemuziek. Ook bij de producten ligt de dubbele bodem verborgen onder zachte materialen, fragiele decoraties en spiegelend metaal. Traditionele decoraties zijn gei'ntegreerd in hedendaags design. Geen kroonluchter meer, maar een strakke bloklamp bekleed met plisse. Een klassieke stoeltje, maar dan wel van transparante kunststof. Daar tegenover is de stalen kast weer bekleed met wandtextiel. Het gevoel van intimiteit wordt opgeroepen met stoffering en dessinering. Tapijt is gemaakt van velours en heeft dikke ribbels zoals we die kennen van ouderwetse chenille plaids. Wanden worden bekleed met behang, het liefst in verschillende dessins; van klassieke medaillons in pastels tot levensechte reusachtige rozen van het levensechte fotografisch behang. Ook de iinoleumvloer heeft een authentieke medaillon-of kantprint. Stoffen zijn transparant: voiles en shearli's, soms met loshangende Charleston franje. Hier zweeft het bijna ongrijpbare Chanel- gevoel: glans, changeant, pied-de-poule weefsels en baguette kussentjes. Bloemen zijn alom aanwezig, in het echt en als dessin: lelies, anjers, leeuwebekken en een weelde aan rozen. De kleuren zijn licht en meisjesachtig: zalm, aangevuld met poedertinten als oudroze. Het lichtgetinte hout is ingewassen met een vleugje goud en zilver. Centraal in de kamer staat het eenpersoonsbed. Een volwassen designbed, compleet met gestoffeerd hoofdeinde, bijpassende poefjes en footstool. Losjes opgemaakt met laag over laag: dekbedovertrek, sprei en een verzameling van sierkussens. Decoraties zijn sieraden voor het interieur. Goldplated bijzettafels, embrasses met edelstenen, plaids van rendierbont, theeservies van zilver, porseleinen en kristallen vazen voor luxe bloemversiersels. Voor hier en daar een persoonlijk accent worden de eigen initialen geborduurd met glansgarens, kraaltjesen parels. mmmssaSM Hofstede - 3B - Mol ID-antiek Mulleman Heldense - Savannah Charm Classic Frommholz - RAC FlNKELDEI - SCHUITEMA (ugendstii- Shaker mmm wonen slapen tel. 010 - 456 48 22 Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 17.30 uur, zaterdag van 10.00 -17.00 uur vrijdag koopavond tot 21 00 uur www.burchthuys.nl Bi| Rotterdam kiest u op de A16 ring-oost afslag Kralingen (afrit nr. 26). stag richting Kralingen. Dan Alexanderpolder aanhouden. let op de reclame aan de lantaampalen. Burchthuys ligt in een rustige buitehwijk, u hoeft de drukke stad dus niet in. Voldoende Auping I Uttoflex Pullman Zevenslaper Treco Slaapmeuiilair

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 17