t Wijndomeinen in de Wetlands van 3 99 €25 NV mei 2 0C 3 Mooie benen blijven schoonheidsideaal liiip Verhuis- plannen? |||w dagelijkse uitzicht e Wijnadressen van Rotterdam 28, 29 april, 19 en 20 mei 2003 Montblanc introduceert schrijfjuweel Smullen bij Rotisserie NV Opslag met Franse wijnen. Ook deze zomer: Uitzicht op fenomenaal wonen? gezondheid reizen gastronomie trends gadgets mode fun uitgaan schoonheid een Chardonnay-wijn lekker vind, het reuze gemakkelijk is dat er ook Chardonnay met grote letters op het etiket staat en waar het vandaan komt. Banrock Station is een Winery (zeg maar Chateauvan de wijnfirma Hardys in Zuidwest Australie. De wijngaarden liggen in de z.g.n. Wet lands" Wetlands zijn de broedka- mers, voorraadkamers, zuiveringsfil- ters en overstromingsbeheersers van de natuur. Wetlands vind je overal ter wereld waar water en land elkaar ont- moeten.. Alle Wetlands vormen een onderdeel van de waterkringloop van de aarde.Helaas vormen ze ook het meest ontgonnen landschapselement en worden daardoor ook zeer be- dreigd. Banrock Station heeft overal ter wereld van deze gebieden geadop- teerd. In Nederland heeft men een sa- menwerking met Staatsbosbeheer op touw gezet met het natuurgebied de Weerribben" in Overijsel. Een deel van de opbrengst van de wijnen van Banrock Station gaat direct naar de Weerribben ..De wijnen van Banrock Station zijn typisch Australisch; vol van smaak en uitgesproken fris en fruitig.. Er zijn verschillende soorten als Shiraz, Merlot, Petit Verdot voor de rode wijnen .Chardonnay en een heerlijke Rose, de White Shiraz. De meeste wijnen kregen niet voor niets een ster voor beste prijs/kwali- teitsverhouding in de wijnalmanak van Hubrecht Duijker: de beste wij nen onder de 5 euro' Bij Den Toom in Rotterdam zijn de flessen te koop voor zelfs 3,99 euro. Ook bij de vestigingen van Albert Heijn in de regio Rijnmond kan je de wijnen van Banrock Station vinden. De prijzen liggen daar iets hoger en liggen voor 5,69 euro in het winkel- schap.Met de wijnen van Banrock Station drinkt u niet alleen een lekker glas wijn, maar helpt u ook de natuur! Voor meer informatie kunt u terecht op de website van Banrock Station: www.banrockstation.com.au. in combinatie met wereldse gerechten OPSLAG SAINT ESTEVE l klein pakket: €39,50 middel pakket: €42,50 verkrijgbaar via www.verhuistotaal.nl N of via de gratis Verhuislijn: 0800 888 2222 wSk haridig bij u thuis bezorgd BEZOEK HET INFORM AT IECENTRUIVI De Veranda is een van die schitterende nieuwe woonlocaties die Rotterdam een heel nieuw aanzien verschaffen. Direct gelegenaandeMaaswordtopdezepIek een dynamisch nieuw woongebiedgecreeerd met een verrassende combinatie van wonen, werken, winkelen, sporten en uitgaan. Uiteindelijk zullen acht appartementengebouwen een markant beeld vormen aan een prachtige boulevard langsde rivier. Een fenomenaal uitzicht en de bedrijvigheid op het waterstaan garant vooreen bijzonder aantrekkelijk en veelzijdig woongebied. Naast de reeds bewoonde appartementen zijn er recent twee appartementen gebouwen in verkoop gebracht. Alle informatie hierover kunt u vinden in het informatiecentrum op de bouwlocatie. U bent dagelijks welkom 15.00 tot 19.00 uur aan het Cor Kieboomplein hoek Adriaan Kooningstraat (volg route borden vanaf Laan op Zuid). Vanzelfsprekend kunt u ook de website bezoeken, www.deveranda.com In onze serie van wijnontdekkin- gen in de oude ,maar ook vooral de nieuwe wereld brengt ons dit keer naar het werelddeel Au stralia. Een steeds interessanter wordende wijnproducent.Opvallend is dat bij veel gemaakte wijnen uit Au stralia diepte en finesse aanwe- zig is. We melden reeds de moelijk- heid om voor de consument de krenten uit de pap uit het wijn- schap te ontdekken en bena- drukten dat als je bijvoorbeeld Banrock Station Serie van verschillende wijnen met allemaal een uitgesproken fruitig karakter Heerlijke wijnen voor bij de maaltijd of om zo van te genieten Keuze uit verschillende soorten: Chardonnay Frisse droge witte wijn met de smaak van exotisch fruit en een lichte vanilletoon. Merlot Ronde, stevige rode wijn met zacht besfruit, vanille en een licht fris zuurtje Petit Verdot Bijzondere rode wijn. Kleurrijk, genereus en met veel zwart fruit. Heerlijke wijn! Shiraz Vlezige rode wijn. In de smaak kruidig hout, vanille en vooral veel zacht fruit van frambozen en bessen White Shiraz Frisse, droge ros6 met veel rood fruit en een frisse afdronk Erg lekker! Per fie van 4.99 veel KifcsHtnmt, Kr* Oudedijkl49, Rotterdam Pfijswijzigingen en/of uitverkocht voorbehouden Geldig t/m zaterdag 7 juni Meer informatie in de speciale folder en op www.fransewijn.com p.p. Reageer snel, want het aantal plaatsen is beperkt! Wat kun je verwachten? Een leuke, leerzame avond waarin je 5 heerlijke internationale gerechten geserveerd krijgt in combinatie met 10 verschillende Franse wijnen. Na een heerlijk bruisend aperitief vertelt een wijndeskundige meer over Franse wijnen en waarom ze zo lekker zijn bij deze gerechten. Voo rve r koop Reserveren voor deze bijzondere wijn/spijs-avond kan uitsluitend door in de voorverkoop een'voucher te kopen bij: Rotisserie NV Opslag, Van Vollenhoven 15 Wijnkoperij Platenburg, Goudsesingel 332 a Wijnkoperij Vinjet, Voermanweg 894 Wijnhandel La Gironde, Beethovensingel 36 ■oTitsiin can ■aatfifiiaiNNiio Rotisserie NV Opslag, Van Vollenhovenstraat 15, 3016 BE Rotterdam, tel: 010 - 890 09 50 Ti j d 18.45 - 22.30 uur Mede mogelijk gemaakt door: CHATEAU www.mijnwijnstokken.nl Montblanc Boheme heeftalssy- noniem de kunst van het levens- genieten.Onlangsintroduceer- de Montblanc de Boheme Big Size, een pen die volgens de fa- brikant "de magnefieke collec- tie van buitengewoon weelde- rige schrijfinstrumenten naar nog grotere hoogten zal bren- gen met een nieuw, groot for- maat". Deze Big Size vulpen voor de happy few prijs e 470, - vormt de kroon op een f asci ne- rende serie pennen. Het opval- lende model biedt de gracieuze stijl van Montblanc Boheme nu ook uit naar een meer gewichti- ge vulpen. Deze nieuwe creatie isgroterenzwaarderdandean- dere Boheme pennen; het iseen echt schrijfjuweel, zelfs zonder de diepzwart Montblanc-hars en voorzien van het symbool van schrijfcultuur: de witte Montblanc ster. De clip en het beslag zijn met platina bedekt, evenals de uitneembare 14 ka- raats gouden penpunt. Op 19 en 20 mei a.s. kunt u we- derom 's avonds een heus 5 gangendiner bijwonen met een keur aan Franse wijnen, die door Sopexa in samenwer- king met een aantal wijnwin- kels in de regio van de Maas- stad zijn geselecteerd. Enkele weken geleden vond aan de Vollenhovenstraat in Rotterdam de eerste bijneen- komst plaats. De deelnemers proefden en stelden menige vragen aan presentator Kees Wesseling van de Wijnacade- mie. Tussen de gerechten door werd uitleg gegeven over visu- ele contacten als kleurintensi- teit en viscositeit; over het reukzintuig de neus en de ver schillende smaakpapillen in de mond. Er worden per avond vijf verschillende internationa le gerechten van Japanse Sushi tot Thaise Kip geserveerd waarbij Franse wijnen uitste- kend harmonieren. Het initiatief van deze eet- en drink workshops is genomen door Sopexa, het promotiebu- reau voor Franse wijnen in Ne derland.Deelnemers aan de proeverij krijgen een proef- Doekje uitgereikt met recepten van de gerechten alsmede de verkoopadressen van de ge- proefde wijnen.De kosten van het 5 gangendiner incl. de wijnproeverij zijn 25 euro per persoon. U kunt reserveren bij Rotisserie NV Opslag tel. 010-8900950 of bij enkele slijterijen in Rotter dam: Wijnkoperij Platenburg, tel. 010-4127005, Wijnkoperij Vinjet, tel 010-4557810 en Wijnhandel La Gironde, tel. 010-4189208 Marlene Dietrich, Elle MacPherson, Tina Turner: dames die bekend staan om hun fraaie benen. Mooie benen zijn voor velen een schoonheidsiddeaal, maar helaas zijn ze niet aan iedereengegund.Toch zijn er diverse tipstegeven om een einde te maken aan zware benen met ontsierende aderen. Een daarvan is Andaven Beencreme: het zorgt voor een goede doorbloeding waardoor benen weer glad, ontspannen en mooi worden. En juist voor de zomer is dat een geruststellende gedachte. f| Niet alleen oudere vrouwen hebben I last van zware benen met ontsierend aderen. Ook vrouwen met staande beroepen, overgewichten zwangere vrouwen kunnen er mee kampen.De f oorzaak ligt in de bloedcirculatie. Wanneerde circulatienadelig wordt beinvloed, uit zich dat in zware, vermoeide benen. Gelukkig is er voor de zomer wel wat aan te doen. Bijvoorbeeld met de beencreme van Andaven. Deze creme werkt aan mooie benen op verschillende manieren. Niet alleen geeft het verlichtingenverfrissing, het werkt tevens aan de oorzaak van het loodzware gevoel in de benen en van ontsierende aderen. Derijkeformuledankt haar werking door een veelheid aan ingedienten. Zorgt menthol direct voor verkoeling en een ontspannen gevoel. Muizendoorn en Japanse notenboom stimuleren de doorbloeding van de haarvaten. En de Honingklaver zorgt ervoor dat de vaatwanden elasticiteit behouden. Kleine schoenen en hoge hakken doen uw benen geen goed. Zorg er daarom voor dat u comfortabele, goedzitende schoenen draagt. Ook is het goed om's nachts uw benen iets hoger te leggen, bijvoorbeeld door een kussen onder het matras te leggen. En niet te vergeten de bekende wisseldouche. Het 'schrikeffectzorgt voor een goede doorbloeding. nu <1* h*ndig* V#rhui»kU® voor do do*-hct-x«lf-v*rhulur! met onder andere: verhuisdozen,* boekendozen,* inpakpapier, tape ^dispenser, verhuiskaarten Cook los verkrijgbaar) Dan moet u in de Rubens of Saenredam appartementen op De Veranda gaan wonen. Laat u verrassen door de wereld die dan voor u opengaat. U kunt uitgebreid kennis maken met het ruime aanbod van verschillende soorten appartementen, maisonnettes en penthouses in het informatiecentum op de bouwlocatie of bel Atta Makelaars 010 - 433 57 10 of Ooms Makelaars 010 - 424 88 88 voor de verkoopdocumentatie. MM** Koopsommen vanaf 189.500,- v.o.n incl. parkeerplaats ledere zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur en iedere werkdag van 15.00 uur tot 19.00 uur is het informatiecentrum op de locatie geopend. Bezoekadres: Cor Kieboomplein, hoek WWW.d©V©rOnda.com Adriaan Kooningstraat [volg de routeborden vanaf de Laan op Zuid].

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 9