4* S|S|| res-gji fcdl Waardebonnen van... Rotterdams Dagblad KLARE TAJVL ffotterdams Dagblad Hoofd zorg M/V (36 uur per week) Opleidingscoordinator/ praktijkbegeleider (MA/) (32 - 34 uur per week) Zorgcoordinator MA/ 0Ja, ik bestel zo'n setje waardebonnen. Ik ontvang 24 bonnen voor slechts 19,95 en maehtig het ffotterdams Dagblad ROW Echt iets voor u Een flinke besparing... mobile CipM|r«yc Goedww (32 - 36 uur per week) Slingedael U leest graag het Rotterdams Dagblad en koopt hem regelmatig los? Dan zijn de waardebonnen van het Rotterdams Dagblad echt iets voor u. Voor 19,95 ontvangt u 24 bonnen waarmee u het Rotterdams Dagblad bij elk verkooppunt kunt afhalen. U krijgt 20 bonnen voor doordeweekse dagen en 4 bonnen voor de zaterdag. En u bepaalt zelf wanneer u de bonnen inwisselt. Als u het maar voor 1 januari 2004 doet, want tot dan zijn ze geldig. Waardebonnen zijn een stuk voordeliger dan de krant steeds los kopen. Normaal betaalt u voor 24 kranten 26,60. Met de waardebonnen sleehts 19,95. U bespaart dus 25%. Dat is nog eens mooi meegenomen! Vul daarom snel de bon in en bestel zo'n setje waardebonnen. IN HET Week 23 *iilK fcaSS* S» 1W( If fi tow- I w m mm TOTAAL-TX08 Verpleeghuis Slingedael is op zoek naar een: Je levert een bijdrage aan de beleidsontwikkeling en je draagt zorg voor de uitvoering en bewaking van het beleid van de sector zorg. Onder leiding van de locatiemanager stuur je conform het geformuleerde zorgbeleid twee psycho- geriatrische afdelingen (totaal 60 bewoners) aan en je vervult incidenteel verantwoordelijke diensten. Je bent voor- waarde scheppend in het realiseren van een op de bewoner afgestemd woon/leefklimaat en een op de medewerker afgestemd werk-/leerklimaat volgens een belevingsgerichte zorgvisie. Je hebt een opleiding tot verpleegkundige (niveau 4 of 5) welke, bij voorkeur, is aangevuld met een managementopleiding op HBO-niveau. Daarnaast heb je minimaal 2 jaar ervaring als leidinggevende in een vergelijkbare functie en op het gebied van beleidsontwikkeling. Daarnaast zijn wij op zoek naar een Deze functie is een gecombineer.de functie. Je bent voor 18 uur per week werkzaam als opleidingscoordinator en 14-16 uur per week als praktijkbegeleider. Hierbij maak je deel uit van een nog jong, maar enthousiast, team van 3 praktijkbegeleiders. Je draagt zorg voor het realiseren van voldoende instroom van leerlingen en een goed oplei- dingsbeleid- en klimaat binnen de instelling. Je bevordert de onderlinge afstemming tussen theorie en praktijk en daarnaast geef je ondersteuning aan en bewaakt het leerproces van de leerling/stagiaire. Je hebt een opleiding tot verpleegkundige (niveau 4 of 5) bij voorkeur aangevuld met een lerarenopleiding verpleegkunde of managementopleiding op HBO-niveau. Daarnaast heb je minimaal 2 jaar ervaring als (coachend) leidinggevende in een vergelijkbare functie. Tevens zijn wij op zoek naar een Je bewaakt de continuiteit en kwaliteit van de zorg voor ca. 15 bewoners en, onder verantwoording van het hoofd zorg, geef je operationeel leiding aan de verschillende medewerkers die werkzaam zijn binnen jouw team. Je draagt zorg voor het realiseren van een op de bewoner afgestemde woon- en leefomgeving en een op de medewerker afgestemd werk-/leerklimaat volgens een belevingsgerichte zorgvisie. Tevens heb je veel overleg met medewerkers van andere disciplines (verpleeghuisarts, geestelijk verzorger). Je opleiding is minimaal verzorgende, bij voorkeur aange vuld met een opleiding gericht op zorgcoordinator. Daarnaast heb je minimaal 2 jaar ervaring als (coachend) leiding gevende in een vergelijkbare functie binnen de zorgsector. Van de kandidaten verwachten wij dat zij het belangrijk vinden om actief mee inhoud te geven aan de protestants- christelijke identiteit van het verpleeghuis en dat zij affiniteit hebben met (psychogeriatrische) ouderenzorg. Belangstelling? Voor informatie over de functie van hoofd zorg kun je contact opnemen met Gerrit Meijerink. Voor de functie van opleidingscoordinator kun je bellen met Ron van der Lans en voor de functie van zorgcoordinator met Sjaan Wytzes of Ron van der Lans, (010) 293 15 55. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Verpleeghuis Slingedael, t.a.v. Helen Kiewiet, personeelsconsulent, Dreischorstraat 85, 3086 PP Rotterdam. Verpleeghuis Slingedael is een psycho- geriatrisch verpleeghuis, deel uitmakend van Zorggroep Rijnmond. Met behulp van 300 medewerkers en ruim 100 vrijwilligers wordt er zorg verleend aan 150 mensen met een psycho geriatrische stoornis en aan ongeveer 30 ouderen in dagbehandeling. Ook is er een unit voor bewoners die lijden aan het Syndroom van Korsakov. De zorgverlening is gebaseerd op een pro- testants-christelijke mensvisie, die voor een belangrijk gedeelte de kwaliteit van de zorg bepaalt. Tot Zorggroep Rijnmond behoren ook Atrium, De Burcht, De Koningsho/, Pniel, Siloam, Tiendhove en Waelestein. Toch een Stuk Rotterdams Dagblad om eenmalig dit bedrag van mijn rekening af te schrijven. Naam: Adres: Voorl: Nr: dan elke keer los kopen! Postcode: Telefoon: Plaats: Bank-/gironummer: Handtekening: Stuur deze bon in een envelop -zonder postzegel- naar: Rotterdams Dagblad, afdeling lezers Service, Antwoordnummer 1579, 3000 VB Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 24