Verhuis- plannen? K V Cannons XV Hot hair met Magic Locks xm Iressen van Rotterdam 2.99 Onweerstaan bare ondermode vanSchiesser Nieuw in Nederland: Austin Reed Fragrances handig bij u thuis bezorgd gezondheid reizen gastronomie trends gadgets mode fun uitgaan schoonheid Rose is een zeer populaire wijnsoort. Vooral in de zomer in Nederland,maar ook nu als de temperaturen eind mei en zeker begin juni beginnen op te lopen. In feite is Rose niets anders dan een zeer lichte rode wijn die men drinkt als een witte wijn; liefst een beetje gekoeld. In de tuin op het balkon of op het terras. Of's middags bij de lunch! De lichte kleur wordt verkregen door het sap van de blauwe druiven voor, of tijdens de vergisting heel eventjes, slechts enkele dagen in contact te houden met de schillen. De smaak van Rose kan heel verschillend zijn; van zeer droog tot zoetig. Het hangt o.a. van het land of het gebied van herkomst af, van welke druivensoort de wijn is gemaakt, hoeveel zonuren er op de wijngaarden hebben gestaan etc. De smaak kan van heel licht tot vol en genereus zijn. Maar alle Rose's hebben een ding met elkaar gemeen: het fruit voert de boventoon. Het is niet vreemd dat de laatste jaren steeds meer mensen Rose zijn gaan drinken. Het is een lekkere wijn om zo van te genieten, maar een Rose laat zich ook uitstekend combineren met vele uiteenlopende gerechten. Vooral bij pittige gerechten is het lekker drinken. Bij het eten van een visje spoelt deze met een lekker glas Rose ook uitstekend weg. Rose is in bij het publiek. Het is trendy. Bij een officiele bekendmaking van het Hoofdproductschap van Akkerbouw, de instantie die alle importen in Nederland registreert, blijkt dat sedert 1999 het marktaandeel voor Rose is verviervoudigd. Rose komt uit heel de wereld. Rose is doorgaans roze van kleur.. In Australie is zij veelal gemaakt van Shiraz. Denk aan Banrock Station (White Shiraz) die wij enkele weken geleden in de Maasstad Weekbladen beschreven. De Rose wijnen van het wijnhuis Hardys uit Australie zijn gemaakt van o.a. £hiraz. Daardoor zijn ze donkerder van kleur en voller in smaak. Zij zijn ook uitgesproken fruitig, kersen, rode vruchtjes) en hebben een lichte kruidigheid. In de zuid Franse wijnstreek Languedoc maakt men prachtige exemplaren. Enkele voorbeelden zijn o.a. de wijnen van Domaine La Baume en van Chateau de I'Horte uit de CorbieresOok in de franse streken Pays d6c en Provence maakt men Rose's De rosado's Spaans voor Rose) van het wijnhuis Torres zijn ook erg goed; het zijn droge, mineralige wijnen die uitstekend smaken bij visgerechten. Spanje is een wijnland in opkomst en ook daar maakt men steeds meer Rose. Uit Marokko komt de Atlas Vineyards rose Erg lekker bij kipgerechten en pasta! Tissots nieuwe Titanium horloge combineert op opvallende wijze een grote functionaliteit en ultramoderne vormgeving met een high-tech materiaal dat warm aanvoelt en antiallergisch is. De Titanium is eenvernieuwde' versie van een van Tissots populairste lijnen maar heeft de karakteristieke polsband met 'V'-lijn behouden. Verkrijgbaar met een chronograafalarm, chronograaf en uitvoering met drie wijzers voor zowel dames als heren. Alle modellen uit de lijn hebben de karakteristieke 'V' van de polsband, maar deze vorm is gestroomlijnder en avant- gardistischer, en daardoor echt een horloge van de 21 ste eeuw. De horloges met chronograafalarm en chronograaf hebben bijzondere functies, zoals bijtellen van tijd en bijhouden van tussentijden. Dit topmodel heeft als extra de mogelijkheid tot het meten van rondetijden (LAP) Elke wijzerplaat heeft zijn eigen specifieke kleurmelange geel, blauw of rood), zoals de bronskleurige wijzerplaat met zijn glanzen gele figuren die het horloge een futuristische uitstraling geven. Een verborgen extraatje in het dames- en herenmodel met de drie wijzers is de baterij van de nieuwste generatie met een extra lange levensduur leder seizoen is Schiesser actu- eel en onweerstaanbaar. En dit voorjaar zet Schiesser de trend met verschillende highlights. Opvallende ondermode voor de vrouw, strepen voor de man en lieve kleuren voor de kinde- ren. Spring Summer. Je persoonlijk uitstraling begint met bodyfas- hion. Niet at- leen oogstre- lend, maar ook huidstrelend. Schiesser heeft de look en zit super- comforta- bel. Als men voor brutaal wilt gaan, dan kan men zich hele- maal uitleven met de aller- nieuwste Uncover. BH's, slips, sportieve tops, shirts en pants met opval lende graphics, foto's en state ments erop. Ook kan men kie- zen voor de Country Western stijl. Bijvoorbeeld stoere setjes in sleetse jeans of hemdjes met saloonfranjes. Een absolute hit: sexie bh en hipslip met look-a like leder print, net als JLO. ijeg# Bed Breakfast, Tower Bridge, BobbiesenDubbeldekkers Engeland, een land van tradi- ties en trends. Bijzonder en boeiend. Typisch Engels is ook Austin Reed, hetlifestylemode- merk van het Verenigd Konink- rijk. Austin Reed introduceert nu zijn eerste twee parfums in Nederland: For Women en For Men! Net als andere beroemde mo- dehuizen heeft Austin Reed een rijke geschiedenis. Het huis bestaat al sinds 1900 en is opge- richt in Londen. Austin Reed kleedde met veel succes iconen als Winston Churchill en zorgde bijvoorbeeld voor de outfits van The Beatles. Uiteraard maakt Austin Reed tegenwoor- dig mode voor de hedendaagse VIP's, maar is inmiddels ook ge- liefd om zijn nieuwe geuren. Austin Reeds Fragances zijn heerlijke parfums. Ze 'passen' als het beste Engelse pak. Inge- togen, maar juis daardoor ver- leidelijk en onweerstaanbaar. In het sprankelende Austin Reeds for Woman hekent men heerlijke, frisse en fruitige ac- centen. Austin Reed For Men ruikt aangenaam gepassio- neerd en bevat onder andere jasmijn en aromatische olien. De surfergirl-look is helemaal hot deze zomer: sportieve kleuren en bloemenprints zijn dan ook helemaal onmisbaar. Bij een nieuwe outfit hoort een nieuw kapsel en het liefst een coupe die op het strand in model blijft en makkelijk is aan te passen aan je outfit. BaByliss introduceert de oplossing: Magic Locks. Met dit apparaat draai je namelijk vliegensvlug touwtjes aan je lokken. Met de Magic Locks van BaByliss kan iedere beachgirl in een handomdraai hippe, gekleurde touwtjes in haarlokken draaien. Het apparaat werkt heel eenvoudig. Doe een klosje garen in het apparaat en neem een haarlok. Trek dan het draadje uit de kop van het apparaat zodat het even lang isalsde lok. Doe vervolgens het draadje door het gaatje. Haal daarna met het hulpstuk het haar door het zelfde gaatje. Houdt het haar strak en druk de schakelaar omhoog. Het touwtje wikkelt zich snel om de haarlok. Zet tenslotte de lok vast met een kraaltje of een elastiekje. En voila: een Do Yourself trendy coupe! klein pakket: €39,50 middel pakket: €^2,50 verkrijgbaar via www.verhuistotaal.nl o^u^h^pratisVerhuisl^n^8o^8^222 Sanartum mM Zwembad CareHo theater Aerobes u*h'c Cycling studio Zonnebanken Luxe Rteedruimtes 8ar /Restaurant Crkhe Het Cannons Udmaatschap is Inclusfef vrije toegang tot alte facltitelten, twee uur kinderopvang per bezoek en diverse les- en instructiemogelijkheden. De Cannons Clubs zijn zeven dagen per week geopend. Je bent van harte wetkom. www.cannons.nl Rotterdam Blijdorp, Energieweg 9 (naast nieuwe ingang Diergaarde Blijdorp). 010 245 16 70 Rotterdam Centrum, Benthemstraat 10. (de sporttoren aan de Schiekade), 010 243 47 00 De clubs zijn dagelijks geopend van 7 tot 23 uur, op zaterdag en zondag van 9 tot 18 uur (Blijdorp) en van 9 tot 16 uur (Centrum). la Vie" en Rose Frankrljk Chateau de L'Horte Corbieres Selection Den Toom. Voile frisse fruitige wijn Heerlljk bij vis, pittige gerechten of om zo van te genieten Marokko Atlas Vineyards Vtn Gris. Droge wijn met een roze-oranje-tint, soepel en fris van smaak Per ties voor Australia Banrock Station White Shiraz. Romige fruitige smaak van aardbeien Tropisch fruit en een fris zuurtje maken dit een lekker gias wijn. California Gallo White Zinfandel Sapplge rode wijn met een licht zoetje In de smaak, afgerond door een fris cltrus-achtlg zuurtje. Spanje Torres Rosada Droge rose gemaakt door het beroemde wijnhuis Torres. Lekker krachtlg en vol van smaak. Heerlljk bij vis Perfles voor waww Odpfwtfmwi Knltnp* Oudedijk149, Rotterdam Prijswtjzigingen en/of uitverkocht voorbehouden Geldig t/m zaterdag 5 juli Nieuwe Titanium van Tissot Elk meisjes wordt een beachgirl Battel nu dt htndig* Varhulskit® voor d« do*-het-i«lf-v*rhuii«r! met onder andere: verhuisdozen,* boekendozen,* inpakpapier, tape 'dispenser, verhuiskaarten Cook los verkrijgbaar)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 17