Waardebonnen van... Rotterdams Dagblad Cofferdams Dagblad VOLft 0Ja, Echt iets voor u Een flinke besparing... Ervaren loodgietas D. van der Laan B.V. Service Monteurs AC CV U leest graag het Rotterdams Dagblad en koopt hem regelmatig los? Dan zijn de waardebonnen vaniet Rotterdams Dagblad echt iets voor u. Voor 19,95 ontvangt u 24 bonnen waarmee u het Rotterdims Dagblad bij elk verkooppunt kunt afhalen. U krijgt 20 bonnen voor doordeweekse dagen en 4 bonnen v>or de zaterdag. En u bepaalt zelf wanneer u de bonnen inwisselt. Als u het maar voor 1 januari 2004 diet, want tot dan zijn ze geldig. Waardebonnen zijn een stuk voordeliger dan de krant steeds los kopen. Normaal betaalt u voor 24 krantn 26,60. Met de waardebonnen sleehts 19,95. U bespaart dus 25%. Dat is nog eens mooi meegenomin! Vul daarom snel de bon in en bestel zo'n setje waardebonnen. IN HET accountants en belastingadvisturs secretariaatsmedewerker (n/v) dS+V STORK knows-how STORK ,yV 11 ik bestel zo'n setje waardebonnen. ik ontvang 24 bonnen voor slechts 19,95 en machtig het Rotterdams Dagblad om eenmalig dit bedrag van mijn rekening af te sehrijven. Naam: Adres: Postcode: Telefoon: Plaats: Handtekening: Toch een Stuk rdeliger ^Stuur deze bon in een envelop -zonder postzegel- naar: Rotterdams Dagblad, afdeiing lezers Service, Antwoordnummer 1579, 3000 V8 Rotterdam. dan elke keer los kopen! Bouwinspecteurs (Handhaving) Assistent bouwinspecteurs (Handhaving) TOTML - TX06 U«ETO-Vw Installatiebedrijf D. van der Laan B.V. is sinls 1926 actief in het gebied Groot-Rotterdam net het ontwerp, aanleg en onderhoud va Gas - Water - Sanitair - Dakbedekking - CV-nstallaties Tevens zijn wij gespecialiseerd in het verzogen van: tijdelijke wateraansluitingen op beurzen en eenementen. Door uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wiop zoek naar Wij werken met een klein team die met en voor Ikaar werkt. Naast een goed salaris bieden wij natuurlijk degangbare secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u ons team aanvullen bel, schrijf of ma naar: D. van der Laan B.V. t.a.v. Willem Tijssen Postbus 52032 - 3007 LA Rotterdam Tel. 010 - 4195989 Fax 010 - 4197207 - info@laanbv.nl Volte is een succesvolle organisatie van accountants, belastingadviseurs en IT'ers, gericht op hdmiddel- grote bedrijf. Hetleveren van toegevoegdt waarde aan en het fungeren als klankbord voor one clienten staat bij ons hoog in het vaandel. We doengraag bij- zondere dingen. Maar natuurlijk doen we ok de "gewone" dingen zoals het samenstellen wn jaar- rekeningen en het verzorgen van tussentijcse rappor- tages en fiscaie aangiften. Daarbij zouden te graag een nieuwe collega willen betrekken in de tinctie van Inhoud van de functie. - Typen van jaarrekeningen, fiscaie aangften en brieven. - Ontvangen van clienten en bedienen vn de telefooncentrale. Aan wie denken wii? - Een jongedame of jongeman die het ea uitdaging vindt ons secretariaat soepele laten functioneren. - In het bezit van een adequate opleiding (bijvoorbeeld havo, meao). - Affiniteit met automatisering. Pas je in ons profiel? Dan nodigen wij je graag uit voor een gesprek. Stuur je c.v. aan Volte Rcterdam B.V. ter attentie van Ingrid Bakker, Postbust155, 3006 AD Rotterdam en we maken spoedigien afspraak. Als je eerst nadere informatie willgeven wij die natuurlijk graag. Bel dan: 010-288439 of kijk op www.volte.nl Week 24 Bouwinspecteurs (Handhaving) De functie. Als bouwinspecteur zit je in het handhavingsteam dat zorgt voor de handhaving van de kwaliteit en het gebruik van de gebouwde omgeving. Zo bekijk en beoordeel je objecten op kwaliteit en veiligheid en houd je toezicht op de veiligheid in de gebouwde omgeving. Je spoort clandestiene bouw op en signaleert wederrechtelijk gebruik van bouwwerken en openbare ruimte. Zonodig maak je een aanschrijving hierop. Tevens houd je je bezig met de administratieve taken die hieruit voortvloeien. Als laatste help je bij de totstandkoming van de Integrale Handhavingscampagne 2003 voor de fysieke veiligheid van de gebouwde omgeving in de gemeente Rotterdam. Vraag en aanbod. Je hebt een afgeronde opleiding HTS-bouwkunde en bent in het bezit van het diploma Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht of je bent bereid deze te behalen. Je opleiding heb je aangevuld met enige jaren werkervaring in dit vakgebied. Je bent communicatief en hebt een zakelijke en klantgerichte instelling. Het salaris voor deze functie bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 3.102 euro bruto per maand (schaal 9 BBRA) bij een volledige werkweek van 36 uur. Assistent bouwinspecteurs (Handhaving) De functie. Als assistent bouwinspecteur ondersteun je de bouwinspecteur in het handhavingsteam van de kwaliteit en het gebruik van de gebouwde omgeving. Je zorgt voor de technische dossiervorming en behandelt kleine handhavingszaken. Verder bekijk en beoordeel je objecten op kwaliteit en veiligheid en houd je toezicht op de veiligheid in de gebouwde omgeving. Je spoort clandestiene bouw op en signaleert wederrechtelijk gebruik van bouwwerken en openbare ruimte. Zonodig maak je een aanschrijving hierop. Als laatste help je bij de totstandkoming van de Integrale Handhavingscampagne 2003 voor de fysieke veiligheid van de gebouwde omgeving in de gemeente Rotterdam. Vraag en aanbod. Je hebt een afgeronde opleiding MTS-bouwkunde en bent in het bezit van het diploma Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht of je bent bereid deze te behalen. Het salaris voor deze functie bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2.424 euro bruto per maand (schaal 7 BBRA) bij een volledige werkweek van 36 uur. Bij aantoonbare brede en langdurige ervaring behoort inschaling in schaal 8 (maximaal 2.747 euro) tot de mogelijkheden. Ben jij de bouwinspecteur of assistent bouwinspecteur voor Rotterdam? Stuur dan je sollicitatie binnen tien werkdagen aan de dS+V, afdeiing Personeel en Organisatie (P&O), t.a.v. mw. M. Visser, postbus 6699, 3002 AR Rotterdam. Meer informatie over de functie kunt op krijgen bij de heer R.N.M.H.E. van den Barselaar, teamleider Bouwinspectie, tel. (010) 489 4990, e-mail rnmhe.vandenbarselaar@dsv.rotterdam.nl of de heer D.S.P.P.M. de Vries, senior Bouwinspecteur, tel. (010) 489 5752 e-mail dsppm.devries@dsv.rotterdam.nl. Meer informatie over de dS+V vindt u op www.dsv.rotterdam.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 25 en 26 juni a.s. Gemeente Rotterdam Je houdtje bezig met het onderhouden, repareren, afstellen en inbedrijfsteiien van o.a. verwarming, airconditioning en koeiing. Ook spoor je storingen van uiteenlopende aard op en verhelpt deze. Je neemt zelfstandig kleine aanvragen op bij de klant en stelt hiervoor offertes op en handelt bet een en ander zelfstandig af. Wij vragen van jou een opleiding MBO W of installatietecbniek, kennis en ervaring met verwarming airconditioning en koeiing. Je bent in bezit van rijbewijs B. Je hebt ervaring met gebouwgebonden W-installaties. Je hebt een flexibele en servicegerichte instelling, goede contactuele eigenschappen en goede uitdrukkingsvaardigheden. Ook heb je brvaring met het opsporen van storingsbronnen, verrichten van metingen en verhelpen van storingen. Naast een zeifstandige. afwisselende en verantwoordelijke functie bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een winstafhankeiijke uitkering. Verder zijn er voldoende mogelijkheden tot ontplooiing o.a. door bet volgen van verdere opleidingen. Wii je meer weten over deze functie of andere functies binnen Stork WorkSphere? Neem dan contact op met Nico Swart, telefoon (0180) 64 37 07 of stuur direct je sollicitatie met c.v. naar Stork WorkSphere, ta.v. Nico Swart, Postbus 24, 2990 AA Barendrecht of via e-mail, nico.swart@stork.com. Voor verdere informatie raadpleeg ook onze website: www.storkworksphere. com Acquisftie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteid. Rotterdam, leeft, woont en werkt aan het water. Hier stroomt de wereld samen. Jong van geest, vernieuwend en gedurfd. Altijd op zoek naar ruimte om te bewegen. Een gedreven stad die meer verrast naarmate je haar beter leert kennen. Geen stad van woorden maar daden. Zo werkt dS+V van de gemeente Rotterdam aan een attractief en bereikbaar Rotterdam. dS+V bouwt aan de stad en aan de samenleving. Aan plekken waar mensen kunnen wonen, werken en ontspannen. Kortom, aan de ruimtelijke en stedelijke vernieuwing van de stad. De dienst ontwikkelt. in opdracht van het centrale bestuur en de deelgemeenten plannen op het gebied van ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en infrastructuur. Verder houdt de dienst toezicht op de kwaliteit van bouwen en wonen en op de toewijzing van woonruimte en subsidies. De afdeiing Bouwtoezicht is, binnen de gemeente Rotterdam, verantwoordelijk voor de uitvoering van overheidstaken die voortvloeien uit de Woningwet en Bouwverordening. Een andere belangrijke taak is de verbetering en handhaving van kwaliteit van bouwen in Rotterdam. Stork WorkSphere is binnen Stork de organisatie die zich bezighoudt met het creeren van werkomgevingen waarin mensen kunnen excelleren. Dit doen we door ons te richten op zaken als licht, klimaat, veiligheid, ICT en energie. Voor onze kianten in heel Nederland zien we tech- niek ais middei om bun comfort te bieden. Voor onze vestigingen in Den Haag en Rotterdam zoeken wij

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 26