STICHTING PA US, JOHANNES XXIII begeleider (m/v) gastvrouw, -heer/assistent-begeleider La Forma Grande, niet zomaar een herenmodezaak miljoen mensen, even zoveel wensen msSL wmmammm Helpdeskmedewerkers v/m is of zoek naar Jou! aerobic/fitness instructeur (m/v) en Fitn^sscentre life wonen en begeleiding voor mensen met een verstandelijke handicap Stickling Paus Johannes XXIII biedt al 37 jaar zorg en begeleiding aan mensen met een verstandelijke handicap. We doen dit op interlevensbeschouwelijke basis, want elke client heeft recht op ondersteuning vanuit zijn eigen achtergrond. De zorg is sterk in beweging; wachtlijsten worden weggewerkt. clienten worden steeds zelfbewuster. medewerkers geven steeds nadrukkelijkerzelfinhoud aan hun beroep. In en om Rotterdam en Schiedam en in het Westland begeleiden wij ruim 500 volwassenen en kinderen met een verstandelijke handicap op 200 adressen. Zij worden zowel in groepen als individueel ondersteund. Met elke client worden individuele zorgafspraken gemaakt; sonunigen begeleiden we intensief anderen beperkter. Voor een woonvoorziening en voor ambulante begeleiding in Rotterdam-Schiebroek zoeken wij een voor individuele, gezins- en groepsbegeleiding voor 80 I 28,8 uur per week Wij zoeken een enthousiaste eollega die: vanuit een actuele visie zowel zelfstandig als in teamverband kan werken; beschikt over goede communicatieve vaardigheden; een relevante MBO- of HBO-opleiding heeft afgerond; ervaring heeft in het bieden van (ambulante) woonbegeleiding aan verstandelijk gehandicapten; inzetbaarisoponregelmatigetijden. Tevens vragen wij een 66,67 24 uur per week Wij hebben plaats voor een enthousiaste eollega die: MBO-niveau en enige ervaring in de zorg heeft; inzetbaar is op onregelmatige werktijden; representatief is en communicatief vaardig. Voor beide functies bieden wij afwisselend en uitdagend werk; ruimte voor eigen ideeen en initiatieven; goede opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden. We werken volgens de CAO-G. Het fulltime bruto maandsalaris is afhankelijk van ervaring en ligt voor een gastvrouw, -heer/assistent-begeleider tussen 1.427,- en 1.963,-, voor een begeleider tussen 1.640,- en €2.284,-. Schriftelijke sollicitaties met CV kun je voor 27 juni a.s. sturen naar: Rayon Rotte, t.a.v. Monique van Deursen, Meidoornsingel 200,3052 BV Rotterdam. Telefonische informatie bij Monique van Deursen (rayonhoofd) of Mariska Luiten (coordinerend begeleider), telefoon: 010-4189553. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Actua Groep, gevestigd in het Rivium te Capelle a/d IJssel, bestaat uit een assurantieberaiddelingsbedrijf, een pensioen- adviesbureau alsmede een assuradeurenbedrijf en is derhalve actief op zowel het gebied van pensioen- en levensverzekeringen als op het gebied van schadeverzekeringen. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een Boekhoudkundig Administratief Medewerk(st)er Taakomschrijving: Je zult de meest dagelijkse handelingen op het gebied van financiele administratie verrichten. Hieronder vallen o.a. devolgende taken: - het verwerken van de bankafschriften; - crediteurenbeheer; - debiteurenbeheer. Het profiel: - administratieve opleiding op minimaal mbo-niveau; - leeftijd tussen 20 en 35 jaar; - goede beheersing van de Nederlandse taal - betrouwbaar; - netjes en accuraat kunnen werken (40 uur per week) - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid tot verdere studie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - een afwisselende baan met tal van taken; - een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangs telling? Stuur je reactie met c.v. naar Actua Groep, t.a.v. Saskia Ham, Postbus 849,3000 AV Rotterdam, tel. 010-4477171, e-mail:s.f.ham@actua.nl. Ron Bruinse, eigenaar van heren modezaak La Forma Grande in Dordrecht, vertelt vol trots hoe zijn zaak zich onderscheidt van andere herenmodezaken. Wanneer wij hem ontmoeten. merken wij direct op dat hij ook drager is van een maatje meer. Dit heeft hem dan ook gei'nspireerd om zich te specialise- ren in modieuze, stijlvolle kleding voor heren met een grotere maat. Ron heeft dan ook de maten in huis die elders ophouden. Zijn kleding start bij 3XXL en lopen door tot en met 7XXL. La Forma Grande werkt samen met Pierre Cardin, Versace, Edwin Jeans, Gianfranco Ferre, Giordano en Signum. Om de gekozen outfit compleet te maken. heeft La Forma Grande ook een ruime keuze uit een assortiment van riemen en schoenen van o.a. Stacy Adams en Base London, uiteraard in aangepaste maten tot maat 50. Wanneer wij Ron vragen of zijn kleding ook duurder is, antwoordt hij resoluut met 'nee'. 'Het is de bedoeling dat ook deze kleding betaalbaar blijft. Ondanks het feit dat er meer stof wordt gebruikt, blijft voor de klant de prijs hetzelf- de als die van de kleinere maten.' Onze nieuwsgierigheid werd hier- door groter, dus kregen wij een rondleiding in zijn winkel aan de Korte Breestraat 14 te Dordrecht. Het eerste wat ons opviel, was de zeer verzorgde etalage, waar pop- pen stonden met zeer smaakvolle outfits. Op het eerste gezicht zagen wij niet eens dat het kleding betrof in grote maten. Ook binnen konden wij niet opmerken dat hier grotere maten verkocht werden. Aan de ene kant troffen wij vrijetijdskleding, som- migen met leuke prints en in de actuele kleuren en aan de andere kant de aangepaste seizoencollec- tie. Wat tevens opviel was de veel gebruikte stretchstof in de broeken. 'Deze dragen heerlijk,'aldus Ron. Op onze vraag hoe deze unieke col- lectie ontstaan is, antwoordde Ron enthousiast hoe zijn eigen inbreng en ideeen tot het gewenste resuitaat hebben geleid. Aan zijn jarenlange ervaring in kleding en zijn verleden als stylist, heeft hij goede contac- ten overgehouden met de fabrikan- ten. Na lang volhouden heeft hij de fabrikanten bereid gevonden hun bestaande kledinglijn door te voe- ren tot herenmaat 70, in nauw over- leg met hemzelf. Na het ontvangen en testen van een concept-ontwerp, verwerken de producenten zijn bevindingen in het uiteindelijke ontwerp. Ron vindt het belangrijk dat zijn producten van zeer goede kwaliteit zijn. Al vroeg ontdekte Ron dat aan deze kleding een groeiende behoefte is en de statistieken geven hem hierin gelijk. Mensen worden steeds groter en ook zwaarder. Een zaak als La Forma Grande ontbrak echter. Natuurlijk zijn er wel speci- aalzaken die zich ook richten op de 'grote maat', maar deze richten zich vaak op kostuums en hebben over het algemeen een wat oubolli- ge collectie. Dat Ron's formule uniek is, blijkt ook uit het feit dat zijn klantenkring uit geheel Nederland afkomstig is. Na het opstarten van zijn internetsite, heeft hij zelfs klanten uit Duitsland en Belgie. die telkens weer aange- naam verrast zijn over zijn ruime collectie. Veel mannen zijn erg gelukkig met deze winkel. Eindelijk kunnen zij kleding dra gen die lekker zit en er ook nog goed uitziet, voor een betaaibare prijs! Vanaf de opening van zijn zaak heeft Ron zelf model gestaan voor zijn winkel. Hij heeft echter een nieuw boegbeeld gevonden om zijn kleding onder de aandacht te brengen bij een breed publiek. Het is de zanger Mark Dakriet van de Nederlandse R&B-groep Replay, die al jaren outfits draagt van La Forma Grande. Hij is een goed voorbeeld van een grote man, die toch heel modieus gekleed gaat. Na het verhaal van Ron en door hetgeen wat wij gezien hadden, waren wij overtuigd. La Forma Grande is het adres voor mensen met een maatje meer, die op zoek zijn naar modieuze, stijlvolle kle ding. La Forma Grande is te vinden aan de Korte Breestraat 14 in het centrum van Dordrecht, recht tegenover de parkeergarage Visstraat van Albert Heijn. De openingstijden zijn woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur (don derdag koopavond). Het is ook mogelijk om op afspraak langs te komen. Telefoonnummer 078 613.46.58 of bezoek de website: www.laformagrande.com. Rotterdam-Rijnmond Dienst Informatievoorziening Automat isering/Telecommunicatie De dienst Informatievoorziening Automatisering/Telecommunicatie (l&A/T) is een Concern- stafdienst van circa 120 personen die rechtstreeks ressorteert onder de korpsleidirjg- De dienst ondersteunt het korps actief op het gebied van l&A/T. De activiteiten zijn ondir- verdeeld in vijf afdelingen met als aandachtsgebieden: Beleid, Innovatie en Consultancy (BIC), Systeem Ontwikkeling en Ondersteuning (SOO), Operations (OPS), Tactisch Beheer (TB) en Beheer Regionale Informatievoorziening (BRI). De afdeling Operations houdt zich primair bezig met het beheer van de volledige infrastructuur (netwerken, computersystemen en randappara- tuur) van het korps. Een onderdeel van deze afdeling is verantwoordelijk voor het tijdig-op- lossen van aangemelde incidenten, het bieden van structurele oplossingen en het doorvoeren van aangegeven wijzigingen in de korpsbrede infrastructuur. De verzoeken hiervoor worden via het "eenloket principe" aangemeld, namelijk de Servicesdesk. Voor het onderdeel Servicedesk zijn wij op zoek naar twee gemotiveerde en klantvriendelijke: Takenpakket Registreert (geautomatiseerd) binnenkomende supportaanvragen bewaakt de voortgang en de kwaliteit van de behandelde verzoeken signaleert afwijkingen van de afgesproken serviceniveaus handelt zelfstandig routine- matige problemen af geeft praktische gebrui- kersinstructies. Functie-eisen LBO met ruime ervaring/MBO ervaring in het vakgebied (callcentre) ervaring met het werken met geautomatiseerde systemen affiniteit met computersystemen en toepassingen (MS-office e.d.) goede communicatieve vaardigheden klant- en resultaatgerichte instelling bestand tegen en bereid tot het werken onder wisselende werkdruk een prettige, pittige en professionele instelling werken met een headset goed kunnen samenwerken in een klein team. Salaris De functie is gewaardeerd in Sk5 (maximaal 2.231 bruto per maand op basis van 36-uur per week). Bijzonderheden Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van 1 jaar, met de mogelijkheid tot verlenging. Het onderdeel Servicedesk is gehuisvest in het regiokantoor "Doelwater" te Rotterdam (centrum). Een milieu- en anteceden- tenonderzoek maakt deel uit van de procedure. Informatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer L.J. van Deventer, chef Servicedesk, tel. 010 - 274 84 50 of tot de heer K.C. van Schie, hoofd Operations, tel. 010-2747791. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Politie Rotterdam-Rijnmond, t.a.v. Mevr. C. Dijkstra, chef P&O Concernstafdiensten, Doelwater 5, kamerC126, 3011 AH Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - m - >-a A'-: A Jij bent een gediplomeerde parttime - fulltime) Wij zijn op zoek naar jou. Jij bent een enthousiaste aerobic, fitness of multifunctionele eollega (20-30 jaar) met een gerichte opleiding (fit-vak, cios, aalo of vergelijkbaar) en die eventueel in bezit is van Les mills certificates Je bent klantvriendelijk, representatief en beschikt over goede communicatieve vaardighe Dan bebben wij een leukejtaan voor jou Heb je interesse, stuur dan eeswief met je c T.a.y. M. de Kok, Huniahof 1&(8, 3079 ES Rotterda' of bel voor meer info Qt0-482l47i Voor mannen met een maatje meer MPP a W -•» - Si Ron Bruinse van La Forma Grat fe: modieuze kleding voor mannt l met een maatje meer Replay zanger Mark Dakriet, boegbeeld van de collectie van La Forma Grande

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 16