Lance Amstrong sportwatch van Nike Kickers verovert Nederland opnieuw Mercedes-Benz SLR zet legende voort augustus 2003 Nieuwe wijze van vloeren schoonmaken Het ene na het andere schoonmaakproduct wordt oris aangeboderi om het schoonmaken maarte vergemakkelijken.Natuurfijk juichen we dit toe, want wie wil geen tijd besparen met schoonmaakkiusjes in huis. Cif en Viteda introduceren nu de nieuwe revolutionaire manier van vloerreinigen: Rapid Attr Active van Vileda in combinatie met Cif aiiesreiniger. Een ideaal reinigingssysteem voor vioeren meteeningebouwdeverstuiver en een navulbare flacon. Deze flacon wordt gevuld met water en aiiesreiniger. Dit systeem heefttwee grote voordelen. Er is geen emmer sop meer nodig, want het reservoir is voldoende voor meerdere schoonmaakbeurten. Nu is er eindelijk optimaal gemak voor grote oppervlakten. Daarnaast kan met de verstuiver Cif aiiesreiniger in de gewenste hoeveelheid worden gedoseerd. De bijbehorende absorberende dweii verwijdert met gemak vuiideeltjes, kruimeltjes, haaren pluisjes. gezondheid reizen gastronomie trends gadgets mode fun uitgaan schoonheid Modern vintage is inmiddels een gegeven. In de jeanswereld worden talloze klassiekers uit de archieven gediept om de tijdreis van de jaren 70 of 80 te maken naar 2003. De meeste modellen kennen we en herkennen we: flares, strakke jasjes van spijkerstof, schapenbonten kragen en bikergespen. En nu maakt een andere moderne klassieker zijn comeback: Kickers. Deschoenendievoorhet eerst stoer, stevig en trendy waren, metjeansachtigestiksels en metalen oogjes. Die alleen maar lekkerder gingen lopen naarmate je ze langer aanhad. Die niet kapot te krijgen waren. Met een groene stip onder de rechter- en een rode onder de linkerzool. Na dertig jaar nog steeds casual schoenenmarktleiderin Engelanden Frankrijk.Vanaf het najaarterug in Nederland. Dit najaar beleeft de nieuwe supersportwagen, de legendarische Mercedes-Benz SLR Mc Laren, zijn wereldpremiere. Het nieuwe model, dat in nauwe samenwerking tussen Mercedes-Benz en Formule 1- partner McLaren wordt gebouwd, kenmerkt zich door innovatieve technologie en superbe prestaties uit de Mercedes-AMG V8 compressormotor.waarvanelk exemplaar door ervaren specialisten wordt gebouwd. Ook op het gebied van veiligheid scoort de Mercedes- Benz McLaren erg hoog. De letter SLR staan in de Mercedes-Benz-traditie voor een van de succesvolste sportwagen allertijden. De Mercedes-Benz 300 SLR was in hetseizoen 1955goedvooreen unieke reeks overwinningen. Zo behaalde Stirling Moss en Juan-Manuel Fangio een dubbelzege in de Mille Miglia, won Juan-Manuel Fangio het Eifelrennen in Duitsland en de Grand Prix van Zweden en was erzelfseendrievoudigezegein de Tourist Trophy op het circuit van Dundrod in Noord- lerland, met onder andere Fangio, Moss, Karl King en Wolfgang Graf Berghe von Trips. Gei'nspireerd door de racesuccessen construeerde Mercedes-Benz-ingenieur Rudolf Uhlenhaut in 1955 een extra snelle versie van de Mercedes-Benz 300SL met vleugeldeuren., de 300 SLR. Deze auto, die bekend staat als de Uhlenhaut-Coupe" had veel van de technologie van de raceauto in zich. Zo was de motor goed voor een vermogen van 310 pk en haalde de coupe een topsnelheid van rond de 290 km/u. De nieuwe Mercedes-Benz SLR Mc Laren doet in veel opzichten denken aan de klassieke coupe uit de jaren 50. Dit jaar zal de nieuwe sportwagenlegende zijn premiere beleven. Tijdens de onlangs verreden 90ste Tour de France schitterde winnaar Lance Amstrong niet alleen met zijn sportprestaties maar ook met de Niketiming Lance 4, de nieuwste Lance Amstrong sportwatch. Een horloge boordevol karakteren techniek. Desuccessen van Lance Amstrong worden getimed op zijn eigen niketiming horloges. De gelimiteerde en genummerde Lance Amstrong sportwatches ontwikkelden zich al even sportief. De nieuwste versie Lance 4, biedt nog meer mogelijkhedenenzijngeheeltot stand gekomen in samenwerking met Amstrong zelf. Met de Lance 4 heb je een compleet sporthorloge in handen. Het is eigenlijk een horloge, chronograaf, kompas, hoogtemeter en weerstation in een. Met alles er op en er aan. Zoals een extra luid alarm en een digitaal dual display. Last but not least telt deze watch maar liefst zeven verschillende alarmfuncties. f] MOH31

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 13