Kom over de hrng met je talent! U Sectorassistent v/m fall O lis LID VAN DE GESCHILLENADVIESCOMMISSIE (V/M) 5TORINGSMONTEUR 36 uur per week bereikbaarheidsdienst Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG IJSSELMONDE voor 28,8 uur per week, SK 6 De deelgemeente...dichterbij de burgerij! De Geschillenadviescommissie werkt voor vijf woningcorporaties in Rotterdam en in de regio. De taak van de Commissie is het adviseren van de besturen van de betrokken corporaties over de afhandeling van geschilien die door huurders bij de Commissie worden ingediend. De Commissie bestaat uit vijf leden en een voorzitter en is onafhankelijk; commissieleden mogen dan ook geen binding hebben met een corporatie en/of huurdersorganisaties. De vergaderingen van de Commissie vinden eenmaal per drie weken plaats. Naast de voorzitter nemen steeds twee commissieleden volgens rooster daaraan deel. In verband met het aftreden van een van de leden zoeken wij een: Week 35 TOTAAL-TX06 tOCATIE ZUIOER: Croene Hilledijk 315 3075 EA Rotterdam tel. oto-290 30 00 tOCATIE CLARA: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam I. 010*29119 n Het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid isopijanuari 2000 ontstaan door eenfusie van het Sint Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden. Door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis.indusief de topklinische functies hartchirurgie, dialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmoge- lijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel patient als medewerker. r de afdeling Cebouwbeheer en Technische dienstverlening zijn we op zoek naar een: ALGEMENE IN FORM ATI E De afdeling Gebouwbeheer en technische dienstverlening (G&T) is verantwoordelijk voor de instandhouding van gebouwen.terreinen, installaties en infrastructuur. De werkzaamheden zijn functioneel verdeeld in: technische service; planmatig correctief en periodiek onderhoud; storingsdienst. De storingsdienst wordt op beide locaties vervuld. FUNCTIE-INHOUD Het dagelijks verhelpen van spoedstoringen aan diverse installaties, waaronder cv, luchtbehandeling, koeling, stoom, demi (water) en elektrische en persluchtinstallaties; het begeleiden en controleren van ingehuurde technici; het in teamverband draaien van bereikbaarheidsdiens'ten; het uitvoeren van rondediensten; het uitvoeren van correctief en preventief onderhoud volgens jaarplanning. FUNCTIE-EISEN Een afgeronde MTS-opleiding E, aangevuld met een specialisatie in de meet- en regeltechniek; enige jaren aantoonbare werkervaring; analytisch vermogen, onder meer t.b.v. storing zoeken; zelfstandig en marktconform kunnen werken en complexe problemen kunnen oplossen; bekendheid met gebouwbeheersystemen (Priva) en pc-gebruik; goede communicatieve en sociale vaardigheden en een flexibele werkhouding; een representatieve persoonlijkheid. ARBEIDSVOORWAARDEN Salariering in functiegroep 40, afhankelijk van leeftijd en ervaring; overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Ziekenhuizen. INFORMATIE Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Michel van Duin, coordinator techniek, telefoon: 06-516 13 214. Uitgebreide informatie over het MCRZ kunt u vinden op www.mcrz.nl. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, locatie Clara, cluster personeelszaken Ter attentie van mevrouw H.A. Husken Postbus 9119,3007 AC Rotterdam. E-mail: huskenh@mcrz.nl Onder vermelding van vacaturenummer 101. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. KVV Dorpsveld, woon- en zorgcentrum, heeft zich de laatste jaren sterk ontwikkeld en is uitgegroeid van een verzorgingshuis tot een woon- en zorgcentrum waar we van extramurale zorg tot aan volwaardige verpleeghuiszorg bieden. Vooral de laatste jaren is de extramurale (verpleeghuis)zorg flink uitgebreid en omdat dit een andere manier van denken en werken met zich meebrengt, is het tijd dat dit een eigen gezicht gaat krijgen. Dit houdt in dat er een apart extramuraal team van zorg, huishouding en activiteiten- begeleiding geintegreerd aan de slag gaat. Dit team staat te trappelen om te starten, maar ben jij degene die deze kar wilt trekken? (32-36 uur per week) Je functie omvat een zorggebied dat nog volop in ontwikkeling is en waarin je te maken krijgt met diverse soorten extramurale zorg, tot aan extramurale verpleeghuiszorg toe. Niet alleen coordineer je de zorgverlening voor circa 40 clienten, waarvan 10 clienten WZ-gei'ndiceerd zijn; voor de helft van je uren werk je 00k mee in de zorgverlening. Je stelt het afdelingsrooster op en geeft functioneel leiding aan ongeveer 20 teamleden. De (contact)verzorgende, activiteitenbegeleiders en huishoudelijke collega's rekenen op je coaching en je zorgt voor integratie van deze functies vanuit een extramurale zorgvisie. Je bent de spin in het web voor clienten, mantelzorgers en je collega's. De zorgmanager is jouw direct leidinggevende. Je bent een ziekenverzorgende, IG'er of verpleegkundige nivo 4 met minstens een jaar ervaring als leidinggevende. Je hebt een duidelijke visie over hoe extramurale zorg eruit moet zien. Bij voorkeur heb je een managementopleiding (of ben je bereid deze te gaan volgen) en heb je ervaring met extramurale zorg. We zien graag dat je een daadkrachtige, open persoon bent die medewerkers coachend kan aansturen. Doorzettingsvermogen, besluitvaardigheid en flexibiliteit combineer je met het vermogen om beleid te vertalen in concrete acties op afdelingsniveau, terwijl je 00k innovatief en creatief ingesteld bent. De salariering en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-V&V, dus inclusief het unieke Meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden, kinderopvangfaciliteiten, een spaarloonregeling en diverse personeelsvoordelen, waaronder een pc-prive-project. (uren in overleg) Samen met je collega's verleen je de dagelijkse verzorging en verpleging aan de bewoners van je afdeling. Bovendien coordineer je de zorgverlening voor een aantal bewoners waarvoor je contact- verzorgende bent. Je werkt in wisselende diensten en volgens een kwartaalrooster. Om deze functie naar behoren te kunnen vervullen, ben je gediplomeerd verzorgende niveau 3. Ervaring is een pluspunt, maar geen must. Het is echter wel essentieel dat je verantwoordelijkheid niet uit de weg gaat en dat je weet om te gaan met een grote mate van zelfstandigheid. Daarbij ben je vriendelijk voor de bewoners en stimuleer je hen bij het handhaven en eventueel vergroten van hun zelfredzaamheid. We geven de voorkeur aan kandidaten die bekend zijn met methodisch handelen en kunnen werken met zorgplannen. Interesse? Met vragen over de omschreven functies kun je terecht bij Chantal Mol, zorgmanager, (010) 293 85 00. Je sollicitatiebrief kun je binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie sturen naar Gerard Heuts, personeelsadviseur, Strevelsweg 350, 3075 BZ Rotterdam. Reageren per e-mail kan 00k: g.heuts@kvv.nl. Kijk voor meer informatie over KW op www.kvv.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht, Charlois Hillegersberg-Schiebroek Kralingen/Crooswijk IJsselmonde Overschie Hoek van Holland Noord Gemeente Rotterdam Hoogvliet Delfshaven De deelgemeenten van Rotterdam geven zelf vorm aan het beleid op maatschappelijke ebieden die de bewoners direct aangaan. Daarmee vormen de deelgemeenten een brug tussen het stadsbestuur en de burgers. De samenwerking met beide maakt het werken bij de deelgemeenten extra boeiend. Naast het beleid ten aanzien van de lokale problema- tieken hebben de deelgemeenten een eigen inbreng in gemeentebrede beleidszaken, zoals op het gebied van volkshuisvesting, infrastructuur, bestemmingsplannen en veiligheid. Dat geeft dus 00k een grootstedelijke dimensie aan je werk. Deelgemeente met 60.000 inwoners, gelegen in Rotterdam- Zuid tussen de Van Brienenoordbrug en knooppunt de Ridderster. Een dynamische omgeving, waar veel gebeurt en nog veel meer gaat gebeuren de komende jaren. Zowel op het gebied van bouwen en wonen als op het terrein van Vnaatschappelijke ontwikkeling staan wij voor grote uitdagingen. De deelgemeentesecretarie bestaat uit 3 sectoren: Beleid; Algemeen-Bestuurlijke en Publiekszaken (ABPZ) en Bedrijfsvoering. Momenteel telt onze organisatie ongeveer 75 medewerkers. Als sectorassistent maak je deel uit van de sector Beleid. De sector Beleid heeft circa 35 medewerkers die in drie clusters zijn ondergebracht: Samenleving, Wijkcoordinatie en Ruimtelijke Economische Ontwikkeling. Daarnaast is er een secretariaat waar vijf personen werkzaam zijn. De sectorassistent valt direct onder het sectorhoofd Beleid. In deze functie lever je administratieve en secretaries onder- steuning aan de deelgemeenteraad en de commissies van de raad, de leden van het dagelijks bestuur, het sectorhoofd en de sector- medewerkers. Je hebt een veelzijdig takenpakket. Zo bewaak je planningen en voortgang op afspraken, plan je bijeenkomsten, zorg je voor de verzending van stukken en voer je eenvoudige corres pondence. Daarnaast heb je diverse regel- en communlcatietaken ten behoeve van de sector. Verder bereid je administratief de besluit- vorming voor ten behoeve van vergaderingen, organiseer en notu- leer je (avond)vergaderingen, houd je (digitaal) agenda's bij en maak je afspraken. Ook ben je verantwoordelijk voor de postverwerking, voortgangsbewaking en afwikkeling van de postafhandeling binnen de sector, registreer je de voortgang van afhandeling van stukken, zorg je ervoor dat klachten op de juiste ptaats terechtkomen en werk je notities uit. Tenslotte ben je de vraagbaak voor externen en de gastvrouw/heer van de sector. Voor deze baan heb je een MB0 werk- en denkniveau nodig, een opleiding tot managementassistent of secretaresse en enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Verder ben je representatief, ondernemend, enthousiast en klantgericht. Je hebt een hoge mate van zelfstandigheid, accuratesse en stressbestendigheid en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden, een sterk organiserend vermogen en kennis van het MS Office pakket. Tenslotte heb je een flexibele instelling ten aanzien van werktijden en vervanging van collega's, zowel binnen als buiten de sector en ben je bereid om je te verdiepen in alle in het werkgebied voorkomende werkzaamheden. Gezien de aard van de functie wordt van je verwacht dat je goed met vertrouwelijke informatie om kunt gaan en dat je een sterk ontwikkeld gevoel hebt voor bestuurlijke en politieke verhoudingen. Rekening houdend met een gespreide aanwezigheid van de sectorassistenten zullen de werktijden van deze parttime functie maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag zqn. Het salaris loopt tot maximaal 2.257,- bruto per maand (schaai 6) bij een votledige werkweek en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie over deze functie is verkrijgbaar bij de heer R. Jansson, hoofd van de sector Beleid, tel. 010 - 497 82 34. i, gehandi- voldoen, Aan leden van pnommsgroepen tvra capten en jongeren) die a an de gestelde wordt de voorkeur gegeven Acquisitie n.a.v. advertentie wordt niet op prijs gesteld. D e e 1 g e m e e n t e n Procedure: Richt je schriftelijke sollicitatie - graag binnen 14 dagen na deze publicatie - onder vermelding van vacaturenummer 2003/190 aan: Bureau P&0 Deelgemeenten, t.a.v. mevrouw C. van den Heuvel, Looiershof 10, 3024 CZ Rotterdam, of per e-mail: pod@delfshaven.rotterdam.nl Uw taken zijn giobaal deelnemen aan de hoorzittingen van de Commissie; het mede opstetlen van de adviezen aan de corporaties. U dient in staat te zijn om op HBO-niveau te functioneren; als antenne te functioneren voor fouten, onbegrip en onvolkomenheden in de (woon)dienstverlening; u dient in staat te zijn om uit schriftelijke stukken een helder beeld te vormen van het voorgelegde probleem; interne procedures en werkwijzen kritisch te toetsen aan de hand van concrete klachten en het oordeel om te zetten in adviezen. Als lid van de Commissie dient u inzicht te hebben in de problemen die samenhangen met de volkshuisvesting en in de verhouding tussen huurder en verhuurder. Specifieke technische danwel juridische kennis op het gebied van de volkshuisvesting is niet strikt noodzakelijk, doch strekt wel tot aanbeveling. Wij bieden een boeiende parttime functie; samenwerking binnen een gemotiveerd team; een vergoeding voor het deelnemen aan vergaderingen en hoorzittingen. Uw reactie en informatie Wanneer u gei'nteresseerd bent in de functie kunt u tot 13 September 2003 uw sollicitatie richten aan de secretaris van de Geschillenadviescommissie, mevrouw R.A. Schipperus, Postbus 18, 2650 AA Berkel en Rodenrijs. Selectiegesprekken vinden plaats op dinsdag 23 September 2003. Wanneer u inhoudelijk meer informatie wilt hebben kunt u contact opnemen met de voorzitter, de heer J. Hoek van Dijke, telefoon 010 - 4182805.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 12