Amuseer je slank Shake ©Shape Shake SShape Slim Fit FITNESSCENTRUM FIT-PLUS Gegarandeerd afslanken WWW.FITPLUS.NU Grijp uw kans! lekker 5 a 10 kilo kwijt! Slender You Inschrijving voor de September - cursus Sport Fitness wmm Slen World Studio AKTIE AKTIE AKTIE Tevens: slenderen vibratietraining cardiofitness diagnostische elektroacupunctuur bbbb callanetics aerobics etc. FITNESSCENTRUM FIT-PLUS Tino Hoogendijk Step 1beweging Stap 2: dieet Overgewicht, teveel vet, het 'zwembandje', 'love- handles', kreten die u om u heen hoort. Daarnaast snelle dieten, geen inspanningen en andere uitzon- derlijke afslankmethodes. Het is duidelijk, men is in het algemeen te dik. Heeft teveel vet aan het lijf. Onderzoekers schatten dat misschien wel 50% te kampen heeft met overgewicht, waardoor proble- men als rugklachten, hart- en vaatziekten, hoge bloeddruk en gewichtsproblemen kunnen optre- den. Verder worden we iedere dag met onszelf geconfronteerd tijdens het aankleden, als we in de spiegel kijken. Het oog wil ookwat. Amuseer je slank is een verantwoorde oplossing. Een eye-opener voor iedereen die al een tijdje worstelt met de vraag: Hoe? Met een simpel ant- woord: Leuk en doelgericht, met een minimum aan tijd en een maximum aan resultaat! Tijdsduur: I 3 weken. doterstraat 40-44 3111 NC Schiedam Telefoon 010-4736000 Wat is er bij ons allemaal te doen? Fit worden op de bewegingsbanken Aangepast aan uw eigen lichamelijke conditie trainen op zeven in snelheid regelbare banken onder begeleiding van een gediplomeerd bewegingsconsulente. Gratis proefles. Bruinen in onze staande zonnecabine Hygienisch, snel en u wordt overal bruin. 6 Minuten is gelijk aan 20 minuten normale zonnebank. Schoonheidsbehandelingen U kunt bij ons kiezen uit verschillende behandelingen. Wij werken uitsluitend volgens afspraak. 6x slenderen voor 35,- in de periode van I September t/m 31 oktober Voor meer info kunt u ons altijd vrijblijvend bellen. (gevestigd in verzorgingscentrum "Thurlede", ingang aan de zijkant) Nieuwe Damlaan 759 *3119 AT Schiedam Telefoon 010-409 32 55 (ruime parkeergelegenheid) www.motionunlimited.nl OPEN DAGENAANBOD Zet uw goede voornemens om in daden. Als u meedoet met het Slim Fit programma raakt u: De Sportarcade start in September een uitgekiend trainings- programma onder de naam Slim Fit. Slim Fit is een sportieve totaalaanpak waarbij we de beste elementen van fitness en gewichtsreducerende grond- en conditie-oefeningen met elkaar combineren. U kunt op indi- viduele basis deelnemen aan het Slim Fit programma, maar u kunt ook meedoen aan de gezellige groepslessen. Het Slim Fit programma voorziet bovendien in een persoon- lijk voedingsadvies (dus geen dieet). Door deze grondige totaalaanpak wordt in een tijdsbestek van 10 weken een gewichtsverlies van 5 a 10 kilo gereali- seerd. De sterke punten van Slim Fit: vetreductie spierversterking voedingsadvies trainingsadvies 5 a 10 kilo blijvend gewichtsverlies zowel individueel als groepslessen trainingsfaciliteiten 7 dagen per week open Bel voor uw gratis proefles: 010 - 4736000. Schoolstraat 6 Schiedam telefoon 010 - 4737018 www.fitplus.nu met onze unieke en revolutionaire therapeutische, gezondheids- en afslankmethode. Geen mens is gelijk en het ene overgewicht is het andere niet. Juist daarom zijn onze afslankprogramma's zo persoonlijk gericht en effectief. Een afslanktherapeut gaat uit van het persoonlijke energieniveau, storingen iri de stofwisseling en hormonale huishouding en stelt de begeleiding daar op af. D.m.v. elektro-acupunctuur zijn wij in staat bepaalde verstoringen op te sporen en een specifiek, uniek verantwoord voedingsprogramma aan te meten. Mannen en vrouwen die onze afslankprogramma's volgen vallen gegarandeerd af. Eventueel gecombineerd met therapeutische medicaties en bewegingsprogramma's zoals slenderen en cardiofitness bereiken clienten een normaal gewicht en belangrijker, het yo-yo-effect wordt verbannen, dit in tegenstelling tot de meeste dieten. Ook degenen die alles geprobeerd hebben zonder (blijvend) resultaat vallen gegarandeerd af. Er zijn volop referenties zelfs van ver buiten de regio. Zes door elektromotoren aangedreven tafels activeren uw lichaam: benen, dijen, rug, billen, borst en bovenarmen. De voordelen: het in vorm brengen van uw lichaam u fit maken uw spieren verstevigen en u slank maken Zonder veel inspanning! Voor nog geen 5,- per keer eventueel in combinatie met cardiofitness en vibratietraining. Holywijk. Zwaluwenlaan 478 Vlaardingen tel.: 010 - 474 94 50 Westwijk, Blois v Treslongstr. 151 Vlaardingen tel.: 010 - 460 02 60 Sportschool Tino Hoogendijk heeft ruim 20 jaar ervarinq met dit "afslank-programma voor mannen en vrouwen in 3 stappen", de ideale kombinatie: voeding en beweging. Kovrt maar cfe St£?m Week 36 MAASPOST SCHIEDAM-XQ03 P M Motion Unltd. creeert een professionele omgeving waar mensen die verantwoord en lekker willen trainen zich thuis zullen voelen. Diversiteit en kwaliteh Motion Unltd. biedt een uitgebreid scala aan lessen iedereen, van elke leeftijd.kan op eigen niveau trainen. Een permanent aanwezig team van gediplomeerde instructeurs begeleidten adviseert. Schrijf in tijdens de open dagen op 6 en 7 September en sport de eerste maand gratis. De eerste 20 inschrijvingen tijdens de open dagen ontvangen bovendien eenTechnogym Wellnesspakket Bezoek www.motionunlimited.nl voor meer infor matie of bel 010 273 39 57 VERENIGING EXCLUSIEVE J SPORTCENTRA SPORTIEF Afslanken gaat niet vanzelf. Je moet er wat voor doen, maar je hoeft het niet alleen te doen. Het staat vast, dat de combinatie van bewegen en goede voeding, de beste resultaten biedt op korte en lange termijn. U hoeft nu alleen nog maar de eerste stap te zetten. Als u besluit zich in te schrijven voor onze cursus "Sportief A fslanken wordt u beaeleid door een soortleraar of lerares. een arts en een dietiste. Het bewegings-programma zorgt voor een juiste lichaamsbeweging onder deskundige begeleiding om: uw stofwisseling te aktiveren uw figuur te verbeteren uw konditie te verbeteren Het succes van het afslanken zit voor een beiangrijk gedeelte in een verantwoord, uitgebalanceerd voedings-programma. U krijgt van onze dietiste een persoonlijk voedingsadvies, dat onder haar wekelijkse begeleiding goed is vol te houden. Haar voedingsadvies is gericht op een gezonde voeding, ook na de cursus. 00k bellen met een von onze sportscholen De cursus begint eind September. lop tvot Door middel van een aantal metingen berekent de computer de samenstelling van uw lichaam en uw ideaal-gewicht. De fietstest en de bloeddrukcontrole bepalen uw huidige konditie, zodat er verantwoord aan de cursus "Sportief Afslanken" kan worden deelgenomen. Door de begintest en de eindtest kunt het behaalde resultaat aflezen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 14