Cannons September 2003 shirts- in Nieuwe spray van Andrelon Vxxt Schoenen- mode wordt hot'deze winter Rotterdam BHjderp, Energieweg 9 (naast nieuwe ingang Diergaarde Blijdorpj, 010 245 16 70 Rotterdam Centrum, Benthemstraat 10, (de sporttoren aan de Schiekade), 010 243 47 00 De clubs zijn dageHjks geopend ran 7 tot 23 our, op zaterdag en zondag van 9 tot 18 uur (BHjdorpi en van 9 tat 16 uur (Centrum). schoonheid gezondheid reizen gastronomie trends gadgets mode fun uitgaan fianggtrftfe' Cannons Sports Health mtroduceert een nieuw en effectief afslankprogramma. Je wilt snel zichtbaar resultaat en deskundfge begeleidmg? (Com tangs of bei Cannons Sports Health voor een afspraak en laat je informer en. Je bent van harte welkom. Bel voor een afspraak of k c www.cannons.nl De nieuwe sieraden van m Esprit tfr m Esprit presenteert een collectie zilveren sieraden die qua materiaal en kleur perfect harmoniseert met het modebeeld. Zwart en wit stelen ditseizoendeshowende nieuwe sieraden van Esprit schitteren tegen die achtergrond als nooit tevoren. Mystiek, glamour en elegantie, daar draait het om bij de nieuwe accessoires. Middelpunt van de modieuze en kleurrijke reeks is zonder twijfel het kruis. In midnight cross krijgt deze oervorm van Esprit een opvallend gothic-accent. Het resultaat levertspannende sieraden op metflonkerend zwarte details. Het kruis komt in elk ontwerp terug: zuiver en solide in de vorm van een ring, speels als halssieraad, lichtentransparant als een hanger aan een satijnen band. Het kruis duikt nog een keer op in de set criss cross.. Helderen stenen geven glamour aan deze sieraden diespelen met het licht en die iedereen uitnodigen om mee de doen. De mooiste fashion voor je body met fun, dynamiek en comfort. Dat kenmerkt de nieuwe collectie ondermode voor mannen en vrouwen van Fila, die is afgestemd op de laatstetrends. Mooie materialen en speelse accenten maken het voor beide seksen aantrekkelijkom deze underwear tedragen. Het funaspect van de speeise ondermode doettegelijkertijd geenconcesssieaan draagcomfort. Van vintage to patchwork, helemaal glad, met print of applicatie. Voor herfst en winter, kerst en valentijn. Beha's, tops en slips en strings die net als de heupbroek zijn voorzien van een lagetaillelijn. Zoals bekend komen goede dingen altijd terug in een nieuw jasje. Patchwork is er een van en Fila gaf een van haar nieuwste serie deze J naam. Dit is een serie J die bestaat uiteen m M combinatie van Mm verschillendestofjes. Bloemetjesen ruitjesinkleurenals bordeaux/creme en lichtblauw/ Bj blauw. Beha's, slips, strings en bijpassende En het vooruit- strevende aan Fila Patchwork is: het is vervaardigd zonder al die vervelende naden, maar gewoon in print. Vintage is een vrolijkeen jeugdige serie underwear. Deze trendy serie met bloemen- applicaties is zeer gestilleerd maarwel zacht en comfortabel.Eriseen beha, string, slip en topverkrijgbaar waarop helder gekleurde applicatieszijn bevestigdmiddels een warmte seal systeem op een basic zwarte of bruine basis van microfibre. Hippe Vintage dus. Zachte en comfortabele microfibre met een trendy crepelook. Crepe isjong, modern en sportiefDe cups zijn gemaakt volgens het principe van variabele dichtheid. Dat wil zeggen dat de stof dichter is geweven waar meer steun nodig is en losser waar dat kan. Crepe bestaat uit uit een naadloze beugelbeha, een softbeha, slips, strings en verschillende tops en shirts in de kleuren oud roze, wit en zwart Afitiftta Na de zomer heeft elk haartype verzorging nodig. Ook normaal haar dat snel vet wordt Andre- Ion lanceert daarom aan het einde van deze prachtige zo mer een nieuwe shampoo en conditionerspray: Andrelon Langer Fris met Lemon. Deze nieuwe vorm van verzorging verzorgt het haar daar waar no dig is. Ook heel geschikt voor fijn en (half) lang haar. Despeci- aal ontwikkelde Andrelon Lan ger Fris-conditionerspray maakt het nu mogelijk het haar extra te verzorgen op de plek- ken die de meeste verzorging nodig hebben, zonder dat het haar slap of vet wordt. De Longchamp najaarscollectie tassen voelt heerlijk warm en zacht aan. Er wordt volop gespeeld met vormen, materialen en kleuren. Resultaat: een onweerstaanbare collectie tassen verdeeld in de lijnen Apache, Caresse, Alouette en Chateau. Voor de komende winter kiest Longchamp rijke en geraffineerde materialen. De tastzin wordt verwend met de zachtheid van konijnenbont, veren, soepel leder, suede of vervilte wol. Prachtig om te zien en heerlijk om aan te raken. Verfijnde details en pittige dessins maken de collectie van Longchamps helemaal af. Neem bijvoorbeeld de Apache lijn. Deze wordt vervaardigd in twee soorten vaarsleder: leer met grove natuurlijke korrel en glad suede. Door deze combinatie ontstaat een licht en luchtig effect, alles soepel en sensueel. Jarenlang heeft de schoenmo- de de kledingmode gevolgd. Dit jaar zie je dat de schoen een eigenplaatsopeistinhetmode- beeld. Steeds meer mensen wil- len zich met schoenen en laar- zen onderscheiden. Zo wordt de schoen of laars. een steeds belangrijkeronderdeelvaneen look' Wat een schoen kan doen'is danookeenpassendthemavan de collectieve schoenpromotie die eind deze maand van start gaat. Begin dit jaar hoorde je nog wel eens geluiden dat de laars over haar hoogtepunt heen was, maar niets is minder waar. De laars bepaalt de ko mende maanden nadrukkelij- kerdanooithetstraatbeeld. De laarzen worden zelfs nog lan ger dan ze de afgelopen jaren zijn geweest. Er zijn komend seizoen zelfs enige modellen waarvan de schacht over de kniekomt. Een sexy combinatie metde minirok. row53g

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 17