Spfcc 1(1 V ALT OS ETVNL ENTHOUSIASTE COLLEGA'S (M/V) ENTHOUSIASTE COLLEGA'S (M/V) ADMINISTRATEUR M/v Servicemonteur plaatbewerkingsmachines Distilleerderij A.H. Wanders B.V. is een middelgrote distilleerderij en de enige distilleerderij in Rotterdam met een flexibele productie. Wij zoeken op korte termijn een: ONDERHOUDSMONTEUR/ BOTTELLIJN Wij vragen: Een flexibel ingesteld persoon. Kennis van elektriciteit pneumatiek en mechanisch. Werkervaring (uit de branche is een pre). Leeftijd vanaf 25 jaar. Wij bieden: Een gezellige werkomgeving bij een flexibel bedrijf. Een passend salaris. Opleidingsmogelijkheden. Uw reactie, incl. c.v., zouden wij graag willen ontvangen via ons onderstaande e-mailadres of per brief. Voor vragen kunt u contact opnemen met dhr. R. Vriends. Distilleerderij A.H. Wanders B.V. Soerweg 7 3088 GR Rotterdam 010-4953400 E-mail: info@wandersbv.nl START NIEUW TV SEIZOEN!!! Dus extra veel ETV PROMO'S de komende weken week 36 Maandag 1 September 08.00 Voorlezen, zo gedaan afl 1 08.15 Boek&BiebafM 08.30 Boekeneiland afl 1 Dinsdag 2 September 08.00 Generatie+ lang leve lang leven afl 1 08.25 Hutspot - Koken met Els afl 1 08.45 Samen Sociaal afl 1 Woensdag 3 September 08.00 Taalklas afl 1 08.25 Promo Leesdas 08.30 MTNLwk36 Migranten TV voor Marokkanen Donderdag 4 September 08.00 Rotterdams Onderwijsjournaal afl 1 08.25 MTNLwk 36 Migranten TV multicultureel Vrijdag 5 September 08.00 Baanbrekend afl 1 08.15 Later afl 1 08.30 MTNLwk 36 Migranten TV voor Surinamers en Antillianen Zaterdag 6 September 08.00(-19.00) Leesdas Lettervos Boekentas afl 1 20.00(-07.00) ICT in het MKB afl 1 (2e serie) 08.20 Reclame 08.25 MTNLwk 36 Migranten TV voorTurken Zondag 7 September 08.00 Bob Ross 68 08.25 Woordwijzerafl 1 08.30 Taalklas afl 1 09.00 Rotterdams Onderwijsjournaal afl 1 09.25 Boek Bieb afl 1 09.35 Boekeneiland afl 1 09.50 Samen Sociaal afl 1 CHRISTELIJK COLLEGE HENEGOUWEN Een school met (leef) stijl MELANCHTHON ^-Jk ROTTERDAM - BLEiSWiJK COLLEGE Al meer dan 15 jaar continuiteit, flexibiliteit en betrouwbaarheid in IT en dienstverlening Functioneel/technisch beheerder UNIX/Oracle DCS /.LOGISTICS medewerkers bediening m/v Assistant Office Manager (m) Allround Assistant (m) Week 36 TOTAAL-TXIO PAC bv, is bijna 30 jaar actief in de verkoop, advisering en I plaat- an o.a. tax en fier. Weg activiteiten zij die zowel onderhoud, reparatie, als inbedrijfstelling van plaatbewerkingsmachines door heel Nederland gaat ver- zorgen. Wij zoeken voor deze functie een enthousiaste. technische medewerker. Bij voorkeur ervaren met pons- en plasmasnijmachines. Enige kennis van de moderne talen is wel vereist. PAC biedt: k Wij bieden een goed salaris, uitstekende arbeidsvoor- waarden en doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie. PAD, iets voor jou? Is deze baan iets voor jou? Stuur dan een brief, met cv naar PAC B.V. t.a.v. dhr J. H. Leeuwenstein, Postbus 4187, 2980 GD Ridderkerk, Of mail naar: E-mail: info@pacnet.nl. Meer over ons bedrijf en onze producten vind je op www.pacnet.nl PLAATBEWERKINGSMACHINES 0 0® 2964 CE tudderkerk 124 44 I JO 98 www.pacneT.nl Het Christelijk College Henegouwen is een brede scholengemeenschap in het centrum van Rotterdam. In drie gebouwen wordt onderwijs gegeven aan 1100 leerlingen. De leerlingen zijn afkomstig uit vele culturen. jnj\ Jjjrj Vereniging voor I yjf I CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS te Rotterdam en omgeving Het Christelijk achtergrond, vc vaardigheden en leerling. Leefstijl, wil iedere leerling, onder erkenning van eigen culturele op een plaats in de Nederlandse samenleving. Ijiaast aandacht aan wordt veei zorg besteed aan de sociaal-emotionele ontwikkeling van tiding en zorgzaamheid zijn kemwoorden voor het college. zo spoedig mogelijk: Voor de locatie Henegouwerplein (atheneum, havo, vmbo-TL) Biologie/verzorging 14 uur Concierge 0.8 fte vervanging Vestigingsdirecteur: mevrouw drs. G.P. van Leenen, Henegouwerplein 16, 3021 PM Rotterdam, telefoon 010 477 45 33 of 010 221 09 10, email: administratie@henegouwen.nl Voor de locatie Laanslootseweg (vmbo-KBL, BBL) Elektrotechniek 32 uur Zorg en welzijn 15 uur Nederlands 5 uur Biologie 3 uur AVO-vakken 21 uur vervanging Handvaardigheid 20 uur vervanging Vestigingsdirecteur: P.J.M. van de Kerkhof, M.A., Laanslootseweg 1, 3028 HT Rotterdam, telefoon 010 437 16 00 of 010 238 22 60, email: administratie@ls.henegouwen.nl Op deze vestiging is het vmbo volop in ontwikkeling en wordt gewerkt aan nieuwbouw. fcXXCNCSM££«$CMAi> ttXMCrtttWEKff* HAVO VM30 De centrale doelstelling van het onderwijs op het Melanchthon College is dat iedere leerling in staat moet zijn op zijn niveau een diploma te halen. De school tracht die doelstelling te bereiken door zorgvuldige afweging van kwaliteiten, persoonlijke studie- en Intensieve keuzebegeleiding en onderwijs van hoge kwaliteit via flexibele leerwegen. Het Melanchthon College vraagt per zo spoedig mogelijk: Voor de hoofdlocatie Rotterdam Godsdienst 3 uur Biologie 32 uur vervanging Vestigingsdirecteur: mevr. drs. M.C.J. Bongers, Van Bijnkershoekweg 97, 3052 PB Rotterdam, telefoon 010 285 41 41, email: melcol@melcol.nl Voor de locatie Prinses Irene, Rotterdam Engeis 4 uur 9 uur vervanging vervanging Vestigingsdirecteur: J. Hordijk, Teldersweg 90, 3052 TL Rotterdam, telefoon 010 418 36 60, email: irene@melcol.nl Combinatie van vakken is mogelijk. Een vaste benoeming behoort tot de mogelijkheden. Het Melanchthon College en het Christelijk College Henegouwen vormen samen een gemeenschap van scholen met zeven vestigingen in Rotterdam (rechter Maasoever) en de regio (Bleiswijk). Voor nadere informatie over beide college's zie: www.melcol.nl en www.henegouwen.nl De colleges maken beide deel uit van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam e.o. (CVO). Sollicitaties op deze vacatures graag binnen een week na het verschijnen van dit blad zenden aan de betreffende vestigingsdirecteur. DCS Transport and Logistics Solutions is al meer dan 15 jaar een vooraanstaand en succesvol leverancier van geintegreerde software oplossingen aan de logistieke sector met vestigingen in Nederland, Belgie, Duitsland, Engeland en Amerika. Wereldwijd benutten meer dan 25.000 gebruikers in ruim 75 landen de oplossingen van DCS. Wij bieden geintegreerde oplossingen voor Supply Chain Execution ft Management: Transport Management Order Management Warehouse Management EDI Freight Management (Expeditie: land, lucht, zee, rail) e-Business Duty Management (Douane afhandeling) Event Management (pro-actief order management) Voor onze vestiging in Nederland zijn wij op zoek naar: Functieomschrijving: In verband met uitbreiding van onze consistent production op UNIX en Oracle zoeken wij een functioneel/technisch beheerder. De belangrijkste taken zullen zijn: het beheren van de applicatie, inclusief support aan klanten adviseren van de ontwikkelafdelingen inzake de technische invulling van functionele ontwikkelingen actieve deelname in salestrajecten m.b.t. infrastructure^ aangelegenheden het installeren en implementeren van de applicatie bij de klant Voor de functie vragen wij: Aantoonbare kennis en ervaring met Unix/Oracle, alsmede affiniteit met de zaken rondom de kernactiviteiten zijn een absolute vereiste Een pragmatische, flexibele en dienstverlenende instelling is nodig om de functie uit te kunnen voeren Teamplayer Kennis van Windows 2000 en Linux is een pre Kennis van netwerken, scripting, J2EE application servers is een pre Kwaliteits- en servicegerichte houding m Sportieve en gezonde inzet Meedenken en werken aan onze intemationale producten en diensten Let op: geen detachering, doch uitdagende en intemationale opdrachten Beheersing van de Engelse taal Kortom een spin in het web als het gaat om onze applicatie op genoemde platforms Voor de functie bieden wij: Een grote uitdaging in een jonge, dynamische en wereldwijd opererende organisatie Uitgebreide opleidingen Moderne tools voor het ontwikkelen, testen en opleveren van kwalitatieve software en diensten Open en directe cultuur en een platte organisatiestructuur Voldoende begeleiding, persoonlijke groei ontplooiingsmogelijkheden Periodieke evaluaties, veel zelfstandigheid vrijheid en sportieve activiteiten Uitstekende a la carte arbeidsvoorwaarden Registered Office: Amstelwijckweg 11, 3316 BE P.O.Box 3018, 3301 DA Dordrecht The Netherlands Tel.31 (0)78 625 62 56 Fax 31 (0)78 625 62 99 www.dcstrans.com Integrated Software Solutions for Logistics Freight Uw sollicitatie met c.v. kunt u binnen 2 weken richten aan Mw. N. Kloppert nanda.kloppert@dcstrans.nl direct tel.nr.: 078 -625 62 30 MCWF zoekt voor de restaurants O'Pazzo, de Kleine Ondeugd, de Keuken van en Zure Zult parttime of fulltime, i.b.v. sociale hygiene. Hoge verwachtingen, hoge betalingen. Schriftelijke reacties met pasfoto sturen naar: MCWF, postbus 21341, 3001 AH Rotterdam Tandartsenpraktijk Phoa ft Bantje is een moderne tandartsenpraktijk met 2 tandartsen, 1 mond- hygieniste en 5 parttime assistentes. Wegens vertrek van een van de assistenteszoeken wijm.i.v. 1 november 2003 een TANDARTSASSISTENTE (v/m) 28-32 uur Ervaring isgewenst, maar niet vereist. Trefwoorden: liefst havo, netheid, accuratesse, vermogen in een team te functioneren, trouw, herintreding. Uw handgeschreven sollicitatie z.s.m. liefst voor 15 September richten aan: Tandartsenpraktijk Phoa ft Bantje, Blankenburgerpark 160,3042 HA Rotterdam-Overschie www.phoa.nl architecten advlseuri bv Valtos Architecten Adviseurs B.V is een architecten- bureau op het gebied van utiliteitsbouw, zoals gezond- heidszorg, onderwijs, etc. Daarnaast assisteert zij diverse opdrachtgevers op hetterrein van project- management. Het bedrijfverricht zijn werkzaamheden vanuit twee vestigingen, namelijk Amsterdam en RotterdamVoor onze vestiging te Rotterdam zijn wij op zoek naar een: voor 38 uur per week. In een team van enthousiaste medewerkers verzorg jij zelfstandig en onder begeleiding de gehele financiele administratie, inclusief projectadministratie van beide vestigingen. Daarnaast wordt van jeverwacht dat je in drukke tijden of bij afwezigheid van het secretariaat de telefoon beantwoordt. Je bent communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk. Voor een goede uitoefening van deze functie stellen wij als eis dat je een (bijna) afgeronde opleiding meao- administratief en/of mba hebt met enige jaren praktijk- ervaring. Gei'nteresseerden wordt verzocht een sollicitatiebrief inclusief c.v. te sturen naar: Valtos Architecten Adviseurs B.V. Turfweg 713065 AJ Rotterdam Ta.v. dhr. R. Halkes E-mail: rotterdam@valtos.nl WPC Rotterdam organiseert meeting/conference accommodaties voor nationaie en intemationale bedrijven (5 topvergaderlocaties in Nederland o.a. WPC Rotterdam) en heeft op korte termijn een vacature voor een De taken bestaan uit: - ondersteuning van de office manager plus overige werk zaamheden zoals vermeld staat onaer Allround Assistant. en een vacature voor een De taken bestaan uit: - baliewerkzaamheden, o.a. klanten assisteren bij vergaderingen, informatieverstrekking en reserveringen regelen t.b.v. vergaderingen; - alle voorkomenae werkzaamheden voor de klanten in het kantoor en de vergaderruimtes; - assisteren bij avondrecepties, borrels en diners; - het voorbereiden en klaarzetten van de vergaderzalen; - het verrichten van licht administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - mavo/havo of soort gelijk niveau; - representatief en professionele uitstraling; - enige ervaring met Word is gewenst; - 100% inzet (geen 9.00 tot 17.00 uurmentaliteit). Wij bieden een fulltime functie met groeimogelijkheden. Voor sollicitatie of inlichtingen: tel. 020 - 316 31 23, e-mail: wtc-schiphol@confio.nl Adtes: Confio WPC Rotterdam, Wilhelminakade 965, 3072 AP Rotterdam. KVV De KW-regio Zuid-West bestaat uit de centra Simeon en Anna, Dorpsveld, Joachim en Anna en Maasveld. De regio biedt een breed pakket van zorg en dienstverlening aan ouderen, zowel intramuraal als extramuraal. Er wordt vraaggericht gewerkt, waarbij behoud van autonomie van de client voorop- staat. Een belangrijk kenmerk van de organisatie is het zo dicht mogelijk bij de uitvoering neerleggen van resultaatverantwoordelijkheid. De belangrijkste ontwikkelingen in onze regio zijn de verdere groei van de verpleeghuiszorg op de diverse locaties, extramuralisering en de verdere verbetering van de kwaliteit van de zorg- en dienstverlening. KW volgt de ontwikkelingen op zorggebied op de voet en blijft deze waar mogelijk voor. Kwaliteitsverbete- ring is een continu streven en we besteden veel aandacht aan het begeleiden en scholen van medewerkers. Zo ook in Simeon en Anna, waar binnenkort een tweede verpleegetage voor psychogeriatrie wordt geopend, met voor ieder van de 28 bewoners (verdeeld in twee woongroepen) een eigen apparte- ment. Voor deze etage zoeken we: //V (32 uur, bespreekbaar) In een klein, gezellig en professioneel afdelingsteam zorg je samen met je collega's voor een prettige woon- en leefomgeving voor de bewoners en verleen je de zorg die zij nodig hebben. Daarbij werk je methodisch met behulp van zorgplannen en ben je contactpersoon voor een aantal bewoners. De teamcoordinator Zorg staat je bij dit alles bij en stuurt je aan. Je werkt in wisselende diensten volgens een in overleg opgesteld roos ter. Je kunt je werk zelfstandig uitvoeren en gaat verantwoordelijkheid niet uit de weg. Zeker zo belangrijk is dat je een humorvolle en vriendelijke collega bent die bewoners stimuleert in hun zelfstandigheid en zelfredzaamheid. Ben je bovendien bekend met belevingsgericht zorgen en methodisch handelen en kun je werken met zorgplannen, dan maken we heel graag kennis met je. Interesse? De salariering en de overige prima arbeidsvoorwaarden zijn con form de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Tot de secundaire arbeidsvoor waarden behoren onder meer kinderopvangmogelijkheden, een spaarloon- regeling en unieke personeelsvoordelen, waaronder een pc-prive-project en een Personal Care Card, voor kortingen op diverse zaken. Met vragen over deze functie kun je terecht bij Helga Kuiper en Corry Ykema, teamcoordi- natoren, beiden via telefoon (010) 439 32 00. Stuur je sollicitatiebrief binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie naar KW-regio Zuidwest, afdeling PO&O, t.a.v. Use Meijer, Strevelsweg 350, 3075 BZ Rotterdam, of naar i.meijer@kvv.nl. Kijk voor meer informatie over KW op www.kvv.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg. Antonius Usaelmonde. Dorpsveld, Dijkveld, Joachim or Anna, Udutnn, Maasveld, Nijsveld. Simeon en Anna, Stadzicht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 22