maassta mm w Grote belangstelling voor hofjeswoningen in Sveaborg betaaibare» UIXE KEUKENS, 4 wmmmmmmmmmmm Anders wonen Met nieuwe huisstijl Imago iedereen z'n eigen keuken shoppin EH BADKAMERS. Quattro trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accessoires verlichting De een wil een appartement, de ander een eengezinswoning mettuin. In appartementen hebje echter weinig of niets te zeggen over je directe woonomgeving. En in de meeste eengezinswoningen moet je een tuin aanleggen en onderhouden. Voor beide groepen mensen is er nu een nieuwe oplossing: wonen in een fraai aangelegd prive park, waar je zelf niets aan hoeft te doen. Het nieuwtje is te vinden in de wijk Meerpolder die aan de rand van het dorp Berkel en Rodenrijs wordt gebouwd. In deze wijk komen voornamelijk laagbouwwoningen en een aantal appartementengebouwe n. Naast het dorpscentrum is een gedeeltespeciaal gereserveerd voor een 'wijkje in de wijk' met een exdusief karakter. Het is een andere manier van wonen in een omgeving waar privacy en gemeenschappelijke voorzieningen op een aantrekkelijke manier worden gecombineerd. Parkwijk heeft een open karakter maar is wel door een hekwerk afgescheiden van het openbare gebied. Het hele park staat ter beschikking van de bewoners, maar het onderhoud wordt door de WE geregeld. De bewoners hoeven dus nooit zelf het graste maaien. Parkwijk krijgt in totaal zo'n 200 woningen in 20 verschillende wooncomplexen met eigen parkeervoorzieningen voor de bewoners. De woningen en appartementengebouwe n hebben een hoogwaardige stijl met fraaie bouwvormen, donkere steensoorten, veel glas en grote dakoverstekken. Meer informatie is te vmden op: www.eurowoning.nl. tekst BARENDRECHT-Jestapt binnen, de derde showroom al vandaag. Bent doodmoe en hebt eigenlijk geen zin meer. Jammer, wat zo leuk lijkt: een nieuwe keuken kopen, wordt een zware klus. Je wordt een beetje onrustig, al die verschillende keukens, dikwijlsonoverzichtelijk opgesteld. Volgende week maar weer opnieuw op pad. Herkent u dit? U bent niet de enige. In de maalstroom van de - nog steeds - huidige welvaart gaan Jan en Alleman op zoek naar een nieuwe keuken. Dat hebben ze gemerkt bij Engelen: druk drukker, topdruk. Om nu juist die teleurstellingen, die onoverzichtelijkheid te voorkomen, heeft Engelen een geheel nieuw concept ontworpen en presenteert dit in haar onlangs totaal vernieuwde showroom in Barendrecht. Zodanig dat het uitzoeken van een nieuwe keuken, een mooie badkamer, weer leuk is en leuk blijft. Wat een verademing! U hoeft niet meer winkel in winkel uit, alle soorten keukens, in verschillende prijsniveaus en segmenten, staan bij Engelen in een breed en gevarieerd assortiment opgesteld. „Ons bedrijf bestaat al bijna dertig jaar, dan spreek je een aardig woordje mee. Uit ervaring weten we wat de klant, wat de meeste klanten zoeken. Houden we het alleen even bij de keukens dan kun je stellen dat een deel op zoek is naar de klassieke keuken: houten kastjes, nostalgisch, romantisch uitstraling, stijl keuken van Saartje en Swiebertje. In dit segment zijn vele varianten mogelijk. Hebben we allemaal. En overzichtelijk, alle klassieke keukens bij elkaar. Een andere doelgroep zoekt naar de strakke moderne keuken: hoogglans zwart of wit gelakt, roestvrijstalen laden, dikke werkbladen en ingedeeld in blokvormen. .JLJULr, Ook daarin zijn vele varianten mogelijk. Hebben we ook allemaal, bij elkaar opgesteld in een ander deel van de showroom. Je hebt er in een oogopslag kijk op. Maar dan de derde groep, dat is de grootste groep, die zoekt naar een keuken tussen klassiek en modern in, eigentijds. De nieuwe huisstijl van Engelen, Imago genaamd. Een stijl waarmee gespeeld kan worden, zoals je ze ziet in de trendy woonbladen, naar alle budgetten in te vullen. Waarmee je alle kanten op kunt, waarin iedereen zijn eigen keuken, net even anders, kan vinden. In deze klasse hebben we de meeste keukens, in een enorme diversiteitaan mogelijkheden. Heel redelijk in prijsterwijl we geen enkele concessie aan de kwaliteit hebben willen doen, dat is nu eenmaal al dertig jaar lang speerpunt in ons beleid. Met Imago onderscheiden we ons van vele branchegenoten. Niet alleen qua keus maar ook qua opzet en indeling." Waarbij veel, heel veel mogelijk is. „We hebben altijd voor iedereen iets te bieden, dat is onze grote kracht. De grens ligt bij de klant zelf, wat wil de klant. Dat is het belangrijkste en niet wat het budget is, dat komt pastersprake eigen montagedienst en onder eigen verantwoordelijkheid. Van de eerste plannen voor een keuken, tot advies, ontwerp, indeling, keus in kasten en apparatuur, tot het op maat maken van iedere gewenste indeling, het wegbreken van de oude keuken, nieuwe installatie, betegelen van wanden en vloeren en tenslotte de aansluiting. „We hebben geregeld klanten die, voordat we de keuken (of badkamer) gaan plaatsen, ons de sleutel geven, zelf een paar dagen ertussen uit gaan en bij thuiskomst alles vernieuwd en klaar aantreffen, kunnen ze zo aan de slag. Inderdaad, een zaak van vertrouwen, dat wanneer we weten wat de klant wil. En dat kunnen we altijd invullen." Alles-in-een concept Engelen biedt de klant een totaalconcept. En alles in eigen beheer, met een we al 30 jaar waarmaken." Een wandeling door het uitgebreide keukenaanbod is bij Engelen, juist doordat het er allemaal zo overzichtelijk uitziet, een genot voor iedereen die van koken en een mooie, maartoch praktische keuken houdt. Een keuken die gezien mag worden en dat komt goed van pas in deze tijd, waarin social cooking aan de orde van de dag is: met elkaar de maaltijd bereiden in een mooie keuken voorzien van alle comfort. Van midden tot begin topsegment is de keus bij Engelen enorm. „Alle merken die we voeren zijn door ons zorgvuldig geselecteerd, keukens die je niet zo snel elders ziet. We werken al dertig jaar met deze merken, tot voile tevredenheid." Ook bij het aanbod aan apparatuur is zorgvuldig gekozen voor de beste kwaliteit in de verschillende prijsklassen. Miele, Bosch, Siemens, om maar eens even een paar toppers te noemen. Werkende badkamers Van de keukens naar de badkamers en het kleinste kamertje: wat een genot om langs de vele, werkende badkamers te kopen. „We brengen steeds meer tijd in de badkamer door, die in de loop der jaren meer een relaxkamer is geworden. Welness is het credo: in de badkamer 2003 kom je tot rust, word je gekoesterd door en ondergedompeld in luxe en comfort, krijgt het lichaam vele extra's waardoor het langer en beter haar souplesse behoudt." En al die luxe, tot en met whirlpools en stoomdouches indusief radio en GSM-aansluiting, al dat comfort, maar ook het gewone bad waar natuurlijk niets mis mee is, alles wat u maar wenst, staat bij Engelen overzichtelijk opgesteld. Aan het badenplein zijn acht baden gevuld met water, inclusief onderwaterverlichting, bubbelinstallatie, werkend opgesteld. „Zo voel je de emotie, die bepaalde luxes oproepen, het best." Het sanitair wordt bij Engelen vertegenwoordigd door onder meer de prestigieuze merken Villeroy Boch, Jacuzzi, Sphinx en Ucosan. Tenslotte de tegels, ook daarin is Engelen uitgebreid voorzien. De vloer- en wandtegels komen veelal uit de landen rondom de Middellandse Zee. Dikwijls met de traditionele dessins, maar ook in het strakke, rustige genre. Het marmer dat op maat te bestellen is, komt uitTurkije. Het verschil Uniek is dat de showrooms in Barendrecht zijn verrijkt met meubels. Alle meubels die u hier ziet, zijn te koop! Uiteraard kunt u bij Engelen ook terecht voor alle mogelijke accessoires. Engelen onderscheidt zich, dat is duidelijk! Niet alleen x r fe -- -r vanwege het alles-in-een concept. Niet alleen vanwege de keus en niet zozeer vanwege het produkt op zich. Maar bovenal, en dat valt op, door de behandeling, de benadering in verkoop en van de verkopers. „Bij ons geen gegoochel met prijzen, aanbiedingen betaalt de klant immers zelf. Wij vertellen meteen wat iets kost, klaar uit. Een oprecht verhaal, een goede keuken en goed sanitair. De verkopers werken niet op provisie, ze zijn wel terzake kundig opgeleid! Bovendien hoeft de klant bij onsgeen aanbetaling te doen." Engelen is erkend lid van Centrale Branche Wonen, het CBW, een extra garantie voor de klant. Uit een onlangs door de Hogere Economische School (HES) Rotterdam gehouden onderzoek is gebleken dat maar liefst 85 procent van alle klanten bij Engelen terechtkomen door mond-tot- mondreclame, dat spreekt dus voor zich! Engelen Keukens, Tegels en Sanitair Van't Hoffstraat 8, Barendrecht, tel. 010 - 48 252 71 Industrie weg 1, Rotterdam, tel. 010-26 20 733 Iepenlaan 19-41,Spijkenisse, tel. 0181-62 32 00 adverteren? telefoon: 010 - 4004267 KKING AOO/„ IfODTINfi VaPIJTEm Een nieuwe stap in de ontwikkeling van Sveaparken wordt op zaterdag 4 oktober gezet. Op die dag start de verkoop van de hofjeswoningen Stiga en Dala die onderdeel zijn van in het deelplan Sveaborg. De woningen onderscheiden zich niet alleen door de aantrekkelijkearchitectuur, maar ook door hun prijsstelling, een koopsom vanaf 167.900 v.o.n. inclusief eigen parkeerplaats. De start van de verkoop vindt plaats in het nieuwe verkoopinformatie- centrum van Sveaparken dat op die dag feestelijk geopend wordt. In dit gezellige informatiecentrum in Zweedse sfeer zal alle informatie over de appartementen, eengezinswoningen en de twee-onder-een kappers van Sveaborg te krijgen zijn. Gei'nteresseerden zijn welkom op zaterdag 4 oktober tussen 12.00 en 14.30 uur bij het verkoopinformatiecentrum aan de Slimme Watering in Schiedam-Noord. Stiga en Dala - Zweeds voor respectievelijk stijgen en dalen - liggen aan een besloten, gemeenschappelijk plein. De woningen zullen worden uitgevoerd in hoogwaardige, onderhoudsvrije materialen. Een aantal van de woningen is direct aan het water gelegen, andere woningen beschikken weer over een eigen tuin. De hofjeswoningen hebben een living met een open, compleet ingerichte keuken en een oppervlakte van tenminste 35 m2, twee slaapkamersen een complete badkamer. Op 4 oktober is het mogelijk de uitgebreide verkoopdocumentatie over de hofjeswoningen mee te nemen. De betrokken partijen staan dan klaar om vragen te beantwoorden. Ook is het mogelijk in te schrijven voor de Stiga of Dala van uw keus. Het informatiecentrum is herkenbaar Zweeds. Het houten rood met witte gebouwtje heeft een karakteristieke veranda. Na de feestelijke opening zal dit centrum 4 dagen per week geopend zijn: van woensdag tot en met vrijdag van 16.00 tot 19.00 uur en op zaterdagen van 10.00 tot 14.00 uur. www.sveaborg.nl De verkoop van de woningen Ume, Indalsen Tome is enige tijd geleden van start gegaan. Het merendeel van de woningen isverkocht, maar van enkele typen zijn nog woningen te koop. Op www.sveaborg.nl is een overzicht van alle woningen te vinden. Op deze site is ook het stedenbouwkundige plan te bekijken en kunnen gei'nteresseerden het kleurschema van de woningen zien. Met de 'roomplanner' kan de inrichting van de woning worden bepaald. Eerlijk van Engelen, een oprecht verhaal Keukenboulevard Barendrecht, Pesetastraat 42-44, Barendrecht, 010-4971040 Woonmall Alexandrium III, Rotterdam-Alexander, 010-2204437 Zie www.quattrokeukenenbad.nl w voor openingstijden en meer informatie. KEUKEN EN BAD KAN NIET WEL GEVEN WIJ TOT op alle bekende merken STREKSINGEL 165 -189 R'DAM-H'BERG Vrijdag tot 21.00 uur geopend - www.schebo.nl Tel. 010-4229120/4224430 - Fax 010-4227867 - 's Maandags gesloten

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 18