Feest u met ons mee? Vul de feestbon in of bel gratis 0800 - 0642. Ik feest mee met Rotterdams Dagblad en Holiday on Ice. Ik neem een abonnement met automatische betaling en ontvang twee toegangskaarten voor Celebration ter waarde van 50,- (gemiddelde prijs). Het feest is op woensdag 12 november in Ahoy' Rotterdam en barst los om 20.00 uur. De twee vrijkaarten* worden uiterlijk een week voor de feestdatum naar u toegestuurd. Gewenste betaalwijze van uw abonnement: per automatische maandbetaling 18,95 per maand per automatische kwartaalbetaling 54,75 per kwartaal Ik neem een proefabonnement op het Rotterdams Dagblad: 6 weken voor 19,50. Adres: Postcode: Telefoonnummen Geboortedatum: - Woonplaats: Onderstaande gegevens invullen indien u kiest voor een vast abonnement: Bank-/gironummer: Handtekening: Stuur dit formulier naar: Rotterdams Dagblad, T.a.v. afdeling Abonnee Service, Antwoordnummer 1579,3000 VB Rotterdam (po*tzegeipMd«H, unlet no*#. Rotterdams Dagblad De krant voor Rotterdam en regio bestaat in oktober 12 V2 jaar on Holiday on Ice viert dit jaar haar 60-jarig bestaan. Reden te meer om op woensdagavond 12 november een bruisend feest te organiseren in Ahoy' Rotterdam. Het dak gaat eraf in 'IJspaleis' Ahoy' Holiday on Ice en het Rotterdams Dagblad nodigen u uit om een van de meest bruisende feesten, waar ook ter wereld mee te maken. U begint in Wenen en herleeft het debutantenbal; hiervandaan schaatst u naar het Carnaval van Rio de Janeiro, vervolgens barst de ultieme ijsdisco los in de. roemruchte New Yorkse Studio 54 en in Venetie geniet u tenslotte van een oogstrelend Bal Masque. Kortom Ahoy' Rotterdam is op woensdagavond 12 november volledig omgetoverd in een IJspaleis! Rotterdams Dagblad meer dan alleen een krant Het Rotterdams Dagblad heeft in totaal zeven edities: Stad, Waterweg, IJssel en Lek, Voorne Putten, Zuidrand, Hoeksche Waard en Drechtsteden. Dat betekent dus elke dag aandacht voor gebeurtenissen die u direct raken. Natuurlijk is het Rotterdams Dagblad een krant die ook het complete nieuws brengt uit Nederland en de rest van de wereld. Naast zes dagen per week nieuws uit uw omgeving, Nederland en de wereld zijn er nog een aantal grote pluspunten die een abonnement op het Rotterdams Dagblad nog leuker maken: maandelijks een gratis magazine, tweewekelijks op donderdag drie aantrekkelijke lezersaanbiedingen varierend van korting bij restaurants tot korting op theatervoorstellingen en ieder kwartaal een exclusieve aanbieding met heel veel voordeel. Profiteer nu van onze unieke feestaanbieding! Een abonnement met automatische betaling op het Rotterdams Dagblad en met z'n tweeen gratis naar de voorstelling Celebration van Holiday on Ice. Het aantal kaarten is beperkt dus schrijf u snel in! De feestaanbieding is geldig tot en met 31 oktober 2003. 0.v.m. condole bezorging) Het is niet mogelljk om kaarten bij te bestelien. Deze aanbiedinggeldt alleen ais u de iaatste drie maandengeen (proef)-abonnee bent geweest. Het Rotterdams Dagblad gaat zorgvuldig om met uw gegevens Rotterdams Dagblad Metf T? GRtflS Uottdsyonte?

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 24