Burchthuys nodigt u uit VY^clcl&! Xcfe 's Werelds kleinste kuuroord Traphekje zonder tralies! Retro is de trend! Qualigate Movario douche Bij Burchthuys kunt u in de grote gezellige showroom de sfeer proeven van eigentijds klassiek wonen. Prachtige woonstijlen waardoor u volop ideeen opdoet. In de slaapshowroom vindt u vele schitterende slaapkamers. De beroemde merk-slaapsystemen, in samenwerking met een advies op maat, maken gezond en verantwoord slapen mogelijk. verbouwings OPRUlMlNGj MUVERRASSBiD .cci yoOR^ pkamers. s^aapsysteweh en BEDTEXt,el- jn sfeervolle woonideeen - slaapkamers en slaapsystemen - tapijt en gordijnen - parket en laminaat pemaftente-exposrtie-wi-sdiiWerijefYAratt-ftlbett-W^ Berlagestraat 235, Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010 - 456 48 22 trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accessoires verlichting V f Er is een nieuw trap- hek op de markt on- der de naam Qualiga te. Dit uiterst veilige en ook erg mooie traphek verovert ne- derland in rap tempo. Het is ook genomi- neerd voor maar liefst drie prijzen; product van het jaar in de ba by- en kleuterbran- che, de Nederlandse Designprijs en de ID- NL Jaarprijs. De Quali gate voldoet aan alle eisen die door het Keurmerkinstituut aan traphekjes wor- den gesteld. De Qualigate is in een handomdraai te ope- nen door gelijktijdig met een henad de draaiknop in te knij- pen en te draaien. Sluiten is al helemaal een fluitje van een cent, je doet het hekje gewoon dicht; het valt vanzelf in het slot. De Qualigate is gemaakt van kunst- stof. Het middenge- deelte is doorzichtig. Kinderen kunnen dus heel duidelijk zien wat er aan de andere kant van het hekje gebeurt. Het hekje kan tegen een stoot- je; het materiaal geeft zelfs een beetje mee. De Qualigate is ver- krijgbaar in twee breedtematen zodat het in elk trapgat en iedere deuropening past. Het hekje kan op verschillende ma- nieren worden ge- monteerd: schroeven in de deuropening, schroeven voor de deuropening, klem- men in de deurope ning of met spijlen- klemmen aan de trap. Kortom: de Qualigate is een aanwinst voor ieder huis waarin jon- ge kinderen over de vloerscharrelen. Meer informatie op www.qualigate.com Een van de balangrijkste verschuivingen op meubelgebied van de laatste tijd zit'm in de vormgeving. Kort maar krachtig: recht wordt rond. retro is een belangrijk thema. Veel designklassiekers zijn opnieuw ver- krijgbaar, maar ook nieuwe ontwerpen hebben vaak die onmiskenbare 'look, touch en feel' van de sixties en seventies. Ze zijn uitgesproken rond, hoi of bol van vorm; swingend, organisch, aerodyna- misch. Meubels met gaten en open rugge- tjes zijn vaak opvallende blikvangers. Met name allerlei kunststoffen lenen zich voor de meest maffe vormen, inkepingen en uit- sparingen. Draaikuipjes zijn een trend op zich maar ook typische jaren zeventig din- gen als de barkruk en de schommelstoel zijn bezig aan een revival. Qua stoffering versterken wolvilt en brede ribstoffen het sfeerbeeld. En al is het maar voor een wand; behang moet, liefst in gro te psychedelische patronen. Verderstaat of valt een retro-interieur met de juiste acces soires; gekleurd glaswerk, k'eramiek en plastics. Dat alles liefst in opvallende kleu- ren. Flower power in optima forma. Met de introductie van de handdouche Movario is een geheel nieuwe dimensie toegevoegd aan het douchen. De Movario is de eerste handdouche met een volledig draaibare kop. Daardoor kan de douche voldoen aan al le wensen en behoeften. De Movario biedt als het ware een persoonlijk welness-programma. En dat allemaal gewoon thuis. Met de Movario tover je je eigen badka- mer om in's werelds kleinste kuuroord. Een gerichte massage voor de nek en schouders of Never een krachtige straal om je rug te behandelen, de Movario regelt het letterlijk in een handomdraai. De douchekop kan 360 graden draaien en dus eike gewenste stand berei- ken. De waterstraal kun je eenvoudig bijstellen door de kop te draaien in de hoofddouche-stand voor bijvoor- beeld de nek en de schouders en in de zijdouche-stand voor de rug. Daarbij kan ook de douchehouder op de juiste hoogte worden ingesteld. De handdouche kent vijf verschillende straaltypen. De re- gendouche voelt aan als een heerlijke zomerse bui op de huid. De klassieke douche biedt een voile en rustige straal. Als je je huid wilt verwennen met miljoenen zachte, bruisende parels, kun je kiezen voor de cham- pagnestraal. Wie Never een stevige straal wil, kan kie zen tussen de massagestraal en de speciale extra sterke en stimulerende jetstraal. Cooltouch De handgreep van de Movario wordt nooit te heet om- dat producent Grohe de Movario heeft uitgerust met een Cooltouch-functie. Dit werkt ook als er langdurig heet water door stroomt. De douchekop is ook gemakkelijk kalkvrij te houden; hij is namelijk voorzien van het 'speed- dean-systeem'. Een veeg met je hand of een doek is vol- doende om kalk weg te nemen. De Movario van Grohe biedt maximaal douchecomfort. Of het nu de hoofddouche is of de handdouche; het gevarieer- de assortiment biedt een optimaal product voor iedereen. De handdouche heeft een vergrote diameter waardoor, waardoor vooral de regendouche goed tot zijn recht komt. Het model trio geeft drie mogelijke straaltypen: normaal, rain en jet. Twee andere versies hebben naast de normale straal een champagne- of massagestraal als extra mogelijkhe- den. Alle vijf straaltypen zijn mogelijk bij het model 'Five'. De verschillende typen zorgen er zo voor dat er altijd een Mova rio is die voldoet aan uw wensen op het gebied van het ultie- me douchen. Meer informatie op www.grohe.nl HOFSTEDE-3B MOL LEDEREN ZITMEUBELEN MULLEMAN SAVANNAH CHARM CLASSIC HELDENSE FROMMHOLZ RAC FINKELDEI SCHUITEMA JUGENDSTIL SHAKER AUPING LATTOFLEX PULLMAN NORMA TEXELER DEKBEDDEN DUCKY-DONS Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 - 17.30 uur, zaterdag van 10.00 - 17.00 uur, vrijdag koopavond tot 21.00 uur www.burchthuys.nl "'i "otter!^am kiest u °P de A16 ring-oost afslag Kralingen. Dan Alexanderpolder aanhouden. Let op de reklame aan de lantaarnpalen rs) foto: Perscentrum Wonen Opvallende kleuren en vormen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 15