nn£i£ifi?cs m I the doors Kamasitra Collection ssige boomvare A Megadruk bij verkoop Eurowoningen Vernieuwend design Verhuisplannen? s Quattro i^jeubelboerderyA7/ de raeyerhoeve Ridderkerk 3A \V trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accessoires. verlichting Alles wat recht was, wordt weer rond; dat is de laatste trend in meubelontwerp. Golvende vormen domineren de hedendaagse woning. Opvallend daarbij is ook dat de kleur zwart razendpopulair is. Black is back! En hoe glan- zender het materiaal, hoe beter het lijkt te zijn. dag gwidw VAN MUUR TOT KAST... Op maat gemaakte schuifdeurkasten. Grote verscheidenheid aan uitvoeringen: matglas, hoogglans, stofdeuren etc. Wanneer u langskomt met de maten kunnen wij geheel vrijblijvend een prijsopgave maken. Op maat gemaakt in eigen werkplaats. <THE l)OOKS> Parket De grootste keuze in parket vindt U in HET ARSENAAL Schiedam Eiken v/a 49,75m2 Bestel nu de handige Verhuiskit® middel pakket: €42,50 klein pakket: €39,50 handig bij u thuis bezorgd t "Combo" Vast, handverstefbaar, e(ectrisc( verstefbaar of met ojtsta-fiufp, deze fuxe rebaxfauteuifs fiebbcn bet affemaaf in huts! Met de Variabolo uit de Kamasitra Collection haalt u eigenlijk een vol- ledig salon in huis. U wilt rustig ge- nieten van een kop koffie en een goed boek? Dan zet u de armleu- ningen gewoon rechtop. Of wilt u lekker languit televisie kijken? Klap ze dan aan een kant weer neer. En komt er bezoek dan to- vert u er zo een paar extra zitplaat- sen bij dankzij de neergeklapte armleuningen en de bijgeschoven Vitamobile poef. Zet er nog de bij- horende Varimesa salontafel bij en u heeft in een klap een gezeliige zithoek in huis. Dankzij die vernuf- tige veelzijdigheid zit u met de Va riabolo altijd comfortabel, alleen of in gezelschap van familie of vrienden. Zijn sobere stijl en jonge vormgeving geven hem een geraf- fineerd en tijaloos karakter. Varimesa Binnen de Kamasitra Collection is er ook de Varimesa: een elegante salontafel verkrijgbaar in verschil- lende afmetingen en uitvoeringen, desgewenst met wielen. U maakt er bijvoorbeeld gemakkelijk een comfortabel voetbankje van dank zij het optioneel kussen. En met de Variabolo sofa en de Vitamobile poef erbii kunt u naar hartelust gaan combineren. Vitamobile De Vitamobile is een essentieel ele ment uit de Kamasitra Collection. Met zijn elegant uitgevoerde wiel- ties belichaamt deze poef het mo- dulaire karakter van deze collectie. Gebruik hem als handig verleng- stuk voor uw sofa, en u kan lekker languit ontspannen. Rol hem weer weg en u creeert extra zitruimte voor uw gasten. Schuif er nog een elegante Varimesa salontafel en een Variabolo element bij en uw heeft een zithoek die zich hele- maal naar uw leven schikt. Deze unieke hedendaagse collec tie is verkrijgbaar bij De Stam To- taal Wonen: wwwstamtotaal- wonen.nl De Boomvaren is uitgeroepen tot plant van de maand november. In de wintermaanden, als het buiten kouder en donkerder wordt, is de ze glimmend gorne plant ideaal om een somber interieur weer sfeer te geven. Met zijn natuurlij- ke, bossige uitstraling en vele ge- veerde bladeren past de boomva ren perfect in de nieuwe sprookjes- achtige woonsfeer van deze win ter vol mysterieuze verrassingen. Een van de verrassende effecten die met de boomvaren gecreeerd kan worden is gebaseerd op sym- metrie. Zet twee even grote varens in koele, gladde potten tegenover elkaar en zorg voor evenwicht en rust in het interieur. Maar ook een vergeten hoekje bij de entree wordt een sfeervol stilleven met deze oerwoudachtige plant in een elegante hoge pot, gecombineerd met transparente accessoires van bijvoorbeeld rookglas. de woon- trend voor de winter is gebaseerd op dit soort subtiele surprises in al le ruimtes van het huis. Het sierlijke blad van de boomva ren, dat groeit in de vorm van een trechter, dient niet besproeid te worden. Wei is het belangrijk om de grond waar deze plant in staat goed vochtig te houden en hem op een lichte, maar niet te zonnige plaats neer te zetten. deze woon- plant van de maand, die dus een- voudig te verzorgen is, brengt de natuur voor iedereen binnen handbereik. Ook de kleurrijke Cambria is een plant die uitstekend past bij dit jaargetijde. Achter de ingewikkel- de naam Vuylstekeara gaat deze unieke orchidee schuil; een kamer- plant met vlinderachtige bloemen die verdeeld zijn over een lange Stengel, de fluweelrode bloemen met schitterende witte patronen en een gele vlek in het hart, maken van deze orchidee een waar kunst- werk dat in zijn eentje voor een ware metamorfose in huis kan zor- gen. Deze woonplant van de maand doet het goed in de neder- landse huiskamer en zorgt in de winter voor een warm en vurig ac cent. Het rood van de bloemen van de cambria-orchidee is de kleur van de liefde en de passie. Door deze diepe rijke kleur lijkt deze orchidee warmte uit te stralen, iets dat ie dereen wel kan gebruiken als bui ten de temperatuur richting het vriespunt gaat. De thermostaat kan misschien zelfs een graadje la ger als u ziet en voelt hoe groot het effect is van deze tropische ka- merplant voor de sfeer in het inte rieur. laat u niet afschrikken door de moeilijke naam. Hierachter schuilt namelijk een prachtige kruising van toporchideeen. de verzorging van de cambria is eenvoudig; geef hem een lichte, luchtige stand- plaats in de vensterbank en laat de potgrond niet uitdrogen. Zo ge- niet u bijzonder lang van deze aanwinst in diep vlammend rood, die door zijn natuurlijke elegantie ieder huis opfleurt. m - f Het Eurowoning verkoopcen- trum aan de Klapwijkseweg had zaterdag 1 novemer de deuren nog niet open, of de eerste be- langstellenden kwamen al bin nen. Op zich niet zo verwonder- lijk, want de woningen op Schiereiland De Tuinen zijn een buitenkans voor iedereen die op zoek is naar een ruime eenge- zinswoning, temidden van groen, rust, ruimte en water. Tel daarbij een zeer aantrekkelijke koopsom en een groot aantal bijzondere extra's en de keus is snel gemaakt. Velen keken er al reikhalzend naar uit; het moment dat de Eu rowoningen op het Schiereiland De Tuinen in verkoop zouden gaan. Er was ook al het nodige om te doen geweest, want de eengezinswoningen worden gebouwd op een locatie die ge- rust uniek mag worden ge- noemd. In de nieuwe wijk Meer- polder bij Berkel en Rodenrijs ligt, aan drie zijden begrensd door het water van de Berkelse Plas, het nieuwe woongebied. Centraal op het schiereiland be- vindt zich een gezellig plein, met veel groen en volop speel- gelegenheid voor de kinderen. Rondom dit plein worden de woningen gebouwd in vier ver- schillende typen. A, B, D, en E, die ieder ook nog de nodige va- rianten kennen. Verreweg het grootste deel van de woningen ligt met de voorzijde aan een pad langs het water en heeft daar- door dan ook een riant uitzicht over het schitterende natuurge- bied van de Berkelse Plas. Bij de totstandkoming van dit project, is speciaal aan de architectuur bij zonder veel zorg besteed. De wo ningen zijn modern van vormge ving en hebben aan de voor- en achterzijde doorlopende pan- nendaken. De woningen zijn ruim, hebben drie of vier slaapkamers en een complete badkamer. Niet al leen de unieke locatie op het Schiereiland is bijzonder, ook de ri- ante tuinen, die in lengte varieren van zo'n 7 tot maar liefst 30 meter, maken deze woningen aantrekke- lijk. De tuinen grenzen alle aan het centrale plein. Eurocomfort De woningen op Schiereiland De Tuinen hebben echter nog iets spe- ciaals; Eurocomfort. Een nieuw woonconcept dat onderhoudskos- ten aan de woning op lange ter- mijn voorkomt. Een uitgekiend plan dat in de vorm van een Ver- eniging van Eigenaars (WE) voor- ziet in alle toekomstige onder- houdswerkzaamheden aan uw woning. Staalblauw Berkel Grond CV stort gedurende 10 jaar een bij- drage in de WE-kas als voorfinan- ciering voor onderhoud van de cv- ketel en mechanische ventilatie en inspectie van het hang- en sluit- werk, de kunststof kozijnen en de kunststof dakbedekking. Daar- naast kan Eurocomfort bijvoor beeld voorzien in gemeenschappe- lijk tuinonderhoud, het wassen van de ramen en verzekeringen. Alles met aantrekkelijke kortin- gen. Met Eurocomfort heeft u dus niet de zorg, maar wel het gemak van een eigen woning. De reacties van het publiek waren opvallend verschillend, maar altijd enthousiast. Zo spraken wij ie- mand die al jarenlang op zoek was naar een woning met een diepe achtertuin om eindelijk alle ideeen te kunnen verwezelijken en aan de slag te kunnen met terrassen, een vijver en al wat dies meer zij. le- mand met twee linkerhanden voelde zich aangesproken door het Eurocomfort concept, dat kos- ten op lange termijn voorkomt en bovendien waardevastheid van de woning garandeert. Weer een an- der droomde al jaren van wonen aan het water en een jong gezin was blij straks met een gerust hart de kinderen te kunnen laten bui- tenspelen op het centrale plein. Hoe dan ook: de Eurowoningen op het Schiereiland DeTuinen, mogen zich verheugen in een grote be- langstelling en wie ook graag wil wonen op een unieke locatie, te midden van groen, water, ruimte en rust, moet snel zijn, want de in- schrijving voor deze woningen sluit op zaterdag 15 november a.s. om 15.00 uur. Er is al een Eurowo ning op het Schiereiland DeTuinen vanaf €220.000. Voor meer informatie: www.eurowoning.nl Een koele fles mousserende wijn serveren tijdens een gezellig di ner. Op een speciaal moment een fles champagne ontkurken en in een stijlvolle emmer plaat- sen die op een feesttafel niet misstaat. Of op een spetterend feestje in een coole schaal drankjes presenteren. De nieu we koelers van Rosle zijn prak- tisch en mogen gezien worden bij elke gelegenheid. Helemaal nu de feestdagen er weer aanko- men. De voordelen van koel serveren liggen voor de hand. Een lekkere fles witte wijn uit de kelder of dranken uit de koelkast blijven lan ge tijd op een gelijkmatige tempe ratuur. Zo komen de smaak of het bouquet van de drank optimaal tot hun recht. Bovendien is een mooi vormgegeven koeler een aanvulling op een feestelijk gedek- te tafel. Kant en klare of zelf ge- mixte drankjes worden steeds po- pulairder. Bij coole drankjes hoort een coole koeler. Die is er nu met de roestvrijstalen schaal met een diameter van 50 centimeter. Ge- vuld met ijsklontjes zorgt deze urenlang voor gekoelde drankjes, zelfs als het feestje langer duurt dan gepland. Zie www.qua1trokeukenenbad.nl voor openingstijden en meer informatie. Keukenboulevard Barendrecht, Pesetastraat 42-44, Barendrecht, 010-4971040 Woonmall Alexandrium III, Rotterdam-Alexander, 010-2204437 KEUKEN BAD Werkpl Showroom: "Het Arsenaal" Korte Haven 3 - 3111 BH Schiedam Telefoon 010 - 426 30 93 - Telefax 010 - 273 06 79 Afspraak mogelijk. Geopend: dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur zaterdag 10.00-17.00 uur. Westfrankelandsestraat 10, 3117 AR Schiedam Alle houtsoorten massief parket Ook lamelparket en meerlaags parket Grootste inkoop, de beste prijzen Kant- en klaar, professioneel gelegd. Korte Haven 3, Schiedam in HET ARSENAAL Tel.: 010 - 27347 77 met onder andere: verhuisdozen,* boekendozen," inpakpapier, tape ^dispenser, verhuiskaarten Cook los verkrijgbaar) (excl. verzendkosten) verkrijgbaar via www.verhuistotaal.nl of via de gratis Verhuislijn: 0800 888 2222 "*g Kievltsweg 124. 2983 LG RidderKerfc (Balnea) Info: 076 371 9S82 Ml, M Ml

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 16