maasstad Piccadilly, Ram bias of J Mazda3 ME 308 Fiat Idea Wat je ook bedenkt,'t kan. november 2003 Ford Techno Centrum FIVAN AUTO Nissan-dealer D-C- Berkel, de groots ta in cle Rai radstad autonieuws snelheid tips gadgets primeurs autotests veiligheid mobiliteit Mercedes Benz heeft onlangs drie nieuwe uitvoeringen gei'ntroduceerd van de populaire A-klasse: de Piccadilly, Ramblasen Belvedere. Deze drie unieke modellen zijn gei'nspireerd op het dynamische en trendy Londen, de sensatie en magie van Barcelona en de historische sferen van klassiek entijdloos Wenen. De Piccadilly ademt op en top Londense sferen; klassiek Engels maar ook supertrendy. de A-klasse Piccadilly is leverbaar in twee exclusieve metallic kleuren en is uitgerust met 16 inch velgen, stoelverwarming en Piccadilly- badges. De Ramblas ademt de sfeer uit van het bruisende stadshart van Barcelona. Dit zonnige, zomerse model is uitgevoerd meteen lamellen schuifdak, bagage-afdekking en afstandsbediening voor de portieren. De Belvedere tenslotte is voorzien van een hoogwaardig Bose-soundsysteem waarbij de klanken van Mozart en Strauss optimaal tot hun recht komen. Maximaal genieten dus van de muziek en romantiek die Wenen weerspiegelen. Ookelektrisch inklapbare buitenspiegels behoren tot het Belvedere-pakket. Een auto met een verhaal. Dat is de Fiat Idea. Deze Italiaanse MPV verpakt het comfort en de techniekvan een luxe middenklasser binnen een handzaam formaat van nog De Fiat Doblo Cargo, v.a. 7.692,- geen vier meter. De Idea is ook minder zwaar dan de meeste andere MPV's. Dat vertaaltzich in een extra portie dynamiek. Idea staat voor Intelligentie, Design, Emotie en Architectuur. Die intelligentie uitzich op veel manieren. Er is veel slimme techniek toegepast. Bijvoorbeeld een naar eigen smaak instelbare stuurbekrachtiging. Detweede troefkaart van de Idea is het design. De Idea oogt elegant, zijn vloeiende vormen geven hem flair. Wie eenmaal in de Idea zit, merkt dat deze MPV een zeer groot glasoppervlak heeft en een aangenaam lichte cabine heeft. De Idea biedt ook een ontspannen zithouding. Allemaal zaken die voor een ongekend gevoel van welbevinden zorgen. je wil bijna niet meer uitstappen. De Idea is hoger dan klassieke modellen in de compacte en middenklassen segmenten. De Idea heeft een bijzondere bouw die het begrip architectuur volledig waarmaakt. Kortom: een wel heel complete auto die het begrip MPV een geheel nieuwe betekenisgeeft. Auto's zijn tegenwoordig steeds vaker voorzien van eiektronica en computer- systemen, Storingen in die apparatuur zijn vaak moeb lijk op te sporen. Ford Rot terdam speeit op die ont- wikkeiing in. Het bedrijf heeft een aparte afdeiing opaezet om problemen op higntech gebied op te los- sen. Ford Rotterdam heeft in haar Techno Centrum, zo- als de nieuwe afdeiing wordt genoemd, niet ai- leen de beschikking over de nieuwste techniscne dia- gnostische snufjes. De Rot- terdamse vestiging van Mn van de grootste automo- bielbedriiven ter wereld heeft ook een hoogopge- leide technicus aangetrok- ken. Hun 'Master Technici an', Nader Hajjnasiri, heeft een gespecialiseerde hbo~ opleiding gevolgd en werkt ai zeven jaar bij Ford, Het Techno Centrum wordt bezocht door klanten uit heel Nederland, maar ook Ford Nederland gebruikt het centrum gereqeld als klankbord bij net vroeqtij- dig oplossen van tecnni- sche problemen. Ook colle- ga-deaiers raadplegen de specialistische afdeiing in Rotterdam. De kans is groot dat het centrum bin- nenkort weer zal worden uitgebreid. Dat is nodiq omdat er steeds meer Ford- motoren worden gebruikt door andere merken. Het Techno Centrum is dan ook op zoek naar geschikte kandidaten die hun techni- sche ontwikkeling in de hoogste versnelling willen zetten en het technoteam in Rotterdam willen ver~ sterken. Ze kunnen vrijblij- vend solliciteren bij de in- novatieve Ford vestiging aan de Koperstraat 5. De showrooms van de Mazdadealers in de regio hebben een nieuwe blikvanger, de Mazda3. Het is de derde parel in de sportief ogende kroon van Mazda. De Mazda6 beet het spits af in de sportieve reeks modellen die de Japanse autofabrikant inmiddels op de markt bracht. Nog niet zo iang geleden verscheen de al even sportieve en kenmerkende Mazda2 en nu is er dus een nieuwe loot aan de stam; de Mazda3, De mazdaS valt op door zijn stijlvolle, spitse koplampen. Daartussen zit een fraaie vijfhoektge grille met chromen afwerking. De stoere bumper geeft de auto een krachtige uitstraling. De Mazda3 valt meteen op door zijn dynamische design in combinatie met een flinke portie praktische eigenschappen. De bagageruimte is bijvoorbeeld erg ruim (bij de sedanuitvoering maar liefst 419 liter), Behalve als vierdeurs sedan is de Mazda3 ook als vijfdeurs hatchback leverbaar onder de naam Sport. De uitrusting is voor een auto uit het C segment zonder meer uitgebreid, De klant kan kiezen uit de uitvoeringen Exclusive, Touring, Executive en Active. Centrale deurvergrendeling en een in twee ongelijke delen neerklapbare achter bank behoren tot de standaarduitrusting van de Eclusive. Op het gebied van cle veiligheid doet de Mazda3 geen enkele concessit; alle versies hebben twee airbags voorin, zij airbags, gordijnairbags en A8S. De Touring heeft bovendien onder meer elektrisch bedienbare ramen.en airconditioning en een stuurwiel met. bediening van het audiosysteem, de Executive heeft bovendien nog eeb boordcomputer. De Active is de topversie. Deze uitvoering beschikt onder meer over een aantal spoilers, xenonkoplampen, lichtsensor, regensensor en zes f~ uidsprekers. De Mazda3 straalt energie uit en die levert hij dan ook. Er is keuze uit een serie zeer moderne motoren: een benzinemotor van 1.6 liter of 2.0 liter. Begin volgend jaar volgen een 1.4 liter benzinemotor en een diesel. Door de uitgebreide keuzemogelijkheden is de Mazda3 bij uitstek geschikl voor een grote groep autorijders. Voor iedereen is er wel een ideale uitvoering, Bovendien kan iedereen de auto naar believen een persoonlijk tintie geven met de vele acctSSOires die de Mazdadealef'kan leveren. BEDRIJFSWAGENS MAASWIJKWEG 1 -3, 3203 LG SPIJKENISSE, TEL 0181 -69 21 50 BNIJVERHEIDSWEG 6, 3225 LL HELLEVOETSLUIS, TEL. 0181 -32 27 00, www.dcberkel.nl Wm IEM OP MAAT VAN MlAf EN OP MAAT VAN UW WENSEN BIJ NISSAN DEALER DC BERKEL. SHI FT_expectations Een prima idee! Een zee aan laadruimte (een laadvolume van maar liefst 3,2 m3 en een laadvermogen van 685 kg) en optimaal comfort voor de bestuurder maken de Fiat Doblo Cargo tot de perfecte partner in business. Molenbaan 1, Capelle a/d IJssel. Telefoon 010 - 289 36 36 Abraham van Stolkweg 50, Rotterdam-Blijdorp. Telefoon 010 - 245 36 36 www.fivan-auto.nl Prijs excl. BTW, kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. fiedriffisldaar-. Het Nissan bedrijfswagen- programma is meer dart betrouwbaar en verrassend compleet Ze kunnen op maat van uw wensen worden aan- gepast waardoor ze geheel bedrijfsklaar zijn, Kostentechnisch gezien een uiterst verstandige investering. Kortom, ze vormen het visitekaartje van uw bedriif. Of u nu kiest voor de nieuwe Nissan Kubistar, de Primastar, de tnter-star, de Atleon of de Cabstar E Krachtige zakenpartners waarover u uitgebreid kunt praten met Nissan dealer DC Berkel.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 15