Nu bij Is aZoeKids: V4 'Sterrenberg Oliebollen' a//e grote boilen 3 halen 2 betalen Ultiem slaapcomfort ^ssalon Pizzeria ledereen mag zich contactlensspecialist noemen. Helaas. Kids DE NIEUWE DESIGN COLLECTION PULLMAN 10% korting10% korting op extensions DeVosBurchart K3 Juwelen reeds vanaf €9,50 J -:2- J Dit jaar een echte delicatesse m m I I v i \ib - eye wish groeneveld jorigensschoen van GarvaUn meisjeslaars van Agatha Ruiz Toscane Slapen wordt meer dan slapen alleen... SLAAPGILDE oorknoppen ringen armbanden Het Sint-geschenk 2003 Vanaf vrijdag 21 november verkrijgbaar bij: Leen van Es juwelier Hoogstraat 97 Schiedam De Vos Burchthart Slaapcomfort Bram De Vos Burchthart is de specialist bij uitstek op het gebied van goed en gezond slapen in Schiedam. In zijn slaapcomfortzaak aan de Hoogstraat 125 zijn de laatste ontwikkelingen op het gebied van slapen te vinden. De Vos Burchthart werd vorig jaar erkend lid van het Slaapgilde. Een bekrorting op zijn werk. Bij De Vos Burchthart koop je dan ook niet zomaar en bed. Ieder krijgt een advies op maat. Geen twee mensen zijn immers gelijk en dat vertaalt zich dan ook in een heel persoonlijke benadering. De keuze van een matras, een ondergrond, een dekbed en een kussen hangt van veel factoren af. Lengte, gewicht, eventuele fysieke klachten of slaapproblemen; al deze dingen worden door De Vos Burchthart geihventariseerd zodat een weloverwogen keuze kan worden gemaakt. Neem nu de Scandinavisch slaapsystemen. De populariteit daarvan groeit snei. Niet vreemd als je bedenkt dat daarin veel wordt gewerkt met paar- denhaar; het beste vochtregulerende product dat er is. De Vos Burchthart kiest altijd voor kwaliteit. Een goede reden om snel eens langs te gaan. Klanten krijgen een uitrijkaart van de ABC parkeergarage. Leen van Es juwelier Leen van Es juwelier zit al heel lang aan de Hoogstraat 97 in Schiedam. Bijzonder aan het juweliersbedrijf is dat het inspeelt op trends. Zo zijn er de sieraden te krij gen die in 'Goede tijden, Slechte tijden' gedragen worden. En de horloges die gedragen worden in 'The Bachelor' zijn vanzelfsprekend verkrijgbaar bij het juweliersbedrijf datal ruim 40 jaar bestaat. Wanneer er een nieuwe serie aankomt is het bedrijf vaak al op de hoogte van de sieraden die er gedragen gaan worden. Zo speelt lien van Es bijzonder snel in op nieuwe trends. Maar niet alleen voor trends kun je bij van Es terecht volgens Anne van Es, de eigenaar van het bedrijf. De juwelierszaak heeft ook een bijzonder grote sortering klokken en een eigen klokkenreparatieafdeling. Er is een grote sortering RVS-klokken, maar ook klok ken in blank eiken en in beuken. Maar ook voor de 'gewone' standaard sortering van een juwelierszaak kan de klant terecht bij van Es. anno iOstt Bestel eens een kerstijstaart waarbij u zelfbepaalt wat voor smaken (max. 4pertaart Haal een bestelbon in onzezaak! Maar u kunt ook telefonisch bestellen. En zoals u weet: al ons ijs wordt volgens oud Italiaans recept bereidt. La Venezia Passage 1 Uslijn: 010 - 4267106 La Venezia La Venezia is een begrip in Schiedam. De ijssalon aan de Passage 1 bestaat al sinds 1934. De opa van eigenaar Antonio Belfi, vestigde zich in eerste instantie aan de Lange Haven. La Venezia onderscheidt zich van de meeste ijsverkopers door de manier waarop het ijs wordt gemaakt. Het is een van begin tot eind ambachtelijk proces. De grondstoffen zijn ook allemaal 'puur natuur'. Dat vertaalt zich ook in de smaak en de kwaliteit. Natuurlijk heeft de salon prijzen gewonnen. Zo kwam het bedrijf als winnaar uit de bus bij een test van het Algemeen Dagblad. Ze had- den toen volgens de test het beste aardbeienijs van NederlandDat hebben ze wel geweten. Zelfs vanuit plaatsen op de Veluwe kregen ze bestellingen. Maar ook de slagroom die je er koopt is heel bijzonder. Het recept wil Antonio niet kwijt, maar hij zegt 'dat mensen dat zelf maar moeten komen proeven, dan komen ze zeker nog een keer'. Ook over de ijsbereiding wil Antonio niet veel kwijt. „Dat is het geheim van de smid." Alles wat uw ogen wensen. vanaf maat 2d van 69,95 nu voor 52,50 vanaf maat 31 van 96,50 nu voor 72,50 De Loper 63 3137 DD Vlaardingen 010 - 475 54 61 www.isazoe.nl Het moment gaat voorbij de herinnering blijft. wonen en slapen Reigerlaan 42 3136 JK Vlaardingen 010 434 5163 www.botwonenenslapen.nl Sterrenberg Gebakskraam hoek B.K.Laan/Nieuwe Haven Actie geldig t/m 20 december 2003. m jpfyvmtxJi on*. Mgr. Nolenslaan 522 Meer volume? Longer haar? Mooie kleuraccenten? Met extensions wordt uw verschijning wel heel feestelijk! BINNENKORT: visagie en metamorfoses. Bezoek de kapsalon en laat u informeren over alle diverse mogelijkheden. A/'i/Af tel. 010 473 26 26 Eye Wish Groeneveld Stel, u heeft advies nodig over uw contacBenzen. U gaat naar een deskundige, uiteraard. Uw ogen zijn een kostbaar bezit. Maar hoe betrouwbaar is een specia list? Want niet iedereen die zich contactlensspecialist noemt, hoeft er ook daad- werkelijk een te zijn. Dat bleek uit onderzoek van het programma Tros Radar (www.trosradar.nl.) Een redacteur van dat programma bezocht van vier landelijke opticienketens elk twee filialen. Zijn vraag was welke contactlenzen het beste voor zijn ogen waren. Zes van de acht opticiens gaven een verkeerd advies. Een advies dat zelfs blijven- de schade tot gevolg zou kunnen hebben. Alleen bij Eye Wish Groeneveld kreeg hij beide keren het juiste advies. Daar zijn we natuurlijk trots op. Maar eigenlijk vinden wij het vanzelfsprekend dat alleen de beste zorg goed genoeg is voor uw ogen. Daarom kunt u bij Eye Wish Groeneveld aan de Hoogstraat 17 ook altijd vertrouwen op deskundige, goed opgeleide contactiens- specialisten. Opticiens hebben het vaak over prijs. Wij wilden het even over kwa liteit hebben. Isazoe Winkelcentrum de Loper in Vlaardingen herbergt een bijzondere kledingzaak: Isazoe. Het gaat om kinderkleding in de ma ten tot 176 dus in de leeftijd van nul tot ongeveer twaalf jaar. Zowel voor jongens als voor meisjes heeft het bedrijf alles in voorraad wat kinderen in de leeftijdscategorie tot twaalf jaar nodig heb ben. Het bedrijf verkoopt niet zo maar kinderkleding. Merken die bekend staan om hun goede kwaliteit worden er verkocht aan de Loper 63 in Vlaardingen. Kermers weten het al, het gaat dan om de wat exclusievere merken zoals: Kiekeboe, Barbara Farber, Marco Polo en Pointer. Ook voor kinderschoenen kan men sinds September van dit jaar terecht. Isazoe verkoopt onder meerBuckle my Shoe en Garvalin. Isazoe heeft de beschikking over deskundig personeel dat volledig op de hoogte is van wat kinderen nodig hebben. Met het oog op de feestdagen zijn er tijdelijk ook leuke cadeaus te verkrijgen voor zowel Sinterkiaas als voor de kerstdagen. Bot wonen en slapen 'Bot Wonen en Slapen' bestaat al zestig jaar. Lang was het bedrijf aan de Oosthavenkade in Vlaardingen gevestigd. Maar sinds een jaar is het bedrijf gevestigd aan de Reigerlaan 42 in Vlaardingen. J.Bot, eigenaar van het bedrijf, is erg te spreken over zijn nieuwe locatie in Vlaardingen Holy. 'Bot wonen en sla pen' is een echt familiebedrijf. De bedrijfsvoering ging steeds over van vader op zoon. Bot is gespectaliseerd in meubelen, vooral voor de groep 55-plus, en in vioerbe- dekking, bedden, gordijnen en zonwexing. Het bedrijf maakt gebruik van eigen stoffeerders. Bijzonder is wel dat Bot wonen en slapen gratis legt. Dat geidt alleen niet voor laminaat en in geval er sprake is van een trap die moet worden gestoffeerd. Bot wonen en slapen heeft alle topmerken op voorraad. Bijvoorbeeld de merken: Pullman, Dunlop en Norma. Bijzonder zijn nog wel de openingstij- den: dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Op zaterdagen van 10.00 tot 16.00 uur. Tijdens koopvonden is het bedrijf alleen open op afspraak. Oliebollenkraam Sterrenberg Op de kruising van de Burgemeester Knappertlaan en de Nieuwe Haven, staat de oliebollenkraam van de familie Sterrenberg. De kraam is al bijna vijftig jaar oud, volgens Nico Sterrenberg. Het is niet zomaar een doorsnee oliebollenkraam, want de familie Sterrenberg bakt de oliebollen nog steeds niet automatisch, maar produceert nog steeds zoals het vroeger ook ging, ambachtelijk. Heel wat olie- bollenieveranders zijn automatisch gaan bakken. En dat kun je volgens Nico Sterrenberg heel goed merken: „Je kunt er de andere dag een ruit mee ingooien, zo hard is die oliebol dan geworden." Maar Sterrenberg verkoopt niet alleen olie bollen. Appelflappen, appelbollen, krentenbollen, rozijnenbollen en niet te ver- geten Berlinerbollen maken ook deel uit van het assortiment. Sterrenberg is open van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 23.00 uur op zaterdagen en zonda- gen van 10.00 tot 20.00 uur. Op oudejaarsdag is de oliebollenkraam open tot 18.00 uur. Hairstudio Number One De nieuwste trends op haargebied laat je je in Vlaardingen en Schiedam aanme- ten bij Hairstudio Number One. Broer en zus Serge en Vivian Pappers zorgen er aan de Nolenslaan 522 (Serge) en Waalstraat 2 (Vivian) voor dat iedere klant tevreden de deur achter zich sluit. Number One is bekend om de dreads die ze maken. In plaats van de negen u ur die ervoor stond, ontdekten zij een manier van dreads maken waarmee de klant in drie uur klaar is. Deze vondst nam een enorme vlucht; de dreads worden nu aan zo'n 800 kapsaions in heel Nederland geleverd. Maar bij hairstudio Number One doen ze veel meer! Hairextensions zijn erg populair; Number One heeft zich er in gespecialiseerd. Bij Hairstudio Number One krijgt iedere klant een op maat gesneden advies en een op maat gesneden kapsel. 'Het personaliseren van de coupe' noemt Serge dat. Daarbij wordt ook gelet op het gemak. Serge: „Want wie al vroeg moet werken, wil niet eerst een uur met zijn haar bezig zijn." Number One levert werk op maat, waarbij een goed overleg met de klant centraal staat. Kortom: de Hairstudio maakt zijn naam meer dan waar. HBT GHZ SWEDISH COLLECTION In Zweden weten ze als geen ander dat de materialen uit de natuur, optimale eigenschappen hebben. De Swedish collection van LeDorm is hier een voorbeeld van. Ultiem slaapcomfort van het hoogste niveau. Dit wordt bereikt met de beste natuurlijke materialen die in alle functies op de behoefte van het menselijk lichaam zijn afgestemd. Laat u informeren of vraag de folder aan. De LeDorm Swedish collection is exdusief verkrijgbaar bij: SLAAPCOMFORT Hooqstraat 125 3111 HD Schiedam Tel. (010) 4268732 www.devosburchart.nl Orthopedische kussens thuis gratis testen. Parkeren: ABC parkeergarage. Parkeergeld retour op vertoon van uw kaartje. v.. /V M Ny"1 j '.WW m f f *g l a anno /VVQ JXtO Nieuwland-Oost 0». VVBtem DisespleMi I tot 16-12-2003

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 23