NIEUW! i it Zaterdag 6 december start de verkoop van Eurowoning® type Althea! SI 2 m Ibert. r VAN I IK? VERKOPERS EN BEZORGERS (m/v) IN MEERPOLDER, BERKEL EN RODENRIJS tempo-team aankomend transportmanager/planner nne datamanager 10,59 13,99 10,59 11,99 11,99 16,99 ISYJVf FRANCE 0900- (0900-387 69 66 Wil jij de weekendboodschappen doen? Prins Maasdijk i In Meerpolder, Berkel en Rodenrijs, start zaterdag 6 december a.s. van 11.00 tot 16.00 uur, de verkoop van Eurowoningen van het type Althea. In de eerste fase worden 48 geschakelde drielaagse twee-onder-een-kap wonin- gen gerealiseerd in zes varianten. Opvallend is de moderne architectuur en de bijzondere bouwwijze. De woningen zijn zonder meer ruim en beschikken over een royale woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers, een complete badkamer en een flinke bergzolder. In de diepe achtertuin (ca. 15 meter) is een berging en een opstelplaats voor de auto. Prijzen vanaf 285.000,- vrij op naam. A www.eurowoning.nt ,;OsEURO WONING P FINANCIEEL BELEIDSONDERSTEUNER (SCHIEDAM) 36 uur, max. bruto maandsalaris 2.676, vac.nr. GZH/03.011 'zuiD HoLLAND PARTTIME/FULLTIME BEZORGERS FULLTIM E/PARTTIM E MAGAZIJNMEDEWERKERS WERKNET K.E. EXPEDITIE B.V. een internationaal opererend expeditiebedrijf, bekend om z'n leuke werkomgeving en niet in de laatste plaats om z'n prima arbeidsvoorwaarden, zoekt per direct een: Enthousiast type op havo/mbo-niveau, die het vak dolgraag wil leren. Kennis van de Duitse taal is een vereiste. Bij K.E. werken zo'n 20 jonge mensen en het kantoor is gevestigd in een statig herenhuis aan de Parklaan 30 te 3016 BC Rotterdam. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen t.a.v. Suzanne van Hertum ofe-mailen naar: suzanne@ke.nl Zie 00k onze internetsite: www.ke.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TECHNISCH VERKOPER BINNENDIENST Hooghoudt Jenever Johnnie Walker red Kalmoes Beerenburg Baileys Disaronno Originale Bacardi Wit Van Dam Slaapadviseurs zoekt i.v.m uitbreiding Part-time Full-time slaapadviseurs if ma. t/m vr. van 09.00-21.00mir, za. van o<; 0,35 per ges, 7 vv- Bezoek het Eurowoning® verkoopcentrum Voor alle informatie en een brochure bent u welkom in het Eurowoning® verkoopcentrum aan de Klapwijkseweg bij de bouwlocatie in Berkel en Rodenrijs. Geopend van maandag t/m vrijdag van 12.00 tot 16.00 uur en zaterdag 6 december a.s. van 11.00 tot 16.00 uur. De voorwaarden en een inschrijfformulier, zijn verkrijgbaar in het Eurowoning verkoopcentrum. De inschrijving sluit op 20 december om 16.00 uur. VERKOOPCENTRUM Eurrowoning* is een product van Staalblauw Berkel Grond CV brengt wonen tot leven Als financieel beleidsondersteuner voorzie je opdrachtgevers, management- team en budgetuitvoerders en -beheerders van de benodigde informatie. Je voert de financiele administratie en bewaakt de financiele processen en procedures. Verder stel je budgetrapportages en jaarrekeningen op. Voor deze functie heb je een mbo+ werk- en denkniveau en brede financiele kennis nodig, onder andere op het gebied van begroten, boekhouden en financiele wet- en regelgeving. Verder heb je ervaring met geautomatiseerde financiele administraties en met financieel beheer. Interesse? Bel dan met (070) 441 73 09 voor een informatiepakket. Of kijk op www.werkenbij.zuidholland.nl. Je kunt 00k direct schrijven naar Groenservice Zuid-Holland, t.a.v. Michel Kotkamp, Postbus 341, 3100 AH Schiedam (o.v.v. vacaturenummer GZH/03.011 op brief en envelop). uw dogeiifkse bezorgservice Voor Albert Bezorgservice in Rotterdam zoekt Tempo Team Werknet De klanten bestellen de boodschappen via internet. Als bezorger breng jij deze thuis, tot in de keuken. Je bent representatief, klantvriendelijk, zelfstandig, nauwkeurig en hebt minimaal een jaar je rijbewijs. De werktijden liggen tussen 8.00 uur en 15.00 uur of tussen 15.30 en 22.00 uur. Als parttime bezorger werk je altijd op vrijdag en 1 of 2 andere diensten per week. Met behulp van een handscanner verzamel jij de bestelde boodschappen. Je bent nauwkeurig, een teamworker, flexibel en je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. De werktijden zijn van 7.00 tot 16.00 uur of van 12.00 tot 20.00 uur. Heb je interesse in een van deze functies en ben je voor een langere periode beschikbaar, neem dan zo snel mogelijk contact op met: Pannekoekstraat 28,3011 LG Rotterdam (010)411 66 66 www. tern po-teamnl K Prins Motoren BVmaakt onderdeel uit van Prins Maasdijk BVen is een technische handelsonderneming met diverse producten op het gebied van industriele dieselmotoren en generatoren. Zo is Prins Motoren BVde officiele importeur van Kubota dieselmotoren en generatoren en van Massey Ferguson generatorsets. Het afzetgebied betreft geheel Nederiand. Samen met het zusterbedrijf Prins Mechanisatie BV werken erin totaal ongeveer50 mensen. Wegens groei van de activiteiten in de afgelopen tijd en de te verwachten groei in de komende jaren wordt de verkoopafdeling uitgebreid. Hiervoorzoeken wij de volgende persoon: Functieomschrijving: De technisch verkoper maakt onderdeel uit van het verkoopteam van Prins Motoren BV. Hij rapporteert rechtstreeks aan de productmanager. De werkzaam- heden bestaan in de ruimste zins des woords uit alles wat met de verkoop van motoren en generatoren te maken heeft. In de praktijk zal dit o.a. het ondersteunen zijn van de verkopers voor de buiten- dienst door middel van het maken van offertes, het afhandelen van verkoop- orders en projecten, telefonische acquisitie en bijv. het verzorgen van mailingen. Daarnaast zal veel technische (telefonische) ondersteuning aan klanten gegeven dienen te worden. Deze technische ondersteuning kan zijn: adviezen bij reparatie van een motor, afwikkelen van garantiezaken, advies geven bij de installatie van een motor of generator maar 00k problemen op het gebied van onderdelenvoor- ziening komen voor en dienen opgelost te worden. Initieren van activiteiten met betrekking tot nieuwe afzetgebieden, nieuwe producten, kortom nieuwe commerciele activiteiten zullen in deze functie niet alleen zeer gewaardeerd worden maar zijn eigenlijk een eis. Functie-eisen: - Technische achtergrond, mts/hts-werktuigbouw, autotechniek of elektrotechniek. - Enige jaren ervaring in een technische omgeving, bij voorkeur in de dieselmo toren en/of generatoren. - Commerciele ervaring, of in ieder geval ambitie op dit vlak. - Goede contactuele eigenschappen. - Goede uitdrukkingsvaardigheid in zowel woord als geschrift. - Kennis van deEngelse taal. Een goede salariering en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden. Indien u belangstelling heeft voor deze functie verzoeken wij u een sollicitatiebrief met c.v. te versturen naar Prins Motoren BV, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 39,2676 ZG Maasdijk. Telefonische acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. F - Het Integraal Kankercentrum Rotterdam is een regionaal samen- werkingsverband op het gebied van de oncologische zorg. Ten behoeve van de afdeling Kankerregistratie en Onderzoek is het IKR op zoek naar een ervaren (24-36 uur per week) De datamanager verzamelt gegevens uit medische patientendos- siers ten behoeve van klinisch geneesmiddelenonderzoek. Het onderzoek vindt plaats in samenwerking met internist-oncologen in de regio Zuidwest-Nederland. Heeft u interesse en bent u in het bezit van minimaal twee jaar ervaring goede medische kennis kennis van GCP-richtlijnen goede communicatieve vaardigheden rijbewijs en eigen vervoer schrijf dan binnen 14 dagen een brief aan: Integraal Kankercentrum Rotterdam t.a.v. de heer drs. J.J. Paulides, directeur, Postbus 289, 3000 AG Rotterdam. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer drs. R.A.M. Damhuis, coordinator Kankerregistratie en Onderzoek, telefoon: (010) 440 58 21 Het Integraal Kankercentrum Rotterdam (IKR) is een netwerk voor kennis en kwaliteit in de oncologische zorg in Zuidwest- Nederland. Binnen dit regionale netwerk werken het Erasmus MC en de 16 ziekenhuizen in het IKR-werkgebied nauw samen. Er zijn negen integrale kankercentra in Nederiand. Een belangrijke doelstelling van het IKR is, bevorderen dat iedere patient met kanker kan rekenen op een optimale behandeling, zo dicht moge lijk bij huis. Bij het IKR werken 50 mensen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.ikc.nl/ikr integraal kankercentrum rotterdam 1 liter itel aktieprijs 0,70 liter aktieprijs MM 1 liter aktieprijs 0,70 liter aktieprijs RACARDI 0,70 liter aktieprijs 1 liter aktieprijs T R0TTERDAM: Binnenhof 60 (Ommoord), 010 - 456 82 40 Crooswijkseweg 69B, 010 - 413 41 49 Groene Hilledijk 201010 - 485 20 74 Kleiweg 32, 010 - 461 19 22 Oudedijk 164, 010 - 412 09 19 Schiedamseweg 151 A, 010 - 476 23 07 SLUTeKWWlJNHANOEl meer dan Franse wijn! VINI FRANCE 55 FILIALEN IN NEDERLAND www.vlnifrante.nl voor onze Van Dam beddenspeciaalzaken in Rotterdam, Delft, Den Haag, Breda en onze Hastens Stores in Rotterdam en Breda. Van Dam Slaapadvisieurs is al 60 jaar een begrip in Rotterdam en verre omstreken. Wij leveren o.a. de topmerken Auping, Pullman, Swissflex, Tempur en Hastens. Voor onze vestigingen in Rotterdam, Den Haag, Delft en Breda zijn wij op zoek naar vakbekwame, representatieve verkopers en bezorgers met ervaring. U bent flexibel ingesteld en komt uit de streek? Dan bent u misschien diegene die ons team kan versterken. Bent u de persoon met de juiste gedrevenheid, uitstraling en enthousiasme? U heeft ervaring in deze branche en ambitie omTop-Kwaliteitteverkopen? Schrijf dan een korte brief met cv naar; Van Dam Slaapadviseurs, t.a.v. de heer M. van Dam, Schieweg 87, 2627 AT Delft.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2003 | | pagina 20