Vakanties hart BON'. Eindelijk een baan met meerwaarde! Schieland 3 3 VAN HERK t RET- '1 2 Commercieel Secretaresse (m/v) Telefoniste Receptioniste (m/v) iReumafonds TAALCURSUSSEN! A°orOs<* I Toelichting op havenbeleid gemeente Rotterdam Informatiemarkt en inspraak in World Trade Center 24 januari, 11.00 tot 16.00 uur Bekendmaking Kostentoedelingsvero Schieland 1995 ter i Tel.nr.: 010-4537200 www.schieland. met het Reumafonds Het Reumafonds organiseert al 45 jaar oribezorgde vakanties voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen hotel en bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe: 1038-4472400 Algemeen Engels Cambridge IELTS cursussen Zakelijk Engels op maat DUTCH for FOREIGNERS Inschrijving: 26 t/m 30 januari 02 t/m 06 februari 17.30-20.00 geen afspraak nodig! www.british-english.nl Centre for British English it's all we do so we do it well uit Het www.zorggroeprijnmond.nl Zorgcoordinator (m/v) Contactverzorgenden (m/v) Zorggroep R ijnmond Makelaardij Drs Van Herk is een groot regionaal opererend makelaarskantoor met vestigingen in Capelle a/d IJssel, Gouda en Krimpen a/d IJssel. Kwalitatief hoogwaardige dienstverlening, betrouwbare service, klantgerichtheid en vrien- delijkheid zijn kernbegrippen binnen onze makelaardijorganisatie. Voor onze vestiging in Capelle aan den IJssel zijn wij z.s.m. op zoek naar een full-time Ter ondersteuning van de makelaars heeft u de verantwoordelijkheid voor de (telefonische) opvang van klanten, afspraken maken, administratief begeleiden van opdrachten, opmaken van koopcontracten, redigeren van presentatie- teksten, postbehandeling, etalagebeheer, etc. Uw protiel: Opleiding op MB0/HB0 niveau Accuraat Commerciele en dienstverlenende instelling Verantwoordelijkheidsgevoel voor onze klanten Representatief Bekendheid met makelaardijwerkzaamheden is een pr6 Geen 9-5 mentaliteit Met nadruk vermelden wij dat deze vacature niet part-time is in te vulien. Voor onze vestiging in Krimpen a/d IJssel zijn wij per z.s.m. op zoek naar een full-time U heeft de verantwoordelijkheid voor de telefonische opvang van klanten en bent eerste aanspreekpunt voor relaties die onze vestiging bezoeken. Verder maakt u afspraken en verricht voorkomende administratieve werkzaamheden. Uw profiel: Accuraat en stressbestendig Commerciele en dienstverlenende instelling Verantwoordelijkheidsgevoel voor onze klanten Representatief Ervaring in een soortgelijke functie is een pr6 Geen 9-5 mentaliteit Voor meer informatie en/of uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u contact opnemen met Makelaardij Drs Van Herk, dhr. M. Baars, 0182-577700, Lekkenburg 10-12, 2804 XC Gouda. Mailen kan ook: mbaars@vanberk.nl www.vanherk.nl MAKELAARDIJ rJasoeveXv AV/' Maasvlakte I en It NOORDZEE enter Maasoever mmmm Integral#!? aanpak Bestaande havens A* IP i 1 fy ,S'ads- |gf havens Havenplan 2020 in grote lijnen Op de kaart zijn de belangrijkste ontwikkelingen weergegeven, die de gemeente Rotterdam in het Havenplan 2020 aankondigt. Dit zijn: 1. Aan leg Maasvlakte 2, een nieuw havengebied in zee 2. Ontwikkeling Stadshavens, combinatie van havenactiviteiten, stedelijke bedrijvigheid en wonen 3. Rechter Maasoever, afstemmen woningbouw met havenontwikkeling 4. Duurzaam beheer bestaande havens, versterken aanwezige bedrijvenclusters 5. Verbeteren capaciteit van de gehele A15-zone en verbeteren leefkwaliteit van de omgeving £^20 TOTAAL-TX02 Dijkgraaf en hoogheemraden maken bekend dat de verenigde vergadering van Schieland op 26 november 2003 de Kostentoedelingsverordening Schieland 1995 heeft gewijzigd. Oit wijzigingsbesluit is door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland goedgekeurd bij besluit van 6 januari 2004 onder nummer DGWM/2003/16619. Oe bovengenoemde verordening zoals die per 1 januari 2004 luidt, wordt geplaatst in Publicatieblad Schieland 2004, nr. 5. Dit blad is tegen betaling van leges vanaf januari 2004 verkrijgbaar bij de afdeling Bestuurlijke en Juridische Zaken, tel. 010 - 453 72 74. De bovengenoemde stukken liggen vanaf heden gedurende drie maanden ter inzage bij de receptie van Schieland, Maasboulevard 123, hoek Willem Ruyslaan te Rotterdam. mr. A. van Strijen, secretaris-rentmeester A. Biemond, waarnemend dijkgraaf Hoogheemraadschap van Sterk in beweging dag- en avondcursussen kleine groepen beginners tot advanced EFL leerkrachten (alleen 'native-speakers) Meent 106 (Minervahuis 1) 3011JR Rotterdam 010 - 282 78 20 Verpleeghuis Pniel is een modern gecombineerd verpleeghuis voor mensen met een lichamelijke of geestelijke aandoening en maakt deel uit van Zorggroep Rijnmond. In Pniel wordt op de af deling somatiek zowel tijdelijk verblijf (palliatieve zorg en revalidate) als langdurig verblijf geboden. Op de afdelingen psychogeriatrie wordt de zorg leefstijlgericht aangeboden. Tevens vindt in Pniel dagbehandeling, zowel somatiek als PG, plaats en is extramurale zorg vanuit het verpleeghuis volop in ontwikkeling. De zorgverlening is geba- seerd op een protestants-christelijke mensvisie, die tot uitdrukking komt in dientgeorienteerde en inte grate zorgverlening gericht op volwaardig leven. Voor de somatische afdeling voor langdurig verblijf zoeken wij een zorgcoordinator (m/v) voor minimaal 32 uur per week. Als zorgcoordinator coordineer je de zorg en geef je leiding op een unit van 15 bedden. Samen met de afdeling en andere disciplines verleen je integrale zorg op basis van het zorgplan. Op de afdeling wordt gewerkt met een systeem van contactverzorgende. Je hebt een opleiding tot verzorgende IG, bij voorkeur aangevuld met een voortgezette opleiding gericht op leidinggeven. Je hebt ervaring met somatische zorgvragers en je kunt creatief en oplossingsgericht handelen naar clienten en medewerkers met betrek- king tot uitvoerende zaken. Wij vinden het belangrijk dat je actief mee inhoud geeft aan de protestants- christelijke identiteit van Pniel. Vacature Pn2003-10 Voor de somatische en psychogeriatrische afdeling voor langdurig verblijf zijn wij op zoek naar con tactverzorgenden (m/v) voor minimaal 32 uur per week. Je draagt zorg voor de dagelijkse verzorging en verpleging van onze clienten, je maakt daarbij gebruik van het, multidiscipiinair overeengekomen, zorgplan. Een belangrijk onderdeel van de functie is de verantwoordelijkheid, voor een aantal toegewezen clienten, bij het opstellen van het zorgplan en het onderhouden van contacten met de client of diens vertegenwoordiger. Het doel is onze clienten een zo aangenaam een aangepast mogelijke woon- en zorg- omgeving te bieden. Je hebt een opleiding tot verzorgende IG, bij voorkeur aangevuld met ervaring op een verpleegafdeling. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en je hebt een respectvolle houding naar onze clienten. Wij vinden het belangrijk dat je de protestants- christelijke identiteit van Pniel respecteert. Vacature Pn2004-01 De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De functie van zorg coordinator is ingedeeld in FWG functiegroep 45. De functie van contactverzorgenden is ingedeeld in FWG functiegroep 40. Binnen het Meerkeuze Systeem Arbeidsvoorwaarden bieden wij tal van mogelijkheden om je arbeidsvoorwaarden individueel vorm te geven. VTaag een gratis actiepakket aan tegen bont. Mail naar info@bontroordieren.nl of bel (020) 676 66 00. Belangstelling? Voor informatie over de functie zorgcoordinator kun je contact opnemen met Peter Muis of Lieske van de Velde, telefoon (010) 27 26 444. Voor informatie over de functie contactverzorgende kun je contact opnemen met Jeroen Traas of Lieske van de Velde, telefoon (010) 27 26 444. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 1 februari 2004 onder vermelding van het vacaturenummer richten aan Verpleeghuis Pniel, t.a.v. Jaco Klink, personeels- consulent, Oudedijk 15, 3062 AB Rotterdam. Tot Zorggroep Rijnmond behoren Atrium, De Burcht, De Koningshof, Pniel, Siloam, Slingedael, Tiendhove en Waelestein. WMKSSKS Een nieuw havengebied in zee, woningen en kantoren in de stads havens, een betere bereikbaar- heid, creatieve oplossingen voor het samengaan van haven, industrie, wonen en recreeren, en de bestaande bedrijvenclusters versterken. Dat zijn de belangrijk ste toekomstplannen van de gemeente Rotterdam voor de Rotterdamse haven. De plannen zijn onder het motto 'Ruimte voor kwaliteit' onderdeel van het Havenplan 2020 dat momenteel in concept klaar ligt. Burgemeester en Wethouders van Rotterdam willen graag weten wat u daarvan vindt. Tijdens een speciale 'Haven- planmarkt' kunt u de plannen inzien, kaarten bestuderen, vragen stellen en uw opmerkingen, kritiek of suggesties kenbaar maken. WTC, 24 januari, 11.00 tot 16.00 uur De Havenplanmarkt is een initia- tief van B en W van Rotterdam en vindt plaats op 24 januari van 11.00 tot 16.00 uur in het WTC (Beursplein 37, Rotterdam). De dag is bedoeld om iedereen die daar belangstelling voor heeft te informeren over de toekomst plannen voor de haven en de gevolgen daarvan voor uw stad en regio. Het programma ziet er als volgt uit: 11.00 uur Aanvang informatiemarkt 11.30 - 12.30 uur Presentatie, vragenronde en inspraak 13.00 - 14.00 uur Presentatie, vragenronde en inspraak 14.30 - 15.30 uur Presentatie, vragenronde en inspraak 16.00 uur Afsluiting informatiemarkt Voor koffie en kinderopvang is gezorgd. Inspraakreacties verwerkt in definitief plan Het Havenplan 2020 is nog niet definitief. Burgemeester en Wethouders van Rotterdam wiilen onder meer uw readies benutten' voor het opstellen van het uitein- delijke plan, dat zij vervolgens ter goedkeuring aanbieden aan de gemeenteraad. Daarbij laten B en W weten welke readies zij op het concept hebben ontvangen en hoe zij daarmee zijn omge- gaan. Deze toelichting gaat ook naar degenen die hebben gerea- geerd en is tegen die tijd na te lezen op www.havenplan2020.nl. Voor meer informatie over het Havenplan 2020 en de Havenplanmarkt: Projectorganisatie Havenplan 2020 Postbus 6622 3002 AP Rotterdam Telefoon: 010 - 252 11 11 E-mail: info@havenplan2020.nl Internet: www.havenplan2020 Gemeente Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 19