Wat dacht u van een luxe herenhuis met een zee van ruimte en tuin aan het water? III 1 [com-wonen] ENGELEN Dineren in historisch erfgoed en landelijke sfeer Kanker betekent lang niet altiid het einde 1 STADSKRANT ROTTERDAM r 2o50 Mi r 19 Meerpolder Keukens en badkamers, eerlijk van Engelen 0900-821 24 11 issfflSi Kom dan eens kijken in onze kijkwoning Sift kijkwoning Wonen en werken in Delfshaven Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! 4^^ Fraaie tweelaagse Aquanova herenhuizen is elke zaterdag open 12.00 tot 15.00 uur, of op afspraak =Q= EURO WONING r i •1 Per direct te huur Uniek nieuwbouw woon-/werkpand in de le Schansstraat 42-44 in het gezellige Delfshaven. Royate 4-kamerwoning en 35 m2 bedrijfsruimte met eigen entree (geen detailhandel), aparte berging en ruim dakterras. Totale huurprijs 923,84 (inclusief BTW) BORGDORFF MAKELAARS VLAARDINGEN VLAARDINGEN VLAARDINGEN VLAARDINGEN Vestiging Rotterdam iedere zondag geopend van 11.00 tot 17.00 uur w w w I b I VANAF 28 JANUARI IN MAASSTAD WEEKBLADEN Alle gemeentelijke informatie elke maand bij u thuisbezorgd Keizershof 'Aan u de keuze menu "Brunch" Wevershoeve "Diner Compleet" Schelvenaer 20 50 Week 4 TOTAAL - TX04 r woning grenst met achtertuin aan waterpartij en ligt op zuidwesten royaal woon-/eetgedeette van bijna 70 m' verhoogd plafond in woon- gedeelte ruim slaapprogramma met standaard 3 slaapkamers optie 4e slaapkamer complete badkamer met ligbad, douche en apart 2' toilet eigen parkeerplaats op eigen terrein onder carport in voortuin prijzen vanaf 355.000 v.o.n. In de nieuwe wijk Meerpolder bij Berkel en Rodenrijs woont u in een omgeving omringd door polders, recreatie- en natuurgebied en toch nabij de gezellige dorpskern. Aan de rand van de wijk aan een breed watergebied worden luxe Aquanova herenhuizen gerealiseerd. Dit deel van de wijk kenmerktzich door een tuinachtig karakter met bloesembomen. Mooie architectuur en tuin op het zuidwesten De tweelaagse Aquanova herenhuizen blinken uit in ruimte met een gevelbreedte van bijna 8 meter, hebben een eigen- tijdse architectuur, een speelse variatie in de gevels en een goed verzorgde afwerking. De achtertuin ligt aan aan het water en op het zuidwesten. Aan de voorzijde kan de auto droog onder de carport geparkeerd worden. Bezoek de kijk woning en overtuig u zelf van de unieke voordeten. Bel voor informatie 0900-EUROWONING (0900-387 69 66) ma. t/m vr. van 09.00-21.00 uur, za. van 09.00-16.00 uur 0,35 per gesprek) U kunt 00k e-mailen: verkoop@eurowoning.nl www.eurowoning.nl Eurowoning* is een product van Staalblauw Berkel Grond C.V. brengt wonen tot leven Wanneer u geinteresseerd bent en een bruto jaarinkomen heeft van minimaal 40.000,- kunt u contact opnemen met Com-wonen op telefoonnummer (010) 890 01 80. Waterweg Wonen WEESHUISPLEIN 8 Midden in het centrum gelegen, dichtbij alle aenkbare voorzienin- gen, ruime maisonnette op de 1e en 2e etage van het voormalige weeshuis van Vlaardin- gen, met een eigen (afgesloten) parkeerplaats. De centrale entree op de bega- ne grond geeft o.a. toegang tot de berging. Indeling: 1e etage: hal, toilet, trapkast, woonkamer (34m2) en keu- ken. 2e etage: overloop, berging en stookruimte, bad kamer met ligbad, toilet, separate douche. 3 slaapkamers (9, 11 en 7 m2) Bijzonderheden: eigen grond, actieve V.v.E. Een historisch en uniek object in net nartje centrum van Vlaardingen, dat moet u gezien hebben! VRAAGPRIJS: 199.000,00 K.K. VANWESEMBEKE- STRAAT 4 Eenvoudige eengezrns- woning met 3 slaap kamers en tuin. De woning is gelegen in de gezellige Westwijk te Vlaardingen. De wijk is voorzien van veel groen en een leuk winkel- centrum. Bovendien zijn er vele sport- en recreatie- mogelijkheden in de buurt, zoals recreatiegebied "de Lickebaert" en de scouting Indeling: entree, hal en toi let. Lichte woonkamer. Eenvoudige gesloten keuken. Handige inpandige fietsenberging. 1e etage: overloop, doucheruimte. Voorslaapkamer, twee achterslaapkamers (8 en 10 m2). Dubbel glas en eigen grond. Een leuke star- terswoning met verrassende indeling en veel leefruimte. VRAAGPRIJS: 145.000,00 K.K. VAN B0IS0T- STRAAT 43 Eenvoudige eengezins- woning met 3 slaap kamers en tuin De woning is gelegen in de gezellige Westwijk te Vlaardingen De wijk is voorzien van veel groen en een leuk winkel- centrum. Bovendien zijn er vele sport- en recreatie- mogelijkheden in de buurt, zoals recreatiegebied "de Lickebaert" en de scouting. Indeling: entree, hal en toi let. Leuke woonkamer. Eenvoudige gesloten keuken. Handige inpandige berging. 1e etage: doucheruimte, voorslaapkamer. Twee acnterslaapkamers van 8 en 10 m2. Dubbel glas en eigen grond. Een leuke starterswoning met verrassende indeling en daardoor veel leefruimte. VRAAGPRIJS: 140.000,00 K.K. UTRECHTLAAN 28 In kindvriendelijke wijk geleqen, goed onder- nouden hoek eengezins- woning met vier slaap kamers en vrij uitzicht aan de voorzijde. Het object ligt in de "Hoevenbuurt" op kor- te afstand van natuurgebied "Broekpolder" en nabij uit- valswegen. In de wijk bevinden zich een winkelcentrum, school en wijkpark met kinderboerderij Begane grond: entree, hal, toilet, woonkamer (ca. 41 m2), open keuken. Achtertuin met berging. 1e etage: badkamer met dou che, 2e toilet, 3 slaapkamers (15, 12, 8 m2). 2e etage: 4e slaapkamer (17 m2) Bijzonderheden: Eigen grond. Aantrekkelijk gelegen woning met veel leefruimte. VRAAGPRIJS: 220.000,00 K.K. Kerkplein 12 2681 BB MONSTER tel. (0174) 28 6080 e-mail: monster@borgdorff.nl www.borgdorff.nl GENIETKLAAR! Als u een keuken of badkamer aanschaft, wilt u niets zelf hoeven te regelen. Engelen begrijpt dat. Onze eigen montagedienst verzorgt de sloopwerkzaamheden, verlegt leidingen, betegelt en plaatst alle apparatuur. U heeft een aanspreekpunt en kunt na plaatsing direct aenieten van uw keuken of badkamer. - AL MEER DAN 30 JAAR Barendrecht, Van '1 Hoffstraat 8 Tel. 010 - 482 52 71Woonboulevord Reijerwaard Rotterdam, Industrieweg 1, Tel. 010 - 262 07 33 Spaanse Polder (hoek Matlingewegl t KEUKENS TEG ELS SANITAIR Spijkenisse, lepenlaan 19-41 Tel. 0181 - 62 32 00, Schenkelweg (hoek Eikenlaon) Alle filialen koopavanden geapend, Rotterdam's maandags geopend van 10.00 tot 17.30 uur. Je krijgt de smaak te pakken Dineren op het land, waar het leven goed is. Waar ooit de kippen vrij rondscharrelden en de koeienjon- gens achter de dienstertjes aanren- den. Waar het water i>it de put gehaald werd en een verdwaald lammetje uit de wei poolshoogte kwam nemen op het boerenerf. Op die locaties staan, verspreid in de regio vier schitterende verbouwde complexen. Ze hebben met elkaar gemeen dat ze de sfeer van weleer smaakvol hebben weten te combi- neren met modern comfort en culi- naire topkwaliteiten. Smakelijk en smaakvol, oog- en tongstrelend, landelijk buiten en landelijk binnen, stapt u over de drempel dan begint het ware genie- ten. Landlust De slagersfamilie Schrijver startte in maart 1985 naast de slagerij een restaurant en cateringbedrijf in Goes. Stevig geworteld floreerde het bedrijf in korte tijd en groeide zodanig uit dat er gezocht werd naar een geschikte locatie voor het verzorgen van partijen, dineren k la carte en de verhuur van zalen. Het werd de antieke, kapitale boerderij Landlust, gebouwd eind 17e eeuw, en gelegen in Nieuwdorp vlakbij Goes. Laten we maar beginnen in de lounge met een aperitiefje bij het open vuur. Landlustweg 1, Nieuwdorp 0113-612589 www.landlust.nl Wevershoeve Landlust stond goed op de rails, het bedrijf liep als een trein. Expansiedrang en ondememers- lust bracht de familie Schrijver tot de aankoop van een tweede gele- genheid, wat dichter bij Rotterdam: Welkom op de Wevershoeve, de kapitale boerderij uit 1770 werd getransformeerd tot een bedrijf met vele facetten. Een uitmuntend a la carte restaurant, partyzalen en diverse conferentieruimten, de Wevershoeve in Rijsoord trekt, in alle toonaarden. Noldijk 41a, Rijsoord 0180-671220 www.wevershoeve.nl Keizershof De succesformule en eigen bedrijfsfilosofie zette de Wevershoeve al snel in voile bloei. Opnieuw werd, 5 jaar later, uitbrei- ding gezocht. En gevonden aan de buitenrand van Rotterdam: Keizershof is de naam, heel aange- naam! De Saksische boerenhoeve uit 1780 is in Drente afgebroken om vervolgens bij Oud Verlaat steentje voor steentje weer te worden opge- bouwd. Als extra herbergt de Keizershof een schitterende Prins Alexander bowling. Wanneer je het pad betreedt op weg naar de ingang van deze schitterende boerderij en de verrukkelijke geuren je vanuit de keuken tegemoet komen, krijg je de smaak goed te pakken. M.L. Kingweg 7 Rotterdam-Oud Verlaat 010-4551333 www.keizershof.com Schelvenaer De nieuwste loot, de Schelvenaer, maakte enkele maanden geleden de klavervier compleet. Gelegerrin Krimpen a/d IJssel in het groene hart van de Krimpenerwaard. De uit 1853 daterende Korenmolen 'de Onverwacht' werd in 1993 smaak vol herbouwd tot restaurant de Schelvenaer. Geschikter opstap- punt voor een geslaagde avond dan de ronde bar rond het open vuur is nauwelijks denkbaar. De Rotterdamse watertaxi meert aan in de eigen jachthaven naast het zomerterras. Van waar u een voort- durend veranderend uitzicht geniet over de Hollandse IJssel. Ook binnen in het a la carte restau rant wordt u dit zicht niet ontno- men. Korenmolen 1Krimpen a/d IJssel >J 0180-594949 www.schelvenaer.nl Vier totaal verschillende locaties, allevier historisch erfgoed en in een landelijke sfeer gelegen. Zo kunt u iedere keer weer en ander restaurant uitzoeken. Met allevier dezelfde Frans/Hollandse keuken onder leiding van topkoks. En alle vier dezelfde accommodatie: Voor een intiem diner, uitgebreide fami- lielunch (Wevershoeve en Keizershof op zondag ook brunch- buffet), zakenlunch, bruiloft of bedrijfsmeeting, het zal u er beha- gen. Geen beter leven dan een goed leven en dat vindt u in alle facetten op zowel Landlust en de Wevershoeve als op de Keizershof en de Schelvenaer. Aan u de keuze(menu) Nu al in de Schelvenaer en vanaf 2 februari ook in de Wevershoeve en De Keizershof: voor een vast bedrag kunt u kiezen uit een 3- of 4- gangenmenu door uzelf samenge- steld. Als voorgerecht bijvoorbeeld een carpaccio met truffeldressing, pijnboompitten en Pecorino kaas. Of liever een lauwwarme salade met scampi's en knoflookmayonai- se. Of... of... of.... Kiest u maar uit. En dat geldt ook voor de soepen als runderbouillon met profiteroles en bieslook, visgerechten als gebak- ken roodbaars met hete bliksem in witte wijnsaus, vleesgerechten als kalfsentrecote met rauwe andij- viestamppot en gefrituurde knof- look en nagerechten als apple crumble met vanille-ijs. Een copieus diner, meneer en mevrouw, kiest u maar uit, betaal een vaste prijs die heel schappelijk is en laat het u smaken! Geniet! Natuurlijk kunt u ook gewoon blij- ven kiezen voor gerechten a la car te. Eten voor twee, betaal de helft Met z'n tweeen genieten van een verrukkelijk diner en dan na afloop voor de tweede persoon maar 50% betalen, kijk zoiets smaakt! De tweede gast, de vierde, zesde, acht- ste en gaat u maar door, ze betalen slechts de helft van het diner of brunch. Voortaan geldt deze sympathieke geste in alle vier de restaurants op maandag tot en met donderdag. KWF Kankerbestrijding is in 1949 opgerichtop initiatiefvan Koningin Wilhelmina. Sindsdien strijden we voor minder kanker, meerkansop genezing en een betere kwaliteit van leven voor alle kankerpatienten en hun dierbaren. Overal waar we kun- nen, gaat KWF Kankerbestrijding actief de strijd aan tegen kanker. Door wetenschappelijk kanker- onderzoek mogelijkte maken. Door het aanmoedigen van een gezonde leefstijl en goede voorlichting te geven. Doorons intezetten voor alle kankerpatienten en voor de bestrij- ding van alle soorten kanker. KWF Kankerbestrijding is er voor iedereen die met kankerte maken krijgt. Ookals kankerwel het einde betekent. Helpt u mee? Een op de drie mensen in Nederland zal ooit kanker krijgen. Anderen maken het van dichtbij mee. Alleen samen kunnen we kanker bestrijden. KWFFIulp-en informatielijn 0800 - 022 66 22 (gratis) KWF Ceverslijn 0900-2020041 (0,01 p/min) Ciften kunt u overmaken op giro 26000, of doneer di rect via onze site: www.kwfkanker- bestrijding.nl KWF KANKER BESTRIJDING Geef pleegkinderen een toekomst Bel 0800 - 022 34 32 4O j Internet: www.pleegzorg.nl Gemeente Rotterdam (to cent per mifttrnt) Nattooaal Epilepsfe Foiids •advies en voorlichting een informatief gesprek brochures en boekjes Vanaf 2 februari Martin Luther Kingweg 7 3069 EW Rotterdam-Oud Verlaat Tel. (010) 45513 33 Fax (010) 456 80 23 www.Keizershof.com In onze h la carte restaurants, de Keizershof, de Wevershoeve en de Schelvenaer serveren wij het "Aan u de keuze menu". Uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangen-menu samen a 29,50 p.p. of uw 4-gangenmenu a 32,50^ p.p. Ter introductle iedere tweede persoon L 50% korting op het menu, van maandag t/m donderdag. Reserveer alvast. M y p.p, j nHwmii— Vanaf 1 februari elke zondag van 12,00 - 15.00 uur Noldijk 41a 2988 CD Rijsoord (gemeente Ridderkerk) Tel. (0180) 62 12 20 Fax (0180) 62 12 80 www.wevershoeve.nl Geef de zondag een speciaal cachet met een brunch bij de Keizershof en de Wevers- hoeve. U wordt door ons gastvrij onthaald op een uitgebreid luxe koud-, warm- en f dessertbuffet. Ter introductle iedere L tweede persoon 50% korting op de 1 brunch. Reserveer alvast Elke zaterdag van 18.30 - 23.00 uur In onze Koninckszaal van de Keizershof verzorgen wij iedere zaterdagavond "Diner Compleet". Met een rijk gevarieerd buffet en een aangename setectie dranken laten wij de keuze aan u. Om het allemaal nog completer te maken hebben wij elke zaterdagavond live- muziek en gelegenhetd te dansen. Ter introductie iedere tweede persoon 50% korting. Reserveer alvast. r"7TIT1 J A a P.P. INCL AUE 1 5TANDAARD DRANKJES MB Drie unieke restaurants op toplocaties voor het vieren van bruiloften en partijen voor la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten. Uitgebreide informatie vindt u op: www.keizershof.com www.wevershoeve.nl www.schelvenaer.nl Korenmolen 1 2922 BS Krimpen a/d IJssel Tel. (0180) 59 49 49 Fax (0180) 59 30 40 www.schelvenaer.nl P.P., INCL. WEtKOMSTORANKJE

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 21