ICTS LUKS dock Timrrs DC VOOR7AARSVAKAKTXC. Extra instap Kidstours van ma 23 t/m vr 27 februari waar mijn kleine Onze krant... Rotterdams Dagblad Bel voor een proefabonnement: 0800-0642 ...Kom naar De Kuip "het stadion van Feyenoord" cn breng een bczoek aan het mooiste stadion van Nederland! Instaptijden om 12.00, 13.00 en 14.00 uur Vertrek vanaf de Feyenoord Fanshop bij het stadion (tevens kaartverkoop). Voor meer informatie: bel 010-292 68 22. Reserveren voor bovengenoemde dagen is niet nodig (buiten deze dagen is reserveren wel verplicht) y altijd imat te doen Marktwezen Rotterdam leeft, woont en werkt aan het water. Hier stroomt de wereld samen. Jong van geest, vernieuwend en gedurfd. Altijd op zoek naar ruimte om te bewegen. Een gedreven stad die meer verrast naarmate je haar beter leert kennen. Geen stad van woorden, maar van daden. De dienst Marktwezen is verantwoordelijk voor het goed verlopen van de ambulante handel in de gemeente Rotterdam. Elke week organiseren wij warenmarkten en zien we er op toe dat die ordelijk verlopen. Ook in de ontwikkeling van nieuwe markten spelen wij een grote rol. Denk daarnaast aan de Vrijmarkt op Koninginnedag, de Groothandelsmarkt Spaanse Polder en de oliebollenkramen rond de jaarwisseling. Met ruim 40 mensen werken wij aan een juiste balans tussen de wensen en belangen van het Rotterdamse publiek en handelaren. De afdeling Straathandel regelt de toewijzing van standplaatsen, de afgifte van vent- vergunningen en de vergunningverlening voor winkeluitstallingen. Deze afdeling bestaat uit zes medewerkers. De functie? Jij onderhoudt de contacten met onze klanten: het publiek en de handelaren. Je beoordeelt de aanvragen voor de diverse vergunningen en zorgt voor registratie en administratie. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het innen van leges en precario. Jouw zorgvuldig opgebouwde netwerk weet je commercieel optimaal te benutten. Vraag en aanbod? Wij zoeken een enthousiaste collega met MBO werk- en denkniveau. Je kunt werken met geautomatiseerde bestanden en systemen. Bij voorkeur heb je enige ervaring met de voornoemde werkzaamheden. Naast een servicegerichte instelling heb je goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Uiteraard ben je flexibel, alert en heb je overredingskracht. De functie betreft een fulltime aanstelling (36 uur) en is op basis van een vijfdaagse werkweek. De functie is ingedeeld in schaal 6 en bedraagt maximaal 2.257,- bruto per maand. Ben jij de medewerker Straathandel voor Rotterdam? Stuur dan je sollicitatie met CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacaturenummer 2003.10.17.001 in de linker bovenhoek van de brief en enveloppe, naar Dienst Marktwezen, t.a.v. de heer mr. J. Schrijver, Westersingel 19, 3014 GP Rotterdam. Meer informatie kun je vinden op onze website, www.marktwezen.rotterdam.nl en opvragen bij de heer J. Schrijver, directeur Dienst Marktwezen, telefoon 010 440 08 88. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Rotterdam opgroeit ,J| Ik neem een vrijblijvend proefabonnement op het Rotterdams Dagblad van 6 weken voor 19,50. i Ik neem een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad. Ik betaal automatisch. De eerste twee weken zijn gratis. Daarna betaal ik 54,75 per kwartaal." Rotterdams Dagblad j

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 20