r Till!: DOORS Verner Panton, pure geometrie Mobiel afvalelement, mooi en bij de hand Droommeubels voor ieder kind van os LEDERWAREN Twee nieuwe modellen van Art of living shopping Elfllirl H Quattro Alleen filiaal Coolsingel 45/ hoek Hilton bekende merken 20% - 70% korting Retro is terug van weggeweest Oester open u.. 40% KORTING 1 I, WmmM trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accessoires verlichting adverteren? telefoon: 010-4004329 VAN MUUR TOT KAST... <THE D00RS> Parket De grootste keuze in parket vindt U in HET ARSENAAL Schiedam Eiken v/a 49, rrf VLOERBEDEKKING VAPUTEki Retro is terug van wegge weest. Getuige de broeken met olifantspijpen, fluweel- tapijten, lavalampen en psy- chedelische dessins die overal opduiken. De jaren zestig en zeventig vieren niet alleen in de mode hun comeback maar ook in de interieurinrichting. Club Carlton Niemann, een doch- ter van het Duitse textiel- merk JAB Anstoetz, viert anno 2004 de revival van de jaren zeventig met een col- lectie in de stijl van de we- reldwijd bekende designer Verner Panton. Visueel fenomeen ^en eer^etoon aan geometrische vormen van de Deense ontwerper Verner Panton. Behang T .villi ensen Lang, langer, langst. Dankzij een innovatief spanningsmechanisme is deze 'Spantafel' leverbaar tot 350 cm lengte. Zonder ontsierende extra poot dus; die in de praktijk veelal een sta-in-de-weg is. Het massief houten blad is vier centi meter dik, maar oogt ranker dank zij de afgeschuinde zijkanten. Daarmee speelt Art of Living in op de huidige tendens dat eettafels weer minder 'dik' en robuust wor- den. Een technisch hoogstandje. Aftnetingen: elke maat van 160 x 80 cm tot 350 x 100 cm. Maatwerk mogelijk. Verkrijgbaar in circa 10 houtsoorten (o.a. FSC). What's in a name? Deze blokvor- mige hocker heet 'Blocker'. Leuk voor aan de eettafel, maar ook han- dig als extra zitplaats in de woon- kamer en als comfortabel voeten- bankje. Vier onzichtbare zwenkwieltjes maken de 'Blocker' flexibel en overal inzetbaar. Leuk om in verschillende kleuren te stofferen! Aftnetingen: 45 x 45 x 45 cm. Ver krijgbaar in stofen leer. Zie www.quaftrokeukenenbad.nl voor openingstijden en meer informatie. KEUKEN EN BAD Keukenboulevard Barendrecht, Pesetastraat 42-44, Barendrecht, 010-4971040 Woonmall Alexandrium III Rotterdam-Alexander, 010-2204437 Op maat gemaakie schuifdeurkasten. Grote verscheidenheid aan u'rtvoeringen: matglas. hoogglans, stofdeuren etc. Wanneer u langskomt met de maten kunnen wij geheel vrijblijvend een prijsopgave maken. Op maat gemaakt in eigen werkplaats. Showroom: "Het Arsenaal" Korte Haven 3 - 3111 BH Schiedam Telefoon 010 - 426 30 93 - Telefax 010 - 273 06 79 Afspraak mogelijk. Geopend: dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur zaterdag 10.00-17.00 uur. Westfrankelandsestraat 10, 3117 AB Schiedam 75 Alle houtsoorten massief parket Ook lamelparket en meerlaags parket Grootste inkoop, de beste prijzen Kant- en klaar, professioneel gelegd. Korte Haven 3, Schiedam in HET ARSENAAL Tel.: 010 - 27347 77 KAN NIET WEL GEVEN WIJ TOT op alle bekende merkenl STREKSINGEL 165 - 189 R'DAM-H'BERG Vrijdag tot 21.OO uur geopend - www.schebo.nl Tel. 010-4229120/4224430-Fax 010-4227867 - as Maandags gesloten Met de ruime nieuwe collectie exclusieve decoratie- en meubel- stoffen brengt Club Creation Nie mann een eerbetoon aan de Deen- se designer Verner Panton 1926- 1998). De uitvinder van de 'maanlamp' en de plastic stoel uit een stuk fascineerde de hele we- reld met zijn eenvoudig design in felle kleuren. Die uitdagende look is vandaag een tendens ge- worden die pure levensvreugde uitdrukt, een tendens die het Duit se textielmerk nu uitvergroot. Helios en Aurora zijn twee kleur- rijke stoffen van een ongekende lichtheid en transparantie. Helios herneemt het motief van de cir- kel, een klassieke geometrische figuur die vaak opdook in Pan- ton's ontwerpen. Op de stof staan verder, in contrasterende kleuren of in de tint van de ondergrond, punten gedrukt die een zon in spi- raalvorm vormen. Ook Aurora put inspiratie uit de geometrie met haar brede dessin van regel- matige strepen. De zes kleuren vervagen in intensiteit tot ze hele- maal vedwijnen in de witte on dergrond. De decoratie- en meubelstoffen Verner Panton zijn stuk voor stuk vervaardigd van polyester Trevi- ra CS en dus uiterst stevig. Ze zijn 140 centimeter breed, gemakke- lijk te wassen en te onderhouden. Ypsilon CS en Yours CS zijn simpelweg een visueel fenomeen; ze gebben eenzelfde dessin maar verschillende afmetingen. De geomterische vorm van van de hoek geeft het geheel als het ware een driedimensionaal effect. Yp silon CS is er in harmonieuze kleuren zoals lavendel, mos- groen, waterkleur, zalm, zilver- grijs en zwart. De andere vijf tin- ten van yours CS maken van deze stoffen met relief gerafftneerde design-objecten. Kvadrat CS herneemt het vier- kantenschema van Panton: een cirkel vult een vierkant dat op zijn beurt in een cirkel vervat zit, in zilvergrijs-antraciet, antraciet- zwart, bordeaux-mosgroen, zaim- cremekleur en limoen-citroen. Vierkanten gevuld met ruiten en ruiten gevuld met vierkanten wis- selen elkaar af bij Mini CS. Deze geometrische tekening is er in tien harmonieuwze kleuren zoals antraciet, cremekleur, zilvergrijs, pastiche en zalm. Corner CS en Mini Corner CS to- nen gevulde vierkanten en kleine ruiten in verschillende afmetin gen. Comiso CS is een effen stof met een grafisch karakter. De ge- vlochten look zorgt niet alleen voor een elegante en nobele toets, maar geeft Comiso CS ook een apart relief. Ook in de behanglijn is er een re- trocollectie Verner Panton. Met Ypsilon, Kvadrat, Corner, Mini Helios en de streepmotieven her neemt deze niet alleen de dessins van de reeks decoratie- en meu belstoffen maar ook hun uitzon- derlijke kleurenpalet; lavendel, mosgroen, waterkleur, zilvergrijs, zalm, wit en zwart. Het textielbe- hang in typische Panton-elemen- ten (cirkel, vierkant, hoek) stelt uiteenlopende keuzes voor met extravagante accenten. Afge- stemd op de voiles, decoratie- en meubelstoffen, weerspiegelt deze lijn een harmonieus evenwicht. Zo gesloten als een oester; wie kent de uitdrukking niet? oesters zijn inderdaad lastig te kraken. Goed ge- reedschap is hierbij een eer- ste vereiste. Het nieuwe oes- termes van Rosle is klein maar krachtig. Dit gereed- schap is speciaal ontwikkeid door Rosle in satnenwerking met oesterkwekers in Bre- tagne, het centrum van de Franse oesterproduetie. Het nieuwe oestermes, ont- worpen voor de professione- le serie van Rosle voor de Europese keuken, won al di verse prijzen die werden toegekend door echte Bre- tonse oesterexperts. Zij zijn onder de indruk van het ge- bruiksgemak van deze nieuwkomer. Dit toppro- duct van roestvrij staal vraagt inderdaad maar een minimale inspanning om de exclusieve zeedelicatesse toegankelijk te maken. Oestervlees is dik en stvig, met een romige en ziltige smaak. In Nederiand wordt deze delicatesse enkel in de Oosterschelde en het Greve- lingenmeer gekweekt Het oesterseizoen van platte oes ters loopt van September tot april: in de maanden met de V. Zeeuwse oesters zijn wel gedurende het heie jaar te koop. Het smalle maar ex- treem sterke mes is scherp aan beide zijden. Het heeft een ergonomisch handvat en is relatief kort. Hierdoor kan, met een minimum aan inspanning, de harde oester- schepl gekraakt worden. De oesterdelen laten zich mooi en onbeschadigd scheiden en dat zorgt ervoor dat de smaak optimaal tot zijn recht komt. Afval wordt het eenvoudigst verwijderd op de plaats waar het ontstaat. Fabrikant Bulthaup speelt hier op in en ont- wikkelde het afvalelement op wielen. Het element kan naar elke willekeurige plek verplaatst worden.Door de om- lopende reling en het soepele draaimechanisme van de wielen gaat het verplaatsen erg makkelijk. De aluminium container valt op door de typische profielbuizen en de ge- ribbelde zijwangen. Met een hydraulisch scharniermecha- nisme sluit het deksel hermetisch op de container. Naar keuze wordt het afvalelement met twee of drie emmers uit- gevoerd. Een ervan met een inhoud van 18 liter, de andere twee met een inhoud van 8 liter. De inschuifbak is geschikt voor het opslaan van oud papier of flessen. Informatie: www.bulthaup.nl. De droom van elk kind is slapen in een bed van zijn of haar dromen. Dat kan een prinsessenbed zijn, een stoer kastelenbed, een hemel- bed of een knus bedbankje waar ze overdag met alle knuffles heerlik in kunnen wegduiken. A3 pro- ductsw komt met een lijn bedden waar elk kind van droomt. De droomcollectie start met een kroontjeswieg voor de allerklein- sten, gevolgd door een hemelledi- kantje voor de allerkleinsten en de peuters. Voor kinderen die te klein zijn voor een groot bed maar te groot voor een ledikantje, zijn er juniorbedden van 70x150 centime ter. Stoere jongensbeddeb, roman- tische meisjesbedden, bedden met of zonder speelgoedladen: er is ge- noeg keuze om de droomwens in vervulling te laten gaan. Zelfs voor tweelingen of kinderen die samen op een kleine kamer slapen, is er een oplossing: juniorbedden, dien als de kinderen nog klein zijn naast elkaar gezet kunnen worden. Is er meer behoefte aan ruimte? Dan kunnen de bedden worden gesta- peld. Alle bedden zijn ook te koop als eenpersoonsbed van 90x200 centimeter. Voor het opruimen van kleding en speelgoed heeft A3 Products di verse kasten die mooi aansluiten bij de beddencollectie. De bedden inclusief lattenbodem en meubels zijn gemaakt van grenenhout en worden onbehandeld geleverd zo- dat ze in elke gewenste kleur ge- schilderd kunnen worden. De kro- nenwieg en het kronenbed zijn ge maakt van white-wash gespoten berken multiplex en kunnen door het unieke haaksysteem gemakke- lijk en zonder gereedschap in el kaar worden gezet. Voor meer in formatie: www.a3products.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 19