maasstad maasstad puzze q u luister Zmfe KIvXNIx De Maaskrin de helpende hand toe ®rvo© X Cultuurfonds geeft de nodige steun KNALLER 2 Roomboter Appelflapp en uitgaans agenda L L j j Keane - Hopes And Fears Masters Of Reality - Give Us Barabbas Meergranen darker of Tijgerhoog wit 2 hrode,, voor 2^*® i Puddingbroodjes O 49 El Poldermeergranen bollen M. 123 -Na 'IVVWdON Z dooaoNiax 9r 'aocma sr 'aaAaodii pz arxvvw er 'aaNaaaa rr saasia ir 'aox -dvi 6i 'saawiAiiax 9i 'N3a -aoaox si 'dvaivz pi 'axaa -xv ei 'aaa/Avax ri 'xavvxs it 'Naxoaaao 6 'Nassa s 'aaaaaNaAa i :ibb»uozuoh 11( W.SAM )l'li\l(S 'IPS' nd wif Tijden veranderen, ook in de zorg. De tijd dat mensen met een wat grotere zorgbehoefte vooral in zorginstellingen werden behandeld is voorbij. Steeds meer vinden we met z'n alien dat een groot deel van de zorg in de eigen woon- omgeving verleend moet wor- den. Zo lang mogelijk thuis dus met, indien nodig, wat ex tra steun om het leven er zo normaal mogelijk te laten ver- lopen. Leggen van contacten Ondersteund wonen Onze top 4 van deze week lekker snoepen 3 voor 4m Overheerlijke zachte meergranen bollen EXCURSIES OVERIGE SPORT THEATER bE Dinsdag 18 mei 2004 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 r 17 19 20 22 24 25 Horizontaal 1 In 'n benevelde toestand zie je vaak dubbel. (9) 5 De letters van 'n aantal bomen. (5) 9 Er is geen brok heel gebleven. (8) 11 Een paard loopt ermee op straat. (6) 12 Bij de lage rivierstand is water nodig om te kunnen vissen. (7) 13 Een holster. (6) 14 Dronken Europeaan. (6) 15 Heteenszijnmet 'nextraatje. (8) 16 Sportievehondenverzorgers. (8) 19 Tijdens de muziek gaat de kraan dicht. (6) 21 Zij maken vorderin- gen. (6) 22 De vroegere maten be- zorgen me veel problemen. (7) 23 Moedertje. (6) 24 Het bedienend personeel heeft hem graag in de zaak. (8) 25 Aan boord wordt niet alleen vis gegeten. (5) 26 Rond- gang. (9). Verticaal 2 Gewoon op water en brood. (7) 3 Een soliste. (14) 4 Er is geen zee- man, die zich in een bedorven staat bevindt. (7) 6 Vette groente. (7) 7 Bij de boeren steeg er gejuich op bij de komst van de nieuwe sterveling. (13)8 Wisselkoersen. (14) 10 Dit is wel erg alledaags. (13) 17 Ze pluk- ten een aster om de meester te huldi- gen. (7) 18 Die knappe bink is een beetje nat. (7) 20 Die heeft verf in zijn haren. (7). T33S -NHd or 'HHXXHdS 81 'OdI -S3vw l\ 'divNicraovaxxa oi 'Nadoiaxxaxvxsa 8 '3N -aaoaaoxsaaa l 'aiaovas 9 'xohonvi p 'aaxsaaadsaax Keane bestaat uit drie doodgewone twintigers uit het Engelse plaatsje Hastings, die muziek maken die perfect in het rijtje Radiohead, Travis en Coldplay is te plaatsen. Met name laatstgenoemde groep is een veelge- hoorde vergelijking, maar door geen gitaren te gebruiken heeft Keane het veelgekopieerde geluid van Coldplay weten om te bouwen tot perfecte pianopop. In dit harmonieuze geluid is er alle ruimte voor de grote troef van Keane: de krachtige, emotionele stem van zanger Tim Rice-Oxley. Keane maakt weliswaar serieuze muziek maar waakt er voor om al te pa- thetisch over te komen. Dat doet ze ver uitstijgen boven de ontelbare ver- gelijkbare Engelse groepjes. Opvallend is de hoge kwaliteit van het song- materiaal. Alle twaalf liedjes hebben memorabele melodieen, meezingba- re refreinen en gaan over herkenbare onderwerpen, veelal in de relatie- sfeer. Hopes Fears is een zeldzaam sterk debuut. jkl23705 Hoewel de naam Masters Of Reality een heuse band doet vermoeden, is het toch vooral het vehikel van Chris Goss, tevens gevierd producer van onder andere Kyuss, Queens Of The Stone Age en Melissa Auf Der Maur. Goss wordt met de ontdekking van Kyuss en zijn eigen werk met Masters Of Rea lity gezien als de aarts vader van de moderne stonerrock en wist met Deep In The Hole (2001een nieuw hoogtepunt aan het stonerrock-genre toe te voe- gen. Give Us Barabbas is wat dat betreft een stapje opzij. Het bevat liedjes die Goss al jaren op de plank had liggen en toont zijn voorliefde voor The Beatles maar ook voor folkrock uit de jaren zeventig. Met dat thema in het achterhoofd is Give Us Barabbas een coherente cd met pareltjes als Brown House On The Green Road, Voice And The Vision en een mooie cover van John Lennon's Its So Hard. Chris Goss toont met dit album eens te meer aan een even eigenzinnig als getalenteerd songwriter en artiest te zijn. jk123620 CX64 De Maaskringgroep biedt in de re- gio Rijnmond en op de Zuid-Holl- landse Eilanden een breed pakket van diensten aan voor mensen met een beperking van alle leeftijden om aan deze behoefte te kunnen voldoen. De Maaskringgroep richt zich nadrukkelijk op de individuele ondersteuning aan mensen met een beperking en kent ook groepsge- richte ondersteuning ten aanzien van dagbesteding (werken) en wo- nen. De Maaskringgroep bestaat uit vier organisaties die zich ieder richten op een eigen doelgroep. Het ge- meenschappelijk uitgangspunt van de deelnemende organisaties is dat iedereen met een handicap zo vol- waardig mogelijk moet kunnen deelnemen aan de samenleving. Juist door aanwezig te blij ven in die samenleving kunnen zij op een na- tuurlijke wijze contacten en relaties opbouwen. Door het geven van on dersteuning helpt de Maaskring groep om het maatschappelijk func- tioneren van mensen met een beper king te stimuleren en te bevorderen. B ij het streven naar dit doel werkt de groep uiteraard samen met diverse partners in de samenleving. Net als iedereen willen ook mensen met een beperking een gevoel van veiligheid, zelfvertrouwen en res pect. Ontplooiing en onderwijs lig gen daarbij aan de basis. De Stich- ting PameijerKeerkring onder- steunt mensen met een verstandelij- ke handicap op alle le vensterreinen, of het nu gaat om wonen, werken, leren of vrijetijdsbesteding. RIBW Rijnmond biedt deze zelfde onder steuning aan mensen met chroni- sche psychiatrische problemen. Maasstad is een organisatie die zich richt op behandeling, opvoeding en begeleiding van licht verstandelijk gehandicapte jongeren met sociaal- emotionele problematiek of ont- wikkelings-, persoonlijkheids- of gedragsstoomissen. Deze drie or ganisaties worden bestuurd door de Stichting Maaskring. Bij het deelnemen aan de samenle ving is het van groot belang om con tacten te kunnen leggen en deze te onderhouden. Deze contacten die- nen zich dan niet alleen te beperken tot de eigen familie of de buren. Ook omgaan met collega's of het maken van vrienden op een sportvereni- ging kan een zeer waardevolle bij- drage leveren tot het compleet func- tioneren. Een druk bezet netwerk van relaties biedt namelijk meer mogelijkheden tot zelfontplooiing. Voor mensen met een beperking is het aangaan van (nieuwe) relaties niet altijd even makkelijk. Juist door hun handicap hebben zij nog wel eens het gevoel buiten de maat- schappij te staan. De organisaties van de Maaskringgroep proberen dan ook bruggen te bouwen en ver- bindingen te leggen tussen mensen met een handicap en de omgeving om hen heen. Werkenis voor velen een belangrijk onderdeel in deelname aan de maat- schappij. Voor mensen met een be perking is dat zeker niet anders. Toch worden deze mensen in de keuze bij werk vooral beoordeeld op die vaardigheden die zij niet be- zitten in plaats van te kijken naar de mogelijkheden die zij zich wel ei gen hebben gemaakt. De Maas kringgroep begeleidt mensen met een beperking dan ook, niet alleen in het ontwikkelen van deze vaar digheden, maar ook bij het zoeken naar een gepaste baan. Een zoge- naamde jobcoach, die deze taak op zich neemt biedt, waar nodig, ook ondersteuning op de werkplek zelf Deze jobcoach is daarbij voor de be- trokkene het aanspreekpunt. Voor elk kind is het belangrijk om in een veilige omgeving de opvoeding te kunnen genieten. Thuis wonen is daarbij de optimale situatie. Om de ze optimale manier van opgroeien zolang mogelijk in stand te kunnen houden worden door de Pameijer Keerkring alle mogelijke middelen ingezet. Een professionele onder steuning, zoals hulp bij verzorging, begeleiding en eventueel tijdelijke opvang zorgt ervoor dat ook kinde- ren met een beperking zolang mo gelijk in het ouderlijk huis kunnen blijven. Pas als alle mogelijkheden zijn uitgeput, zal gezocht worden naar een alternatief dat de eigen ge- zinssituatie zo dicht mogelijk bena- dert. Ook voor mensen met een beper king is het mogelijk om zelf te kie- zen hoe en met wie ze willen wonen. Door middel van een persoonlijk zorgplan of begeleidingsplan kan in kaart worden gebracht welke on dersteuning nodig is om zelfstandig wonen mogelijk te maken. Anders dan in een beschermende woon- vorm of gezinsvervangend tehuis maakt de gehandicapte gebruik van de reguliere faciliteiten die de sa menleving biedt. Inbreng, ideeen en ondersteuning van familieleden zijn daarbij wel onmisbaar. De samenleving waarin wij leven verandert snel en wordt daardoor steeds ingewikkelder. Toch is het van groot belang om aandacht te blijven houden voor het individu. Zeker ook als dit individu moet le ven met een handicap. Voor men- sen met een beperking is het risico groot dat zij zich gaan afzonderen en daardoor steeds meer geisoleerd gaan leven. De Maaskringgroep tracht juist aan die mensen onder steuning te bieden zodat zij zolang mogelijk een volwaardig lid van de maatschappij kunnen blijven. Dat respect en die benadering verdienen ze. Meer informatie over de Maas kringgroep vindt u op www.maas- kringgroep.nl of kunt u bellen naar de Centrale Ingang, telefoonnum- mer (010) 411 61 20. Het Prins Bernhard Cultuurfonds stimuleert cultuur en natuurbehoud in Ne- derland, op grote en op kleine schaal. Naast zo'n 3600 subsidies per jaar, verstrekt het fonds beurzen aan talentvolle afgestudeerden aan hbo en uni- versiteit en ook prijzen en opdrachten. Amsterdam, Rotterdam en Den Haag hebben elk hun eigen afdeling. Het budget voor de subsidieverlening is per jaarongeveerzestien miljoeneuro. Marc Mommaas isjazzsaxofonist. Hij is een van de jonge talenten die van het Prins Bernhard Cultuurfonds een beurs hebben gekregen voor vervolgstudie in het buitenland. Mommaas kreeg zelfs twee keer een beurs. Een keer voor het volgen van een masterclass bij David Liebman in New York, de tweede keer voor de mastersopleiding te- norsaxofoon aan de Manhattan School of Music. Marc Mommaas is autodi- dact, maar werd toch tot de opleiding toegelaten. Op de vraag of zo'n Cul- tuurfondsbeurs nou zoden aan de dijk zet antwoordt hij: „Ik heb het spelen op straat geleerd en kon in New York dus geen diploma's laten zien. Ik moest voorspelen en werd op basis van de auditie toegelaten. The Manhattan School of Music heeft mij een 90 procent beurs gegeven. Met de bijdrage van het Prins Bernhard Cultuurfonds erbij kon ik het collegegeld betalen. Om zijn werkte kunnen blijven doen, heeft het Prins Bernhard Cultuurfonds natuurlijk geld nodig. Op dit moment heeft het fonds zo'n 25.000 begunsti- gers die 25 euro of meer per jaar doneren. Maar eenmalige giften zijn natuur lijk ook welkom. Verder kunt u tijdens de jaarlijkse Anjeractie-in 2004 van 16 tot en met 22 mei -een bedrag in de collectebus doen. Overigenswanneer u met uw culturele club collecteert, mag uw organisatie een derde van de op- brengst houden. Kijk voor meer informatie op www.cultuurfonds.nl. Ma A jpF" ver 6 voor 1^® Aanbiedingen zijn geldig van ma 17 t/m za 22 mei 2004 Vrij Entrepot, Vijf Werelddelen, ROTTERDAM Hemelvaartbrunch. Trakteer uzelf op een uurtje extra slaap en vaar daarna mee voor een uitgebreide brunch ge- serveerd op salonboot Animathor. Dit schip, gedateerd uit 1904, heeft een warm, nostalgisch karakter en is inge- richt als varend grand cafe met een nautische sfeer. Wat de brunch betreft: aan alle smaken is gedacht! Zoet, har- tig, koude en warme gerechten. Alle ingredienten van dit heerlijke buffet zijn geleverd door en tevens te koop in de Konmar. Wereldmarkt In deze Kon- mar Superstores worden vaker demon- straties gegeven, er is een verse bakke- rij en de groenteafdeling heeft een nog groter assortment met exotische pro- ducten. 20 mei; 12.00-14.00 Vaderdagbrunch. Trakteer uzelf op een uurtje extra slaap en vaar daarna mee voor een uitgebreide brunch ge- serveerd op salonboot Animathor. Dit schip, gedateerd uit 1904, heeft een warm, nostalgisch karakter en is inge- richt als varend grand cafe met een nautische sfeer. Wat de brunch betreft: aan alle smaken is gedacht! Zoet, har- tig, koude en warme gerechten. Alle ingredienten van dit heerlijke buffet zijn geleverd door en tevens te koop in de Konmar. Wereldmarkt In deze Kon mar Superstores worden vaker demon- straties gegeven, er is een verse bakke- rij en de groenteafdeling heeft een nog groter assortment met exotische pro- ducten. 20 mei; 12.00-14.00 Crosstown Beats, t/m 21 mei (beh. zo ma di wo do za); 19.00-05.00 Neer- lands Peil. Nederpop op Peil. 22 mei; 19.00-05.00 Ahoy' Rotterdam, Ahoy'-weg 10, ROTTERDAM Incubus. 23 mei; 20.00 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgplein 50, ROTTER DAM, Eduard Flipse Zaal 10 jaar Jazz International Rotterdam. 29 th Street Saxophone Quartet m.m.v. Bobby Watson, altsaxofoon, Ed Jack son, altsaxofoon, Willie Williams, te- norsaxofoon, Jim Hartog, baritonsaxo- foon. 22 mei; 20.30 Concert- en congresgebouw de Doe- len, Schouwburgplein 50, ROTTER- DAM, Grote Zaal Music for the millions. Vlaams Radio Orkest o.l.v. Shlomo Mintz, m.m.v. Robert McDuffie, viool. Brahms - Vi- oolconcert; Symfonie nr.l. 22 mei; 19.30 Oude Luxor Theater, Kruiskade 10, ROTTERDAM Telkens Weer Het Dorp. Wie kent ze niet, de evergreens Telkens Weer en Het Dorp? De man achter deze teksten is Friso Wiegersma. 4 Topvocalisten uit de cabaret-en musicalwereld; Jenny Arean, Joke de Kruijf, Marnix Kappers en Tony Neef brengen deze parels van de Nederlandse liedcultuur ten gehore. 20 mei; 20.00 Theater Zuidplein, Zuidplein 60-64, ROTTERDAM, Grote Zaal She Got Game Too. Leoni Jansen, As- trid Seriese, Izaline Calister e.a. Ener- gie, passie en lef in een spetterend the- aterconcert door zeven zangeressen uit vier windstreken en een begeleidings- band die van wanten weet. Samen laten zij een mooie combinatie horen van ballads, r&b, klassiek, latin, folk, we- reldmuziek en ruige popnummers. 22 mei; 20.00 Theater de Evenaar, Willemskade 25, ROTTERDAM Saskia Shubendra. Sitar cello concert. 21 mei; 20.15 Kara Dara. Afro-Surinaamse muziek. De band bestaat uit topmusici uit het Caribische gebied, Suriname en West- Afrika. De naam Kara Dara komt uit het Yoruba en betekent: all the beauti ful things of life together. 22 mei; 20.15 Paradijskerk, Nieuwe Binnenweg 25, ROTTERDAM Orgelconcert. O.l.v. Christo Lelie. 22 mei;16.00-16.45 Baroeg, Spinozaweg 300, ROTTER DAM From Hell to Heaven and Back. 20 mei Club Regionale. Vegas For Millions; In Age And Sadness (progressive doom/death). 1. 21 mei; 20.00 Bluessocieteit L'Esprit, Wendeldijk 25, ROTTERDAM Wheatbread Johnson (USA/IRL). Blues-rock. 22 mei; 20.30 Now Wow, Maashaven ZZ 1, Rot terdam Soulpunkers in Discospeed. Now: Bri an S, Juip Deluxe, Lacroix. Wow: Chezz and Deepdiggin, Real, Mr. Wix. 22 mei; 23.00-06.00 Theater Musica, De Lugt 17, ROT TERDAM Le Bourgeois Gentilhomme. Stg. Drijfzand Theaterproducties. Specta- culaire muziektheatervoorstelling over meneer Jourdain, die er alles aan doet om een adellijke titel te bemachtigen, met alle gevolgen van dien. Een be- werking van de beroemde balletkome- die van Moliere. t/m 23 mei (beh. ma di wo do); vrijdag en zaterdag 20.15, zondag 14.15 Calypso, Mauritsweg 5, ROTTER DAM 80's dance night. Special. 20 mei; 23.00 Decennium Dance Night. 22 mei; 23.00 Jazz, t/m 23 mei (beh. ma di wo do vr za); 16.00 Club Las Palmas, Wilhelminakade 66, Rotterdam Huisje, Boompje, Feestje! Dwin, Ed win Bazen, MC P-Pholl, VJ Photonic. Little Tim invites... Franco Rolini. 22 mei;23.00-06.00 Betty Ford Clinic. Miss Monica, Ra mon, Thunderpussy DD King, MC BUnty, VJ MacMotion. 23 mei; 19.00- 01.00 Holland Casino Rotterdam, Postbus 2540, ROTTERDAM, Podiumplein Wolter Kroes. Wolter Kroes zingt al zijn bekende hits waaronder Ik heb de hele nacht liggen dromen'en Je maakt me gek'op ons podium. 20 mei; 21.00 Waterfront, Boompjeskade 10, ROTTERDAM Friss. Nothin but block rocking beats. 22 mei; 23.00 Museumstoomdepot Stoomstichting Nederland, Bosdreef 75, ROTTER DAM Stoomtreindag. In het kader van de jaarlijkse Nationale Stoomtreindag or- ganiseert de Stoom Stichting Neder land een open dag. Op deze dag zullen er een aantal SSN locomotieven onder stoom worden gebracht waarmee voet- plaatritten zullen worden gereden. Verder kunt u genieten van fraaie vi- deopresentaties van (stoom)treinen en zal er een modelspoorbaan te bewon- deren zijn. Natuurlijk bieden wij u di verse mogelijkheden om de inwendige mens te versterken. 20 mei; 10.00- 17.00 Donner Boeken, Lijnbaan 150, ROTTERDAM Annie M.G. Schmidtdag. Activiteiten voor kinderen in het kader van de jaar lijkse Annie M.G. Schmidtdag. 22 mei Plaswijckpark, Ringdijk 20, ROT TERDAM Kinderdag. Deze geweldige aanbie- ding is ontstaan uit de gedachte dat er wel vader en moederdag bestaat, maar nog geen Kinderdag. Plaswijckpark wil om die reden deze dag in gaan voe- ren. Naast de gratis entree voor de kin deren worden er voor de bezoekers ook extra activiteiten georganiseerd. Extra activiteiten zijn; Clown Jasper en de Frettenspeeltuin op het ontmoetings- plein. Uiteraard kunt zich een gehele dag vermaken er zijn diverse attracties, zoals de verkeerstuin, draaimolen, ka- belbaan, rondvaartboot, waterfietsen, midgetgolf etc. 22 mei Historisch Museum De Dubbelde Palmboom, Voorhaven 12, ROT TERDAM Taxatiedag. Iedereen die iets in huis heeft en zich altijd al afvroeg of het kunst of kitsch is, kan dit nu op waarde laten taxeren. Datum onder voorbe- houd!!!! 22 mei Feyenoord Stadion, van Zandvliet- plein 1, ROTTERDAM Finale Amstel Cup. 23 mei Rotterdamse Schouwburg, Schouw burgplein 25, ROTTERDAM, Krijn Boon Studio Psalmen. Productiehuis Rotterdam: Peter Sonneveld. In Psalmen onder- zoekt regisseur Peter Sonneveld met drie acteurs (Sylvia Poorta, Titus Boonstra, Arie Rustenburg) de herin- neringen aan zijn eigen, gereformeerde jeugd. De voorstelling komt geheel tot stand op basis van improvisatie. Psal men krijgt daarmee een geheel eigen plaats in Sonnevelds oeuvre dat door- gaans is gei'nspireerd op literaire wer ken. t/m 22 mei (beh. zo ma di); 20.00 Theater Zuidplein, Zuidplein 60-64, ROTTERDAM, Grote Zaal Sara Kroos. Lam. Hardere grappen, mooiere liedjes en de schoonheid van het ongemak. Sara houdt niet van hei- ligheid, laat staan schijn. Met het hak- blok onder handbereik en de vuile was voor het raam, spaart Sara zichzelf noch haar publiek. 'Lam' is een lawi- ne. 'Lam' staat voor schuren, rausen, beren. janken, blaten. Maar 'Lam' is bovenal een argeloos jong schaapje dat vrolijk in haar eigen stront ligt te rol- len. 21 mei; 20.00 Theater Zuidplein, Zuidplein 60-64, ROTTERDAM, Kleine Zaal Bartje op Zuid. Maastaal Ontheemde monologen. Een nieuw, opmerkelijk project voor jonge Rotterdamse schrij- vers. Na een schrijfcursus krijgen twee deelnemers een uitnodiging om hun monoloog onder begeleiding van een dramaturg en een regisseur tot een to- neelstuk te zien uitgroeien. De presen- tatie en de reading van de teksten vindt in mei 2004 plaats. De voorstellingen die hieruit voortvloeien zijn omstreeks december 2004 in Theater Zuidplein te zien. Wil je meedoen? Neem contact op met Bemadette Laumans (Theater Zuidplein): 010-2030207. t/m 22 mei; 20.15 Arm 6+Mireille Mathieu. Op een rommelmarkt komt de koopwaar op- eens tot leven. Het speelgoed speelt er onbekommerd en pluchen beesten gaan hun gang in plaats van er afge- dankt bij te liggen. Mireille Mathieu leven hun fascinaties uit voor jong en oud, met als resultaat een snelle stroom van sfeerwisselingen, poetische beel- denstormen en hilarische absurditeiten. Ze beloven een herziening van uw ver- beelding, met verrassend eenvoudige middelen. Ook zeer geschikt voor ou- ders! 23 mei; 14.15 Theater 't Kapelletje, v.d. Sluijs- straat 176, ROTTERDAM Parsiflage. Parcival is een opgroeien- de jongen die geconfronteerd wordt met het maken van keuzes. De Parcival van toneelgroep Drift (fysiek theater) woont op een kermis en het publiek volgt hem gedurende een nacht. Hij wordt van alle kanten toegeschreeuwd, welke kant gaat hij op? t/m 23 mei; 20.30 Theater Lantaren/Venster, Gouver- nestraat 133, ROTTERDAM, Lan- taren 2 Livin' Fat. Door Malumba's Y-Me groep. Malumba's Y-Me groep haalt de straat in het theater. Zij spelen LI VIN' FAT een bewerking van een zwarte komedie van Judy Ann Mason over een Surinaamse familie op de Kruiskade. Za. try-out, wo. premiere, t m 21 mei (beh. zo ma); 20.00 De Wet van Engel. Door De Koe. De wet van Engel is de economische wet van het afnemende grensnut. De Koe doorprikt genadeloos de opgeblazen il- lusies van de hedendaagse mens. 22 mei; 21.00 Theater de Evenaar, Willemskade 25, ROTTERDAM LoungeM. Stand-up comedy, spoken word, muziek, theater en meer.Laat je verrassen door een zeer divers Marok- kaans getint programma.Relaxen, ge nieten, luisteren, dansen... 23 mei; 19.30 Cabaret Restaurant Schelling's, Voorhaven 51, ROTTERDAM Dan maar zo... Bestaande uit Karin Levin, Monique van de Ster en Karel Witt, maken er een gezellige puinhoop van tijdens uw vier-gangen-keuze-di- ner. t/m 22 mei; 18.30 De Flamingo's goes Delfshaven. Peter de Koning en zijn kornuiten maken ook dit seizoen Schelling's weer op hun eigen wijze onveilig tijdens een heerlijk cabaret-diner. 23 mei; 17.30 De Theaterwinkel, Grote Visserij- straat 12, ROTTERDAM Het Trappenhuis. De Soulmates spe len i.o.v. het rotterdams centrum voor theater. Regie: Rob Hertog en Petra Prins. Spel: Peter van Herk, Cora Bos- man, Loupe Koeiman, Remco Schonk, Hanny Arnold, t/m 23 mei; 20.30

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 13