maa^s fici THE DOORS Natuurlijken wonen Schebo Tapijten: nu ook voor laminaat shopping Wasbak voor iedere ruimte Delta: de nieuwe standaard JU. 5 JAAR BETA?i?,tRE syQUATTRO TAPIJTEn Uit de hoogte Gloeiend neonvinyl V trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accessoires verlichting :010-4067233 £23 ill VAN MUUR TOT KAST... <TMi DOORS> De grootste keuze in parket vindt U in HET ARSENAAL Schiedam Eiken v/a 49,75nf Vooijaar! Alle ogen zijn weer op buiten gericht. Nog even en de zomer staat voor de deur. Een heerlijke tijd, waarin we veel tijd buiten doorbrengen. Het belooft weer een seizoen te worden waarin we - meer dan ooit - buiten zullen gaan leven. In de zin van echt wonen. Niet alleen luieren en relaxen, maar ook buiten koken en eten, picknicken en spelen, gasten ontvangen en - lang leve de laptop - zelfs buiten kunnen werken. De grens tussen binnen en buiten ver- vaagt. En dat is ook in huis goed te zien. Lifestyle Rotterdam (Alexanderpolder) - Henk Speksnijderstraat 8 Je ziet niet meer dat het een wasta- fel betreft! De vierkante wasbak, een van de geavanceerde ontwer- pen uit de nieuwste badkamerlijn 'Contemptation' van fabrikant Royal Botania, valt weg in het teakhouten meubel. Uitstekend ge- schikt om behalve in de badkamer, ook in andere ruimtes van de wo- ning als slaapkamer, zelfs woon- ruimte te plaatsen. Minimalistisch, stijlvol en eigen- tijds, de serie Contemptation geeft overigens een keus uit meerdere wastafelelementen in deze strakke vormgeving, waaronder vierkante, zwart granieten wasbakken. Ook zijn er bijbehorende accessoires als opstapje en douchemat verkrijg- baar. Het teakhouten meubel is water en weerbestendig! Informatie: 020 - 4708787. Zie www.quattrokeukenenbad.nl Bk voor openingstijden en meer informatie. Keukenboulevard Barendrecht, Pesetastraat 42-44, Barendrecht, 010-4971040 A Woonmall Alexandrium III Rotterdam-Alexander, 010-2204437 KEUKEN EN BAD eld, Joq inrerkpiaa Op maat gemaakte schuifdeurkasten. Grote verscheidenheid aan uitvoeringen: matglas, hoogglans, stofdeuren etc. Wanneer u langskomt met de maten kunnen wij geheel vrijblijvend een prijsopgave maken. Op maat gemaakt in eigen werkplaats. Showroom: "Het Arsenaai" Korte Haven 3 - 3111 BH Schiedam Teletoon 010 - 426 30 93 - Telefax 010 - 273 06 79 Afspraak mogelijk. Geopend: dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur zaterdag 10.00-17.00 uur. Westfrankelandsestraat 10,3117 AR Schiedam Alle houtsoorten massief parket Ook lamelparket en meerlaags parket Grootste inkoop, de beste prijzen Kant- en klaar, professioneel gelegd. Korte Haven 3, Schiedam in HET ARSENAAL Tel.: 010 - 27347 77 Binnen wordt buiten. Buiten wordt binnen. Meest opvallende trend in dit opzicht is de opkomst van designmeubelen die gemaakt zijn van volledig weerbestendige materialen en dus zonder proble- men buiten gezet kunnen worden. De combinatie teakhout-alumini- um is en blijft mooi. Maar voor wie echt iets aparts wil, experi- menteren bekende ontwerpers met allerlei wonderlijke materia len en technieken. Wat te denken bijvoorbeeld van banken, fau- teuils en poefjes van polyester koord, afkomstig uit de zeil- en klimsport? Oersterk en 'overal' tegen bestand. Of een multifunc- tioneel picknickmeubel uit een stuk geplooid aluminium? Leuk om buiten aan te eten en binnen een ideale (vlekbestendige) knut- seltafel voor de kids. Die zullen overigens ook helemaal weg zijn van zo'n schommelstoel voor aan een boom; die later natuurlijk probleemloos een plekje binnen vindt. De nu zo populaire hoge tafels en barkrukken geven buiten eten letterlijk een andere dimen- sie. Praktisch zijn ook de vele buismeubeltjes waarvan de rug en zitting gemaakt zijn van een snel- drogende. all-weather netstof, met namen als batyline en texti- leen. Resin is het weerbestendige antwoord op de gezeilige loom en vlechtwerk meubeltjes die nor- maal gesproken nfet buiten kun nen blijven staan. In wit of zilver uitgevoerd is vlechtwerk zo niet langer knus en warm, maar juist heel hightech en cool. Ook royale loungebanken kun je natuurlijk in Een comfortabele stoel met een natuurlijke warme uitstraling. een waterproof jasje steken. Leef- kussens en zitzakken met een co ating die tegen een stuotje kan, maken het loungegevoel com- pleet. En wordt het wat frisser, dan bieden warme dekens en plaids uitkomst. Tuinmeubels? Die koop je voortaan gewoon in de woonwinkel! Het iiirichten en aankleden van zo"n (semi-permanentei buiten- kamer gebeurt met net zoveel aandacht en oog voor detail als binnen. De nadruk ligt op bfesty- le, kleur en sfeer. Denk in dit op zicht heel breed. Kaarsen en waxinelichtjes kunnen natuurlijk altijd, maar waarom zet je geen echte lamp buiten? Een verleng- snoer is immers zo gepakt. Ook handig voor de laptop of de spel- computer. Thuiswerken of gamen wordt zo wel erg aantrekkelijk. lets nieuws zijn de uitgeholde kaarsen met een led-lampje erin; voor duizenden uren kleur en sfeer. Een cd erbij met de pure geluiden van de zee, het tropisch regenwoud of zo'n Japans 'fon- teintje' met echt kabbelend water en de sfeer is corapleet. Zo is het tot in de late uurtjes prima toeven in je eigen buitenverblijf aan huis. Natuurlijk wonen draait tegen- woordig vooral om eerlijke mate rialen. Ongecompliceerd en echt. Puur natuur en heel basic zijn de meubeltjes gemaakt van afval- en sloophout. Bijvoorbeeld tafelbla- den gemaakt van oude spoorbiel- zen, (tuin)meubelen van steiger- plaat of wanden en stoelen van aan elkaar getimmerde stttkjes af- valhout. Doorleefde, zo niet afge- leefde meubels in plaats van ge- likt design; dat is pas hip. fhw ook de afwerking van dergelijke meubels. Of beter gezegd: geen afwerking. Eco-design is onbe- handeld, vergrijsd of verweerd; het liefst nog met knoesten en scheuren erin en zichtbare bouten en schroeven. Er zijn zelfs tafel- bladen gemaakt van een 'plakje' boom; compleet met een natuur lijk gevormde rand waar vroeger het schors hechtte. Ook op het ge- bied van behang is hout helemaal hot; naast houtstructuren en hout- prints is er zelfs behang van echt fineer. En - noem het kinky of kunst - maar ze zijn er weer: de wandvullende, fotografische be- hangsels en posters met levens- foto: Perscentrum Wonen grote bomen, bloemen, insekten, de zee of een Iraaie zonsonder- gang. Puur natuur is weliswaar sol .er, maar zeker niet saai! Naast de bekende witten, naturellen en softe poederttnten, heeft de na tuur ons immers ook veel krachti- ge kleuren te bieden: van tomaat- rood en zonnig oranje tot intens indigo en kruidig safraangeel. Warme kleuren die het thuis ge- zellig en knus maken. Maar de nieuwe trendkleur bij uitstek is groen. Het palet oogt vertrouwd en varieert van fris appelgroen tot retro olijf, van het donkere mos- groen tot het bijna gele limoen. Zo komt het met dat natuurgevoel in huis automatisch goed. Tip: le- gerprints in khaki en andere ca- mouflagekleuren zijn trouwens een trend op zich; vooral voor sierkussens. Over de voeding van honden zijn boeken vol geschreven. De meeste hondenliefheb- bers voeren bun hond te veel en te vaak. Het huisdier wordt daardoor snel te dik en sterft uiteindelijk aan een ziekte die samenbangt met zyn overgewicht. Honden hebben instinctmatig de nei- ging te schrokken bij het eten. Vooral jonge pups kunnen zich daarbij gemak- kelijk verslikken. Het dier eet in een rustiger tempo als het voerbakje omhoog in een houder op eetboogte staat in plaats van op de grond. Speciaal voor de klei- nere hondenrassen introdu- ceert woonwarenhuis Leen Bakker een smulbak in een decoratieve doggy-houder. Het roestvrijstalen voerbak je met een doorsnede van achttien centimeter staat zo'n vijftien centimeter hoog. De smulbak is ge- schikt voor alle hondenras sen met een schouderhoogte tot veertig centimeter. Een dierenliefhebber die zijn hond verwent, zorgt dat zijn huisdier de voerbak direct leeg eet. Opliehtende poeze&voetjes op de vlcer. Ecu f«.- Jem eae sterrenhemei. De Mrtr«uw- de kindertekeningen op een zwart krijtbord. Of een op liehtende legpuzzel. Het pa- troon op de vloer van de kin- derslaapkamer gloeit nog enige tijd na als het donker wordt. Die herkenning van de eigen vertrouwde slaap kamer neemt bij kinderen het angstgevoel weg als ze naar bed gaan. Neonvinyl heeft de eigenschap daglicht en kunstlicht op te slaan. Woonwarenhuis Leen bak ker introduceert voor de kinderkamer vier vinyi-des- sins met een oplichtend pa- troon in het donker. HILLEOERSBERO - In de 35 jaar van haar bestaan is Schebo Tapij ten aan de Streksingel een begrip in het Rotterdamse geworden. Nog steeds breidt de klantenkring zich uit, en lopen steeds meer voeten over de vloer. Dat betekent dat, hoe goed de vloerbedekking ook - daar kunnen ze u bij Schebo alles over vertellen - die vloerbedekking daardoor sbjt. Daarom is onlangs, toen de winkel geheel verbouwd werd, de vloerbedekking in de ge- hele zaak vervangen met het aller- mooiste tapijt. Dit spreekt vanzelf, want bij Schebo is de vloerbedek king natuurlijk het 'Parade'paard. Over vloeren gesproken, Jolanda v.d.Giessen-Schenk, haar echtge- noot Rob en vader George willen daar ook nog iets over zeggen: „34 jaar lang zijn we gespecialiseerd in zachte vloerbedekking, zonwering en gordijnen. Vooral de laatste ja- ren is de kwaliteit van zachte vloerbedekking aanzienlijk verbe- terd, door het gebruik van sterkere garens en de bewerking met vuil- werende coatings. De vraag naar zachte vloerbedekking blijft dan ook groot. Tegelijkertijd is echter ook de belangstelling voor een har- de huiskamervloer toegenomen. Dat heeft ons doen besluiten om het fraaie click-laminaat in onze collecties op te nemen. We hebben bewust gekozen voor het merk Quick-Step, beter en mooier is er niet. Niet van echt hout te onder- scheiden, zo verschrikkelijk mooi! Voordeel van het click-systeem is dat je de vloer bij verhuizing zo weer kunt oppakken en meever- huizen!" Schebo zou Schebo niet zijn wan neer niet ook aan de presentatie van het laminaat een eigen 'smoel' Radson heeft de stalen kolomradiator Delta, tot voor kort enkel ver- krijgbaar in maatwerk, uitgebreid met maar liefst 168 standaard- modellen. Voornaam- ste troeven van deze radiator zijn een korte opwarmtijd, een hoge warmte-afgifte en een veilig design. Voortaan is de reeks Delta dus in maatwerk en in standaardlijn ver- krijgbaar. Dit assorti- ment omvat naast de radiator zelf ook de muurconsoles, een blindstop en een ontluchter. Om de klanten een optimale service te garanderen, start Radson met 16 verschillende types Delta-radiatoren in voorraad te houden. De stalen kolomradiator met de gietijzeren look roept de sfeer van weleer op, toch kenmerkt enkel spitstechnologie het productiepro- ces: Delta is volledig lasergelast zonder lasnaden. Bovendien wordt de hoge warmte-afgifte versterkt door het uitgekiende profiel. De korte opwarmtijd is een voordeel aan dit type radiatoren. Het veilige design - er zijn geen scherpe hoe- ken opf kanten te bespeuren - maakt van de Delta de aangewezen radiator voor kindercreches, scho- len en ziekenhuizen. Ook geknipt voor de badkamer. is gegeven. Als een teken aan de wand! Royaal bemeten stalen han- gen gelijk een groot bladerboek in waaiers aan de wand. Iedere staal is minimaal 6 planken groot, waar- door je een goede indruk krijgt hoe de vloer thuis zal staan. Desgewenst kunnen de stalen ook mee naar huis genomen worden. Een blik in de laminaatkeuze doet je verbazen: Wat een keus, nooit geweten dat er zo'n brede keus in laminaat is: van beuken en grenen tot kersen, ahorn en eiken. In 14 kleuren en 8 soorten, van smal en kort tot extra breed en visgraatmo- tief. Ook met toepassingen als whi te wash, geceruseerd en geolied. Allernieuwste is de authentic look, in een pak zitten wel 5 kleurnuan- ces in 3 verschillende lengtes. Overbodig natuurlijk te vermelden dat, wat uw keus ook is, alle vloe ren vakbekwaam gelegd worden en uw gordijnen deskundig wor den gemeten en opgehangen. Schebo Tapijten Streksingel 165 Rotterdam-Hillegersberg Telefoon: 422 91 20 www.schebo.nl Ontspannen zitten de fauteuils van Corntorthu Relaxfauteuils speciaal voor u op maat gemaakt Vele mogelijkheden in verstelbaarheid Stoffen en lederen bekleding. Gun u zelf ook zo'n heerlijke Com forth uys fouteuit Harteliik welkom. (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80) Geopend van dinsdag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond k

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 13