r 32 19 29 ENGELEN ill MIX INN BIEDT MEER BERCERAC iissel land mmwis-p Unieke aanbieding voor lezers van Maasstad weekbladen Gorter Wyborowa Glenfiddic Vat 69 wijn v/d maand Henkes Schieland iissel land Elke week extra euro's verdienenT ii Jab or* o'ioAuufj Keukens en badkamers, eerlijk van Engelen PISANG AMBON I pRl)S Bananen liqueur COURVOISIER Cognac VS 0,70 liter 19,99 BOOTZ Rum La Roche Mazet SLIJTERIJ WIJNHANDEL Openbare vergade Schieland Laborant (m/v) Functioneel applicatie- beheerder LaboSYS (m/v) Lhina o&at Keizershof "Diner Compleet" Wevershoeve >50 "Brunch" Schelvenaer 50 "Aan u de keuze menu' 50 bv.nl Jonge ienever VIEUX blauw 1,0 LITE^7 WODKA Malt Whisky 12 Years 0,70 liter 10,99 Wit of bruin 1,0 liter14,99 ROYALTY Energy Drink 1,0 liter 2,29 BACARDI 1,0 liter 16,99 JIM BEAM Bourbon Whiskey 0,7 liter1 3,99 GROLSCH PILSNER blik Scotch Whisky 0,70 liter J 2 flessen voor Sauvignon Blanc 6 halen 5 betalen is Jenever Heerlijk frisse zomerwijn per fles 3,99 Frans Rietveldpad 2 SCHIEDAM tel. (010) 470 44 61 www.biertapverhuur.nl EEN GOED GLAS, EEN GOEDE Z A A K bedie/d\A,qs>wA.tdtwtr\zer£, (w./V) VAN WIJNGEN TRANSPORT BV PLANNER (fulltime) Uitnodiging VJl3 jCO/Zjjf 3f VOOf 331J pf3IttL)3 iljyi/JJB Op OS13 ziekenhuis Wat wordt uw functie? Wat wordt uw functie? Wat vragen wij? Wat bieden wij? Wilt u meer weten? ziekenhuis Bel 0900 - 877 93 75 of kijk op www.buskruit.nl voor meer informatie j i Varen... en onbeperkt genieten van een overheerlijke rijsttafel Nu met 5,00 p.p. korting! Afvaartijden en prijzen: Tegen inlevering van deze bon ontvangt u 5,00 korting p.p. aan boord van de China Boat! Week 26 TOTAAL-TX04 Martin Luther Kingweg 7 3069 EW Rotterdam-Oud Verlaat Tel. (010) 455 13 33 Fax (010) 456 80 23 www.Kei2ersh0f.com Elke zaterdag van 18.30 - 23.00 uur In onze Koninckszaal van de Keizershof verzorgen wij iedere zaterdagavond "Diner Compleet". Met een rijk gevarieefd buffet en een aangename seiectie dranken laten wij de keuze aan u. J Om het allemaal nog completer te maken T hebben wij elke zaterdagavond live-muziek I en gelegenheid te dansen Reserveer alvast. P.P. JNCt ALL6 STANOAARD Noldijk 41a 2988 CD Rijsoord (gemeente Ridderkerk) Tel. (0180) 62 12 20 Fax (0180) 62 12 80 www.wevershoeve.nl Iedere zondag van 12.00 - 15 00 uur Geef de zondag een speciaal cachet met een brunch bij de Keizershof en de Wevers hoeve. U wordt door ons gastvrij onthaald f op een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet. Reserveer alvast. P.P., INCC. WEtkCWISTORANXJE Korenmolen 1 2922 BS Krimpen a/d Ussel Tel. (0180) 59 49 49 Fax (0180) 59 30 40 www.schelvenaernl Elke dag In onze a la carte restaurants, de Keizershof, de Wevershoeve en de Schelvenaer serveren wij het "Aan u de keuze menu"Uit onze F uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangen-menu samen 29.50 p.p. of uw 4-gangenmenu a 32.50 p.p U hebt de keuze uit 3 voorgerechten, 3 soepen, 6 hoofdgerechten en 3 desserts. Resenreer alvast. pj. Drie unieke restaurants op toplocaties voor het vieren van bruiloften en partijen voor a la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten. Uitgebreide informatie vindt u op: www.keizershof.com www.wevershoeve.nl www.schelvenaer nl GENIETKLAAR! Als u een keuken of bodkamer aanschaft, wilt u niets zelf hoeven te regelen. Engelen begrijpt dot. Onze eigen montagedienst verzorgt de sloopwerkzaamheden, verlegt leidingen, betegelt en plaatst alle apparatuur. U heeft een aanspreekpunt en kunt no plaatsing direct oenieten van uw keuken of badkamer. AL MEER DAN 30 JAAR Barendrecht, Van't Hoffstraat 8 Tel. 010 482 52 71Woonboulevard Reijerwaord Rotterdam, Industrieweg 1, Tel. 010 - 262 07 33 Spaanse Polder (hoek Matlingeweg) KEUKENS TEG ELS SANITAIR Spijkenisse, lepenlaan 19-41 Tel. 0181 - 62 32 00, Schenkelweg (hoek Eikenlaan) Alle filiolen koopavonden geopend, s maondags geopend van 10.00 tot 17.30 vvr. Vestiging Rotterdam iedere zondag geopend van 11.00 tot 17.00 uur www. engelen 1,0 LITER 1,0 LITER j 0,70 LI Limon fles voor 9,99 0,75 LITER voor onze brasserie langs de a 13 zijn wij op zoek naar: de werkzaamheden bij haje brasserie delft zullen voornamelijk bestaan uit het te woord staan en bedienen van onze gasten alsmede de bereiding van diverse gerechten. gezien de ligging aan de a 13 is eigen vervoer een pre. wij bieden je een parttime dienstverband binnen een jong en enthousiast team. spreekt bovenstaande functie je aan? stuur dan je sollicitatiebrief met cv naar: haje brasserie delft, t.a.v. roy sambo, p/a postbus 2152, 8203 ad lelystad. of per mail naar: info@hajerestaurants.com Een veelzijdig en boeiend bedrijf met een 55-tal vrachtwogens, dot zich vooral heeft gespecialiseerd in het vervoer op de Franse markt. Onze doelstellina is om met gemotiveerde mensen de klant zo optimaal mogelijk te Dedienen in het complete logistieke traject van producent naar consument. Ter versterking van ons team zoeken we een De taken bestaan o.a. uit contact onderhouden met de opdracht- gevers; zowel bestaande als nieuw te werven klanten. Tevens is uw taak de beladingsgraad van de vrachlwagens optimaal te benut- ten en de efficiency van het logistiek traject te verbeteren. Hiervoor hebt u de beschikking over zeer geavanceerde communicatiemid- delen. Voor deze functie den ken we aan mensen: - met minimaal MBO-niveau. - die met de computer kunnen werken. - met affiniteit met het Nederlandse- en/of internationaal wegvervoer. - met kennis van de Nederlandse en Franse taal (noodzakelijk). - die geen 9-tot-5-mentaliteit hebben. Bent u net afgestudeerd? Bij ons krijgt u de mogelijkheid zich verder te ontwikkelen of verder opgeleid te worden tot een volwaardige planner. Voelt u zich tot deze vacature aangetrokken en wilt u werken in de levendige en dynamische wereld van het wegtransport, stuur dan uw c.v. met motivatie naar onderstaand ad res. Van Wifngen Transport BV Postbus 153 2990 AD Barendrecht Tel.0180-619400 www.vanwijngen.nl E-mailadres:martien@vanwijngen.nl. Geen acquisitie n.a.v. deze advertentie Op 30 juni 2004 is een openbare vergadering van het algemeen bestuur van Schieland in het kantoor van Schieland. Belangstellenden zijn daarhij welkom. Aanvang 14.00 uur. Onderwerpen Naast de vaste agendapunten zullen de volgende onderwerpen behandeld worden: - Bescherming waterkeringen; aanpassing Keur - Kredietvoorstel voor de realisatie 'Uitstroomconstructie Fascinatio en overige aanpassing' - Kredietvoorstel voor oplossen knelpunten in watersysteem Tweemanspolder - Aanvullend krediet opstellen waterkwaliteitsbeelden - Kredietaanvraag afvalwatertransportsysteem noordoosthoek Schieland - Vaststellen peilbesluit Ringvaart - Voorstel inzake beschikbaarstelling van een krediet voor uitvoering van de projecten informatisering en automatisering 2004 vanuit het informatieplan en het fusieproces - Kredietvotering inrichting 4e etage nieuwbouw gemeenlandshuis - Voortgangsrapportage Waterbeheersplan - Jaarrekening 2003 - voorjaarsnota 2004 - Begrotingswijzigingen Openbaar De vergadering is openbaar en vrij toegankelijk voor belangstellenden. De agendastukken liggen ter inzage in het gemeenlandshuis van Schieland en kunnen tijdens kantooruren (van 08.00 uur tot 18.00 uur) worden ingezien. Woord voeren Bezoekers die tijdens de vergadering het woord willen voeren, dienen dit voor aanvang van de vergadering aan te geven bij de voorzitter, de heer A. Biemond, waarnemend dijkgraaf van Schieland. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het bestuurssecretariaat van Schieland, tel. 010 - 453 72 72. Hoogheemraadschap van Tel.nr.: oio - 453 72 oo www.schieland.rj toteis vx estau rants "i gezondt biede kenhuis in Jsset is een zieken- 7. Onze rs en ruim zich r optimale if en. Het llis hecht innovatie kelingen in ?rg. srnemende tige werk- J, respect Je ont- heden. Voor ons Algemeen Klinisch Laboratorium zijn wij op zoek naar twee gemotiveerde collega's voor de volgende functies: (36 uur per week) U verricht poliklinische bloedafname's d.m.v. venapuncties, hiel- en/of vinger- prikken en registreert de monsters in het laboratoriumsysteem. U verzamelt onderzoeksmateriaal en maakt dit herkenbaar. U prikt CITO- en heden bloed- aanvragen in de kliniek. U levert een bijdrage bij het opstellen van protocollen en voorschriften. U stemt uw activiteiten af met collega's en geeft feedback aan collega's en leidinggevenden. (36 uur per week) U bent samen met een collega verantwoordelijk voor het functioneel applica- tiebeheer van het Laboratorium Informatie Systeem (LaboSYS). Ook de kan- toorautomatisering, intra- en internet toepassingen en de laboratorium auto matisering in het algemeen behoren tot uw takenpakket. U werkt nauw samen met een aantal analisten van het AKL aan de praktische invulling van de werkzaamheden. U bent verantwoordelijk voor de inrichting van het systeem aan de gebruikers- zijde alsmede voor de decentrale aanvraagverwerking en de rapportage naar aanvragers. U voert analyses uit ten behoeve van jaar- en productieoverzichten van het AKL. Het geven van instructies aan en het ondersteunen van gebruikers behoort ook tot uw takenpakket. U vervult een coordinerende rol bij release- wisselingen en koppelingen van andere systemen en apparatuur aan LaboSYS. U werkt nauw samen met de afdeling Informatie Zaken. Voor de functie van Laborant bent u in het bezit van een diploma dokters- assistente of heeft u afgeronde medische opleiding op minimaal MBO niveau. U kunt zelfstandig en accuraat werken en beschikt over goede communicalieve vaardigheden. U bent klantgericht en flexibel. Voor de functie van Functioneel Applicatiebeheerder Labosys beschikt u over een HBO werk- en denkniveau. U heeft affiniteit met IT en het laboratorium en aantoonbare ervaring met (functioneel) applicatiebeheer. Ervaring in een ver- gelijkbare functie in een ziekenhuislaboralorium is een pre. U bent analytisch, klantgericht en kunt goed in teamverband werken. Wij bieden u een afwisselende en veelzijdige baan in een collegiale werksfeer. Wij kennen goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, prima studie- faciliteiten en bieden de mogelijkheid lot kinderopvang. Het Solaris is conform de CAO Ziekenhuizen en is mede afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor meer inlichtingen over deze vacatures kunt u contact opnemen met de heer M.C.C. Goedknegt, hoofdanalist, tel: (010) 2585384 of met mevrouw I.A.M. van Schaik, hoofdanalist, tel: (010) 2585389. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken na het verscbijnen van deze advertentie richten aan het IJsselland Ziekenhuis, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. Mevr. E.L. den Boef, Postbus 690, 2900 AR Capelle a/d IJssel, onder vermelding van vacaturenummer 13/36100/04 voor de functie van Laborant en vacaturenummer 13/36100/04 voor de functie van Functioneel Applicatiebeheerder Labosys. Solliciteren per e-mail kan naar sollicitatie@ysl.nl onder vermelding van hetzelfde vacaturenummer. Wij ontvangen uw brief en CV bij voorkeur in Word aangeleverd als een attachment. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A Een heldere kijk op zorg Word Maasstad bezorger en bezorg jezelf extra geld! Je kunt je eigen tijd indelen, uiteraard moet je wel alles op de afgesproken dag (woensdag of donderdag) bezorgen. Je werkt in je eigen buurt. Je wordt per stuk betaald, dus de precieze vergoeding verschilt per bezorgwijk. D t VfffSFffffOf* Dat is mogelijk aan boord van de China Boat in Rotterdam. De China Boat is een unieke combinatie van een chinees buffetrestaurant en een luxe passagiersschip. Tijdens een twee of drie uur durende rondvaart tovert de chef-kok binnen een minuut op spectaculaire wijze een uitgebreide Oosterse rijsttafel tevoorschijn uit het ruim van het schip. Op het buffet staan heerlijke soepen, maar u mag natuur- lijk ook meteen met de gerechten van de rijsttafel starten. Terwijl u geniet van een culinaire reis door het verre oosten, maakt de China Boat een tocht over de Maas en door de havens van Rotterdam. Begint u al trek te krijgen? Aarzel dan niet en geniet van deze smakelijke aanbieding! Lezers van Maasstad Weekbladen ontvangen tegen inlevering van onder; staande bon bij de China Boat een korting van 5,00 p.p. tijdens alle hieronder genoemde afvaarten. Twee uur varen inclusief rijsttafel Woensdag en donderdag van 18.30 uur tot 20.30 uur Vrijdag en zaterdag van 17.30 uur tot 19.30 uur Normale prijs volwassenen 24,50 p.p. Normale prijs kinderen 3 t/m 12 14,50 p.p. Drie uur varen inclusief rijsttafel en ijsdessert Vrijdag en zaterdag van 20.00 uur tot 23.00 uur Normale prijs volwassenen 29,50 p.p. Normale prijs kinderen 3 t/m 12 19,50 p.p. Zondag van 13.00 uur tot 16.00 uur en van 17.00 uur tot 20.00 uur Normale prijs volwassenen 27,50 p.p. Normale prijs kinderen 3 t/m 12 17,50 p.p. Om teleurstelling te voorkomen, raden wij u aan om telefonisch te reserveren via het nummer: 010-4361911De kortingsbon is geldig van 23 juni tot en met 29 augustus 2004 Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Aantal personen: (max. 4) Deze bon is niet geldig in combinatie met andere kortingen acties. en loopt van 23 juni t/m 29 augustus 2004. Achteraf inleveren van de bon is niet mogelijk. Maximaal 4 personen per bon. China Boat Parkhaven tegenover Euromast, Rotterdam Tel: 010-4361911 Internet: www.chinaboat.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 14