Carnisse Veste Per direct beschikbaar 'Ik hoop dat de ENGELEN GEZOCHT Talent m/v ROTTERDAMS STRAATFESTIVAL! 14vrijstaande villa's 63 riante koopappartementen 40 luxe huurappartemenlen WWW.WSPA.nl W§ Keukens en badkamers, eerlijk van Engelen Week 32 TOTAAL-TX05 Leerling Constructie Bankwerker/Lasser (M/V) Roteb Mariam: 'Voedsel voor mijn kind' Aan een hulpverlener van TEAR fund vertelt Mariam haar verhaal: 'Vroeg in de morgen was ik in huis, toen ik buiten geschreeuw hoor- de. Ik zag mannen die vrien- den en buren van mij begon nen te doden. Ik ben wegge- rend met mijn baby en heb me twee dagen verstopt. Terug in het dorp zag ik de lichamen. Ze hebben ieder- een vermoord, ons huis ver- nield, de oogst en het vee gestolen. Zonder familie moet ik bedelen. Wat ik de wereld wil vragen is voedsel voor mijn kind. En we heb ben kleding nodig en vee, om te kunnen overleven.' r Samenwerkende hulporganisaties doen wat ze kunnen Zeker 600.000 kinderen verkeren in directe nood. In de kampen krijgen zoveel mogelijk vluchtelingen voedsel, kleding, muskieten- netten en tentzeilen uitgereikt. Er wordt koortsachtig gegraven naar water. Putten worden geslagen, pompen en sanitaire voorzie- ningen ge'installeerd. De kinderen kiijgen bijvoeding en worden massaal ingeent tegen mazelen en polio. De hulporganisaties wer- ken niet alleen samen in het veld; ook aan het thuisfront, in Nederland, wordt gezamenlijk actie gevoerd. Want er is nog heel veel geld nodig om alle vluchtelingen te kunnen helpen. 'Laten we ze een teken van hoop geven' Humberto Tan, ambassadeur Nederlandse Rode Kruis: 'Zoveel nood kunnen wij ons niet voor- stellen. Zoveel mensen op de vlucht, die al hun bezittingen ineens moesten achterlaten. Die familie en vrienden zijn verlo- ren. En nu helemaal afhankelijk zijn van noodhulp. Dan is het goed dat er organisaties zijn die voor ze opkomen. Die ervoor zorgen dat ze onderdak krijgen, water en eten en dat zoekge- raakte kinderen weer bij hun ouders terecht komen. Laten we ze helpen door te geven en ze daarmee ook een teken van hoop geven!' Wie zijn de Samenwer kende Hulporganisaties? In tijden van grote crises slaan de Samenwerkende Hulporga nisaties (SHO) de handen ineen om hulp te bieden in crisisge- bieden en steun te vragen aan het Nederlandse publiek. De SHO zijn Artsen zonder Gren- zen, Kerkinactie, Mensen in Nood/Cordaid, Nederlandse Rode Kruis, Novib, Stichting Vluchteling, TEAR fund, Terre des Hommes en Unicef Neder land. Zij zijn al maandenlang actief in Darfur en Tsjaad. Race tegen de klok Hulpverleners ter plaatse mel- den een scherpe toename van het aantal ernstig ondervoede kinderen en de dreiging van cholera als gevolg van vervuild drinkwater. Om dit risico in te perken leveren de hulporganisa ties miljoenen liters schoon water aan de ontheemden. Samen met plaatselijke organi saties worden in hoog tempo sanitaire voorzieningen ge'in stalleerd en medische klinieken opgezet. Patienten die lijden aan tbc en malaria worden opgenomen en ondervoede kin deren krijgen levensreddende bijvoeding. Het is een gevecht tegen de klok, want de ingetre- den regentijd bemoeilijkt de hulpverlening. Om de vluchte lingen tijdig te kunnen helpen hebben de hulpverleners ter plaatse nog heel veel geld nodig! Stort op gironummer 555 of via www.gir0555.ni Kanker betekent lang niet altijd het einde. 1 w0*< w, HI r Giro 242 T 030-2300434 World Society for the Protection of Animals Op 20, 21 22 augustus is het weer tijd voor het Rotterdam zal op deze dagen worden overspoeld door de meest uiteenlopende straatartiesten die op diverse locaties hun kunsten vertonen. Het Rotterdams Dagblad organiseert dit jaar i.s.m. het straatfestival een uniek podium voor aanstormend talent. Het podium voor aanstormend talent zal plaatsvinden op de trappen van het WTC op vijdagavond 20 augustus tussen 19.30 en 21.30 uur. Heb jlj een verpletterende act, een onontdekt talent of ben je wereldberoemd buiten Rotterdam? Geef je dan op voor het podium van aanstormend talent. Stuur een kaart met een korte maar duidelijke omschrijving en eventueel een foto van je act op naar: Rotterdams Dagblad T.a.v. Podium Aanstormend Talent Postbus 895 3000 AW Rotterdam STRAATFESTIVAL g e I I Zaterdag 7 augustus, 12.00 tot 1M0 uur Koopsom 259-500,- v.o.n. (excl. parkeren) Koopsommen van 169.500,- tot 275.500,- v.o.n. (excl. parkeren) Huurprijzen van 832,- tot €1.127,- p/mnd (incl. parkeren) WWW.CARNISSEVESTE.INFO Meer dan 30.000 doden en 1,2 miljoen vluchtelingen, onder wie 600.000 kinderen. Dat is nu al de prijs die de bevolking van Darfur, Soedan betaalt voor het conflict tussen de regering en de rebellerende mili- ties. Een menselijke ramp van ongekende omvang. Inderdaad, weer een ramp. Maar we mogen er onze ogen niet voor sluiten. leder van ons kan een kind, een moeder - zoals Mariam een mensenleven redden door iets te geven. Voor de vluchtelingen in de kampen betekent geld: voedsel, water, medicijnen... Mariam Khamis Abdelkerim (30), gevlucht met haar baby: 'Ik hoop dat de wereld om ons geeft...' Rotterdam leeft, woont en werkt aan het water. Hier stroomt de wereld samen. Jong van geest, vernieuwend en gedurfd. Altijd op zoek naar ruimte om te bewegen. Een gedreven stad die meer verrast naarmate je haar beter leert kennen. Geen stad van woorden maar van daden. Roteb is het grootste gemeentelijke reinigingsbedrijf van Nederland. In 1876 is Roteb begonnen met een handjevol mensen en tegenwoordig telt het bedrijf ruim 5.000 medewerkers. De cultuur bij Roteb is er een van doeners. Ons personeel probeert zo goed mogelijk op de wensen van de klant in te spelen. De Werkmaatschappij Roteb Lease is specialist in reparatie, onderhoud en beheer van bijzondere voertui- gen, zoals huisvuilwagens, veegmachines, ambulances en hoogwerkers. De functie? Als (Leerling) Constructie Bankwerker of Lasser repareer je diverse soorten afvalcontainers. Naast het vernieuwen van onderdelen wordt er ook veel gelast en geslepen. Daarnaast maak je constructies met behulp van kwaliteitsgereedschap. Denk hierbij aan de moderne plaatschaar, kantbank en ponsmachine. Je maakt ook constructies aan specialistische bedrijfswagens, zoals huisvuilwagens en veegmachines. Daarnaast werk je mee aan reparaties van containers. Vraag en aanbod? Je hebt een VMBO-opleiding afgerond met als richting Constructie Bankwerker/Lasser. Je bent bereid om vakgerichte opleidingen te volgen. Een 24-uurservice vervullen vind je niet erg en je beschikt over een rijbewijs B. Je salaris bedraagt maximaal 2.038,- (schaal 4). Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Je wordt aangesteld voor de duur van de opleiding. Na het behalen van de vereiste diploma's en bij goed functioneren kun je in vaste dienst worden aangesteld. Roteb kent een 36-urige werkweek. Daarnaast heeft Roteb goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zo is er een goede pensioen- regeling, een tegemoetkoming kinderopvang en studiefaciliteiten. Ben jlj de Leerling Constructie Bankwerker/Lasser die wij zoeken? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie naar Roteb, Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 10902, 3004 BC Rotterdam. Voor meer informatie kijk je op www.roteb.rotterdam.nl of neem je contact op met Hans Ploeger, Bedrijfsleider Werkplaatsen, telefoon 010 245 86 15 of Martin Baaijens, Personeelsadviseur, telefoon 010 245 86 57. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Rotterdam Mariam uit Darfur. Geef hen vandaag nog een teken van hoop. Via het gironummer 555 ten name van Samenwerkende Hulporganisaties, Den Haagzijn giften meer dan welkom. Geld overmaken kan ook via de website www.gir0555.nl. Via deze website kunt u bovendien op de hoogte blijven van de hulpverlening in Darfur en van het verloop van deze gezamenlijke actie. De Samenwerkende Hulporganisaties hopen dat Nederland zich weer van zijn beste kant laat zien. m l w j p al H Regels: De act mag niet ianger dan 5 minuten du ren De act moet uitvoerbaar zijn binnen een ruimte van 2 bij 2 meter De act moet buiten uitvoerbaar zijn (op het platform bij de trappen Het uitvoeren van de act gebeurt op eigen risico. Het Rotterdams aansprakelijk voor eventueel geleden schade of letsel. Dagblad is Rotterdams Dagblad Vestiging Rotterdam iedere zondag geopend van 11.00 tot 17.00 uur w w w Een project van AMVEST HNMMMNRNNIUNMNMNMMHMMNmHNmI I Ontvangst villa's en koopappartementen: VAN DERVORMHAVEN 22 Ontvangst huurappartementen: VAN BEUNINGENHAVEN 88 Bezichtiging modelwoningen tijdens open dag of op afspraak. Verhuur- en verkoopinformatie: Verkoop informatie: Verhuurinformatie: Ooms makeiaars 0t80 62 65 00 Synchro makelaafdij 010 2161110 Patrimonii! m 0180 6138 77 •GENIETKLAAR! Barendrecht, Van't Holfstraal 8 Tel. 010 - 482 52 71Woonhoulemd Peijerwaard Rotterdam, Induslrieweg I, Tel. 010 - 282 07 33 Spaanse Polder (hook Mallingewegl Als u een keuken of badkamer aanschaft, wilt u niets zelf haeven te tegelen. Engelen begrijpt dat. Onze eigen montagedienst verzorgt de sloopwerkzaamheden, verlegt leidingen, betegelt en plaatst alle apparatuur. U heeft een aanspreekpunt en kunt na plaatsing direct aenieten van uw keuken of badkamer. - Al MEER DAN 30 JAAR - KEUKENS TEG ELS SANITAIR Spijkenisse, lepenlaan 19-41 Tel. 0181 - 62 32 00, Schenkelweg (hoek Eikenlaan) Alle filialen koopavonden geopend, Rotterdam's maandags geopend van 10.00 tot 17.30 our.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 19