Verkeersmaatregelen tijdens feestmaand September 2004 binnenstad Schiedam stad De gemeenteraad vergadert: Plaatsingsplan ondergrondse containers voor de inzameling van restafval Verbouwinkj e Degemeente Schiedam infovmeeirt de bewoners van Nieuwland Vergadering R.O.G [f BOUWZAKEN VERLEENDE EVENEMENTENVERGUNNINGEN 7 AANVRAAG UITBREIDING EXPLOITATIE- VERGUNNING WILHELMINAPLEIN 26 Kom naar de Stadswinkel, Stadserf 1, Schiedam AANVRAAG UITBREIDING EXPLOITATIEVERGUNNING VLAARDINGERDIJK 85 KAPVERGUNNINGEN 7V/A -"' i KAPVERGUNNINGEN WOENSDAG 08 SEPTEMBER 2 0 0 4 \In de maand September is Schiedam het decor van vele evenementen. Muziek, theater, film, video en beeldende kunst vullen de binnenstad tijdens onder meer de festivals Stad Als Film, Brandersfeesten. DOEK! en de Om de festiviteiten ongestoord en veilig te laten verlopen, worden enkele verkeers maatregelen genomen in en om het histo- rischc centrum. Straten waar evenementen plaatsvinden, worden afgezet en af en toe autovrij gemaakt. Ook voor de opbouw en afbouw van de evenementen worden verkeersmaatregelen genomen. De organisaties van de evenementen doen aan de bezoekers de oproep om zo veel mogelijk te voet, met de fiets of per open- baar vervoer naar de stad te komen. Voor de volgende evenementen zullen verkeersmaatregelen worden genomen: Stad Als Film op donderdag 9 September DOEK! van vriidag 10 tot en met zondagochtena 12 September De Brandersfeesten van vrijdag 24 tot en met zondag 26 September De verkeersmaatregelen op een rij: Donderdag 9 September tot en met zondag 12 September Donderdag 9 September (7.00 uur) tot en met zondag 12 September (12.00 uur) geldt een parkeerverbod op de Lange Haven, zijde Hoogstraat vanaf de Koemarkt tot en met de Brede Marktsteeg en zijde Vismarkt van de Korte Haven tot en met de Vismarkt. Ook aan de zuidzijde van de Korte Haven (van Westvest tot de Lange Haven) en op de Oude Sluis en Nieuwe Sluisstraat rondom de Schie mag u deze dagen niet parkeren. De Lange Haven, zijde Hoogstraat vanaf de Koemarkt tot en met de Brede Markt steeg en zijde Vismarkt van de Korte Haven tot en met de Vismarkt, is op donderdag 9 September van 16.00 tot en met 24.00 uur afgesloten voor verkeer. Dit geldt ook voor de zuidzijde van de Korte Haven (van West- vest tot ae Lange Haven), de Walvisstraat (van Westvest tot en met de Vismarkt) en de Oude Sluis en Nieuwe Sluisstraat rond om de Schie. Op vrijdag 10 September en zaterdag 11 Sep tember van 12.00 tot en met 24.00 uur zijn de volgende wegen afgesloten voor verkeer: Lange Haven, zijde Hoogstraat vanaf de Koemarkt tot en met de Brede Marktsteeg en zijde Vismarkt van Korte Haven tot het einde (Gerrit Verboonstraat); Walvisstraat (Westvest tot en met de Vis markt); Grimoenstraat (Westvest tot Lange Haven); Korte Haven, zuidzijde van West- vest tot Lange Haven en noordzijde van Westvest tot Dam; Dam (Vlaardingerstraat tot Beursbrug) en Oude Sluis en Nieuwe Sluisstraat rondom de Schie. Op de Lange Haven, zijde Westvest vanaf de Vismarkt tot het einde (Gerrit Verboon straat) en de noordzijde van de Korte Haven (Westvest tot Dam exclusief p-vakken voor Korenbeurs) geldt een parkeerverbod van vrijdag 10 September (7.00 uur) tot en met zondag 12 September (12.00 uur). Vrijdag 24 September tot en met zondag 26 September Vrijdag 24 September (20.00 uur) tot en met zondag 26 September (20:00 uur) geldt een parkeerverbod op: Lange Haven, zijde Hoogstraat vanaf de Koemarkt tot en met de Brede Marktsteeg en de p-vakken op stukje Schie en zijde Vismarkt van Korte Haven tot einde (Gerrit Verboonstraat), inclusief de Vismarkt; Griffioenstraat (West- vest tot Lange Haven); Korte Haven, zuid zijde van Westvest tot Lange Haven en noordzijde van Dam (inclusief de p-vakken Korenbeurs) tot huisnummer 10/12; Dam (Oude Sluis tot Beursbrug); Oude Sluis en Nieuwe Sluisstraat rondom de Schie; Hoog straat (Korte Kerkstraat tot Boterstraat); Korte Kerkstraat (Nieuwstraat tot Hoog straat); Lange Kerkstraat (Nieuwstraat tot Broersveld) en Herenpad (Broersveld tot Broersvest). Bovengenoemde wegen worden op zaterdag en zondag van 7.00 tot 20.00 uur helemaai afgesloten voor verkeer. Dit geldt ook voor: de Walvisstraat (Westvest tot en met de Vis markt); Lange Kerkstraat (Nieuwstraat tot Broersveld, doorsteek Kreupelstraat - baan open voor bewoners); Herenpad van Broers veld tot Broersvest (ook Broersveld voor verkeer niet toegankelijk); Vijgensteeg/ Ooievaarssteeg; Boterstraat (Kreupelstraat tot Ooievaarsbrug) en de Kreupelstraat van de ingang ABC-garage tot de Lange Kerk straat. Zaterdag 25 September en zondag 26 sep tember van 6.00 tot en met 24.00 uur is de Broersvest (Boterstraat tot Koemarkt) afge sloten voor verkeer met uitzondering van fietsers. Wanneer de P-garage vol is, zal reeds bij de kruising BHG-iaan Delflandseweg de's Gravelandseweg rich- ting centrum worden afgesloten. Zaterdag dient u van 20.00 tot 24.00 uur in verband met de doorvaart van de gon- delvaart bij bruggen ook rekening te hou- den met verkeershinder die kan leiden tot stremming of wegafsluiting bij: de Koemarkt (Broersvest tot Koemarktbrug); Gerrit Verboonstraat (Lange Nieuwstraat tot Koemarktbrug); Ooievaarssteeg, aan beide zijden van Ooievaarsbrug; Beursbrug en de Appelmarktbrug. Wij hopen dat u komt genieten van de eve nementen en danken u alvast voor uw medewerking. Voor meer informatie over de feestmaand September kunt u kijken op internet: www.schiedam.nl. op maandag 13 September 2004, aanvang 20.00 uur, Aleidazaal, Stadserf 1, Schiedam. De vergadering is openbaar. Voorzitter is de heer Scheeres. De lange lijst met onderwerpen betreft voor- namelijk zogenaamde A-stukken. Dat zijn zaken waarover de raad moet beslissen maar die zodanig zijn voorbereid dat discussie over het algemeen niet meer nodig is. Alle raadsbesluiten worden voorbereid in raads- commissies. Als in een commissievergadering de discussie kan worden afgerond en deze leidt tot overeenstemming, dan is het niet nodig de zaak nog eens over te doen in een raadsvergadering. Bespreekstukken zijn o.a.: Beleidsplan bibliotheek 2004-2007; Bestemmingsplan Groenoord; bij de commissiebehandeling was een van de aan- dachtspunten winkelcentrum de Ketel. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads- winkel. Via de website www.schiedam.nl, ingang Bestuur Organisatie, kunt u in het bestuursinformatiesysteem de agenda en ver gaderstukken vinden. Informatie bij J. Gordijn, tel. (010) 2465788, e-mail j.gordijn@schiedam.nl Spreekrecht voor burgers in de gemeente raad Iedereen mag de gemeenteraad toespreken. Daarvoor is aan het begin van de gemeente- raadsvergadering ruimte gemaakt. Voor dit spreekrecht bestaan wel enkele spelregels; die komen hierna aan de orde. Om te beginnen moet u zich 48 uur voor de vergadering aanmelden bij de griffier (zie hieronder). Omdat de raad in de regel op maandag vergadert, is dat dus in het alge meen op de vrijdag voor de raadsvergade ring. Bij die aanmelding komt eerst aan de orde of een andere weg niet praktischer is; b.v. een telefoontje naar een ambtenaar of aanmelden voor het spreekuur van een wet- houder. De gemeenteraad houdt zich immers niet met alles bezig. Soms verdient het de voorkeur een onderwerp in een commissie vergadering aan te kaarten. U kunt zich ook in verbinding stellen met een of meer raadsle- den. Hun adresgegevens vindt u in de stads- gids en via de gemeentelijke website www.schiedam.nl Bij uw aanmelding worden de verschillende mogelijkheden doorgenomen. U maakt ech- ter uit of u van uw recht gebruik maakt. Indien u wenst van het spreekrecht gebruik te maken, dan worden naam, adres, tele- foonnummer en onderwerp genoteerd. Voor het spreekrecht geldt een maximum van 5 minuten. Zijn er veel insprekers, dan kan de beschikbare tijd door de voorzitter van de raad worden beperkt. U mag niet over personen praten en zich niet wenden tot individuele raadsleden of wethouders. Nadat u uw betoog hebt afgerond, zal de voorzitter aangeven hoe hiermee zal worden omgegaan. Gaat het om een onderwerp dat op de agenda staat, dan kan de raad uw betoog daarbij betrekken. Het kan ook nut- tig zijn uw onderwerp te agenderen voor een commissievergadering. Het gebeurt ook wel dat moet worden geconstateerd dat de raad "niets kan" met uw verhaal. Dat is voor u en voor de raad vervelend; het gesprek bij de aanmelding probeert de kans daarop de verkleinen. De griffier, J. Gordijn, tel. 2465788, e-mail j.gordijn@schiedam.nl Het gemeentebestuur van Schiedam heeft vergunningen/ontheffingen verleend voor de vol gende evenementen: Stad als Film, film- en videoprojecties met geluid in de openlucht in het centrum van Schiedam op 9 September 2004 van 19.00 tot 24.00 uur. DOEK!, een evenement met cinema, beeldende kunst, muziek en scheepvaart op verschillende locaties in Schiedam van 10 t/m 12 September 2004 van 14.00 tot 24.00 uur (10 en 11 sept.) en van 10.00 tot 12.00 uur (12 sept). Muziekprogramma cafe De Unie, Gerrit Verboonstraat 23, op 24 en 25 September 2004 van 22.00 tot 01.00 uur en op 26 September 2004 van 15.00 tot 19.00 uur, in het kader van de Brandersfeesten Van 8 September t/m 20 oktober 2004 liggen afschriften van de verleende vergunningen/ ontheffingen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de afzonderliike ver gunningen/ontheffingen een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning/ontheffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getrof- fen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning/ontheffing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Bij de burgemeester is een exploitatievergunning aangevraagd op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening Scniedam voor uitbreiding van de openingstijden van het terras, behorend bij het horecabedrijf cafe 'Wilhelmina', gevestigd in het pand Wilhelminaplein 26 te Schiedam. De aangevraagde openingstijden van het terras zijn maandag t/m zondag van 10.00 tot 22.00 uur. Vanaf 8 September 2004 ligt de aanvraag vier weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De gemeente Schiedam informeert de bewoners van Nieuwland noord over het plaatsingsplan ondergrondse containers voor de inzameling van restafval. Schiedam wil met ondergrondse containers het restafval gaan inzamelen. Hierdoor hoe- ven straks geen huisvuilzakken meer op straat te worden gezet. De voordelen hiervan zijn: minder zwerfvuil op straat, een schonere en fraaiere woon- en leefomgeving en een nog betere gescheiden afvalinzameling. Op 17 februari 2004 heeft het College hiertoe besloten. De uitvoering zal plaatsvinden in fasen. Per wijk(deel) wordt een plaatsings plan gemaakt waarin wordt aangegeven waar de containers komen. Het plaatsingsplan voor Nieuwland noord Na Groenoord en het deel van Nieuwland onder de Burg. Van Haarenlaan is nu de beurt aan Nieuwland noord. Het plaatsings plan is gereed. Het betreft het gebied dat wordt omsloten door de Burg. Van Haaren laan, s' Gravelandseweg, spoorbaan en Poldervaartpad. In dit gebied wordt huisvuil aangeboden door middel van mini-containers, huisvuil zakken en rolcontainers. De rolcontainers betreffen de aanbieding van het huisvuil van flats, waar het huisvuil middels inpandige containers wordt ingezameld. Irado zal over- leg voeren met de betreffende (verenigingen van) huiseigenaren over de wenselijkheid om deze inzamelwijze om te vormen tot inza meling middels ondergrondse inzamelpun- ten. Op de overzichtstaten en kaarten zijn beide voorzieningen verschillend aangege ven. Het plan betreft de plaatsing van 23 contai ners ter vervanging van huisvuilzakken en 13 containers ter vervanging van inpandige con tainers. Een en ander heeft tot gevolg dat er 1 parkeerplaats vervalt voor de eerste groep en 2 parkeerplaatsen voor de tweede groep. Het is mogelijk dat sommige containers niet op de voorgestelde plaats kunnen worden aangelegd omdat er kabels en leidingen in de ondergrond liggen. In het gebied zijn 2 ontwikkelingsgebieden gelegen. Deze gebieden zijn: De omgeving van de Van Oldenbarneveld- straat: in dit gebied is de outplacement van bewoners nagenoeg voltooid. De verwach- ting is dan ook dat het bouwriip maken van dit gebied op korte termijn zal volgen. De situering van de ondergrondse voorzieningen zal tijdens de planvorming van de nieuwbouw worden ingepast. Het gebied Parkweg-oost (de omgeving Klaas Katerstraat en Henri Polakstraat): ook in dit gebied zullen ingrijpende wijzi- gingen plaatsvinden. Gezien ae beperkte tijd tot het moment van herinrichting is het van- uit bedrijfseconomische overweging niet ver- antwoord om voor de resterende korte tijd kostbare ondergrondse voorzieningen te plaatsen. Voorgesteld wordt om in dit gebied tijdelijke bovengrondse verzamelcontainers te plaatsen. De situering van de ondergrond se voorzieningen zal tijdens de planvorming van de nieuwbouw worden ingepast. Op een aantal locaties zijn solitair staande woningblokken aanwezig met een beperkt aantal woningen. Het gaat om: Johan, Braakensiekstraat 1/13 oneven: 7 woningen. Louis Raemaekersstraat 145/157 oneven: 7 woningen. Burg, van Haarenlaan 954: voormalige school omgebouwd tot 5 woningen. Marchantlaan 2/32 even: benedenwonin- gen minicontainers, bovenwoningen huis vuilzakken. Gezien de verspreide figging van deze woon- eenheden is het aanbrengen van onder grondse containers voor het beperkte aan- Bod van huisvuilzakken bedrijfseconomisch niet haalbaar. Indien er overeenstemming wordt bereikt met de verenigingen van hui seigenaren van de naastgelegen flats voor het aanbrengen van ondergrondse verzamelcon tainers ter vervanging van de huidige inpan dige inzameling, kan inzameling middels de containers plaatsvinden. In afwachting van deze onderhandelingen wordt voorgesteld om de betreffende bewoners te voorzien van mini-containers, dan wel door plaatsing van een bovengrondse verzamelcontainer op de locatie Marchantlaan. Het informatietraject Het informatietraject voor bewoners houdt in dat het plan 4 weken ter inzage wordt gelegd. Tevens wordt een informatieavond gehouden. Het is belangrijk te weten dat voor het plaatsingsplan van de afvalcontai- ners geen inspraakprocedure van toepassing is. Deze activiteit valt namefijk niet onder de in art. 2 lid 2 genoemde activiteiten van de inspraakverordening. De inzameling van huis- houdelijk afval is een wettelijke taak van de gemeente. Er geldt een wettelijke afstands- norm van maximaal 75 meter loopafstand voor een burger. Hierdoor zullen de contai ners dus dicht bij woningen moeten worden geplaatst. Uiteraard is zorgvuldig gekeken welke plekken zich het beste lenen voor plaatsing van afvalcontainers, maar er bestaat weinig ruimte om af te wijken van de geko- zen plekken. De mogelijkneden om tege- moet te komen aan bewoners die bezwaren hebben tegen de gekozen locaties zijn dan ook heel beperkt. Hierbij geldt dat net maat- schappelijk belang (een optimale inzamel- systematiek tegen zo laag mogelijke kosten) boven het individueel belang (geen containers in mijn buurt) gaat. Het plaatsingsplan zal van 25 augustus 2004 tot en met 23 September 2004 ter inzage liggen. Het plan ligt ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van de Stadswin kel, Stadserf 1 in Schiedam. De openingstij den van de Stadswinkel zijn: maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donder dag van 08.00 tot 20.00 uur. De informatieavond zal gehouden worden op donderdag 16 September 2004 van 18.00 tot 20.00 uur in het Stadskantoor (lunchkamers). Voor vragen en opmerkingen kunt u contact opnemen met mw. A. Nix van de afdeling Bouwen en Milieu, tel. (010) 246 5440 en e-mail am.nix@schiedam.nl Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 2465565. Ingekomen aanvragen van 25 augustus 2004 t/m 31 augustus 2004: bouwaanvr agen Boylestraat 29 B De Velden 89 De Vlinderhoven 53 M.H. Chaudhary R.L. Raghoebarsing B. Erkelaar De Swart Vastgoed Gooren Lichtredame B.V. St. Woonplus Schiedam St. Woonplus Schiedam E.H. Suttorp Fokkerstraat Fokkerstraat 481 Noordvestingel 9-91/Parkweg 340- 400/B.H.G.-laan 95-157 Raam 19-121 Vlasakker 63 Verleende bouwvergunningen: verzonden 31 augustus 2004: Rozemarijnveld 7 J. Meijer verzonden 2 September 2004: Linzenakker 18 R. Kreischer Weide 3 J. Westland Verleende sloopvergunningen/sloopmeldingen: verzonden 2 September 2004: Karel Doormanweg 47 YVC Holding B.V. woning verbouwen (kozijnen) berging plaatsen dakkapel plaatsen (herziene aanvraag) bedrijfsgebouw bouwen (2e fase, herziene aanvraag) buitenreclame plaatsen (herziene aanvraag) entree's veranderen (wijziging) 7 bergingen en 1 containerruimte oprichten woning vergroten (dakopbouw) woning vergroten woning vergroten woning vergroten Walkapteingebouw slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burge meester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande- fing van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorzie- ning (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorzie- ning dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. til .2 van Bij de burgemeester is een exploitatievergunning aangevraagd op grond van artikel 2.3.2 de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam voor uitbreiding van de openingstijden van het horecabedrijf cafe 'Akinler', gevestigd in het pand Vlaardingerdijk 85 te Schiedam. De aanvrager wil de dagelijkse openingstijden vervroegen van 12.00 tot 10.00 uur. De openingstijden worden dan: zondag t/m donderdag van 10.00 tot 01.00 uur en vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 02.00 uur. Vanaf 8 September 2004 ligt de aanvraag vier weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Op grond van artikel 4.4.2 van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: '-/?/»» .IT- V" 3 populieren, 2 iepen, 3 esdoorns aLook ca. 6 are bosplantsoen met boomvormers (de soorten esdoorn, robinia, es, els, iep en berk], staande langs de Churchillweg (ter hoogte van De Ark], in verband met de realisering van de tramplus Schiedam Vlaardingenlijn. 2 iepen, staande Nieuwe Damlaan nabij Sporthalstraat, in verband met de realisering van de tramplus Schiedam Vlaardingenlijn. 1 sierappel, 6 elzen, 3 eiken, 3 esdoorns, 5 wilgen, 3 essen, 1 haagbeuk en 1 sierkers alsook 13 are bosplantsoen met boomvormers (de soorten: esdoorn, es, eik, haagbeuk, wilg, iep en berk), staan de langs de trambaan op de Van Haarenlaan tussen plein 40-45 en Nieuwlandplein, in verband met de realisering van de tramplus Schiedam Vlaardingenlijn. 6 populieren, 1 plataan en 4 wilgen, staande 's-Gravelandseweg (tussen Neherstraat en KooChovenstraat), in het kader van boomvervanging. 2 berken, 1 esdoorn, 1 els, 2 sierkersen, 1 populier en 4 meelbessen alsook 6 are bosplantsoen met boomvormers (de soorten: esdoorn, els en iep), staande aan de noordzijde van het kader van de realisering van de tramplus Schiedam Vlaardingenlijn alsook regionaal fietspad. 3 iepen, 7 wilgen, 2 beuken, 6 esdoorns, 5 meidooms, 32 populieren, 2 eiken, 4 berken, 3 robinia's, 3 elzen, 5 essen en 1 es alsook ca. 39,2 are bosplantsoen met boom (soorten: esdoorn, berk, els, robi nia, beuk, wilg en iep), staande op de kruising Brederoweg/Mozartlaan en Brederoweg in het kader van de realisering van de tramplus Schiedam Vlaardingenlijn en realisering regionaal fietspad. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na verzending van de betrokken vergun- ning aan de vergunninghouder. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaar schrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van tiild een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel gescnorst kan worden). Een verzoek mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, verzoeken om om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de president van de Rechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Steenks, tel: (010) 6315284. jc VT-V* 7rjA-Xi/A ;~Y- Op grond van artikel 4.4.2 van de APV verleend voor het rooien van: Schiedam is een kapvergunning 1 atlasceder, staande in de voortuin Rubenslaan 22, in verband met risico en overlast. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na verzending van de betrokken vergun- ning aan de vergunninghouder. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaar schrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel gescnorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Rechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Steenks, tel: (010) 6315284. Regionale Organisatie Het bestuur van het Gemeenschappelijk Orgaan van de Regionale Gch.n4io.pt*,. voorzieaijjgen Organisatie Gehandicaptenvoorzieningen Nieuwe Waterweg ES Noord vergadert op donderdag 23 September 2004 om 9.00 uur in het stadnuis van Maassluis, Koningshoek 93050, zaal "De Buys". De vergaderstukken liggen vanaf 16 September 2003 ter inzage bij het secretariaat van de Regionale Organisatie Genandicapten voorzieningen NWN, stadhuis Maassluis.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 3