Owvi- Het klinkt te mooi om waar te zijn zult u misschien denken? I X Wat is een verwendag: 0181 - 31 75 28 I i H^CyO-^lXt cmLl6aA Onze "Beauty Verwendag" is een dag die u niet snel zal vergeten. ^■a GOED IDEE o "(m*W Craag tot ziens! 1L. m: mm algenbehandeling Fmse sauna Het bubbelbad BEAUTY-DAG Bel voor informatie Industriehaven 18 Hellevoetsluis 4L laxen op het terras massageruimte www.saunadevesting.nl OA* I weldadige rust op uw zenuwstelsel. Wij verzoeken u wel zich tijdens de behande- ling geheel te ont spannen en niet te spreken. Nu ons dagelijks bestaan voortdurend wordt gekenmerkt door haast met als gevolg stress gevoelens, vraagt ons lichaam om een dagje gezond ont- spannen. Een goede conditie geeft u weer energie en een gave verantwoord gebruinde huid versterken uw zelfvertrouwen. Ontdek hoe rustgevend een algehele rugmassage kan zijn. Ook een gezichtsverzorgingsmasker staat op het programma... en natuurlijk zijn we ook de innerlijke mens niet vergeten. Eigenlijk is zo'n "Beauty Verwendag" een extra dagje vakantie. Probeer het eens uit en maak vandaag nog een afspraak. Wat u precies van onze "Beauty Verwendag" kunt verwachten vindt u hieronder. Door: Francis en Hans Vervelde Om ongeveer 9.30 uur ontvangst met koffie en iets lek- kers. Tijdens het kof- fiedrinken geven wij u een uitleg over de dagindeling. Allereerst start u met een kleine sau- naronde om de spie- ren op temperatuur te brengen en de porien te stimuleren. Ook bestaat de mogelijkheid tot het nemen van een aan- genaam bubbelbad. Daarna een rustge- vende algehele rug- massage. Aange- naam voor iedereen die dagelijks veel van zijn lichaam vraagt. Tillen, sjou- wen, enz. Natuurlijk staat er ook een uitgebreide gezichtsbehandeling op het programma door middel van een gezondheidsmasker. Uw schoonheid vaart er wel bij. Het Romeinse stoombad met euca lyptus verwijdert daarna alle restjes verkoudheid en zui- vert uw luchtwegen. Om nu geheel tot rust te komen, ver- wennen wij u in onze whirlpool. Een schrubzoutbe- OPENINGSTIJDEN: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Dinsdag: Aquarobic 17.30- 23.00 uur 17.30 - 23.00 uur 17.30-23.00 uur 17.30-23.00 uur 17.30 - 23.00 uur 17.30 -23.00 uur 17.30 - 18.30 uur Zeer uitgebreide op afspraak Eenmalig saunabezoek 10x sauna 11x zonnebank 69,50 p.p. 13,00 p.p. 100,00 25,00 Niet bespreken, gewoon komen (badkleding). Tijdens Beautydagen damessauna. handeling om het laatste restant dode huidschilfers te ver- wijderen maken het geheel compleet. - Dan volgt een rust- periode waarin wij u verrassen met een uitgebreide lunch. Niet zo maar een lunch, maar een die gericht is op de innerlijke verbran- ding, dus met veel fruit en natuurlijk een glaasje sap. Na deze aangename onderbreking gaan we verder met de zgn. "Algenpakking". De werking hiervan gaat als volgt: - De "Algenpakking" (duur ongeveer 35 minuten) start met het aanmaken van algen uit de diverse wereldzeeen. Hierna verdelen wij deze over uw gehele lichaam. Daarna wordt het lichaam verpakt in onze spe- ciale folie. Door de lichaamswarmte die daardoor ontstaat openen uw porien en geven uw afvalstof- fen af. Tegelijkertijd nemen de porien de weldadige wer king van de algen op. Hierdoor ont staat een betere doorbloeding van het lichaam. Spier- en reumati- sche pijnen kunnen verlicht worden. Ook geeft deze behandeling een (naast het Griekse restaurant) Beautydagen ruim van tevoren reserveren a.u.b. Na deze behandelin- gen volgt een rustpe- riode van ongeveer een half uur. Hierna blijft er nog enige tijd over voor het nemen van een Finse sauna of, indien gewenst, kunt u voor maar 2,50 gebruik maken van de zonnebank voor een bruinings- kuur. U zult verstelt staan van het resultaat. Geheel ontspannen en vol energie komt er een einde aan deze ontspannende dag. Na nog een klein hapje en een drankje nemen wij afscheid van u en hopen u spoedig in goede ge- zondheid opnieuw te mogen begroeten op een van onze "Beauty Verwendagen". Maar het is echt waar! T I m

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 10