A G V BEZICHTIGEN ZONDER AFSPRAAK! (010) 273 12 22 makelaars fmancieel adviseurs mmm WM SESSSHe mm A Zaterdag 18 September van 10.00 tot 13.00 uur Extra veiligheidsmaatregelen bij geldautomaten uitgevoerd SCHIEDAM ROTTERDAM SCHIEDAM SCHIEDAM ROTTERDAM 0 SCHIEDAM Tr Broersvest 10-12 3112 DD Schiedam Tel. 010-273 12 22 fax. 010-273 01 70 www.forza-makelaars.nl e-mail; info@forza-makelaars.nl SCHIEDAM-CENTRUM ROTTERDAM GRATIS WAARDEBEPALING SCHERPE COURTAGE VBO MAKELAAR SCHIEDAM SCHIEDAM SCHIEDAM-CENTRUM ROTTERDAM SCHIEDAM ROTTERDAM-LLOYDKWARTIER SCHIEDAM i jm Ml; V v*11* 5 Geld opnemen bij de geldautomaat is voor veel mensen heel gewoon. Helaas proberen criminelen hiervan misbruik te maken. Banken hebben al verschillende extra veiligheidsmaatregelen getroffen om de veiligheid te waarborgen. Recent nog zijn geld automaten in Nederland voorzien van een veiligheidsmondje op de pasgleuf. U kunt zelf ook een steentje bijdragen. Veilig geld opnemen: een kwestie van doen! Meldnummers Tips voor het veilig gebruik van de PINpas VAN SWINDEWSTRAAT 27 A/B In een rustige straat bieden wij u dit gehele pand aan, bestaande uit een beneden- en een afzonderlijke bovenwo- ning. De bovenwoning heeft in totaal 5 slaapkamers De benedenwoning met souterrain 3 slaapkamers ledere woning heeft zijn eigen meters, CV-ketel etc. Dubbele bewo- ning is uitermate geschikt Twee nette keukens, twee nette badkamers. Eigen grond. Nieuw dak. Ruime achtertuin. Oplevering is in nader overleg, kan snell VRAAGPRIJS 189.000,- K.K. teHi RUSSISCHESTRAAT 8B Nabij winkelstraat de Franselaan en diverse openbaar vervoer bieden wi] u deze tweekamerbenedenwonmg met achtertuin en achterom aan. Entree, tochtportaal, hal met toegang naar: Ruime slaapkamer 3.5 x 2.8) aan de straatzijde. Geheel bete- gelde badkamer voorzien van een toilet, ligbad, vaste wasta- fel. Ruime woonkamer (27m2) met openslaande deuren naar de ruime achtertuin. De tuin (ca. 30m2) is gelegen op het zui- den en heeft een bergmg. Ruime keuken voorzien van een kunststof keukenblok met een 4-pitter, afzuigkap en een dub bele spoelbak en toegang naar de tuin Er is geen actieve V.v.E. Eigen grond. Volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas. De aanvaarding is in over- leg. VRAAGPRIJS €79.000,-K.K. RAAM2 Schitterend, luxe herenhuis in het historische centrum van Schiedam op eigen grond met achtertuin en parkeerplaats op afgesloten binnen- terrein. Indeling: Entree, hal met toegang naar een slaapkamer en de berging. Eerste etage: overloop met toilet. Woonkamer (45m7) met gespijkerde bam- boe parketvloer. Zeer exdusieve keuken met kookeiland en voorzien van alle denkbare apparatuur. Tweede etage: 2 riante slaapkamers, &n met luxe kastenwand. Design badkamer met een grote doucheca- bme, design hoekligbad, design wastafel en handdoekenradiator. Derde etage; complete studio met entresol. Groot dakterras met een prachtig uitzicht over het oude stadscentrum. De erfpacht is voor 50 jaar afgekocht. De woning is grotendeels gestoffeerd en bevat een sportkamer met fitnessapparatuur... Instapklare, zeer luxe woning! VRAAGPRIJS 359.000,- K.K. ROTTERDAMSEDIJK 77 Luxe 3-(voormalig 4)kamerappartement met een fantastisch uitzicht over de havens. 5e verdieping: entree, tochtportaal, gang naar half-open keuken in U-vorm met diverse appara tuur. Toilet, garderobekast, Zeer ruime en lichte woonkamer (30m7) op de breedte gericht met toegang naar het balkon. Hal met moderne badkamer voorzien van ligbad en vaste wastafel, geheel licht betegeld. Aparte kast met opstelling voor wasmachine en droger. Twee ruime slaapkamers. Een keurig verzorgde woning, geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbelglas. De V.v.E.-bijdrage is thans 164,— per maand incl. voorschotstookkosten. Eigen grond. VRAAGPRIJS 129.500,- K.K. MME FORZA SCHIEDAMSEWEG BEN. 539C 551 B Nabij diverse openbaar vervoer bieden wij u twee identieke 4- kamerappartementen aan. De woning is grotendeels voor zien van kunststof kozijnen met dubbel glas. Entree, hal met toegang naar: Gesloten keuken, voorzien van een keurig kunststof keukenblok en toegang naar een balkon. Ruime woonkamer (25m2) met een moederhaard. Drie ruime slaap kamers aan de achterzijde. Badkamer voorzien van een dou- chegelegenheid en een vaste wastafel. Toilet met fonteintje Een keurige woning, welke op korte termijn te aanvaarden is. Eigen grond. De V.v.E. is thans 34,— per maand. Het appar- tement is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas, geheel van een laminaatvloer. VRAAGPRIJS 109.500.-K.K. ROTTERDAMSEDIJK 273AII Nabij het centrum bieden wij u dit keurige appartement op de tweede en halve derde etage aan. Entree, hal met toegang naar de gesloten keuken, voorzien van een keurig kunststof keukenblok met een 4-pitter, afzuigkap en toegang naar het balkon. Keurig betegeld toilet. Ruime. lichte woonkamer (8x 3.25) voorzien van een laminaatvloer. Slaapkamer aan de achterzijde (4.6 x 3.25). Zijkamer (2.3 x 1.9). Trap naar derde etage. Overloop met bergkast met een CV-combiketel. Nieuwe, luxe betegelde badkamer met een ligbad, wastafel- meubel, designradiator en de w.m.a.. Twee slaapkamers resp. (4 x 3.25) en (2.7 x 1.9). Eigen grond. De V.v.E.-bijdrage 68,- per maand. Vernieuwd dak. De aanvaarding kan snel. VRAAGPRIJS 112.500,—K.K. Een keurig 2/3-kamerappartement in het centrum van Schiedam. Nieuwe keuken voorzien van diverse apparatuur. Balkon. Ruime L-woonkamer (27m7). Middels schuifdeuren met glas-in-lood toegang naar ruime slaapkamer. Luxe bete gelde badkamer met douchecabine en vaste wastafel. Apart toilet met fonteintje. Eigen grond. V.v.E. 135,- per maand. Oplevering kan snel. BURG. MEINESZLAAN 63A Zeer ruim en goed onderhouden 5-kamerappartement. CV- combiketel en woonvloeren van ca. 15 meter lang! Diverse authentieke details zijn hier bewaard geblevenl Entree, toi let, keuken in rechte opstelling voorzien van een net keuken blok en losse apparatuur, toegang tot het balkon. Slaapkamer aan de voorzijde, badkamer (1) met douche en wastafel, zeer ruime en lichte woonkamer (ca. 15 x 4,0) 3e etage: overloop, separaat toilet, badkamer(2) met hoekligbad, bidet, wma en wastafelmeubel, 4slaapkamers waarvan twee aan de voorzij de met vaste kasten. Eigen grond. Het dak en de cv-ketel zijn ca. 2 jaar geleden vernieuwd. Grotendeels voorzien van dub bel glas. De aanvaarding is in nader overleg. VRAAGPRIJS 119.500,—K.K. VRAAGPRIJS 215.000,— K.K. •."V; BURG. VAN HAARENLAAN Diverse 2-kamerappartementen Nabij diverse openbaar vervoer en de winkelstraat de Nolenslaan, bieden wij u dit 2-kamerappartement aan op de 9e etage aan De woning wordt voorzien van een nieuwe keu ken, toilet badkamer en warm watervoorziening. (Eigen tegelkeuze is mogelijk). Entree, ruime hal met toegang naar een gesloten keuken aan de galerij (nieuw), ruime woonka mer met een fraai, vrij uitzicht over een grote vijver. Ruime slaapkamer (4,6 x 2,9). Nieuwe badkamer met een douche cabine, vaste wastafel, w.m.a. en geheel nieuw betegeld. De appartementen zijn gelegen op afgekochte erfpachtgrond (30 jaar). De oplevering kan snel plaatsvinden. VRAAGPRIJS 88.000,— K.K. NIEUWE HAVEN 257 Aan de Nieuwe Haven, op loopafstand van het centrum van Schiedam, bieden wij u deze ruime appartementen (condo's) aan. De woningen hebben een oppervlakte van 140m7 en hebben aan de voorzijde uitzicht op molen "De Walvisch". Luxe centrale hal met toegang naar de lift. De woonkamer heeft een oppervlakte van ca. 55m7 met een inpandige ber ging met de opstelling van de CV-ketel. Toiletruimte. Loggia (inpandig balkon) (4.2 x 2.2) aan de achterzijde. Keuken 12m7. Ruime werk(slaap)kamer (6.8 x 2.2) Twee ruime slaapkamer op de bovenste etage. Riante badkamer. Aanvaarding per direct. Een parkeerplaats is eventueel te koop. Koopsom 15.000,- v.o.n. KOOPSOM 245.000,- V.O.N. HUURPRIJSVANAFC 1.100,-PER MAAND EMMAPLEIN 7 Zeer luxe driekamerappartement in het centrum van Schiedam gelegen op de topetage met een eigen garagebox in de kelder. Marmeren vloer in de hal en woonkamer. Zeer complete luxe keuken met een roestvrijstalen werkblad en alle denkbare inbouwapparatuur (o.a. Boretti). Twee slaapka mers. Groot terras aan de voorzijde. Balkon aan de achterzij de. Eigen parkeerbox in de onderbouw. Aanvaarding in over- leg VRAAGPRIJS 255.000,— K.K. HULKSTRAAT11C I Nabij winkelstraat de Franselaan en openbaar vervoer bieden I wij u dit keurig onderhouden driekamerappartement aan. I Het appartement is gelegen in een rustige straat. De V.v.E. is momenteel het gebouw aan het renoveren, Entree, hal met I toegang naar: Toilet. Badkamer met douchegelegenheid, I vaste wastafel, geheel wit betegeld. Lichte woonkamer (ca. 20m2). Ruime slaapkamer aan de achterzijde met toegang naar een balkon. Tweede slaapkamer met eveneens toegang naar het balkon. Gesloten keuken, voorzien van een net kunststof keukenblok, geiser en een tweede balkon. Een net te woning, welke is gelegen op eigen grond. Oplevering in nader overleg. Een leuk startersappartement. VRAAGPRIJS 79.000,— K.K. Kerkwoning Exdusieve kerkwoningen met een woonoppervlakte van 226m2 met een ruim terras gelegen aan een vijver. Entree, rui me hal. Werk(slaap)kamer (30m2) met toegang naar het ter ras (25m2). 1e etage: overloop met toilet. Woonkamer (55m2) met vide. Gesloten keuken. 3e etage twee slaapkamers. Ruime badkamer. Een aparte woning met veel woonoppervlakte. Bezoek de modelwoning (nummer 504) KOOPSOMMEN 398.000,-V.O.N. JJtP fa ..J: '-.* In een zeer karakteristiek gebouw, aan de Westzeedijk gele gen, bieden wij u dit uitzonderlijk ruime loftappartement aan welke vrij is in te delen. De woning is gelegen op de 4e etage in een in 2002 geheel gerenoveerd gebouw en heeft vanaf het dakterras een prachtig uitzicht over de skyline van Rotterdam en de Nieuwe Maas. Woonoppervlakte 135m7. Entree, grote woonkeuken. Riante woonkamer met raampar- tijen tot op de vloeren. In het midden van de woning een zg. lichtzuil met een trap naar het dakterras. Zeer luxe betegelde badkamer voorzien van een douchecabine, dubbele wastafel (design) en een handdoekenradiator. 5eperaat toilet. Wasruimte. Tevens is er een garagebox voor twee auto's in de onderbouw te koop. Het centrum van Rotterdam ligt slecht op enkele minuten afstand. Koopsom garagebox 25.000,— k.k. De oplevering kan per direct plaatsvinden. Eigen grond. VRAAGPRIJS 259.000,— K.K. Verzorgde 4-kamer bovenwoning nabij het centrum. Het appartement is gelegen op de 2e en 3e en zolder verdieping voorzien van nieuwe keuken en badkamer. Eigen entree, trap naar tweede etage. Ruime garderobe, een toilet met fontein tje. Ruime, lichte woonkamer (ca. 35m2) met een gas open- haard en een ruim balkon (3 x 1.25). Nieuwe, luxe keuken in L- vorm voorzien van een modem kunststof keukenblok met diverse apparatuur. 3e etage: drie slaapkamers. Luxe en ver- nieuwde badkamer voorzien van een douche en strakke wastafel, apart toilet met wasmachine aansluiting. Bergvliering, waar de opstelling van de CV-ketel is. Eigen grond. Particuliere woonverbeteringen van toepassing. De oplevering is in nader overleg. VRAAGPRIJS 139.500,— K.K. Veilig geld opnemen: een kwestie van doen! In Nederland zijn er ruim 7.500 geldautomaten. Bij die geldautomaten wilt u veilig geld op kunnen nemen. De banken en andere betrok- ken partijen doen wat mogelijk is om bij al die geldautomaten de veiligheid te waarborgen en waar nodig te vergroten. Zo is er camerabewa- king en worden geldautomaten vrijwel dagelijks gecontroleerd op onregelmatigheden. Onlangs is een extra maatregel genomen waardoor crimine len niet langer kunnen toeslaan. De pasgleuf van de verschillende typen geldautomaten die buiten staan opgesteld, is voorzien van een soort veilig heidsmondje, waardoor het niet langer mogelijk is om de magneetstrip van passen te kopieren. De aanpassing werkt preventief. Als er toch een poging wordt ondernomen om de geldautomaat te manipuleren, dan stelt de geldautomaat zich- zelf bovendien buiten werking. Veiligheidsmondjes De veiligheidsmondjes kunnen van vorm verschil- len omdat er verschillende typen geldautomaten zijn. Vaak geeft het scherm van de geldautomaat aan dat er een veiligheidsmondje is geplaatst. Het doel van het veiligheidsmondje op de pas gleuf is in alle gevallen hetzelfde. Wilt u weten hoe de aanpassingen van geldautomaten van de verschillende banken herkenbaar zijn? Kijk dan eens op de websites van de verschillende banken: daar worden uw vragen beantwoord. Alle geld automaten in Nederland zullen in het najaar van 2004 zijn aangepast. Een optimaal beveiligde geldautomaat is immers een zorg minder. Partijen die betrokken zijn bij het betalings- verkeer, nemen hun verantwoordelijkheid en doen er alles aan om de veiligheid te vergroten. Maar veiligheid is bovenal een gezameniijke verantwoordelijkheid. Voor alles geldt, dat u zorgvuldig dient om te gaan met uw PINpas en PINcode. De volgende tips kunnen u hierbij helpen. De tips zijn niet alleen in Nederland, maar ook in het buitenland bruikbaar. Reden te meer om deze tips altijd in acht te nemen en zo z£lf een bijdrage te leveren aan uw veiligheid bij het opnemen van geld en betalen met de PINpas. 1. Houd uw PINcode altijd geheim en uniek: Vernietig na ontvangst direct het formulier waarop uw PINcode staat vermeld. Schrijf uw PINcode niet op, ook niet versleuteld. Vertel uw PINcode niet aan anderen, ook niet aan vrienden of familieleden. Politie- of bank- medewerkers zullen hier ook nooit naar vragen. Kunt u zelf een PINcode kiezen? Zorg er dan voor dat u geen voor de hand liggende code kiest (zoals geboortedatum, postcode of op en aflopende reeksen) of een code die lijkt op andere door u gebruikte codes. 2. Bewaar en gebruik uw PINpas zorgvuldig: Berg uw pas na gebruik thuis en buitenshuis direct weer op. Laat uw pas nooit onbeheerd liggen. Berg uw pas bij voorkeur niet op in schouder- of rugtas. Zorg dat uw tas in het zicht blijft. Haal bij een betaalautomaat zelf uw pas door de kaartlezer. Is dit niet mogelijk, verlies uw pas dan niet uit het oog. 3. Geef anderen geen kans om mee te kijken: Als u uw PINcode intoetst, zorg dan dat u met uw handen en uw lichaam het toetsenbord vol ledig afschermt, zodat niemand kan meekijken. Weiger de hulp van omstanders, laat u niet afleiden en vraag wachtenden om voldoende afstand te houden. 4. Neem actie als u het niet vertrouwt of als er toch lets misgaat: Neem geen geld op als u zich niet veilig voelt. Indien u vreemde voorwerpen op de geld automaat aantreft, neem dan contact op met de politie of uw bank. Als u vermoedt dat betalen met uw PINpas in bijvoorbeeld een winkel niet veilig is, kies dan voor een ander betaalmiddel en bel het landelijk meldnummer (030) 283 65 55. Controleer uw afschriften regelmatig en zorg vuldig. Klopt er iets niet, bel dan direct uw bank. 5. Blokkeer direct uw pas bij verlies of diefstal: Zorg dat u altijd de meldnummers bij u heeft, ook tijdens vakanties. Sla ze op in uw mobiele telefoon en schrijf ze in uw agenda. Mocht uw PINpas blijven steken in de geld automaat, loop dan niet weg en bel om uw pas te blokkeren. Veilig geld opnemen: een kwestie van doen! Meer informatie over de preventieve aanpassing van de pasgleuf (veiligheidsmondjes) van de geldautomaten staat vermeld op de websites van de banken. De folder 'Pinnen: hou het veilig' en de sticker met de meldnummers voor het blokkeren van uw pas zijn gratis te bestellen via www.interpay.nl. De folder is tevens te downloaden via www.nvb.nl en www.interpay.nl. Meldnummers voor het blokkeren van de PINpas bij verlies en diefstal voor: Bankpassen: (0800) 0313 Vanuit het buitenland (ook via collect call): +31 (0) 30 283 53 72 ABN AMRO pashouders: (0900) 0024 Vanuit het buitenland: +31 (0) 10 282 07 24 Giropashouders: +31 (0) 58 212 60 00 Rabobank via Interhelp (ook via collect call): +31 (0) 499 499 112 Bereikbaar: 7 dagen per week, 24 uur per dag. Noteer deze nummers in uw agenda en zet ze in uw mobiele telefoon. Draag ze altijd bij u, ook als u op vakantie gaat. Onveilige omstandigheden bij geldautomaten kunt u melden bij de politie of uw bank. Treft u onveilige omstandigheden aan bij het beta len met uw PINpas in bijvoorbeeld een winkel, meld dit dan via het landelijk meldnummer: (030) 283 65 55. Bereikbaar: maandag t/m zaterdag van 08:30 tot 18:00 uur, zondag van 11:00 tot 18:00 uur. Tips voor veilig pinnen Houd uw PINcode altijd geheim en uniek Bewaar en gebruik uw PINpas zorgvuldig Geef anderen geen kans om mee te kijken Neem actie als u het niet vertrouwt of als er toch iets misgaat Blokkeer direct uw pas bij verlies of diefstal. Deze informatie wordt u aangeboden door de Nederiandse banken

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 13