i randstad Rolluiken Nieuwe BROEM-dag Commissie Bestuur en Cultuur vergadert Commissie Wonen en Groen vergadert Commissie Bevolking en Onderwijs vergadert Commissie Ruimte en Verkeer vergadert Informatie Gemeente Schiedam op internet: www.schiedam.nl jij zoekt een baan wij hebben hem gevonden 50% KORTIN BOUWZAKEN MONUMENTENVERGUNNING RIJKSMONUMENT BOUWPLAN BINNENPLANSE VRIJSTELLING (ARTIKEL 15 WRO) VERLEENDE EVENEMENTENVERGUNNING hoogstpersoonlijk warmte binnen, inbreker buiten Handelsonderneming GEERRINK BEL VOOR MEER INFORMATIE 010-4264369 5 jaar garantie KWALITEITSROLLUIKEN NERGENS GOEDKOPER! www.geerrink.nl Op vrijdag 15 oktober gaan dc gemeente Schiedam en de Stichting Ouderenwerk in het dienstencentrum De Woudhoek aan van 50 jaar en ouder kunnen daar hun (auto)rijvaardigheid laten onderzoeken. Dit gebeurt door middel van een test van de reactiesnelheid, gezichts- en gehoor- vermogen, een lit in de eigen auto met een ritadviseur en tensiotte een stukje theorie over de (nieuwste) verkeersregels met vragen. Mensen die willen rneedoen, kunnen zich nog aanmelden bij de Stichting Ouderenwerk, tel. (010) 248 68 88 of bij een van de volgende centra: 1. dienstencentrum De 4 Molens, Nw. Damlaan 766, tel. 4705500 2. dienstencentrum Oost, Marconiweg 2, tel. (010) 473 14 96 3. dienstencentrum De Woudhoek, Heijermansplein 35, tel. (010) 470 95 55 Inschrijven kan ook op de open dag van Diens-tencentrum De 4 Molens op woensdag 6 oktober. Ge'interesseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stuldcen nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Ingekomen aanvragen van 14 September 2004 t/m 24 September 2004: bouwaan vragen: Dienst Educatie Schiedam Nolet Vastgoed B.V. B. IJzerdraatsingel 1 Buitenhavenweg 50-54 Degerfors 54 Galileistraat 10 Maasboulevard 21,44,48,56 Muiderslotstraat 3-191 Nieuwe Waterwegstraat 7 Olympiaweg 20 Van Ostadelaan 120 Zwartewaalsestraat 57 Fred Tessler K. Oztiirk V.v.E. Maashoove SGBB M. van Schaik B.V. St. Accommodatie Hermes-DVS St. Kinderopvang Schiedam K. Knook Verleende bouwvergunningen: verzonden 21 September 2004: Akkerpad 61 L. Kranendonk De Vlinderhoven 53 B. Erkelaar Eerste Tuinsingel 11 J. de Reus Laagland 47 P. Elsing Lavendelveld 1 Fam. Rietkerken verzonden 22 September 2004: Geervlietsestraat 50 Hoogheemraadschap van Delfland Verleende sloopvergunningen/sloopmeldingen: verzonden 21 September 2004: Olympiaweg 20 W.J. van Wijk schoolgebouw vergroten (wiiziging) logistiek distributiecentrum bouwen (herziene aanvraag) dakkapel plaatsen gevel wijzigen balkonbeglazing plaatsen beplating lifthuizen vervangen bedrijfshal met kantoor vergroten (2e fase) overdekte zittribune plaatsen kindercentrum verbouwen woning vergroten woning vergroten dakkapel plaatsen berging verbouwen woning vergroten woning vergroten gemaal verbouwen/aanpassen overdekte zittribune slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de ver- zenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningen- rechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een vergunning als bedoeld in artikel 11 juncto artikel 16 van de Monumentenwet 1988 is verleend en verzonden op 27 September 2004 voor het monument Lange Haven 99-101 N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de ver zenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige vdorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningen- rechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk zijn/haar gemotiveerde zienswijzen tegen het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders, ter attentie van het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders maken bekend dat vergunning is aangevraagd voor Stockholm, oprichten gymzaal Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan "Spaland-Oost, le herziening". Het bouwplan moet daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om in het bestemmingsplan een mogelijkheid op te nemen om van bepaalde voorschriften vrijstelling te verlenen. In het van toepassing zijnde bestemmingsplan is voorzien in een dergelijke vrijstellingsmogelijk- heid. Burgemeester en wethouders overwegen voor het bouwplan vrijstelling te verlenen met toepassing van artikel8, lid 4 uit de voorschriften van het bestemmingsplan Spaland-Oost, le herziening 1997. Het plan ligt hiertoe van 30 September 2004 t/m 28 oktober 2004 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, tel. (010) 246 55 65. ieder kan gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk zijn/haar gemotiveerde oswijzen tegen het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van burge- ester en wethouders, ter attentie van het hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Postbus 1501, - 314)0 EA Schiedam. Het gemeentebestuur van Schiedam heeft een vergunning/ontheffing verleend voor een evenement dat gehouden zal worden op zaterdag 2 oktober 2004. Het betreft: een Rapfestival in de muziektent en op het parkeerterrein in het stadspark De Plantage tussen de Tuinlaan en de Lange Nieuwstraat van 14.00 tot 22.00 uur. Van 29 September t/m 10 november 2004 liggen afschriften van de verleende vergunnin gen/ontheffingen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de afzonderlijke vergunningen/ontheffingen een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning/ontheffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning/ontheffing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Op maandag 4 oktober, aanvang 20.00 uur in de Aleidazaal, Stadserf 1 De vergadering is openbaar Voorzitter is het raadslid de heer A.P. Mostert Onderwerpen op de agenda zijn onder meer: Jaarverslag 2003 van de Gemeentelijke Ombudsman Schiedam In dit verslag geeft de ombudsman algemene informatie over de werkzaamheden van het instituut Gemeentelijke Ombudsman in 2003. Daarnaast wordt specifiek ingegaan de rol als controle-instru- ment op het handelen van burgemeester en wethouders. De raadscommissie en de ombudsman praten over zijn bevindingen, die het jaarverslag 2003 zijn opgenomen. Gesprek met de voorzitter van de Bezwaarschriftencommissie Ook de Bezwaarschriftencommissie is een onalhankelijk orgaan dat adviezen uitbrengt aan het col lege wanneer burgers, bedrijven of instellingen het met de gemeente oneens zijn. De voorzitter van de Bezwaarschriftencommissie komt met de raadscommissie praten over zijn ervaringen met de gemeente Schiedam. Nota Integraal veiligheidsbeleid Deze nota is gericht op het concreet aanpakken van veiligheidsproblemen. Met name wordt de aan- dacht gericht op zaken die momenteel het meest spelen en verontrusten. In het veiligheidsbeleid wordt veel aandacht besteed aan jongeren, maar gaat het ook om het vergroten van verantwoorde lijkheidsgevoel voor de eigen tyoonomgeving en de aanpak van overbewoning. De nota is tot stand gekomen in samenwerking met twee externe bureaus en de politie. Ondermeer is gebruik gemaakt van gegevens uit de gemeentelijke Leefbaarheidsonderzoeken en onderzoeken Criminaliteit en Veiligheid. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u vitiden op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk - echter niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het publiek, waarin zake aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij de secretaris van de commissie B.Th. de Winter, tel. (010) 246 58 53, e-mail: bt.d.winter@schiedam.nl Op dinsdag 5 oktober 2004, aanvang 20.00 uur in de Aleidazaal, Stadserf 1 De vergadering is openbaar Voorzitter is het raadslid de heer H. Hofland Onderwerpen of de agenda zijn onder meer: Een presentatie door mevrouw A. Bodewes Aan de hand van kwartaalrapportages wordt een beeld geschetst van de Schiedamse huizenmarkt. Samenwerkingsconvenant verstedelijking Op 1 januari 2005 treedt de tweede fase in van het Investeringsbudget Stedelijke Vernieuwing (ISV). De bovenlokale afstemming krijgt dan een zwaarder accent dan voorheen, mede om het tempo van de stedelijke vernieuwing op te schroeven. Een regjonaal budget moet het mede mogelijk maken de versnelling te realiseren bij de uitvoering van de plannen. Dit budget wordt gevoed door o.a. de provincie en de gemeenten Rotterdam en Schiedam. Dit budget kan worden aangewend om goedkope woningen in andere gemeenten te realiseren dan bijv. in Schiedam en Rotterdam, met als uitgangspunt dat deze projecten bijdragen aan het oplossen van knelpunten in deze twee gemeenten. De Schiedamse bijdrage is aan een maximum gebonden dat in het Meerjarenontwikkelings-pro- gramma (MOP) is opgenomen. De gemeenteraad wordt voorgesteld in te stemmen met het convenant dat de samenwerking tussen de provincie Zuid-Holland, de gemeenten Schiedam en Rotterdam en de stadsregio Rotterdam regelt. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u vinden op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk - echter niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het publiek, waarin zake aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij de secretaris van de commissie H. C. Jansson, tel. (010) 246 54 34, e-mail: hc.jansson@schiedam.nl of J. Pegtel, tel. (010) 246 53 36, e-mail: j.pegtel@schiedam.nl Op woensdag 6 oktober 2004, aanvang 20.00 uur, Aleidazaal, Stadserf 1, Schiedam. De vergadering is openbaar. Voorzitter is het raadslid de heer M.R. Reuderink. Onderwerpen op de agenda zijn: Wet maatschappelijke ondersteuning Presentatie met informatie over deze op handen zijnde wet, de beleidsmatige consequenties en de financiele omvang daarvan en de voorgestelde aanpak. Aankoop Singel 24/Marconistraat 145 Nu het aantal leerlingen op de openbare basisschool De Singel de komende 20 jaar vrijwel stabiel blijft, wordt voorgesteld genoemd pand waarin vier leslokalen gesitueerd zijn aan te kopen. Verantwoordingsverslagen 2002 en 203 Abw, Ioaw en Ioaz gemeente Schiedam Met dit verslag wordt aan de gemeenteraad verantwoording afgelegd over de uitvoering van genoemde wetten. Verordening kinderopvang Schiedam 2004 In deze verordening worden de regels vastgesteld over de tegemoetkoming van de werkgever- bijdrage aan de in de Wet kinderopvang genoemde doelgroepen, zoals ouders die geen werkgever hebben (uitkeringsgerechtigden, herintreders, nieuwkomers, studerenden en tienermoeders). Boeteverordening Wet inburgering nieuwkomers Op grond van deze verordening kan een bestuurlijke boete in het kader van de Wet inburgering nieuwkomers worden opgelegd als een nieuwkomers de verplichting een inburgeringsprogramma te volgen niet of onvoldoende nakomt. Verordening Handhaving Wet werk en bijstand Nieuwe Waterweg Noord 2004 In deze verordening worden regels vastgesteld voor bestrijding van het ten onrechte ontvangen van bijstand alsmede misbruik en oneigenlijk gebruik van de Wet werk en bijstand. Vaststelling programma, overzicht en budget huisvestingsvoorzieningen 2005 (onder voorbehoud) Jaarlijks wordt dit programma bij de vaststelling van de gemeentebegroting voor het volgend jaar vastgesteld. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u o.a. vinden op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk; niet bij het verslag, de voortgangslijst en de grosljjst. Ook is er een rondvraag voor het publiek waarin zaken aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan, maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij T.S. Halma, telefoon (010) 264 56 65, e-mail: ts.halma@schiedam.nl, secretaris van de raadscommissie Bevolking 8c Onderwijs. Op donderdag 7 oktober 2004, aanvang 20.00 uur in de Aleidazaal, Stadserf 1 De vergadering is openbaar Voorzitter is het raadslid de heer E.M.S. Zwennis Onderwerpen op de agenda zijn onder meer: Enkele presentaties: Stand van zaken Ruimtelijk Plan Regio Rotterdam 2020 (RR2020) Idem TramPlus Idem A4 Bouwplan logistiek centrum Nolet Het betreft hier de nieuwbouw van een opslaghal, kantoren, een laboratorium, een parkeerdek, een distributiehal en bijbehorende voorzieningenruimten aan de Buitenhavenweg op het bedrijventer- rein Nieuw Mathenesse. Het bouwplan is niet geheel in overeenstemming met het bestemmings plan (maximale bebouwingshoogte), zodat een vrijstellingsprocedure wordt voorgesteld. Het bestemmingsplan Nieuw Mathenesse wordt overigens geactualiseerd. Daarbij wordt het onderhavige bebouwingsvoorstel meegenomen. De raad en commissie in RO-procedures De gemeente voert allerlei taken en procedures uit, die zijn gebaseerd op de Wet op de ruimtelijke ordening. Hier liggen taken voor het college van burgemeester en wethouders en ook voor de gemeenteraad. Soms zijn er ook taken voor raad en college. In een notitie geven enkele raadsleden hun visie op de rolverdeling bij verschillende ruimtelijke procedures. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u vinden op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk - echter niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het publiek, waarin zake aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij de waarnemend secretaris van de commissie B.T. de Winter, tel. (010) 246 58 53, e-mail: bt.d.winter@schiedam.nl Week 40 MAASPOST SCHIEDAM - XQ06 algemeen Evelyne Oostinga 010 204 23 13 Stadserf 46 Schiedam overheid Evelyne Oostinga 010 204 2313 Stadserf 46 Schiedam financieel Evelyne Oostinga 010 204 23 13 Stadserf 46 Schiedam logistiek Lonneke Bloem 010 204 23 09 Stadserf 46 Schiedam logistiek Lonneke Bloem 010 204 23 09 Stadserf 46 Schiedam logistiek Evelyne Oostinga 010 204 23 13 Stadserf 46 Schiedam logistiek Evelyne Oostinga 010 204 23 13 Stadserf 46 Schiedam logistiek Odette Blok 010 204 23 36 Stadserf 46-48 Schiedam hoofd Arbo en Facilities m/v Wij zijn op zoek naar een hoofd Arbo en Facilities. U bent verantwoordelijk voor het opstellen, implementeren en coordineren van procedures met betrekking tot het UTC Environmental, Health and Safety (EH&S) programma en Arbovoorschriften in zowel hoofd- kantoor, magazijn als werkplaatsen van onze opdrachtgever Vereisten: mbo/hbo-opleiding op het gebied van Arbo en Facility Management, ervaring en kennis op het gebied van Arbo, milieu en facilitaire zaken en goede kennis van zowel de Nederlandse als de Engelse taal in woord en geschrift. medewerker procesondersteuning m/v Voor een overheidsinstelling zijn wij op zoek naar een medewerker procesondersteuning Bureau Veiligheid. Werkzaamheden bestaan uit: afhandeling formele trajecten binnen BRZO 99, waaronder registratie en archivering binnengekomen officiele stukken, beheer VR-archief en uitleen VR-ren, bijhouden adressenbestanden en voortgangsoverzichten BRZO; CVR- en Planningsoverleg voorbereiden, waaronder verzenden van vergaderstukken, verzorgen verslaglegging en verzenden conceptverslagen en definitieve verslagen naar belangheb benden: Programmafinanciering Extra Veiligheid secretarieel ondersteunen en Cluster Veiligheid ondersteunen met voorbe reiden en verslaglegging. Vereist: mbo en administratieve werkervaring. financieel medewerker m/v wij zijn op zoek naar een meao schoolverlater met bij voorkeur een boekhoudkundige achtergond voor een metselbedrijf te Rotterdam. Het betreft een functie waarbij je rustig begint met opruim- en archiveer- werkzaamheden en die uitgebouwd wordt met steeds meer financieel-administratieve werkzaamheden. Heb jij net je meao diploma behaald en wil je de kans grijpen om bij een bedrijf rustig te beginnen en je daar steeds verder te ontwik-J kelen? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. warehouse foreman m/v voor een bedrijf op de Maasvlakte. Je bent als foreman verantwoordelijk voor de aansturing van een team van warehouse employees op zodanige wijze dat de operatie op efficiente en effectieve wijze wordt gevoerd. Je taken bestaan uit leidinggeven en motiveren van een groep medewerkers, inroosteren van personeel, zorgdragen voor de uitgaande orders, controleren van procedures, rapporteren aan de supervisor en het voeren van functionerings- en beoordelingsgesprekken. Heb jij ervaring in een soortgelijke functie, een logistieke mbo opleiding afgerond, een heftruckcertificaat, kennis van administratieve processen en kennis van Word en Excel, neem dan snel contact op! warehouse supervisor m/v voor een bedrijf op de Maasvlakte. ALs supervisor ben je verantwoordelijk voor de aansturing van de foremannen zodat het operationele proces gestructureerd en efficient verloopt, daarbij rekening houdende met de workload en personeelsbezetting. Je draagt zorg voor het fysieke operationele proces m.b.t in- en uitgaande goederen, je deelt werkzaamheden in, instrueert het loods personeel en houdt toezicht op de werkzaamheden. Heb jij ruime werkervaring als warehouse foreman of een vergelijkbare functie, een afgeronde logistieke opleiding, kun je systematisch en analytisch denken en beheers je de Engelse taal? Neem dan snel contact op! logistiek binnendienstmedewerker m/v Voor een afvalverwerkingsbedrijf zijn wij op zoek naar een logistiek binnendienstmedewerker. De werkzaamheden bestaan uit: administratieve ondersteuning van de commerciele afdeling middels het invoeren en registreren van het orderbestand en het regelen van de benodigde transport- en douanedocumen- tatie en cognossementen. Daarnaast heb je contact met leveranciers en klanten over aankomsttijden en dergelijke. Functie-eisen: afgeronde mbo opleiding, werkervaring in een relevante functie of een logistieke omgeving, kennis van Excel en Word en beheersing van de Engelse en Duitse taal, Beheersing van de Franse taal is een pre. administratief medewerker m/v voor een informed familiebedrijf in de transport zijn wij met spoed op zoek naar een administratief medewerker. Je verricht voorwerk voor de financiele administratie zoals het invoeren van vrachtbrieven en urenstaten en het sorteren van kilometers. Verder plan je de ritten in, verzorg je de salaris- en personeelsadministratie en ben je verantwoordelijk voor correspondentie, tariefsbere- keningen, loodsadministratie, archiveren en telefoonbehan- deling. Functie-eisen: ruime administratieve ervaring en goade kennis van Excel. Je houdt van werken in een mannencultuur en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit! ervaren expediteur m/V Voor een international logis- tieke dienstverlener zoeken wij per direct een ervaren expediteur met Jan Backx diploma. In deze functie regel en organiseer je dagelijks het vervoer voor de relaties en de daarbij behorende administratieve werkzaamheden. Je onder- houdt contact met de klanten en de intermediairs welke ingezet worden voor transport, waaronder rederijen. Je handelt klachten af en lost problemen op. Je levert een dienst op kwalitatief hoog niveau met een goede dosis service- en klantgerichtheid. Je hebt ruime ervaring in een soortgelijke functie en jouw kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is goed. Daarnaast heb je gedegen kennis van zeevracht. Solliciteer snel! kijk voor meer banen op www.randstad.nl op uw electrische motor bij aankoop van een rolluik openingstijden: di. - do. -za. van 09.00-14.00 uur of op telefonische afspraak. zonwering voor binnen buiten rolluiken, markiezen, zonneschermen, screens. Aleidastraat 66 3117 DK Schiedam. Fax 010-426 13 43

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 3