AOb weekbladen wMj B.T.S., Een warenhuis vol W) Pornoshop Baly... Pffffffff De Vos Burchart verkoopt Slaapcomfort Boti Boots, dat loopt! Leen van Es Juwelier schittert al 40 jaar De Erotheek Schiedam: taboes doorbroken Thermen Holiday, gun het jezelf! DELPHUS, nieuwe menukaart met Griekse tapas REBUS: Fit Health shop: ook bij u thuis Dykstal schoenen: op goede leest geschoeid Carousel: zo wil je gezien worden Van Gelderen Woninginrichting, specialisten over de vloer Smart Scooter Service: stap maar op Mitzi Mode, de metamorfose Antoinette's Nail Perfection: ook voor nagelbijters Ton v.d. Berg's Tapijtcorner, meer dan alleen tapijt U kunt de volgende priizen winnen: John van Zadel Interieurverzorging: Inspirationdealer Luxaflex Dit {aar bestaat een aantal edities van Maasstad weekbladen tien jaarl Daarom viert Maasstad feest. En u kunt meefeesten. Los nevenstaande rebus op en wlnl De oplossing is tevens het begin van een slagzin over Maasstad weekbladen. Maak deze slagzin af met maximaal 25 woorden. Schrijf uw votledige slagzin op een briefkaart en stuur deze naar Maasstad weekbladen, afdeling marketing, Postbus 1162,3000 BD Rotterdam. Een deskundige jury zal alle inzendingen beoordelen en de uiteindelijke prijswinnaars vaststellen. Uw inzending moet uiterlijk maandag 8 november bij ons binnen zijn. Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. HOOFDPRIJS: DIGITALE FOTOCAMERA le PRIJS: MP3-SPELER 2e PRIJS: DISCMAN tevens diverse troostprijzen maasstad IC MDI(II Een leuke actie van Mitzi Mode: wie in September voor minimaal 100 euro besteedde, maakte kans op een com plete metamorfose. Door velen begeerd, door Mevrouw Betty Roeling gewonnen! Een schoonheidsbehandeling, nieuwe hairstyling en van top tot teen in de nieuwe kle- ding gestoken, de regionale zender Look TV zendt de metamorfose zelfs eind deze week uit! Betty heeft haar eigen identiteit behouden. We hebben haar niets opge- drongen, wel geadviseerd." Gelijk zoals we dat gewend zijn bij Mitzi Mode. De winkel die damesmode aanbiedt in het midden en hogere segment en waar je prettig be- geleid wordt naar een tevreden koop. De keus is uitge- breid, in een ideale mix van verschillende merken kun- nen we naar hartelust combineren. Dit najaar veel kleur en de lijnen zijn sportief maar toch supervrouwelijk! Nieuwste aanwinst is de, betaal- bare jazeker, confectielijn van Mart Visser, prachtig! Mitzi Mode, Boterstraat 89, Schiedam, 010 - 427 00 77 Tegenwoordig wordt er even gemakkelijk bij een ero theek binnengelopen als bij de slager of groenteboer. Erotheek Schiedam is een paradijs voor jong en oud, in- clusief prive-bioscoop. In de cabines kun je alleen of met z'n twee genieten van opwindende dvd's, voor gezel- schappen is er een zaaltje. Natuurlijk kunt u ook dvd's huren voor thuis en zijn de dvd's te koop. Erotheek Schiedam heeft een winkel vol artikelen om het seksleven te veraangenamen. Meest verkochte artikel is de eclipse, met troetelnaam 'Tarzan': een vibrator met maar liefst zeven standen en roterende kop. Allernieuw- ste wat deze winkel op de planken heeft staan is de 'poesiepomp': een apparaatje om schaamlippen dikker te maken. Erotheek Schiedam heeft voldoende gratis par- keerplaatsen en mocht u het niet prettig vinden de buur- man tegen te komen: er zijn twee in/uitgangen in de win kel. Erotheek Schiedam, Rotterdamsedijk 411 Schiedam, 010 - 427 04 24. Mooie nagels zijn gelijk een sieraad aan de hand. Je kunt er nog zo goed verzorgd uitzien: mooie haren, witte tan- den, leuk pak aan, maar steken er onder de mouwen han- den met afgekloven nagels: vergeet het dan maar. Wat een geluk dat in de Hoogstraat Antoinette's Nail Perfecti on is gevestigd, Antoinette Scheffel is niet alleen een kundig nagelstyliste maar ook gespecialiseerd in afgeklo ven nagels. „Wat een voldoening wanneer je iemand die met afgekloven nagels binnenkomt, de studio uit ziet gaan met prachtige nagels." Klinkt als een sprookje, toch echt waar! „Ik werk alleen met acryl, je krijgt er de sterkste kunststofnagels mee, die het 1 minst snel breken." Een leuk bloemetje, klein hartje op de na- gel? Liever roze of andere kleur nagelranden in plaats van wit? Antoinette maakt het waar. Leuk J idee voor de feestdagen! Antoinette's Nail Perfection, Hoogstraat 143, Schiedam, 010-42695 00. Het paradijselijke Sauna Beautycenter Thermen Holiday, een complex van maar liefst 10.000 vierkante meter, is inge- richt volgens een totaal eigen concept. „Alles moest in een keer helemaal goed waarbij we ons perse wilden onderschei- den." Gelukt! Naast de vele bijzondere faciliteiten valt de kraak en kraakheldere hygiene iedereen op. Evenals de fan- tastische keuken. „Bij een verwendag moet ook het eten heel goed zijn." Dan de faciliteiten: de 3 meter hoge Paalsauna (te bereiken via houten trap) is enig in de wereld: kijk door de glazen vloer de vijver in, sensationeel! Ook in de twee zwembadjes naast de vijver kun je door een glazen wand de vijver inkijken. Veel van de sauna's zijn uniek. Zoals de aquariumsauna, grotsauna de muzieksauna met superrelaxte new age muziek en ook de belangstelling voor de dvdsauna is iedere dag weer enorm: temperaturen aan de lage kant en geniet van je favoriete film! Genieten is het ook op het hydro-jet massagebed, in de kruidentempel of het 'gewone' zwembad en onder een verrukke- lijke bodypakking. En dan zijn er natuurlijk de heerlijke massages, alien uitgevoerd door gediplomeerde medewerkers: Hotstone- en voetreflexmassage, hoofd- een drukpuntenmassage en de gezichtsmassage als onderdeel van een complete schoonheidsbehandeling. Vanuit het gehele land komen mensen voor de Hamam-massage, zo verschrikkelijk heerlijk: op een verwarmde stenen tafel word je van top tot teen gescrubd, gevolgd door een traditionele Turkse zeepmassage, waarbij de zeepvlokken als een zachte deken over je heen vallen. Geloof ons, er is geen gisteren meer, er is geen morgen meer, alleen maar dat ultieme genot! Thermen Holiday, je moest het jezelf eens gunnen! Thermen Holiday sauna beautycenter, Prinses Beatrixlaan 10, 3121 JN Schiedam, 010 4 49 32 50, www.thermenholiday.nl. Wilt u een avond echt helemaal uit en genieten van culi- naire hoogstandjes, dan is Grieks specialiteitenrestaurant Delphus een aanrader. Gezellige inrichting, Griekse va- kantiesferen, vriendelijke bediening en, erg belangrijk, de gerechten zijn af! Vanaf 1 november kunnen we van de nieuwe kaart ook nog eens verrukkelijke Griekse tapas bestellen: kleine fijne hapjes, desgewenst een bord volIn Delphus worden de gasten verwend: Voor live muziek kan gezorgd worden, bij elk hoofdgerecht een saladebuf- fet gratis, van maandag t/m vrijdag extra voordelige dag- menu's en extra voordeel geldt ook bij de afhaalbalie. Wie eenmaal genoten heeft bij Delphus die komt terug. Het restaurant staat dan ook al sinds 1986 te boek als 6en van de beste Griekse specialiteiten restaurants in de regio. Voor groepen en gezelschappen kunnen aantrekkelijk ge- prijsde arrangementen samengesteld worden, waaronder lopende buffetten. Grieks specialiteitenrestaurant Delphus, Rotterdamsedijk 425 Schiedam, 010-426 6122. Ton v.d.Berg's Tapijtcorner, de vlag dekt de lading maar ten dele. Want naast een uitgebreid programma aan tapij- ten van vrijwel alle bekende merken (zoals Bonaparte en Parade) vinden we bij dit bedrijf ook het bekende clicla- minaat (kun je zo weer oppakken en meeverhuizen), vi- nylvloeren, gordijnen en vitrages, vouwgordijnen, verti- cale lamellen en horizontale jaloezieen van onder meer het merk Luxaflex. Bij Ton v.d. Berg zitten de specialisten, ervaren vaklui. Het bedrijf heeft een eigen stoffeerderij, er wordt van te- voren altijd thuis opgemeten, de vloerbedekking wordt gratis gelegd (uitgezonderd uiteraard trappen) en gordij nen worden gratis gemaakt. Probleem is vaak dat, wan neer je eenmaal een keus hebt gemaakt, je de vloerbedek king ook snel thuis wilt hebben. Bij vrijwel elk bedrijf geldt een lange levertijd. Maar... maakt u zich geen zor- gen, want veel van de tapijten zijn bij Ton v.d. Berg uit voorraad leverbaar. Ton v.d.Berg's Tapijtcorner, 's Gravelandseweg 620, Schiedam 010 - 473 07 17 Een goede nachtrust betekent een goede dag. Niemand die dat beter weet dan de specialisten in slaapadvies van De Vos Burchart Slaapcomfort. „Eigenaar Bram De Vos Burchart: „In de 26 jaar van ons bestaan hebben we al zoveel mensen van hun rug- en slaapproblemen afgeholpen, alleen door het juiste slaapsysteem te adviseren." De Vos Burchart Slaap comfort is dan ook benoemd als erkend lid van het Slaapgilde, dat is slechts diegenen voorbehouden die aan de top staan op het gebied van goede kennis over gezond slapen. ..Kennis die we mede te danken hebben aan de goede contacten met fysiotherapeuten en aan de vele cursussen en trainingen die we volgen op het gebied van productkennis.'Tn de slaap/ teststudio van De Vos Burchart staan de paradepaardjes van gerenommeerde fabrikanten. Gaat u liggen en voel de wel- daad. Voel ook het comfort van de andere bedden en laat u ver- volgens adviseren door de specialisten. Nieuw en exclusief is de 'Space Cabin' waar de nieuwe Tempur 2000 producten te testen zijn. „Tempur 2000 is een drukverlagend slaapsysteem, in de ge- zondheidszorg wordt er al lang mee gewerkt." Stapt u de Cabin binnen en ervaar in 15 minuten wat Tempur bedoelt met gewicht- loos slaapcomfort. welk een welbehagen. Ook nieuw in het assor- timent maar zeker niet onbekend, denkt u maar aan de Hastens bedden, zijn de Scandinavische boxsprings van LeDorm, waar- van ook de orthopedische lattenbodems, kussens, natuurlatex- en pocketveren matrassen worden aangeboden bij de Vos Burchart. Wereldprimeur en bij de Vos Burchart al is huis zijn de klimaatre- gulerende dekbedden en kussens van TempraKON, nooit meer te warm of te koud! De Vos Burchart Slaapcomfort, Hoogstraat 125, Schiedam, 010 -426 87 32, www.slaapgilde.nl/dealers 5.T.S.: BeTere Service, dat maakt dit gezellige warenhuis helemaal waar. Apparaten worden thuisgebracht, ingesteld en oude apparaten weer mee teruggenomen. Allemaal gratis en dat is uniek! /erdeeld over maar liefst 2500 vierkante meter vinden we bij B.T.S. noem het maar en ze verkopen het: van schoenve- ers tot LCD schermen en alles wat ertussen ligt. We maakten een rondje B.T.S. en kwamen onder de indruk: op alle af- leling staan terzake kundige medewerkers je vriendelijk en vakbekwaam te woord en de keus is er, ondanks de vele ver- i chillende producten, groot. ,„We weten wat onze klanten zoeken en stemmen de inkoop daar op af. Waarbij we alleen le betere kwaliteit uitzoeken." Zo is er een af deling wit- en bruingoed, nclusief de klein huishoudelijke artikelen. Op de afdeling meubelen, in- lusief slaapkamers en matrassen, kun je je huis in zowel moderne als Jassieke stijl inrichten. Meubels waar een stijlvolle vloerbedekking on- i ler hoort, alweer slagen we bij B.T.S, tot en met laminaat toe. Gaan we log even verder komen we op de afdeling LCD schermen, om van te wa- i srtanden natuurlijk. Dat geldt ook voor de liefhebbers van darten: alles vat er op dit gebied bestaat is hier voorhanden. Een andere hobby? Loop naar naar de hobbyafdeling, waar ook niet hobbyisten vanzelf op idee i :omen. Tenslotte willen we u wijzen op de speelgoedafdeling, waar een vereld voor je opengaat en je je weer kind voelt. Het nieuwste van het lieuwste, de rages van dit moment, u vindt het er. Goede tip: sla nu vast i iw slag voor de feestdagen. Want, en dat geldt op alle afdelingen, van de irijzen hoeven we niet wakker te liggen! B.T.S., Groenelaan 49, Schiedam, 010 - 473 87 55. ENUFEESTMEEM 10' v M -j— MA. Dl. WO. DO. VR. ZA. ZO. en Waar een klein bedrijf groot in kan zijn. Twintig jaar geleden startle het echtpaar John en Cock van Zadel, sa- men met zus Jenny, hun woningin- richtingbedrijf John van Zadel. „We hebben het bewust kleinschalig ge- I houden, ik meet zelf alles op, leg alle vloeren zelf en bevestig zelf de ram- decoratie, weet ik zeker dat het goed gebeurt," En dat weten de vele klan ten inmiddels ook. Druk, druk, druk! Een goed, betrouw- baar en vakbekwaam adres voor vloerbedekking, waar onder cliclaminaat, vinyl, clicmarmoleum en tapijt. „We maken uit tapijten ook karpetten, op iedere maat en in elk gewenst model." Andere afdeling van het bedrijf betreft de raamdecoratie: naast een royale keus in (over)gordij- nen is dit bedrijf, als e£n van de weinigen in Nederland Inspirationdealer Luxaflex, en dat staat voor het totale aanbodinjaloezieen, luminette, rafiinette, houten-, vouw- en paneelgordijnen van Luxaflex. John van Zadel Interieurverzorging, Dam 15, Schiedam, 010 4 733 735. Fit Health shop toont u, in een zeer ruime showroom, een uitstekende collectie fitness apparatuur voor een ef- fectieve fitness training thuis. Ongeduldig staan home- trainers, roeiers, crosstrainers, loopbanden, multi stati ons, halterbanken, enzovoort op u te wachten. Alles mag worden uitgeprobeerd en stevig getest. Bovendien ont- vangt u een vakkundig advies om uw doelstellingen opti- maal te bereiken en kunt u rekenen op een uitstekende service.In nauwe samenwerking met alle fabrikanten zorgt hun eigen servicedienst voor een snelle en soepele afhandeling van uw claims en reparaties. Op verzoekbe- zorgt en monteert uw Fit Health shop alle apparatuur bij u thuis. Een compleet assortment boks- en budo artikelen en een kwalitatief hoogstaande lijn voedingssupplementen zijn een onmisbare aanvulling. „We zijn de grootste fitness speciaalzaak in de regio." Een bezoekje aan deze zaak zal u aangenaam verrassen. Fit Health Shop, Oranjestraat 66, Schiedam, 010 - 42 666 40. Ooit Begonnen als 'Dykstal het zilveren laarsje'. Nu, 79 jaar later, is Dykstal nog steeds een gerenommeerde schoenenzaak in het Schiedamse voor hem en voor haar. De heer Kalkman nam de zaak 16 jaar geleden over, daarvoor deed hij als inkoper van dit bedrijf al veel zaken in Italie. Die band is gebleven en veel Italiaanse 'huis- merken' lopen nog steeds geweldig. Maar ook de merken Hugo Boss, DKY, Van Bommel en Jaguar zijn in brede collecties goed vertegenwoordigd. Speciale aandacht is er voor de Belgische topontwerper Bikkembergs. De zeg maar voetbalachtige stijl, waarmee Bikkembergs in Italie de prestigieuze award in de wacht sleepte, dat wil wat zeggen. Wat we ook nog willen zeggen is dat komend seizoen de lange laars vele damesharten verovert en, we lichten vast een tip op: in december zullen de western- laarzen bij Dykstal in een fraaie collectie binnenstappen. Dykstal schoenen, Broersvest 135, Schiedam, 010 - 426 84 92. Stap binnen bij Carousel en ontdek de wereld van kleuren en kleren voor kinderen. Alhoewel: tieners zijn ook veel geziene klanten. Want Carousel biedt twee verschillende collecties aan: van maatje 92 t/m 152 en van 116 t/m 176. „Voor beide groepen kopen we apart in, je moet onder- scheidt maken in deze leeftijden." Zo zien we bij de jongste sessie meer wijde broeken met elastiek die een makkelijk pasbereik hebben, ook voor het maatje meer. Bij de oudere sessie ligt het accent meer op het sportieve- re vlak met wat smallere broeken. Denkt u niet dat ze hier alleen broeken verkopen, oh nee! Van jassen, truien en broeken tot jeans, maillots, panty's, sieraden en andere bijpassende accessoires. Me dunkt! Bij Carousel kunnen we een goede, aantrekkelijk geprijsde keus maken. Kle- ding die je graag draagt en waarmee je graag gezien wordt! Carousel junior, Hoogstraat 182a, Schiedam, 010-426 43 77. Bij de inrichting van een woning kunnen we het beste be- ginnen met het bekleden van vloeren en ramen. Hebben we een goed adres voor u: Van Gelderen! Al 20 jaar is dit familiebedrijf gespecialiseerd in het leveren en aanbren- gen van vloeren en raambekleding. Naast alle bekende merken tapijt biedt Van Gelderen een uitgebreide keus in plavuizen van onder meer de topmerken Versace, Lea en Emil. ..Plavuizen zijn helemaal in, vooral de belangstel ling voor de mediterrane kleuren en motieven is groot. „En de warmte van de zuidelijke landen kunt u er bij ge- leverd krijgen, want Van Gelderen legt ook vloerverwar- ming aan. Dan de tweede pool van het bedrijf: de raambekleding. Niet alleen mooi maar ook functioned, niet alleen prach tige gordijnstoffen in moderne of klassieke stijl, maar ook zonweringen waaronder horizontale jaloezieen en veiti- cale lamellen. Van Gelderen Woninginrichting, Nieuwe Matheness- erstraat 25, Schiedam, 010-427 09 09 Meer dan welkom aan het Broers vest! Martine Ockerse opende on- langs haar Boti Boots, een trendy kinderschoenenzaak. Van maat 16 tot en met maat 41, zo kunnen een beetje hippe ouders er ook nog slagen. „Maar we richten ons bij de inkoop wel op kinderen." •V. i f. De najaarscollectie ziet er gewel- J J - dig uit: heel kleurig, voor de mei- - den veel hoge laarsjes, voor de jongens de meer sportieve look. Merken als Yellow Cab, petit Shoes, Replay, Naturino, Pinocchio, Timberland en Geox staan garant voor kwali teit en de nieuwste trends. Bij iedereen die binnenstapt wordt zorgvuldig de maat genomen. „Kinderen zeggen al snel wanneer ze de schoenen te gek vinden, dat ze passen. Te kleine schoenen geeft scheefgroei daarom nemen we het passen heel serieus." Logisch dus dat Boti Boots, al na een paar maanden loopt! Boti Boots, Broersvest 115b, Schiedam, 010 - 246 97 42 'Leen van Es juwelier' schittert alweer 40 jaar in de Hoogstraat. Waar het zich onderscheidt van branchegenoten door vooral de trendjuwelier te zijn. „We trachten voorop te lopen met de nieuwste juwelentrends, zonder echter het oude ver- trouwde uit het oog te verliezen. Met Leen van Es kunnen we dus alle kanten op en dat geldt ook voor de horloges en klokken. Zo vinden we er naast de RVS, aluminium of glazen klokken, ook com- toiseklokken, bim-bam regulateurs en staartklokken. Wist u overigens dat Leen van Es een eigen klokkenreparatie-atelier heeft? Ook voor uw sieraden- en horlo- gereparaties kunt u bij van Es terecht, vrijwel alles wordt in eigen atelier vakbe kwaam gerepareerd. Leen van Es is dus een trendjuwelier en dat betekent dat het hoogst actuele van, vooral zilveren, sieraden aangeboden wordt. Momenteel zien we er dan ook veel schitterende sieraden belegd met veelkleurige halfedelstenen of Zirkonia's. Waarbij de warme herfsttinten de boventoon voeren: amber, olijfgroen, roest- bruin enzovoort. Verder, en echt niet alleen voor kinderen, zijn dit najaar de Disneyfiguren helemaal in: Disneyschakels voor aan de armbanden en nog vobr de decemberfeesten kunnen we bij Leen van Es de nieuwe collecties zilveren ket- tinkjes, armbanden en oorringen vinden waarop Disneyfiguren prijken. Dus: een mooi cadeau voor uw geliefde? Toe aan een nieuwe klok, nieuw horlo- ge? Wat zullen we de kinderen dit jaar eens geven? Stap maar binnen bij Leen van Es, een gouden greep! Leen van Es Juwelier, Hoogstraat 97, Schiedam, 010-426 3225. Files, stakingen, we krijgen er steeds meer mee te maken. Maar wat doe je eraan? Snel naar Smart Scooter Service gaan. Nee, niet alleen scooters, ze hebben daar zo'n beet je alles wat zich op twee wielen voortbeweegt. En skel ters, die hebben ze hier in de fraaiste uitvoeringen, zelfs voor volwassenen nog erg aanlokkelijk. Evenals de td gekke BMX stuntfietsjes, waar kinderen vanaf 8 jaar mee door de halfpipe gaan en halsbrekende toeren mee kun nen uithalen, volkomen veilig trouwens. Laten we het voor ons volwassenen maar houden bij de uitgebreide keus aan scooters, fietsen, motorfietsen en snorfietsen. Vrijwel alle topmerken zijn leverbaar en het professionele advies, heel belangrijk in deze branche, krijgt u gratis. Reparaties in eigen werkplaats, uwwrak- je' wordt desgewenst opgehaald en weer als nieuwe afge- leverd. Smart Scooter Service verkoopt ook allerlei ac cessoires. Smart Scooter Service, Noordmolenstraat 20, Schiedam, 010 - 426 3166 Ruim 35 jaar geleden was erotheek Baly de eerste pornowinkel. De toenmalige eigenaar had op Baly de smaak te pakken gekregen en begon het bedrijf van huis uit met slechts 8 mm filmpjes. De zaken liepen zo goed dat al snel een pand in de Hoogstraat werd betrokken. „Toen stonden de mensen nog met rode oortjes voor de etalage naar een vibrator te kijken." De schaamte voorbij, tegenwoordig loopt Jan en Alleman makkelijk even binnen bij Baly voor een erotisch videootje, een opwindend tijdschrift, een dildo of een van de vele andere sexprodukten waarvan je in je stoutste dromen het bestaan niet had verwacht. Het assortment is groot, verrassend, vernieuwend en veelbelovend. Zo is het allernieuwste op por- nogebied, een afstandbediening voor vibrators en eitjes op afstandbediening, gemak dient de mens!Erotheek Baly ver- huurt en verkoopt pornofilms en -dvd's voor elk wat wils: van harde porno tot pikante sex. „We zijn groot in bloot, ver kopen zeg maar speelgoed voor volwassenen. Alles op het gebied van sex behalve levende." Maar dat levende, dat na- dert Baly toch wel sterk, als je de siliconen opblaaspoppen ziet... je krijgt er een kleur van, pfffff: compleet met haar, va gina, vibratie, anus en borsten die melk geven. „Je kunt er alles mee, ze kunnen zelfs zitten, hebben al een naam en wor den thuis ook dikwijls fraai aangekleed. Mooi speelgoed na tuurlijk." Kost dan ook wel een vijfhonderd euro. „Maar dan heb je ook wel een prachtvrouwtje!" Wie met eenvou- diger genoegen neemt: voor 24 euro verkoopt Baly ook al een opblaaspop met een gat en ook die vliegen als warme broodjes over de toonbank! Baly erotheek, Hoogstraat 178, Schiedam, 010-426 7126

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 11