weekbladen 4r#illl\r J©* Ook al stamgast van Grand Cafe de Amstelbron? Habo Tapijt op de vloer en langs het raam U hoort het goed De Sportarcade: Bolwerk van fitness health, van sport en ontspanning Angela's sun &nailstudio: stralend mooi Wedaki: Uit het goede houtgesneden REBUS Groepslessen volgens Les Mills .SS'f Audio Control: Yor Sun: je krijgt er een kleur van JuwelierVerkade: parel aan Schiedams' kroon U kunt de volgende prijzen winnen: Veringmeijer: Complete woninginrichting onder een dak De Sportarcade is goed voor: ■4 Dit jaar bestaat een aantal edities van Maasstad weekbladen tien jaar! Daarom viert Maasstad feest. En u kunt meefeesten. Los nevenstaande rebus op en win! De oplossing is tevens het begin van een slagzin over Maasstad weekbladen. Maak deze slagzin af met maximaal 25 woorden. Schrijf uw volledige slagzin op een briefkaart en stuur deze naar Maasstad weekbladen, afdeling marketing, Postbus 1162,3000 BD Rotterdam. Een deskundige jury zal alle inzendingen beoordelen en de uiteindelijke prijswinnaars vaststellen. Uw inzending moet uiterlijk maandag 8 november bij ons binnen zijn. Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. HOOFDPRIJS: DIGITALE FOTOCAMERA le PRIJS: MP3-SPELER 2e PRIJS: DISCMAN tevens diverse troostprijzen Van Meurs Binnenhuisadviseurs in exdusief modern design Alles op een rij: Fitness Cardiofltness FitNed Bedrijfsfitness PowerPlate training Gewichtbeheersing Body Pump Body Step Body Combat (Tae Bo) B.B.B. Indoor Cycling (Spinning) Zonnebanken Schoonheidssalon maasstad fC De Amstelbron, wie kent dit gezellige grand cafe niet! Met de tramhalte voor de deur stappen mensen nogal eens onverwacht naar binnen. korte tijd later zijn ze vaste stamgasten geworden. Want bij De Amstelbron kom je op verhaal, ontmoet je leuke mensen. Aan de bar heb je meteen een gesprekspartner, is iedereen gelijk, gaat het niet om wat je bent maar wie je bent. Af en toe wordt er rondgegaan met een grote schaal kaas of bitterballen, ga alsjeblieft weg met de portemonnee, hoort bij de borrel! En in een sfeer van ons kent ons wordt er gepraat, gelachen en ge- dronken. Die gemoedelijke sfeer, die kenmerkt de Amstelbron al meer dan 70 jaar! Vier jaar geleden namen Johan Schuitemaker en Joke van der Vlies het bedrijf over en de afgelopen maanden is het gehele pand schitterend verbouwd: het res- taurantgedeelte meer naar voren en achterin staan nu ook een pool en biljart waar veel gasten erg blij mee zijn. Bij de Amstelbron kun je bovendien genieten van een copieuze maaltijd. Momenteel staan ook stamppotten en gevulde soepen weer op het menu! Gezelhg borrelen aan de bar, partijtje biljarten, heerlijk etentje en dan, en dan... Dan gaan de voeten van de vloer, jazeker! Op zaterdagavond wordt er na het eten een dansvloer gecreeerd, zorgt DJ Marco voor opzwepende muziek en wordt er gedanst dat het een lieve lust is. Vooral de jongeren komen massaal naar deze 'discotheekavond'Mochten de iets ouderen denken 'En wij dan?' Wij gaan op vrijdagavond salsadansen! Instructeur aanwezig, de muziek geweldig! Binnenkort ook themavonden op vrijdag. En zo hebben we, van 16 tot 88, het allemaal geweldig naar de zin in de Am stelbron. Grand cafe de Amstelbron, Broersvest 13, Schiedam, 010 - 473 18 45 Bij de inrichting van een woning komt heel wat kijken. Beginnen we bij de basis dan is het belangrijk dat de grote vlak- ken als vloerbedekking, gordijnen en eventueel zonwering, bij elkaar moeten passen. Stellen we u maar meteen aan Habo Tapijt voor. Waar zowel de afdeling vloerbedekking als de raamdecoratie (zonwe ring en gordijnen) in een brede keus vertegenwoordigd zijn. Prettige van deze zaak is ook dat, wat niet uit voorraad le- verbaar is binnen 24 uur geleverd kan worden en dat is uniek. ..Kwestie van goed netwerk dat we in de loop der jaren hebben weten op te bouwen." Beginnen we bij de vloerbedekking dan moeten we eerst overwegen wat voor soort: „Tapijt is heerlijk zacht, staat chic en de meeste goede tapijten hebben tegenwoordig in de fabriek al een onzichtbare, vuilafstotende coating gekregen. Door gebruik van nieuwe garens zijn tapijten bovendien veel sterker gewor- den." Habo Tapijt maakt desgewenst uit ieder stuk tapijt een fraai karpet, in iedere gewenste 1 vorm. Andere mogelijkheid is laminaat dat veel voordelen biedt boven massief hout. „Laminaat is heel sterk vrijwel onderhoudsvrij en het cliclaminaat kun je het bij verhuizing zo weer oppak- ken en elders opnieuw leggen. Ons laminaat is tegenwoordig zo verschrikkelijk mooi, niet meer te onderscheiden van hout." Habo biedt verder ook een keus in vinylvloeren, waaronder het clic- aT marmoleum. „Clicmarmoleum heeft als onderlaag laminaat, is erg sterk en kan geleverd worden 1 in veel kleuren. Het lijken net planken, heel erg mooi." Is de keus voor de vloer gemaakt dan zoeken we bij Habo naar ramdecoratie en ook hierbij weer j de vraag: nemen we gordijnen of zonwering. In beide segmenten biedt Habo vele mogelijkheden. Habo Tapijt, Broersvest 99, Schiedam, 010 - 426 96 09. Audio Control levert geluidsinstallaties aan rechtbanken, congreszalen, kerken, voetbalverenigingen, winkelcentra en zo kunnen we wel doorgaan. Met het noemen van in- stanties die afkomen op de professionaliteit van dit be drijf. Kenners van geluid maar ook van beeld, tweede tak van Audio Control betreft de afdeling: 'audio control life style'. Waar betere audio en video apparatuur wordt aan- geboden aan de particulier. Spekstenen luidspeakers van Avalanche, bijvoorbeeld, of de complete collectie van NAD, alle luidspeakers van Dali, home cinema systemen van verschillende merken en, paradepaard van Audio Control, de design LCD TV's van D Boss. Alles is spe- lend te zien/te horen en op alle apparatuur wordt 3 jaar garantie gegeven, dat is uniek. Wie audio en/of video ap paratuur wil aanschaffen, passend in de woning en met optimaal resultaat, kan thuis geadviseerd worden door de specialisten van dit bedrijf. Audio Control, Jan van Galenstraat 28, Schiedam, 010 - 2 460 460. De zomer voorbij, verliezen we ons mooie bruine vakan- tiekleurtje. Helaas? Helemaal niet no- dig, we gaan lekker bruinen bij Yor Sun, waar altijd de zon schijnt. Neem maar plaats op een van de, voor u geschik- te, zonnebanken. Sluit de ogen, voel het zachte briesje, de intense warmte van de zon en waan u op vakantie. Wat een groot genoegen. Het prettige is dat u professioneel begeleid en geadviseerd wordt, alle diploma's op dit ge- bied zijn in huis en dat de zonnebanken van topkwaliteit zijn: Ergoline en Uwe, toch niet de eerste de besteWist u dat bij Yor Sun de drempels weggehaald zijn, gewoon naar binnengaan, wedden dat u snel terugkomt? Alle da- gen van de week geopend, zonder afspraak. Nog meer genoegens: in de schoonheidssalon kunt u te- recht voor alle voorkomende schoonheidsbehandeiingen en de nagelstyliste maakt van uw nagels juweeltjes! Yor Sun, Broersvest 48c, Schiedam, 010 - 27 30 452 We smeren heel wat rond de ogen om rimpeling te voor- komen. Maar... ook onze handen zijn leeftijdverraders; onverzorgde nagels kunnen daar onderdeel van zijn. In de studio van Angela worden handen en nagels professio neel onder handen genomen: de manicurebehandeling doet wonderen! Wanneer u voor eens en voor altijd mooie nagels wilt, laat Angela dan french manicure, mooie kunstnagels van acryl of gel aanbrengen. Zo u wenst een figuurtje in de nagels, of een pittig glittertje: stralende handen zijn het resultaat. Om niet alleen de handen maar ook ons gezicht, ons hele lichaam een stralend uiterlijk te geven, gaan we bij An gela ook nog even onder de zonnebank, heerlijk! Kies maar uit, Angela heeft diverse zonnebanken en gezichts- bruiners, voor de meest perfecte, vlekkeloze bruining kunt u ook kiezen voor de tropical airbrushtanning, blijft zeker 5-10 dagen zitten Angela's Sun Nailstudio, Burgemeester Knappertlaan 174, Schiedam, 010 - 426 00 30. www.angelas.nl In de vierde generatie en al bijna een eeuw aan dit adres gevestigd: Juwelier Verkade, parel aan de kroon van Schiedam. „Mijn Overgrootvader begon hier in 1912 met een zaakje in sieraden, horloges en optiek, zoals gebruikelijk in die tijd. „Wellicht stamt uit deze tijd de uitdrukking loepzui- ver kristal. Loepzuiver, daar staat Juwelier Verkade nog steeds voor. Met het oog gericht op voornamelijk actuele sieraden. „We volgen de hedendaagse stromingen, kopen in wat gewild is en waar men graag mee loopt. Maar niet te extreem, want we bedienen een brede groep." Ook bij de fraaie horloges merk je dat in een bijna-eeuw de tijd niet heeft stilgestaan. Verkade heeft een eigen atelier, waar alle reparaties, ook nieuwwerk, zorgvuldig worden uitgevoerd. In de winkel is eveneens altijd een goudsmid aanwezig voor advies en meeden- ken in ontwerp. Juwelier Verkade, Hoogstraat 90, Schiedam, 010 - 426 77 89 Ooit begonnen met wat simpel aannemerswerk, inmid- dels is Wedaki uitgegroeid tot een indrukwekkend bedrijf gespecialiseerd in verkoop en leggen van alle soorten massief houten vloeren, het maken van scheidingswan- den, onderhoud, (rigoureuze) verbouwingen en interieur- bouw. Een uitgebreid team gespecialiseerde vakmensen boogt op ervaring, heeft kennis van zaken oog voor detail en denkt mee in de ontwerpfases. Als echte houtbewer- kers weten ze bovendien van een paar oude planken schitterende tafels te maken. In de royaal bemeten showroom worden meer dan 50 houtsoorten overzichtelijk en voorzien van informatie aangeboden. W vinden er ook een fraaie keus aan massief houten tafels, open haarden en een uitgekiend assorti- ment accessoires en onderhoudsproducten. Een gedegen advies hangt als visitekaartje aan ieder product, aan iede re dienst. Tip: bekijk de website: www.widaki.nl, maak er een houtboor, bekijk de vele aanbiedingen en vindt er ant- woord op al uw vragen. Wedaki, Hoogstraat 109a, Schiedam, 010 - 24 60 007 EN U FEEST MEE!!! 5 M s A MA. Dl. WO. DO. VR. ZA. ZO. en Een nieuwe woning, een verbouwde woning. Voordat de woning weer helemaal ingericht is, dat kost veel tijd. De ene zaak gespecialiseerd in vloerbedekking, de ande re in gordijnen en zonwe ring. Een derde voor de slaapkamer, weer een un der voor de huiskamer- meubels. Zo zijn we we- ken zoet. Bovendien houd je het probleem dat je nooit weet of alles he lemaal bij elkaar past. En daarom meneer, me- vrouw, doet u er verstan- dig aan maar meteen naar Veringmeijer te gaan. De winkel waar alle boven- genoemde afdelingen in een brede keus vertegen woordigd zijn. Waar meer dan 40 jaar ervaring en service veel teleurstel- lingen voorkomen. Be ginnen we bij het decor van de woning: vloeren, gordijnen en zonwering, de keus is enorm en het gedegen advies begeleidt ons naar een tevreden koop. Dan de meubelen, past die bank bij de vloer? Halen we even de staal van de vloerafdeling en zo kunnen we de kleu ren, maar ook de stijlen helemaal op elkaar af- stemmen. Van klassiek tijdloos naar eigentijds modern, veel van de meubelen zijn vervaar- digd van blank-, donker- of kersenkleurig eiken. Opvallend is verder de brede collectie relaxfau- teuils: elektrisch bedien- baar, eventueel met sta- op hulp, voor de ouderen, voor de jongeren de mo- deme versies met hand- bediening. Comfortabe- ler zitten bestaat niet! Comfort vinden we ook in alle toonaarden bij de afdeling slaapkamers, al- weer een specialisatie van Veringmeijer. En dan zijn we er nog niet, want dit familiebedrijf heeft een eigen stoffeerderij waar meubels opnieuw gestoffeerd kunnen wor den. Een ambachtelijk bedrijf, Henri en Louise van Rooij verzorgen, sa- men met hun medewer- kers, het gehele traject: van opmeten en advise- ren tot vloeren leggen, gordijnen naaien, zonwe ring aanbrengen en meu bels stofferen. Veringmeijer Woninginrichting, St. Liduinastraat 52, Schiedam, 010-4260193 Van Meurs Binnenhuisadviseurs onderscheidt zich door kleur te kiezen: niet van alles een beetje, niet zo wel klassiek als modem. Nee, Van Meurs is gespeciali seerd in exclusief, modem design. De binnenhuisadvi seurs komen desgewenst bij u thuis om, rekening hou- dend met licht, sfeer en mogelijkheden een persoonlijk interieuradvies op maat te geven. In de winkel is de keus groot: de vele topmerken, waaronder Leolux, Montis, Pastoe, Decede en Molinari vertegenwoordi- gen exclusief modem design en staan garant voor kwa- liteit en brede keus. Keus in meubelen, maar ook in ta pijten en gordijnen. Zo kunnen we alles voor de inrich ting in e op elkaar afstem- men. „Onze kracht is dat we een complete inrichting van de woning kunnen aanbie- den verzorgen, inclusief professioneel advies. Een inrichting die bij je past, waar je je goed in voelt en die je elders niet tegenkomt. Van Meurs Binnenhuisad viseurs, Oranjestraat 11, Schiedam, 010 - 426 78 44. De sportschool voorbij, wie tegenwoordig wil sporten gaat naar een fitness club. Ech- ter, de ene fitness club is bij lange na de an dere niet, de ene fitnessclub biedt een uitge- breider programma dan de andere en ver der is het ook zo dat je je nu eenmaal bij de ene fitnessclub prettiger, meer thuis, meer op je gemak voelt dan bij de andere. Woon je in de buurt van De Sportarcade, dan heb je bof! Woon je verder weg dan loont het alleszins de moeite om toch naar De Sportarca de te gaan. Want De Sportarcade scoort op alle fronten hoog! Bij binnenkomst valt vooral de laagdrempeligheid op, kapsones graag buiten laten. Jan en Alleman, alle geledingen van de maatschappelijke ladder van 15 tot 83 jaar, voelen zich hier thuis en gaan in harmonie en ontspanning met elkaar om. Kom binnen, doe maar gewoon en blijf jezelf. Glitterpakjes? Daar doen ze hier niet aan, trek aan wat lekker zit, doen ze hier allemaal. En voor de spiegel hoef je niet bang te zijn, die hebben ze hier he lemaal niet! Voel je dus vrij en geniet. Want dat is het bij De Sportarcade, genieten met een hoofdletter, waar je ook voor komt. Alle reden dus om nog vandaag bij De Sportar cade binnen te stappen. Een indrukwekkende organisatie in een indrukwekkend groot ge- bouw: maar liefst 1100 vierkante meter, ver- deeld over drie verdiepingen staan u ter be- schikking: beneden staan alle fitness apparaten overzichtelijk opgesteld, waaraan individueel 'gewerkt' kan worden. Verder kunnen we er gebruik maken van een van de zonnebanken of Spieren versterken Conditie verbeteren Gewichtvermindering Gezelligheid Gewoon genieten van sport Aansterken na operatie Lichamelijke ontspanning Geestelijke ontspanning een professionele schoonheidsbehandeling on- dergaan. De tweede etage wordt in beslag ge nomen door kleedruimtes en douches (ver doorgevoerde hygiene is hier een vanzelfspre- kendheid) en in de bovenste zaal, stel u voor: vloeroppervlak 240 vierkante meter en vijf en een halve meter hoge plafonds, worden de groepstrainingen gegeven zoals body pump, in door cycling (spinning), aerobics, step aerobics en B.B.B.Bij elkaar een indrukwekkend groot complex, voor een binnenstad uniek! Als we het over uniek hebben, kunnen we nog wel even doorgaan: zo is de Sportarcade aange- sloten bij de landelijke brancheorganisatie 'Fit! Vak'. Duizenden fitness centra zijn er in Ne- derland, toch zijn er slechts een kleine 400 aan- gesloten bij Fit!Vak en dat komt omdat je aan hoge eisen moet voldoen. Eigenaar van De Sportarcade Erik de Jong: „Je moet als organi satie goedgekeurd zijn door het ministerie van VWS en ook die stelt hoge eisen. Op het ge- bied van vakbekwaam- heid, van professionele begeleiding, van hygie ne enzovoort." Erik de Jong zette De Sportarcade op in 1985, hanteerde meteen de goede formule die zeer succesvol bleek. „Aan de formule zelf is niet gesleuteld, maar natuurlijk is er in de loop der jaren veel veranderd en aangepast een de tijd. We hebben er veel meer faciliteiten en lessen bij gekregen, waardoor ook het aantal mede- werkers is uitgebreid." De medewerkers - en ook dat is uniek - zijn al lemaal gediplomeerd. „Je moet natuurlijk in zowel de groepslessen als bij de individuele be geleiding aan de fitnessapparatuur goed weten waar je mee bezig bent. Kennis van het mense- lijk lichaam, maar ook over bijvoorbeeld een goede houding, is heel belangrijk." De kennis gaat nog veel verder: iedereen die voor het eerst bij de Sportarcade komt, krijgt een uitge breid en professioneel intake gesprek. „Pas wanneer we alle gegevens in kaart hebben ge- bracht kunnen we een programma samenstel- len, afgestemd op de persoon. Daarvoor moet je wel weten wat de reden is om hier te komen, wat men wil bereiken en of er eventueel sprake is van een of meerdere kwalen. In laatste geval of bij twijfel vragen we altijd eerst een goedkeuring van de arts of specialist met wie we op afstand samenwerken. Dikwijls geeft de arts in zijn goedkeuring advies en aanwijzingen voor een bepaald fit- nessprogramma. Alle apparaten kunnen individueel ingesteld wor den, waardoor niemand boven zijn kunnen of krachten bezig is. De Sportarcade is geopend: van maandag tot en met vrijdag van 9.00 - 22.00 uur, op zaterdag en zondag van 9.00 -13.00 uur. De Sportarcade, Boterstraat 40 - 44, Schiedam, 010 - 4736000, www.sportarcade.nl. Voor 52 euro per maand (32,50 wanneer je alleen over- dag en niet in het weekend komt) kan onbeperkt, zeven dagen in de week, gebruik gemaakt worden van alle faci liteiten die De Sportarcade biedt: individueel gebruik fit nessapparatuur, gebruik van de zonnebank, schoonheids behandeiingen en deelname aan zoveel groepslessen als je maar wilt. „Bij alle groepstrainingen kan makkelijk in- gestapt worden. Dat komt omdat we de lessen geven vol gens Les Mills, een organisatie in Nieuw Zeeland die les- technieken exporteert over de gehele wereld en erg goed staat aangeschreven. Iedere drie maanden krijgen onze instructeurs (ices) een nieuwe choreografie toegestuurd inclusief instructies op video en nieuwe muziek. Zo blijft het lesprogramma voor iedereen, op ieder moment ver- nieuwend."

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 12