\0 weekbladen IV ^All Winteridee, een schitterend idee De Keukenknaller Voor 950 euro complete keuken rki f I pCCCT AACPHI k'Mit J* W) De Kleine Deugniet: meest vertederende winkel in Vlaardingen J Meubeltoonkamers Modern LI if m LLv m ff F IkLt r REBUS: Palladion, Grieks op z'n best Heerdink Mode combineert makkelijk Walther's Sport Outdoor inclusief Nordic Walking Your Move verhuisservice: da'sgeregeld Riverside Asian Art Je wordt er hebberig... U kunt de voteende priizen winnen: r^n Intersport Emous all round sport Wo&man shoes: luxe schoenen, moderne schoenen Daar bij de Aeolus Molenwinkel't Ambacht p Ga er even voorzitten: Schnitzler: vertrouwde kwaliteit woontextiel en... Restaurant't Oeverbos: paradijs aan Nieuwe Waterweg Dit jaar bestaat een aantal edities van Maasstad weekbladen Hen jaar! Daarom viert Maasstad feest. En u kunt meefeesten. Los nevenstaande rebus op en winl De oplossing is tevens het begin van een slagzin over Maasstad weekbladen. Maak deze slagzin af met maximaal 25 woorden. Schriff uw volledige slagzin op een briefkaart en stuur deze naar Maasstad weekbladen, afdeling marketing, Postbus 1162,3000 BD Rotterdam. Een deskundige jury zal alle inzendingen beoordelen en de uiteindelijke prijswinnaars vaststellen. Uw inzending moet uiterlijk maandag 8 november bij ons binnen zijn. Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. HOOFDPRIJS: DIGITALE FOTOCAMERA le PRIJS: MP3-SPELER 2e PRIJS: DISCMAN tevens diverse troostprljzen Kraammand Nu ook kleding! Bij Roadies schoenen maasstad C lADIfll Acht jaar geleden ontstond het idee om een modern juwe- liersbedrijf neer te zetten. Een schitterend idee, zo blijkt achteraf. Want bij Winteridee worden vooral sieraden aangeboden in het modische segment. Sieraden die je el ders niet vindt en die je op idee brengen. Een eigen markt met een eigen, brede klantenkring, want zowel jong als oud vindt bij Winteridee wel iets van de gading: edelsta- len, zilveren en gouden kettinkjes, oorbellen, armbanden en broches, maar ook een uitgebreide keus aan, zeg maar, onedele bijoux. Het leuke van Winteridee is dat hier het nieuwste van het nieuwste als eerste in de winkel ligt. Helemaal nieuw en hot zijn de edelstalen schakelarmbanden van Nomination voor hem en voor haar, waar gouden symbolen als sport- symbolen, zonnetjes en letters tttssen geklikt kunnen wor den. Andere rage van dit moment is het nieuwe bedeltjes- systeem van Pandora: zilveren armbanden waar zilveren bedeltjes in geschroefd worden. geliefd bij alle leeftijden. Denk aan bedeltjes als een schildpadje. een roosje... Gaat u zelf maar kijken. ze hebben er nog veel meer. Wedden dat ook u ervoor valt! Persoonlijk bedeltjes aan een origi- nele armband, leuk idee voor de komende feestdagen! Ook bedeltjes in zilver met goud of in zilver met een steentje horen bij het systeem. Nog meer nieuws onder de zon van Winteridee zijn de ei- gentijdse horloges van de modemerken waaronder Esprit, Diesel, Mexx en Fossil, allemaal bobo's onder de trendy horloges. Winteridee is een volwaardige juwelier, in eigen atelier worden alle reparaties vakbekwaam verricht door een er- varen goudsmid. Tip: Koop nooit meer elders een batterij voor je horloge. Bij Winteridee betaal je 2,30 euro en daarvoor wordt de batterij er ook nog gratis ingezet! Winteridee, Kuiperstraat 33, Vlaardingen, 010 - 24 87 222 Aan de keuken worden tegenwoor- dig hoge eisen gesteld. Moet er mooi uitzien, moet functioneel zijn en graag ook een beetje veel luxe om van het koken een aangename bezig- heid te maken. We vallen maar meteen met de deur in de keuken: complete keukens te- gen scherpe prijzen en dan zien de keukens er ook nog eens erg goed uit en over de kwaliteit niets dan goeds. Keukens van de Keukenknaller mo- gen gezien worden. Een particulier bedrijf dat, in de luwte van de vele giganten, alle concurrentie goed aan- kan. Een kijkje in de keuken van de Keukenknaller, in de showroom, doet ook uw ogen op steeltjes zetten. Wat een prijzen! Voorbeeld: een keuken van 2.80 meter, toch mooie maat. Betaalt u maar 950 euro. Inclu- sief kookplaat, afzuigkap, koelkast, spoelbak, werkblad en kasten en ook nog eens inclusief 5 jaar garantie. Zelf een keus uit diverse kleuren! Hoe kan eigenaar Eduard Scheep- bouwer het er voor doen! „We heb ben niet veel medewerkers maar werken wel allemaal voor twee, heb ben geen autopark tot onze beschik- king en dus minder kosten. We zijn, hebben we onlangs begrepen, de goedkoopste van Nederland!" De Keukenknaller biedt keukens aan van de degelijke Duitse merken Stor- mer (40 modellen) en Nobilia (40 modellen). In de showroom kan ie- dereen zich wel vinden tussen de 15 verschillende opstellingen., van klas- siek tot modern, alle stijlen zijn er vertegenwoordigd. Verder kunnen we er een vrije keus maken uit vrij- wel alle bekende apparatenmerken, diverse kastgrepen en een breed aan- bod in werkbladen van verschillende materialen als hout, kunststof, com- posiet en graniet. Sinds kort kunnen ook de greeploze keukens van het prestigieuze Italiaanse merk Linea Orizzontale op aanvraag geleverd worden. De Keukenknaller, Hoogstad 207, Vlaardingen, 010 - 434 27 46 Bij Heerdink Mode Select loop je mak kelijk even binnen, er is altijd wel iets nieuws binnengekomen. Het prettige bij deze damesmodezaak is dat de ver schillende merken onderling goed ge- combineerd kunnen worden. In een op- lopende segmentlijn van merken is er voor iedere vrouw een complete garderobe samen te stellen Bandolera, Taifun, Gerrie Weber en Franken- walder. Rosner en Gardeur zijn de pantalonmerken met geweldig draagcomfort. „Vrouwen komen er vaak een paar tegelijk halen." Vrouwen van 25 maar ook vrou- wen van 80: wie graag goed gekleed naar het werk gaat en met dezelfde kleding uit wil gaan, wie hecht aan goe- de pasvorm en draagcomfort, die slaagt bij Heerdink. Vakbekwaam advies van de vriendelijke medewerksters begeleidt u bij de keus. Om de kleding een persoonlijk cachet te geven, biedt Heerdink een breed assortiment accessoires als shawls, sieraden, en tassen. Heerdink Mode Select, Veerplein 29, Vlaardingen, 010 - 434 39 06 Walther's Sport Outdoor is een speciaalzaak. Waar ei genaar Walther van Houten zich heeft toegelegd op de sporten tennis, skien, snowboard en het gehele outdoor- verhaal. Niet alleen vinden we er alles wat maar met deze sporten te maken heeft inclusief kleding en eigen ski- werkplaats, het is ongelooflijk hoe goed de medewerkers op de hoogte zijn, profesioneel kunnen adviseren! Nu is outdoor een rekbaar begrip, maar van begin tot eind kun nen we er voor alles wat deze snelgroeiende tak van ont- spanning raakt, terecht. Inclusief fraaie collecties casual sportieve kleding, inclusief een brede keus in comforta- bele bergwandefichoenen. En ook inclusief de kleding (vochtabsorberend en vochtafvoerend), schoenen en wandelstokken voor de nieuwste tak van sport: Nordic Walking, zeg maar tussen hardlopen en wandelen in. Walther's Sport Outdoor is 6 dagen per week geopend, gratis parkeren voor de deur. Walther's Sport Outdoor, Dirk de Derdelaan 7-9, Vlaardingen, 010 - 460 25 48 Bij een verhuizing komt heel wat kijken. Wie gaat het doen, hoe wordt het ge- daan, wat zijn de kosten en- zovoort. Je moet er toch niet aan denken dat er iets met je persoonlijke spullen gebeurt! Stellen we u maar meteen voor aan Your Mo ve, niet zo'n groot bedrijf maar groot in persoonlijke service. „Geen berg te hoog, wat de klanten wen- sen, zorgen we voor." Ei genaar Kees Zonneveld boogt dan ook op al meer dan 20 jaar ervaring en ook zijn medewerkers zijn geen groentjes. „We verhuizen over de hele wereld. Pas anderhalf jaar geleden ge- start en nu al naam ge- maakt, klasse! Your Move hanteert alleszins redelijke prijzen, de inboedel kan eventueel worden opgesla- gen en in de winkel kunt u alles aanschaffen wat nodig is bij een verhuizing, zoals dozen, matrashoezen, de- kens. Your Move Verhuisservice, Hoogstraat 107, Schiedam, 010-234 26 48 In onze voormalige kolonien wordt prachtige volks- kunst vervaardigd. Een selectie uit al die kunstvoorwer- pen heeft Riverside Asian Art naar Vlaardingen ge- haald. Unieke artikelen en betaalbaar. Om het interieur te verfraaien en om cadeau te geven. Of zullen we het toch maar zelf houden! Bezoek deze kunstwinkel en voel de orient nabij: tafels, stoelen, kasten, glas-in-lood lampen, prachtig houtsnijwerk, origineel bronswerk, sieraden, fraai vormgegeven pagodes voor buiten in een of meerdere verdiepingen, bureaus, secretaires, buffetkasten, vitrinekasten, de zogeheten kitchenkabi- netten, vazen, batik doeken, stenen boeddha's en de vliegers met beschilderd linnen in houten frame zijn ware kunststukken. Cadeautjes al vanaf 0,75 eurocent. We noemen u slechts een greep uit het bijzondere as sortiment en raden u aan zelf een kijkje te gaan nemen bij al die artikelen van overzee. Ri verside Asian Art, je komt er op idee en wordt er hebberig. Riverside Asian Art, Maasboulevard 4, Vlaardingen, 010 - 435 50 79 Restaurant 't Oeverbos, een unieke gelegenheid! Stap maar binnen in serre of restaurant, neem plaats tussen riet, planten en warm grenen en geniet van het betoverende uitzicht op de Nieuwe Waterweg. M'n liefje wat wil je nog meer! Lekker eten? Zit u helemaal goed. De kaart biedt veel specialiteiten en de gerechten zijn bereid van eerste klas ingredienten. Neem uw zakenpartner maar mee, die zaak is zo beklonken tijdens de uitgebreide lunch. En na de flinke boswandeling blazen we uit bij een kop koffie met gebak, geen beter leven dan een goed le- ven! Het diner ten einde? U wilt helemaal niet meer weg! Het 3-gangen maandmenu al eens geprobeerd? Slechts 19,50 euro, kijk dat is nog eens leuk uitgaan. Voor no- vember staat er wild op dit maandmenu! 't Oeverbos is dagelijks geopend vanaf 10.00 uur. Restaurant't Oeverbos, Maassluisedijk 201, Vlaardingen, 010 - 435 85 69 i Mr d MA. PI. WO. DO. VR. ZA. ZO. en In hartje binnenstad van Vlaardin gen is de all-round sportzaak Inter sport Emous gevestigd. Wie van sporten houdt, wie er sportief ge kleed bij wil lopen, wie op zoek is naar een nieuwe sport, nieuwe outfit nodig heeft, zich wil verslingeren aan fitnessapparatuur, die doet er goed aan het inlooprondje bij deze royaal bemeten sportzaak te hou den. Waar de warming-up als van- zelf volgt: wat een keus! Bij Inter sport Emous, all-round sportzaak, komen alle takken van sport aan de orde. De winkel heeft zich gespecialiseerd in hockey, tennis en wintersport. Alles wat bij deze sporten komt kijken, vindt u in een goede keus aanwezig, inclu sief professioneel advies. Van sticks, ballen, rackets, kle ding, schoenen, ski's, snowboards, skischoenen en ga zo maar door, Ook voor skionderhoud. Merken als O'Neill. Puma, Adidas, Australian, K-Swiss en Merrell staan ga- rant voor kwaliteit en exclusiviteit. Intersport Emous, Veerplein 10, Vlaardingen, 010 - 434 93 53 Wo&man shoes presenteert de laatste mode, de nieuw ste trends voor hem en voor haar. Schoenen waar je mee wegloopt, waar je mee ge zien wil worden! Eigena- resse Ingrid Kempers heeft een fingerspitzengefiihl om bij de inkoop juist die schoenen uit te kiezen, die het helemaal gaan maken. „Momenteel zien we voor de dames veel laarzen. Tot aan de knie, net over de knie en met omgeslagen kap. De laars is hot maar ik bespeur ook pumps die heel voorzichtig weer om de hoek komen kijken, ik ver- wacht dat ze komend voor- jaar doorzetten. Verder is het kleurenpalet rustiger geworden: bruin, zwart, jeans blauw, ecru en een beetje bordeauxrood. Wo&man shoes verkoopt schoenen in het luxe seg ment, luxe sportief en luxe gekleed. Vertegenwoor digd door merken als Hugo Boss, Bikkembergs, Rober to Botticelli, Kickers, DKNY, Van Bommel en Timberland. Wo&man shoes, Fransenstraat 17 -19, Vlaardingen, 010-4343938. Daar is heel wat te koop. In de winkel naast de molen worden producten van de molen verkocht en producten die bereid zijn met deze producten. Leukste natuurlijk om ingredienten te kopen waarmee je thuis aan het bakken kunt slaan. Broodmeel en ook broodmachines, pannen- koekmes, cake- en koekmeel en andere meelsoorten. Van de ijzerkoekjesmix bakken we de typisch Vlaardinger ijzerkoekjes op een ijzeren plaatje dat hier ook te koop is. Wat een enige winkel om een beetje rond te neuzen, naast de producten van de molen vinden we er ook taartversie- ringen, reformartikelen, gezonde diervoedingen voor alle soorten huisdieren en er is een aparte afdeling biologi- sche bestrijdingsmiddelen voor de tuin. De molen zelf is onlangs schitterend gerestaureerd en kan nu ook bezich- tigd worden, een aanrader! Nog helemaal in tact, de Aeo- lusmolen is een dierbaar monument voor Vlaardingen! Aeolus Molenwinkel't Ambacht, Kortedijk 16, Vlaardingen, 010 - 434 6131 De Kleine Deugniet, winkel voor babykleding en babyartikelen, vertedert iedereen bij binnen- komst. Je zou zo weer... Een uit de hand gelopen hobby, eige- naresse Hennie van den Bogert, opende in 2000 haar winkel in het centrum van Vlaardingen (naast bi- bliotheek en tegenover postkantoor). „Geen leukere winkel dan een baby- winkel en geen leuker publiek dan dat in deze winkel komt. Vrouwen met kleine bolle buikjes, vrouwen die op alledag lopen, hun echtgeno- ten, moeders en schoonmoeders. Het leuke is dat ze ook na de bevalling blijven komen, met hun kleintje. Er wordt hier wat afgelachen, buiken vergeleken en afgepraat, ik blijf op de hoogte van alle zwangerschaps- kwaaltj es en -probleempj es Hennie zelf heeft ook een probleem: Bij de inkoop is zo enthousiast over alle artikelen, dat ze het liefst alles zou kopen. Je moet natuurlijk wel se- lectief blijven, dus koop ik alleen in waar de klanten om vragen en wat ik het allerleukste, het allermooiste vindt, en dat is nog heel veel. Jam mer alleen dat je er altijd weer een tijdje op moet wachten, ik wil het al lemaal het liefst meteen in mijn win kel hebben." Haar enthousiasme werkt aanstekelijk, haar smaak slaat aan bij het publiek dat van steeds verder weg komt. „We hebben zelfs klanten uit het zuiden van het land!' Klanten die af komen op het de on- derscheidende service en het diverse 6n complete aanbod. Bij De Kleine Deugniet kan dan ook de complete uitzet aangeschaft worden, kleertjes vanaf prematuurmaatje 40 tot en met maat 86, rompertjes, navelbandjes, omslagluiers, gewone hydrofiele lui- ers (jazeker, veel moeders gebruiken nog gewoon luiers), omslagdoeken, voedingskussens, badstoffen capes, draagzakken van het merk Babyb- jorn, flesjes, kinderwagens, buggy's, maxi cosy's, buikbanden, wiegjes en complete babykamertjes en speel- goed. Slechts een greep uit het assor timent! Wil je voor de geboorte alvast ie- mand verrassen dan is de Kraam mand van de Kleine Deugniet een aanrader. Enig idee natuurlijk, om (schoon)dochter, echtgenote of vriendin die in blijde verwachting is een feestelijke kraammand vol klei ne cadeautjes te geven, waarvan ze er wekelijks, maandelijks een mogen openmaken. Of een mand vol op het bed van de kraamvrouw neer te zet ten, maak maar open en geniet van je kraamtijd. Blijven we nog even bij de cadeaus: wist u dat De Kleine Deugniet speelgoed verkoopt van ondermeer het bekende merk Tiny- Love: knuffels, speelkleden, allerlei speeltjes voor in de box of aan de maxi cosi en zo kunnen we nog uren doorgaan. Stapt u er zelf eens bin nen. Ook al heb je eigenlijk niets no dig, ook al ken je niemand die in ver wachting of bevallen is, een bezoek aan de Kleine Deugniet blijft een he le leuke bezigheid. De Kleine Deugniet, Waalstraat 102, Vlaardingen, 010 - 234 18 35. Jaren geleden opende een Griekse familie het specialitei- tenrestaurant Delphus in Schiedam. Het restaurant loopt geweldig, reden waarom vorig jaar een filiaal geopend werd in Vlaardingen: Palladion, aangenaam! Heel aange- naam: in een authentieke Griekse sfeer, met veel hout, blauw en bordeauxrood, kunnen we ons bij Palladion te- goed doen aan zowel traditionele Griekse gerechten als aan de nieuwe Griekse keuken, want ook daarin voelt de ze sympathieke familie van Yannis zich thuis! Nieuw op de kaart prijkt een keus uit tapas, kleine fijne gerechtjes, zo verschrikkelijk lekker! Leuk idee: we nemen vandaag een bord vol tapas! En morgen komen we weer terug, ko men we hier opnieuw genieten. Bij de voorgerechten zijn carpaccio en de gerookte zalm- schotel een aanrader. Dan de hoofdgerechten, waarbij u altijd gratis zoveel mag scheppen uit het uitgebreide sala- debuffet als u maar wilt. Maar pas op dat u nog plaats overhoudt voor het hoofdgerecht zelf: of u nu kiest voor Souvlaki, Mousaka en Gyros, of een minder traditioneel gerecht met ossenhaas, varkenshaas of entrecote, we ga- randeren u dat u zult smullen. Alsof u op de Peloponne sus aan het water zit te dineren. Zo smaken de gerechten en zo is de sfeer, die geregeld nog eens verhoogd wordt door levende muziek. Bij de inrichting van Palladion zijn dan ook kosten nog moeite gespaard er iets heel bijzon- ders van te maken: een corabinatie van oud en nieuw, waarin veel aspecten uit de Griekse oudheid verweven zijn. En de gezellige houten tafels worden gedekt met,., placemats waarop de herkomst van het woord Palladion wordt Uitgelegd. Dat verklappen we dus nog maar niet! Grieks Restaurant Palladion, Koningin Wilhelminaha ven 2b, VlaardingenOlO - 43 40 111. Geen superlatieven, gewoon goed. Dat is het stempel dat de heer W.Schipper wil geven aan de meubelen in zijn showroom. „We verkopen meubelen in de betaalbare middenklasse, een bankstel van 700 euro maar ook van 2800 euro en alles wat daartussen valt." En met de door Schipper bijgeleverde garantie zit u helemaal goed. Bij Modem vinden we, in zowel traditionele- als modeme stijl, een brede collectie houten meubelen, veelal vervaardigd van licht-, donker eiken of kersenhout. „Geen stoelen met hartjes nee, dat hebben we gehad. Onze meubelen zijn eigen- tijds, zeker niet oubollig. Vooral de lichte houten meubelen doen het erg goed in de modeme interieurs." Naast de houten meubelen biedt Modem ook een uitgebreid assortiment losse fauteuils, bankstellen, kleinmeubelen, bedbodems, matrassen en complete slaapkamers. De keus is niet alleen groot maar wisselt dikwijls. Om maar eens een paar vaste paradepaarden te noemen: bankstellen van Hummel, modem eiken van Het Anker, slaapkamers en ei ken meubelen van Karel Mintjens en zowel de pocketveren matrassen als verstelbare latenbodems van Record Bed ding zijn in 2002 door de consumentenbond uitgeroepen als de besten van het land. „de bankstellen van Hummel zijn dikwijls bekleed met lamous, een onderhoudsvriendelijke stof die met slechts wasbenzine goed schoon te ma ken is."Over stoffen gesproken, in eigen atelier worden meubelen gerepareerd en opnieuw bekleed. Meubeltoonkamers Modem is een bekende naam in het Schiedamse, Al sinds 1929 is het familiebedrijf gevestigd in het sfeervolle oude pandje uit 1853, waar jong en oud een tevreden keus kunnen maken. En waar dikwijls scherpe acties gelden: momenteel staat er een partij mooie seniorfauteuils van 430 voor 249 euro. Even rennen, straks lekker voordelig zitten. Meubeltoonkamers Modern, Buitenhavenweg 132 en 140, Schiedam, 010-426 88 15 Velen van ons herinneren zich nog de winkels van Schnitzler, h6t adres voor woninginrichting. De lande- lijke keten is verdwenen maar in Vlaardingen is de winkel overgenomen, met behoud van naam. „Wat goed is moet je niet veranderen."En bij Schnitzler is er heel wat van goede kwaliteit: alles op het gebied van woontextiel in de ruimste zin. De keus aan gordijnen, overgordijnen, vitrages, in-betweens en kamerhoge vi- trages is groot, bovendien uit voorraad leverbaar. Ver der ook alle bedtextiel: matrassen, kussens, dekbedden en dekbedovertrekken, eveneens in een brede keus. Ta- pijt, ook dat is textiel. Sinds de tapijten een vuilafwe- rende coating hebben, is de belangstelling voor deze vloerbedekking groot. En dan gaat eigenaar de heer Plukkaard toch een beetje afwijken. Want, hoewel geen textiel, verkoopt hij ook vinyl, clic laminaat, linoleum en clic marmoleum. Om u te dienen. Schnitzler Wooncomfort, Korte Hoogstraat 29a, Vlaardingen, 010 - 434 56 85 Roadies schoenenzaak verkoopt sinds kort ook dames- en herenkleding en pakt meteen goed uit. Met een mooie range merken in het vrijetijds en sportieve seg ment: Freeman T Porter, Criminal en Pe- pe en Energie. Superexclusief zijn de shirts van Topsy Turvy, waar gralisch ontwerpers uit de USA schitterende prints op gedrukt hebben. Helaas, niet veel op voorraad, want de gelimiteerde oplage bedraagt slechts enkele honderden, verdeeld over de gehele we reld. Begrijpt u meteen waarom we ze alleen bij Roadies vinden. Denkt u niet dat de schoenen nu minder belang- rijk zijn, integendeel. De najaarscollecties zijn binnen. schitterend. Uitgebreide keus van de merken Puma, Quick, Bronx, Mexx, Timberland, Mecca en All Star (ook Converse). Vooral de leren laarzen van Quick zijn hot dit najaar: recht model tot aan de knie in bruin, zwart, lila en wit, vanaf 99,95 euro! Roadies, Korte Hoogstraat 37, Vlaardingen, Telefoon: 010- 2340 901

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 18