weekbladen 1%^ s. W) Van Ham Haarimport Bij Rutten Schoenen staan ze stevig in de schoenen mm Over kleuren gesproken... Engering heeft dat eneschroefje! Bot Meubelen richt ook seniorwoningen in REBUS: Juwelier van Dorp juweel van een zaak Attraverso kleedt de moderne man Forza makelaars Financieel Adviseurs, een bewuste keus Avanti, twee winkels vol damesmode Spectrummeter Mavris Woondecor bekent kleur Cielle Lingerie, ook wat eronder zit moet mooi zijn Profile Jan de Graaf: voor alle tweewielers De Koning tapijten jubileert en trakteert Darthuis Schiedam: Het spel kan beginnen De Bon Gout maakt ook lampenkappen U kunt de volgende priizen winnen: Dernier Cri: just what women want Dit jaar bestaat een aantal edifies van Maasstad weekbladen tien jaar! Daarom viert Maasstad feest. En u kunt meefeesten. Los nevenstaande rebus op en win! De oplossing is tevens het begin van een slagzin over Maasstad weekbladen. Maak deze slagzin af met maximaal 25 woorden. Schrijf uw volledige slagzin op een briefkaart en stuur deze naar Maasstad weekbladen, afdeling marketing, Postbus 1162,3000 BD Rotterdam. Een deskundige jury zal alle inzendingen beoordelen en de uiteindelijke prijswinnaars vaststellen. Uw inzending moet uiterlijk maandag 8 november bij ons binnen zijn. Prijswinnaars krijgen automatisch bericht. HOOFDPRIJS: DIGITALE FOTOCAMERA le PRIJS: MP3-SPELER 2e PRIJS: DISCMAN tevens diverse troostprijzen BOYTSN SCHOENEN n«r$ maasstad /C IADICZI Forza Makelaars Financieel Ad viseurs is gevestigd in het centrum van Schiedam, recht tegenover 'De Passage', aan de Broersvest 10-12. „In de 2 etalages met een totale raampresentatie van ruim 15 meter kunnen wij u het actuele woningaanbod en denieuwbouw- projecten presenteren. Ook binnen bent u uiteraard van harte welkom om cms aanbod te bekijken en u door ons te laten infor- meren, desgewenst te adviseren. Wij zijn beedigde make- laars/taxateurs o.z. Wij zijn actief lid bij de volgende brancheverenigingen: RVT en VBO en ingeschreven in de registers van het CRMT en NRVT. Surf naar www.forza-makelaars.nl en kijk wat wij u te bieden heb- ben of neem geheel vrijblijvend contact met ons op. Vraag naar onze speciale actie op dit moment voor wat betreft het courtagetariefForza makelaars Financieel Adviseurs is u graag van dienst. Forza Makelaars Financieel Adviseurs, Broersvest lOd - 12a, 3112 DD Schiedam, Tel010-2731222 Fax:010-2730170 Avanti biedt dameskleding aan voor verschillende doelgroepen. Een fraaie doorloop verbindt de twee winkels: in de ene winkel worden complete gardero- bes aangeboden voor de jongere, meestal werken- de, vrouw. Kleding met hoog draagcomfort die je graag naar het werk draagt en je ook aan kunt houden bij activiteiten na het werk. Kleding die goed te combi- neren is zodat je er telkens weer anders uitziet. In het andere gedeelte van de winkel voelt de iets oudere vrouw zich helemaal thuis, eveneens met veel combi- natiemode. Het team vak- bekwame en ervaren me- dewerksters adviseert iede- re vrouw op een prettige manier om zo tot een tevre- den koop te komen. Bij Avanti hangen nooit rek- ken vol van hetzelfde, ex- clusiviteit dus gegaran- deerd. Bovendien komen er iedere maand nieuwe collecties binnen. Riverwoods, Tommy Hilfi- ger, Josephine&Co, Ros- ner, Mac, Mark, Basler, Frankenwalder, Gerrie Weber, Brax en Roberto Sarto. Avanti damesmode, Van Hogendorplaan 61a-63a, Vlaardingen, 010-47016 69 Ooit begonnen met een paar behangetjes, Mavris Woon decor is in 30 jaar uitgegroeid tot een gerenommeerd be- drijf met complete woninginrichting. Tapijt, cliclaminaat (kun je zo weer oppakken en meenemen), vinyl, clicmar- moleum, vitrages, verf, overgordijnen, zonweringen en, daar is dit bedrijf uniek in, een enorme collectie behang, tot in extreme dessins toe. „We hebben 420 soorten en een kleine 50.000 rollen op voorraad. Wat het bedrijf van eigenaar Christos Mavris verder speciaal maakt is het ge- bruik van de zogeheten Spectrummeter. „We meten een bepaalde kleur op, waarna de meter er alle mogelijke bij- passende kleuren en tinten bij zoekt. Heel handig bijvoor- beeld wanneer je een bepaald kleur behang of verf zoekt." Dan nog even de zonwering: Mavris is een van de weinige woning- inrichtingzaken die niet alleen binnen- maar ook buitenzonwering als rollui- ken en markiezen verkoopt. Mavris Woondecor, Broersvest 40, Schiedam, 010 - 246 98 50. Niet alleen bovenkle- ding, maar ook wat eron der zit, mooi moet zijn. „Nog steeds wurmen vrouwen zich in te kleine lingerie, denkend dat ze er dan slanker uitzien. Maar bij te strakke lingerie valt de bovenkleding nooit mooi. Een goed passende bh, doet jejuist slanker lijken." Aan het woord is Irja van Cielle Lingerie. Een winkel in exclusieve en luxe lingerie. Met specialisatie het maatje meer. Cielle bewijst dat je er ook met een maatje meer aantrekkelijk kunt uitzien. Andere specialisatie is de bruidslingerie, waaronder frivole, tikkeltje pikante, torse- letjes. Naast lingerie ook een uitgebreide collectie bad- pakken tot en met maat 50, waaronder corrigerende bad- pakken. Verder luxe nachtmode als nachthemden, pyja- ma's, huispakken, ochtendjassen en beenmode van Oro- blu. Ook luxe ondermode voor heren. Marie Jo, Prima Donna, Chantal Thomass, Simone PerNe, Empreinte, Felina en Mey. Voor hem: Horn, Impehtus en Dim. Cielle Lingerie, Van Hogendorplaan 33, Vlaardingen, 010 - 4490 646. Alles wat zich voortbeweegt op twee wielen, in een uitge- breid aanbod van gegarandeerde kwaliteit. Dat is wat Jan de Graaf aanbiedt in zijn 'Profile Jan de Graaf Tweewie lers'. Van step tot snorfiets en alles wat daartussen valt: kinderfietsen, stads- race-, hybride- en mountainbike fiet- sen voor hem en haar, scooters, brommers en electrische fietsen. We kunnen er ook terecht voor alle accessories, verzekeringen en alle voorkomende reparaties in eigen werkplaats. Jan de Graaf is aangesloten bij Profile, een or- ganisatie van 250 betere tweewielerbedrijven in Neder- land. „Profile-leden moeten aan bepaalde kwaliteitseisen voldoen. Zoals goed adviseren, heel belangrijk. Veel mensen kopen zomaar een fiets. Maar, afhankelijk waar men de fiets voor gaat gebruiken, verkopen we fietsen 'op maat'Profile staat ook voor voordeel: door gezamenlij- ke inkoop kunnen de prijzen laag gehouden worden, het voordeel is voor de klant. Profile Jan de Graaf Tweewielers, Van Hogendorplaan 11 en 13, Vlaardingen, 010 - 470 27 81 Niet alleen Maasstad Weekbladen, jubileert! De Koning Tapijten bestaat dit jaar 25 jaar en dat gaat het gehele jaar gepaard met veel spectaculaire aanbiedingen. Dus ren- nen...! Toen Albert de Koning, zeg maar Ab, in 1979 zijn be- scheiden bedrijfje startte, kon hij niet bevroeden dat het bedrijf zo snel en zo explosief zou groeien. Dat zijn zoon Sebastiaan na 22 jaar de gelederen zou komen versterken. Dat het niet lang alleen bij tapijten zou blijven, maar ook alle andere mogelijkheden van vloerbedekking, laminaat, vinyl, marmoleum en ook verzorgt de Koning houten en parketvloeren. Verder is er ook een indrukwekkende af- deling zonwering en gordijnen bijgekomen „We hebben de grootste collectie gordijnen van heel Vlaardingen, met maar liefst tien meter gordijnstalen. Van klassiek tot hoogstmodern." De Koning heeft naam gemaakt. Niet alleen bij particu- lieren maar zeker ook bij bedrij ven. Momenteel werkt het bedrijf aan een opdracht in het Boymans van Beuningen en ook van de KNVB krijgt dit bedrijf in woninginrich ting regelmatig opdrachten. De Koning is uitgegroeid tot een modern bedrijf, maar de ver doorgevoerde service van weleer is gebleven: „We hebben nog steeds veel vloerbedekking op voorraad, kunnen alle gewenste mo- tieven en/of biezen in de vloerbedekking en de trapbekle- ding aanbrengen." Ook maakt De Koning uit tapijt mooie karpetten in ieder gewenst model. En moet er bij- voorbeeld een trap gelegd worden, snijden ze in het be drijf alvast alles op maat, dus geen overlast in huis, op de stoep, voor de deur of in de tuin. Nog meer service: De Koning is uitstekend bereikbaar: de bus stopt voor de deur, waar ook volop en gratis parkeerplaatsen zijn.„Wfj heten De Koning, onze klanten zfjn het." De Koning Tapijten, Billitoniaan 42, Vlaardingen, 010 - 43 44 645. De belangstelling voor dar- ten heeft een enorme vlucht genomen. Met grote kampi- oenen in ons midden willen we zelf ook weleens een pijltje schieten. Je koopt een bord, paar pijltjes, klaar! Dat dacht u maar! Wilt u er echt iets van maken, moet u iets meer in huis halen. Op zater- dag 30 oktober opent Darthuis Schiedam, paradijs voor (potentiele) darters. Van over de hele wereld heeft eige naar Scheepbouwer de mooiste, beste dartartikelen naar Schiedam gehaald. Het spel kan beginnen! De keus is verrassend: nooit geweten dat er zo'n groot verschil be staat tussen flights topje van de dartpijl). We vinden in Darthuis ook tig verschillende pijltjes en zelfs een keus in shafts, het staafje tussen pijl en flight. Dan natuurlijk een groot aantal verschillende dartborden; ook electronische, ook eenvoudige voor kinderen (met plastic pijltjes). Darthuis Schiedam, Nieuwe haven 251, Schiedam, 010 - 426 3181 De Bon GoQt is al 35 jaar een ge- liefd adres voor verlichting, klein- meubelen, tin, spiegels en cadeau- artikelen. Wie kent deze winkel niet, wie is er niet den of meerdere keren geslaagd, wie slaagt er niet alttjd! De Bon GoCit verkoopt dan ook tijdloze artikelen, die al snel passen in ieder interieur. Met de schijnwerper op verlich ting: staande-, hang- en wandverlichting (ook met halo- geenlampen) vinden we in deze gezellige winkel verder een mooie collectie kleinmeubelen en spiegels in vele - ook grote - maten. Bijzonder zijn de collecties tin en brons, leuk om te cadeau te geven, maar nog leuker om zelf te houden. Tinnen schalen, vazen en kandelaars bij- voorbeeld, of een fraai brons beeld. Wat nog steeds niet iedereen weet is dat de Bon GoQt lampenkappen maakt op bestelling, geheel naar wens en in iedere afmeting. Le Bon GoQt, Markt 1, Vlaardingen, 010 - 434 5196 De verhuizing naar een kleinere wo- ning, een verzorgingshuis, service- flat en dergelijke brengt dikwijls nogal wat ruimteproblemen teweeg. Dat bankstel waar we zoveel jaren van genoten hebben, die eethoek waaraan we zoveel jaren lief en leed met elkaar deelden en ook het lits— jumeaux ledikant is een maatje te groot voor de nieuwe behuizing. Bot Meubelen biedt alles wat er no- dig is voor de inrichting van een (nieuwe) woning. Met als speciali satie: seniorwoningen. Alle meube len een maatje kleiner, losse fau- teuils waaronder de elektrische be- dienbare sta-opstoelen en (hogere) bedden met veel ligcomfort. Maar ook voor gordijnen, vloerbedek king, kleinmeubelen en losse stoe- len is Bot het adres. Met haar 57 ja- rig bestaan ook zelf een beetje be- jaard! „Maar niet in ons assortiment. Wat mijn grootvader en vader in de winkel hadden staan was veel stij- ver. Senioren van vandaag de dag hebben een modemere smaak, zeg maar semi-klassiek en daar richten we ons op." Aldus de heer Johan Bot, derde generatie in het succes- volle familiebedrijf. Waar de service nog wel als vanouds, goed en gede- gen, is. Waar u zelfs uw oude stoel, waaraan u zo verknocht was, die zo heerlijk zit dat je er in gaat 'wo- nen', maar die er eigenlijk niet meer uitziet, door de vakbekwame stoffeerder van Bot Meubelen als nieuw gemaakt wordt. Alstublieft, gaat u er maar eens voor zitten, toch iets vertrouwds in de nieuwe woning! Bot meubelen komt voor alle in richting aan huis, om zelf de maten op te nemen. Legt zelf de vloeren en hangt zelf de gordijnen op. Alles wat er komt kijken bij de inrichting van de nieuwe woning vinden we bij dit vertrouwde adres onder een dak. Bot Meubelen, Reigerlaan 42, Vlaardingen, 010 - 43 45 163. EN U FEESTMEE!!! V M MA. Dl. WO. DO. VR. ZA. ZO. en Dernier Cri! Een bijzondere zaak, waar eigenaresse Mar- joleine Degreet al 8 jaar op geheel eigen wijze invulling geeft aan haar zaak. Verrassend! In zowel het originele interieur als in het uitgekiend geselecteerde en samenge- stelde aanbod van luxe artikelen. Alles waar een vrouw van houdt, wat elegantie accentueert, waar ook mannen van houden. Naast exclusieve lingerie, badmode en kle ding vinden we bij Dernier Cri een select assortiment van topcosmetica en parfums. Dernier Cri: 'laatste schreeuw'In dit geval 'artikel volgens de laatste mode', waarbij niet alleen de warme, intieme sfeer, maar ook de persoonlijke aandacht en privacy veel mensen aanspre- ken. Undressed Marlies Dekkers, Andres Sarda, Risk, Univer sity, Fashino, Domani, Mart Visser, Parah, Argentovivo, Ravage, Christian Lacroix, Aubade, Serge Dana, Fuego, Kanebo, Botoskin, Hermes en Costume National. Voor heren: Marlies Dekkers, Body Art en Punto Blanco. Dernier Cri, Broersvest 6d, Schiedam, 010 - 473 45 68 Een niet alledaags bedrijf: kapsalon en drogisterij in een. Van Ham Haar import onderscheidt zich op meerde re vlakken. In een tijd dat haarkleu- ringen aan de orde van de dag zijn, dat veel mensen een of meerdere kleurtjes in het haar wensen, is Van Ham gespecialiseerd in professionele haarkleuringen. Zowel in de winkels als in de kapsalons, zowel in Schie dam als in Vlaardingen, waar Van Ham ook nog een winkel in haarver- zorging- en haarstylingprodukten heeft. „Juist doordat we zoveel met haarkleuringen bezig zijn, doordat we meer dan 50.000 haarkleuringen per jaar verkopen, kunnen we een professioneel advies geven. Heel be langrijk, want niet iedere haarkleur past bijvoorbeeld bij de kleur van de huid en niet iedere vorm van haar- kleuring is geschikt voor ieder soort haar." Niet verwonderlijk dus dat Van Ham ook aan kappers levert! Wat het haarverven zelf betreft: ook daarbij is kennis van zaken vereist. „Bij uitgroei alleen op de uitgroei zelf, zo houd je gezond haar. Behan- del je iedere keer het hele haar dan maak je het haar onnodig droog en minder handelbaar." Kijk, daar heb ben we wat aan, daar kunnen we wat mee! Ook bij het knippen tonen de gedi- plomeerde kappers van Van Ham zich specialist. „Goed geknipt haar, heb je amper omkijken naar. De wens van de klant staat voorop, maar we geven wel eerlijk advies." Ad vies geschoold op ervaring en ken nis. „We blijven ons op de hoogte houden van de nieuwste technieken en de nieuwste trends door het vol- gen van cursussen en het bijwonen van beurzen." In de kapsalons en in de winkels van Van Ham worden de merken Wella, Indola, Goldwell, L'Oreal, Schwarzkopf en het huis- merk College gevoerd. Van Ham Haarimport BV, Lange Kerkstraat 17, Schiedam, 010-426 82 89, Hoogstraat 159, Vlaardingen, 010-4343181. Herkent u dit: wil je een of ander repareren, ontbreekt er een schroefje met afwijkende maat. Balen natuurlijk. Gaat u maar langs bij Engering, die heeft't! Grote kans! Heeft Engering het niet, vergeet het dan maar. Bij Enge ring verkopen ze nog schroefjes en spijkers per stuk. Hebben ze nog laden vol afwijkende maten omdat deze zaak al bestaat sinds 1931„Er komen hier mensen uit de hele regio binnen, in zichzelf mompelend: ze zullen het hier ook wel weer niet hebben." En dan hebben ze het wel, je kunt ze wel omhelzen! Engering biedt nog veel meer: alle soorten ijzerwaren, gereedschappen, machines en een groot assortiment meu- belbeslag. Aparte vermelding voor de afdeling beveili- ging, nachtmerrie voor inbrekers: Engering biedt een be- taalbare keus in het speciale hang en sluitwerk en brengt de beveiliging desgewenst aan volgens politiekeurmerk. Engering ijzerwaren, Rubensplein 20, Schiedam, 010 - 426 97 01 Een all round vakzaak. Zo noemt het echtpaar Van Dorp haar schit- terende juweliersbedrijf. „We zijn enorm breed gesorteerd, ie dereen moet hier kunnen sla- gen." Niet zo moeilijk, stap je Van Dorp binnen dan schittert al les voor je ogen, weet je amper een keus te maken. Sieraden in klassieke, moderne en tijdloos design. „Maar niet trendy, onze sieraden blijven altijd draagbaar." Sieraden in zil- ver, goud, bi-of tricolor en titanium, eventueel ingelegd met stenen. Verder een mooie collectie ringen om hem aan haar te binden en komt er na enkele jaren een kleintje, dan biedt van Dorp een leuke collectie cadeautjes als zil- veren rammelaars, armbandjes met naamplaatje en be- stek. De afdeling klokken en horloges doet je de tijd vergeten en we willen ook nog vermelden dat van Dorp een eigen, inpandige goudsmid en horlogemaker heeft, niets hoeft de deur uit. Juwelier Van Dorp, Vondelstraat 9, Vlaardingen, 010 - 434 46 74 Heren dragen minder vaak kostuums en 'nette' combina- ties'Naar het werk oke, maar zodra hij thuiskomt gaat de vrije tijdskleding aan. Zelf naar het werk gaan mannen vaker sportief gekleed. 'Friday: casual day', zo luidt het credo al op kantoren en in bedrij ven. En daarom heeft At traverso het sinds de opening op 17 September zo druk! De royaal bemeten winkel (inclusief apart pasgedeelte en koffie!) hangt vol moderne, vlotte, tikkeltje hippe kle ding. Niet alledaags, oh nee, de kleding van Attraverso ligt in het exclusieve hogere segment. De brede collecties worden vertegenwoordigd door de merken Von Dutch, La Martina, Offshore Legends en Evisu. Broeken, waar onder mooie lage jeans, maar ook de corduroy broek is gewild. Verder alle soorten truien, sportieve overhem- den, een ruime keus jassen en sokken. „Het loopt zo ge- weldig, we overwegen nu al uitbreidingsmogelijkhe- den." Attraverso exclusieve herenkleding, Kort Hoogstraat 25a, Vlaardingen, 010 - 4341000 Reeds 30 jaar staat bij Rutten Schoenen de schoen, en daarbij de klant, in het middelpunt van de belangstelling. Vele modetrends hebben de heer en mevrouw Rutten in deze drie decennia gezien en meegemaak- t,en nog steeds staat de kwaliteit van de aangeboden merken en het per soonlijke advies voorop.Naast de bekende merken Mephisto, Solidus, Wolky en Picardi is er in de winkel, na in 2002 een grote verbouwing te hebben doorgevoerd, een ruimte gereserveerd speciaal voor het merk Ara. „Jaar na jaar is het gebleken dat het merk Ara niet alleen kwaliteit brengt, maar ook goed inspringt op de modekleuren van het betreffende seizoen." zegt de heer Rutten. „Alhoewel dit merk sinds 2002 een pro- minente plek inneemt in de winkel, zijn we tevens trots dat we ook de andere grote merken al jaren in onze collectie hebben. Rutten Schoenen biedt een breed maatbereik: voor dames maat 36 t/m 44 en voor heren maat 39 t/m 48. ,„Aangezien we kwaliteit verkopen, vinden we het niet meer dan normaal om dit te doen volgens een per soonlijke benadering. Onze klanten komen jaar na jaar terug voor ons advies en constante kwaliteit, zelfs in deze tijd waarin trends elkaar steeds sneller en snellerafwisselen." „Sommige zaken hoeven niet veranderd te worden omdat de tijd dit dic- teert: wij staan vast in onze schoenen wat betreft de kwaliteitseisen met betrekking tot onze service en ons aanbod.Of het nu schoenen, laarzen, sandalen, pantoffels of bruidsschoenen zijn, alle producten voldoen hieraan", volgens mevrouw Rutten. Kwaliteit dus, bij Rutten Schoenen vertegenwoordigd door een indruk wekkende merkenrange: Ara, Avang, Gaastra, Gallus, Jacobelli mi- lano, Jozef seibel, Mephisto, Picardi, Rohde, Roitiika, Solidus, V. wezel, Wolky. Rutten Schoenen is geopend: dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur. Rutten Schoenen, Van Hogendorplaan 115a, Vlaardingen 010 - 470 35 16

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 19