maassta Lang of dik? LORRQlpe Er staat heel wat te gebeuren rond Woonboulevard Capelle shoppin Ital Ceramica: Specialist over de vloer M.S Quattro flSSilvLOERBEDEKKING 40% KORTING YAPUTEn Kleding voor mannen met maatproblemen www.ggspecialsizes.com L PAR I Bc&ience Parket voor ieder interieur trencs tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accessoires verlichting G Special Sizes, Stadhoudersweg 72, tel. 010-4655588 LCRRCrilQe Eiken antiek 14 cm vellingkant Een drukke baan? Een over- volie agenda? Uw huis is soms net de zoete inval? Wat is er dan lekkerder dan af en toe de waan van de dag van u af te spoelen? De bad kamer is de plek waar u even helemaal tot uzelf kunt komen. Geen wonder dus, dat de relaxruimte van het huis steeds meer aandacht krijgt; zowel met technisch vernuft als met interieurde- sign. Want in de ideale bad kamer zijn design, luxe en comfort in perfecte harmo- nie. Hout is niet alleen in, het is ook van alle tijden. Dat wil zeggen: het laat zich moeiteloos combineren met iedere interieurstijl. Of dat nu modern strak design is of nostalgisch 'oud\ Of een mix van al lerlei stijlen, zoals nu overal te signaleren valt. Alle goede eigenschap- pen van hout komen opti- maal tot hun recht in een stijlvolle parketvloer. Uitstraling Afwerking ensen adverteren? telefoon: 010-4067233 Zie www.quattrokeukenenbad.nl Pim voor openingstijden en meer informcrtie. fKom lo9*J Keukenoulevard Barendrecht, Pesetastrc 42-44, Barendrecht, 010-4971040 Woonrall Alexandrium III RotterdarAlexander, 010-2204437 KEUKEN EN BAD KAN NIET WEL GEVEN WIJ TOT op alio bekende merken STREKSINGEL 165 - 189 RDAM-HBERG Vrijdag tot 21.00 uurgeopend - www.schebo.nl Tel. 010-4229120/4224430-Fax 010-4227867 - 's Maandags gesloten n fOEN Eiken lamel landhuisdelen met ofzonder velligrand; 14 cm breed in zes modellen cy Met vier millimeter toplaag Kant en klaar Inclusief garantie en BTW Vol verlijmd op uw vloer Inclusief legkosten <tv Bij u thuis afgewerkt in olie/ lak^ Inclusief garantie en BTW Opeingstijden ma. 13.00 17.00 din. t/m vr. 9.00 - 17.00 za. 10.00 - 17.00 Rotterdam Goudsesingel 107/109 3031 EE Rotterdam Tel: 010 4125889 www.abeeparket.nl Slaagilde, de specialist op het gebied van slapen met 22 vestigingen ver- spred over heel Nederland, presenteert nu met gepaste trots TempraKON. Eengloednieuwe productlijn met de unieke eigenschap dat het de li- chaaistemperatuur regelt. Na en inspannende dag moet ons lichaam's nachts de kans krijgen om zicfweer op te laden voor een nieuwe energieke dag. Goed en comforta- bel lapen is daarom erg belangrijk. Tijdens onze slaap verandert onze li- chamstemperatuur voortdurend. Diterstoort onze REM-slaap, het belangrijkste deel van de slaapcyclus. Hiedoor kunt u niet uitgerust wakker worden. Slaapgilde introduceert TerpraKON. De producten van TempraKON regelen de lichaamstempe- ratur gedurende uw slaap. Zij zorgen er voor dat u het warm krijgt wan- neeu het koud heeft en dat u het koeler krijgt wanneer u het warm heeft. Dit an doordat de producten onder andere vervaardigd zijn van de unieke outlst-stof. Het gebruik van deze stof is niet nieuw. Deze technologie is ontvkkeld voor NASA, die het gebruikt voor haar astronautenpakken. Hetlekbed is verder gevuld met 90% ganzendons. Alle Temprakon pro- ductn zijn ook geschikt voor astma-patienten. TerpraKON komt uit Denemarken en is in Nederland exclusief bij het Slaagilde verkrijgbaar. Naast dekbedden bestaat de productlijn uit hoodkussens, matrastoppers en sloffen. Bent u nieuwsgierig? Breng dan eeroezoek aan de dichtstbijzijnde Slaapgilde-vestiging en ervaar de unie ke tgenschappen van TempraKON! De 2 Slaapgilde-specialisten in Nederland bieden slaapcomfort op maat. Serice en vakmanschap staan hoog in het vaandel. Het Slaapgilde heeft eerbrede collectie. De Slaapgilde-specialisten bieden een ruim aanbod beden, matrassen, hoofdkussens, dekbedden, bedtextiel en slaapkamers. HeSlaapgilde werkt uitsluitend met kwalitatieve A-merken. Kortom, al- les oor een goede en gezonde nachtrust is bij het Slaapgilde aanwezig. Of hetnu gaat om de aankoop van een matras of bedtextiel, bij Slaapgilde krijt men het juiste advies. f? De nieuwe badkamer uw thermen thuis In bijna alle oude culturen wisten ze het al: baden heeft een zuive- rende en ontspannende werking op lichaam en geest. Water is de bron van leven, dus water vitali- seert het lichaam. In het hectische bestaan van vandaag grijpen we steeds vaker terug naar deze oude wijsheid. Uiteraard gecombi- neerd met de techniek van nu. Voor een weldadig stoombad of een aangename hydromassage hoeft u de deur niet meer uit. De nieuwe badkamer zit vol met technische snufjes die de was- plaats omtoveren in een 'home wellness centre': pulserende wa- terstralen of nevelmachines, het kan allemaal bij u thuis. Even wegdromen. U ligt in een lang, diep bad. Een druk op de knop en het water begint te bub- belen.Of het water gaat door een hydro-systeembruisenencircule- ren. Door de circulatie wordt de bloedsomloop gestimuleerd en dat verhoogt de weerstand van het lichaam, het geluid van brui- send water kalmeert de geest. De onderwaterspots in het bad kleu- ren het water afwisselend in ener- verende en rustgevende kleuren en onhoorbare ultrageluidsgolven stimuleren uw stofwisseling. Of staat u liever onder douche? Een douche die met verschillende hy- dro-massagestralen uw spieren losmaakt en met sproeiers die ne- vel of een tropische regenbui na- bootsen. Voor een kalmerende aromatherapie voegt u lavendel of muntextract aan de nevel toe en de doucheradio speelt uw fa- voriete relaxmuziek. En u acti- veert het allemaal even gemakke- lijk via tiptoetsen in de douchecel of met de afstandsbediening. Natuurlijk heeft niet iedereen de nieuwste techniek nodig om vol- ledig tot rust te komen. Met een comfortabel bad of een goede douche in combinatie met essen- tiele olien, aromatische kruiden en een beetje fantasie heeft ieder een zijn thermen thuis. Wat u echt nodig heeft om te relaxen is het gevoel van welbehagen. En dat krijgt u in de badkamer die aan uw smaak en stijl voldoet. Kleur, vorm en uitstraling worden steeds belangrijker in de badkamer. De sign verovert dan ook in hoog tempo de 'relaxruimte' van het huis. We zien strakke lijnen en kubistische vormen, of juist ron- de vormen in combinatie met na- tuurlijke materialen, als hout en leisteen. Natuurlijk verdwijnt de nostalgische badkamer niet van het toneel: een vrijstaand email- len bad op pootjes en de terrazzo vloer met mozaiekelementen zijn niet weg te denken klassiekers. Geheel naar de actuele woon- trend zien we in de badkamer ook steeds meer wereldelementen: mediterrane vrolijkheid of ooster- se mystiek. Maar houdt u bij de inrichting van uw badkamer vooral niet krampachtig vast aan e6n stijl. Net als in de moderne keuken is mix-and-match ook de trend in de badkamer. Wilt u van uw badkamer een re laxruimte maken? Dan rijst na tuurlijk de vraag: hoe ga ik dat realiseren, of beter gezegd ftnan- cieren? Daarvoor zijn tal van op- iossingen. U kunt uw voordeel doen met de historisch lage hypo- theekrente en met allerlei fiscale voordelen. Investeren in uw bad kamer is immers investeren in uw huis en dat wordt door de over- heid gestimuleerd. Wie een paar jaar geleden een huis heeft ge- koeht en de waarde daarvan flink heeft zien stijgen, kan gebruik- maken van de overwaarde van het huis. Gaat u een nieuw huis kopen, dan doet u er goed aan een hogere hypotheek af te sluiten om uw badkamer te financieren. Ook als u denkt pas over enkeie jaren een nieuwe badkamer aan te schaffen, is dit handig. U hoeft dan immers later niet meer uw hypotheekakte open te breken en dat scheelt u veel geld. Een ande re oplossing: een verhoogde af- lossingsvrije hypotheek afsluiten. Geen aflossing, de rente is aftrek- baar en dat levert lage maandlas- ten op. Uw ftnancieel adviseur kan u er alles over vertellen. Wie plannen heeft binnenkort een van bovengenoemde producten aan te schaffen en meer informa- tie wil, kan een briefkaartje sturen aan de Vereniging Comfortabel Wonen, Postbus 710, 6710 BS in Ede. De vereniging zorgt er dan voor dat de aangesloten fabrikan- ten gratis en vrijblijvend informa- tie toesturen over wat er op dit moment verkrijgbaar is. Meer in- formatie is ook te vinden op: www.wonencompleet.nl. CAPELLE A/D USSEL - Eigen- lijk zou er al begonnen moeten zijn, maar zo het zich nu laat aan- zien zal er pas eind van dit jaar ge- start worden met de herstructure- ring van de Hoofdweg in Capelle. Een heel verhaal dat begint bij het ontstaan van de woonwijk Nesse- lande. Mooi natuurlijk zo'n nieu we woonwijk, maar zonder ont- sluiting krijg je problemen. Dus moest er eigenlijk een afslag ko men op de Rijksweg. Echter, er is geen ruimte voor nog een afslag. De afslagen Nieuwerkerk a/d IJs- sel en Capelle a/d IJssel liggen ver- keerstechnisch al zo dicht op el- kaar, dat er niet nog een afslag tus- sen gewurmd kan worden. Een andere oplossing geboden! En gevonden, zij het na veel gesteggel tussen gemeente Capelle en ge- meente Rotterdam. De gemeente Rotterdam wilde aanvankelijk een lange weg van de Capelse weg naar Nesselande. „Maar wij, en met ons de gemeente Capelle heb- ben Rotterdam op andere gedach- ten kunnen brengen, want de be- drijven in het Hoofdweggebied zouden daardoor minder goed be- reikbaar zijn." De heer Rene de Blok is directeur van de ZuiderSter en als voorzitter van de winkeliers- vereniging Woonboulevard Capel le in voortdurende onderhandeling met de gemeente om te waken over het winkelgebied van de Woon boulevard. „Uiteindelijk is een goed compromis gevonden: de be- drijven aan de Hoofdweg zullen door middel van stoplichten en verschillende links- en rechtsafbe- wegingen voldoende ontsloten zijn en daarnaast is de doorstroming van de Hoofdweg gegarandeerd voor de nieuwe woonwijk Nesse lande. De Hoofdweg zalna zoveel jaar, weer opnieuw vierbaans worden en daarmee een drukke doorgangs- weg zijn met dagelijks meer dan 40.000 passanten. Alles bij elkaar voor onze woonboulevard een gunstige ontwikkeling. We zijn de gemeente Capelle, die zich hard heeft gemaakt voor deze situatie, dan ook zeer erkentelijk." Nu de Hoofdweg weer vierbaans wordt grijpen de winkeliers deze gelegenheid aan om de woonbou levard te upgraden. De Blok: „Het terrein is openbaar, eigendom van de gemeente. Voor zowel gemeen te als winkeliers derhalve van be- lang dat de Woonboulevard en dus de Hoofdweg representatief wor den, met duidelijke verwijzing naar de winkels van de leden van de winkeliersvereniging. De Ly- lantsebaan en de Schinkelsebaan komen in deze discussie ook aan de orde. Een totale facelift met een meetjarenplan. We streven ernaar om in de toekomst meer uniformi- teit in bijvoorbeeld de entrees van de winkels en een betere uitstraling in het algemeen te realiseren." Woonboulevard Capelle komt er weer mooi bij te liggen. Voordat het allemaal zover is, zal er flink aan de Hoofdweg getimmerd wor den. Maar de winkels aan de Woonboulevard Capelle blijven tijdens de verbouwingen goed be- reikbaar! De belangstelling voor vloertegels in de woning neemt de laatste jaren een enorme vlucht. We zien, tij dens onze vakanties in de zuidelij- ke landen random de Middelland- se Zee, zoveel mooie t'egelvloeren, die willen we thuis ook. Ital Cera mica maakt die wens waar. De spe cialist in wand- en vloertegels en natuursteen, maar ook in vloerver- warming. Eigenaar Peter Laats: „Een keramische- of natuurstenen vloer is met gewone verwarming zeker goed te doen, maar vloerver- warming geeft over de gehele vloer een gelijkmatig verdeelde, behaaglijke warmte." Sinds Ital Ceramica zich in 1984 vestigde in Rotterdam, is het uitge- groeid tot een gerenommeerd be- drijf Waar de keus enorm is, het ervaren advies deskundig. In de royaal bemeten showroom wordt de keus nog moeilijk door het enorme aanbod! Schitterende col- lecties in zowel klassieke als mo derne stijl. Een rustige egale vloer, een wand of vloer met ingewikkel- de patronen, met een afwijkende rand, alles blijkt mogelijk. Bij de afdeling natuursteen kunnen we keizen uit soorten als mustang, ro- salia, travertin, graniet en hard- steen. Veel van de tegels zijn le- verbaar in verschillende afmetin- gen. Vooi^terras en serre, in woon- kamers, keukens en badkamers, in bedrijfspanden en in vergaderza- len. De keramische tegels en het natuursteen zijn afkomstig uit Ita- lie en de andere landen random de Middellandse Zee, Engeland, Duitsland en ook Nederland speelt haar partij. Ital Ceramica kan veel uit voorraad leveren, en anders vrijwel altijd binnen veertien da- gen. Speciale aandacht voor de zogehe- ten Architectenhoek, waar ver schillende originele combinaties gepresenteerd worden, waar ook architecten op ideeen komen en waar je zelf ook een en ander kan uitproberen om al doende tot de volmaakt vloer te komen. Ital Ceramica verzorgt alle werk- zaamheden, van leveren en aan- brengen van de keramische en na tuurstenen vloeren of wanden tot het leveren en plaatsen van vloer- verwarming. Bezoekt u zeker de website, waar u uzelf kunt leiden door alle mogelijkheden die Ital Ceramica biedt, waar u een goede indruk krijgt van zowel het aanbod als de professionele aanpak van dit bedrijf. Ital Ceramica Thurledeweg 14 Rotterdam 010-476.20.54 www.itajj'ceramica.nl Wie dacht dat er op parketge- bied niets nieuws onder de zon meer is, heeft het bij het verkeerde eind. De varieteit van parket neemt dankzij mo derne technieken nog altijd toe. Steeds meer houtsoorten, verwerkingsmethoden en leg- patronen komen op de markt. Na de lichte en strakke zen-in- terieuren van de laatste jaren is de romantische huiselijk- heid weer in opkomst. Daarbij passen donkere, warme kleu ren. Denk bijvoorbeeld aan palissander, zebrano, wenge of noten. Heel gewaagd is het bijna zwarte 'panga panga'. In een strakke woonomgeving komen vooral nieuwere par- ketsoorten met lichtere kleu ren zoals esdoom, berken en licht eiken tot hun recht. Of hout dat is opgelicht met beits, kalkwas of witte kleurolie. Exotische houtsoorten zoals merbau, teak, noten en jotaba blijven een uitgelezen keuze voor een meer klassiek interi eur. Niet alleen de uitstraling maar ook het gebruik van de ruimte is bij de keuze van uw houtsoort van belang. Niet ie dere houtsoort is even slijt- vast. Kersen is bijvoorbeeld kwetsbaarder dan teak. Naast de kleur bepaalt het pa- troon waarin de houtdelen worden gelegd voor een aan- zienlijk deel de uitstraling. Een bijzondere inspiratiebron vormen de prachtige patronen die in landhuizen en kastelen werden gebruikt. U mag zelf bepalen of u voor visgraat, blokken, Versaillepatroon of het aanverwante Chantillypa- troon gaat. Of wellicht kiest u voor een prachtig mozaiek, afgebiesd met een rand in een passende of juist contrasteren- de kleur. Heel bijzonder is het Hongaarse puntpatroon dat wel als een van de oudste par- ketpatronen geldt. Ouderwets wordt daarbij nieuwerwets want het driedimensionale ef fect hiervan doet uiterst mo dern aan. Uiteraard kunt u ook zelf uw eigen ontwerp laten uitvoeren. Een uniek resultaat bereikt u bijvoorbeeld door het toepassen van verschillen de kleuren lak. Speels en weer heel anders dan anders. Voor welk patroon u ook kiest, houd in ieder geval rekening met de vorm van de ruimte. Zo lijkt een smalle kamer bre- der wanneer het parket in de breedte wordt gelegd. Een parketvloer is individu- eel, mooi, duurzaam, makke- lijk in onderhoud en door dat laatste uiterst hygienisch. Mensvriendelijk dus voor ie dereen met een stofallergie. Wanneer u tot slot uw parket met een milieuvriendelijke maar oerstevige laklaag op waterbasis afwerkt, haalt u de rustgevende natuur optimaal in huis. Over afwerking ge- sproken: nieuw is een honderd procent natuurproduct met een licht blekend en ultramat effect. Uw parketvloer lijkt nagenoeg onbehandeld terwijl deze ruim voldoende be- schermd is. Een andere novi- teit is een extreem uitgeharde lak met een geoliede uitstra ling. En net als in het interieur gaan oud en nieuw ook bij parket uitstekend hand in hand. De oeroude substantie olie is daarvan een mooi voor- beeld: het geheim om uiterst subtiele, kleurvaste nuances te verkrijgen. Zo creeert u pre- cies 'uw' kleur. Nog zo'n pri ma combinatie vormt een ge- raffineerd doorleefd uitziende vloer van nieuw hout. Een echte blikvanger waarin u bij wijze van spreken de eeuwen herkent. Meer informatie op www.wonencompleet.nl. V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 21