Het Ondernemersloket $0$ I Weet wat je moet doen als de sirene gaat 0: Nieuwe identificatieplicht per 1 januari 2005 _Startende ondernemer? I I I I I I I I Verbouwinkj e Kom naar de Stadswinkel, Stadserf 1, Schiedam WET BODEMBESCHERMING °P WET MILIEUBEHEER Bestemmingsplan? Vergunning? Ondernemerscursussen? Bedrijfsruimte? Life-style ondernemer? info@schiedam.nl www.schiedam.nl WET MILIEUBEHEER WET BODEMBESCHERMING WET MILIEUBEHEER Of, WET MILIEUBEHEER ONTWERPBESCHIKKING s op ges WOENSDAG 1 DECEMBER 2004 Met ingang van 1 januari 2005 moet iedereen van 14 jaar en ouder een geldig legitima- tiebewijs kunnen tonen. Een geldig legitimatiebewijs is een paspoort, Nederlandse Identiteitskaart of in sommige gevallen een rijbewijs. Een paspoort of identiteitskaart kun je aanvragen in de Stadswinkel van de gemeente Schiedam. De stadswinkel is open op maandag van 12.00 tot 16.00 uur; op dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en op donderdag van 8.00 tot 20.00 uur. Wil je een identiteitskaart aanvragen en ben je jonger dan 12 jaar, dan heb je schriftelijke toestemming nodig van je ouders. Wil je een paspoort aanvragen dan heb je tot en met 17 jaar schriftelijke toestemming nodig van je ouders. Verder heb je 1 pasfoto nodig die recht van voren is genomen (GEEN schoolfoto). Het duurt 5 dagen voordat de identiteitskaart of het paspoort klaar is. Een identiteitskaart kost 30,56 en een paspoort kost 37,96. De prijzen zullen in 2005 iets hoger liggen. Voor meer informatie of voor de folder identificatieplicht kunt u bellen met (010) 2465805 of 246 5822. Beschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 juncto artikel 39, van de Wet bodembescherming hebben burge- meester en wethouders van Schiedam de ernst en urgentie vastgesteld voor de locatie 'voormalige asfaltmolen A20/Kethelplein (ZH074) te Schiedam' kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie Q, nummers 2288, 2289, 5282 en 5656 (alien gedeeltelijk) ontvangen. rgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij hebben besloten dat: de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 van de Wet bodembescherming; er sprake is van urgentie voor het uitvoeren van saneringsmaatregelen als bedoeld in artikel 37 van de Wet bodembescherming; vanwege de risico's voor het milieu, op grond van artikel 37, lid 2, van de Wet bodembe scherming, met de sanering voor 1 januari 2030 dient te zijn begonnen; - herinrichting van het Kethelplein waarbij het gebruik van de bodem wijzigt of recon- structiewerkzaamheden aan het Kethelplein die de contactmogelijkheden met de veront- reiniging doen toenemen, terstond dienen te worden gemeld aan burgemeester en wet houders van Schiedam. Het besluit over de ernst en urgentie hebben wij heden toegezonden aan de aanvrager. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanal 1 december 2004 gedurende vier weken op de volgende plaats inzien: bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 2465565. Bezwaar Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt (verzenddatum). Het bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan Burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Korving van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 2465613. t Wbb-code: SC060600377/B40 tMffi jinrifH v< ih no 1 l4\\\eudienst Rijnrn0 Verklaring inzake melding artikel 8.19 Algemeen De meeste bedrijven die nadelige gevolgen kunnen hebben voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, vallen onder de Wet milieubeheer. Voor een groot aantal gevallen betekent dit dat deze bedrijven een vergunning moeten hebben. Een verleende vergunning geldt in principe ook voor veranderingen van de inrichting die geen, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor het milieu. Voor een dergelijke verandering hoeft dan geen vergunning te worden aangevraagd, maar kan volstaan worden met een melding hiervan aan het bevoegd gezag. Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 9 november 2004 een melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van Frebo Druk voor een zeefdrukkerij. De melding heeft betrekking op de aan de inrichting verleende vergunning van 12 januari 2000. De voorschriften die verbonden zijn aan de vigerende vergunning, waarborgen voldoende bescherming van het milieu. De inrichting is gevestigd aan de Admiraal Trompstraat 23 te Schiedam. Inzage U kunt de ingediende melding, de verklaring inzake melding (beschikking) en de overige van belang zijnde stukken van 2 december 2004 gedurende zes weken inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gravelandseweg 565 te Schiedam, op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, telefoon (010) 2468621. Bezwaar en beroep Volgens artikel 7.1 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen deze beschikking. Het bezwaar dient te geschieden door het indienen van een bezwaarschrift bij ons college. Een bezwaarschrift kan worden ingediend gedurende een termijn van zes weken na de datum van verzending van de verklaring inzake melding (beschikking) aan Frebo Druk. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending van de beschikking, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. De exacte verzenddatum kunt u opvragen bij de DCMR, telefoon (010) 246 8621. Een bezwaarschrift moet in ieder geval het volgende omvatten: - de naam van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van deze beschikking waartegen bezwaar wordt gemaakt; de grond van het bezwaar; - de ondertekening. Een bezwaarschrift moet worden gericht aan het Secretariaat Commissie voor Bezwaar- en Beroepschriften, Juridische Zaken, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de bezwaar- termijn, tenzij voor deze datum bezwaar is gemaakt en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij verzoeken u een kopie van het bezwaarschrift en - indien van toepassing - het ver zoek om voorlopige voorziening te sturen aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Inlichtingen Voor informatie over de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR telefoon (010) 246 8340. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieen (tegen betaling) van de stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, telefoon (010) 2468621. Projectnummen 411969 mm >n bee informatiepiint voor onderriemers in Schiedam: Stadserf 1 (010) 2465304 Beschikking Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of over- last (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbe schikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 28 april 2004 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Het Vlaamsche Broodhuys om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een bakkerij voor ambachtelijk brood en patisserie producten aan de Calandstraat 71/73 te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op grond van de artikelen 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 2 decem ber 2004 tot en met 13 januari 2005 op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, telefoon(OlO) 246 8621. Beroep Binnen zes weken na de begindatum van ter inzage legging van de beschikking kan bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking; degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen in de beschikking ten opzichte van de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. De beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op het ver zoek is beslist. Indien voor het oprichten van de inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoon(OlO) 246 8340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieen (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, telefoon(OlO) 246 8621. Projectnummen 319438 Beschikking Onderwerp Op grond van artikel 28 juncto artikel 39, van de Wet bodembescherming hebben burge meester en wethouders van Schiedam de ernst en urgentie vastgesteld voor de locatie Voormalige steunpunt Beneluxtunnel noord A4 (ZH057) te Schiedam', kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie N, nummers 559 en 577 (beide gedeeltelijk) ontvangen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij hebben besloten dat: op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 van de Wet bodembescherming; er geen sprake is van urgentie voor het uitvoeren van saneringsmaatregelen als bedoeld in artikel 37 van de Wet bodembescherming; herinrichting waarbij het gebruik van de bodem wijzigt of werkzaamheden die de con- tactmogelijldieden met de verontreiniging doen toenemen, terstond dienen te worden gemeld aan burgemeester en wethouders van Schiedam. Het besluit over de ernst en urgentie hebben wij heden toegezonden aan de aanvrager. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 1 december 2004 gedurende vier weken op de volgende plaats inzien: bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 2465565. Bezwaar Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit bekend is gemaakt (verzenddatum). Het bezwaar moet worden gericht aan burgemeester en wet houders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan bur gemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Korving van de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon (010) 2465613. Wbb-code: SC060600378/B20 j^Wieudienst R/yn Beschikking artikel 8.25 Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of over- last (hinder) veroorzaken hebben meestal een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer. Het bevoegd gezag heeft de mogelijkheid een vergunning in te trekken, als gedurende drie jaar geen handelingen wor den verricht (lid 1 sub c) met gebruikmaking van de vergunning, of als de inrichting geheel of gedeeltelijk is verwoest (lid 1 sub d). De behandeling van deze procedure bestaat uit twee stappen: het schriffelijk ter kennis brengen van het voornemen tot intrekking aan de vergunninghouder en vervolgens het nernen van een besluit ten aanzien van het intrek- ken van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten de op 28 april 1995 verleen de vergunning ten behoeve van een inrichting voor het toepassen van grafische technieken aan de Bokelweg 6 te Schiedam krachtens artikel 8.25 lid 1 sub e van de Wet milieube heer ambtshalve in te trekken omdat de vergunninghouder niet langer degene is die de inrichting drijft. Degene die de inrichting drijff maakt geen gebruik van de vergunning. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken van 2 december 2004 tot en met 13 januari 2005 op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (tel. 010 - 2468621) kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien bij de DCMR Milieudienst Rijnmond. Bezwaar Ingevolge artikel 7.1 van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen deze beschikking. Het maken van bezwaar dient te geschieden door het indienen van een bezwaarschrift bij ons college. Een bezwaarschrift kan worden ingediend gedurende een termijn van zes weken na de datum van verzending van deze beschikking. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en dient in ieder geval het volgende te bevatten: - de naam en het adres van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van de beschikking waartegen bezwaar wordt gemaakt; - de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Bezwaar- en beroepschriffencommissie, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de bezwaarter mijn, tenzij voor deze datum bezwaar is gemaakt en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel; 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht, een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dit verzoek is beslist. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA DEN HAAG. Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Inlichtingen Voor informatie over de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefbon(OlO) 2468340. Voor vragen over de procedure en voor kopieen (tegen betaling) van de stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, telefoon(OlO) 2468621). Projectnummen 308451 1 Ga dlract naar hlnnon 2 Shut deuren on ram an 3 Znt radio of hr aan Milieudienst Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of over- last (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze ver gunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerpbeschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op 21 September 2004 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Verschoor Zn B.V. om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor metaalbewerking aan de Bettoweg 21 te Schiedam. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescher ming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 2 december 2004 tot en met 30 december 2004 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond (DCMR), 's Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantoor uren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoon (010) 2468 621). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking, kunt u deze tot en met 30 december 2004 schriffelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking, kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mon- deling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk een week voor het einde van de inzagetermijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR (telefoon (010) 2468 340). Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieen (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoon (010) 2468 621). Projectnummen 420432 Openingstijden van de Stadswinkel zijn maandag 12.00 tot 16.00 uur dinsdag 08.00 tot 16.00 uur woensdag 08.00 tot 16.00 uur donderdag 08.00 tot 20.00 uur vrijdag 08.00 tot 16.00 uur

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 3