IJsbaan, kerstmarkt en feesttent op het Stadserf H I Vanwoensdag 16 december t/mvrijdag3l december op al uw aankopen!!! Broersvest 27 Schiedam Coolsingel 54 Rotterdam Korte Lijnbaan 24 Rotterdam Meent 2 Rotterdam financieel adviseurs e/i ee/iJSOOS/rr. VBO (t^ MAKELAAR A PAGINA 3 i (010) 27312 22 SCHIEDAM - In de winter in Schiedam niks te beleven? Nou, wel de komende weken op het Stadserf. Een rondje zwieren op de kunstijsbaan, of verwonderd kijken naar de levende kerstal - met echte kameel. Voor de kleintjes knutselen met juffrouw Klieder en Klodder. En anders gluhwijnof warme chocolade- melk drinken of genieten van een ouderwets lekker hutspot. Midden in het hartje van Schiedam staan dertig Pagodetenten die samen een stijlvolle kerstmarkt herbergen. Er is dus van al- les te doen. Met als uitsmijter een knallend Oud- en Nieuw- jaarfeest met champagne en hapjes. Winterhart Schiedam. De eerste keer, de beste? Levende kerstal IJsbaan Feesttent 1411: a Kerststal www.winterhart.nl Broersvest 10-12 3112 DD Schiedam Tel. 010-273 12 22 Fax 010-273 01 70 www.forza-makelaars.nl E-mail: info@forza-makelaars.nl kV MAASPOST SCHIEDAM - XQ03 Week 51 J 3 J Winterspektakel in hartje Schiedam werk met bar, podium en doorkijk- wand, waardoor je vanuit de 'tent' zicht hebt op de ijsbaan. Ervoor is een ruim terras. Binnen zijn nict al- leen versnaperingen en winterse kost te krijgen; er zijn ook tal van activiteiten. 's Middags zijn er bij- voorbeeld kinderspelen zoals teke- nen en knutselen maar er zijn ook speciale kindervoorstellingen. En zestien avonden lang is er een band, disjockey of voorstelling voor de ouderen. Zoals een mee- zingavond, sterke kerstverhalen met Jack Kerklaan of met klassie- ke muziek. Er is een ijsdisco en ook de Rijnmondband treedt op. Hou je meer van popmuziek? Dan kun je 's avonds dansen op de funksoulband DISCO of op de ska en reggae van de Schiedamse band Vixy. Maar ook de Jan Visserband maakt er met Nederlandstalig werk een feestjc van. De optredens zul- len vroeg beginnen want de tent sluit om 22.00 uur. Heel bijzonder is ook de levende kerstal op zondag 19 december. Vorig jaar gepland maar afgelast wegens zware storm. Dit jaar gaat hij binnen zeker door. In de kerst- stal zijn bekende en minder beken- de Schiedammcrs te bewonderen (ook burgemeester Scheeres spcelt een rol). Zelfs echte beesten als schapen en een kameel staan de Geen ijSpret op de singels en slo- ten? Zeker wel op de kunstijsbaan. Dagelijks rondjes rijden, krabbelen en ijsdansen. De hele kerstvakantie lang, van 16 december tot 20 janu- ari. Geen klein baantje; maar liefst vijftien bij twintig meter is de ijs baan. Wie geen schaatsen heeft kan ze ter plekke huren. Met 'coole' muziek en warme chocola- demelk bij de ouderwets gezellige 'koek en zopie'. Een winterland- schap tegenover de St. Liduina ba- siliek. De baan is doordeweeks open van drie uur 's middags tot tien uur 's avonds. In de weekein- den is de baan al vanaf twaalf uur geopend, op zondag komt er om zes uur 's avonds een eind aan de schaatspret. De schaatsbaan vormt het hart van het winterfeest. Vorig jaar was zo'n baan op het stationsplein al een groot succes. Nu is hij nog gro- ter en door de feesttent er pal naast nog feestelijker dan destijds. Ten- minste; tent is het woord niet. Het is eerder een hard plastic bouw- Op het Stadserfplein wordt 16 december een ijsbaan neergezet van 15 bij 20 meter, waar tot en met 20januari kan worden geschaatst. hele dag op het toneel. Op Oudejaarsavond begint de gro- te nieuwjaarsparty voor driehon- derd man publiek. Dc zaal gaat om 22.00 uur open en pas om 4.00 uur is het sluitingstijd. Optredens zijn er van de feestband Rubber uit Amsterdam en een deejay. De toe- gangsprijs voor deze party is 27,50 (inbegrepen champagne en hapjes). Toegangsbewijzen zijn te koop bij organisatoren cafe Van Diggelen en Fun Key in het Prove- niershuis. Met dresscode wit of su per cool en sfeer Uspaleis. Nieuw voor Schiedam is de vier- daagse Kersmarkt op het winter- plein. Geen kraampjes maar sfeer- volle pagodetenten met erin alles wat met kerst heeft te maken. Win- keliers uit Schiedam stallen hun kerstwaar uit in de meer dan twin- tig tenten. Winkels als Van Loe- nen, Majukay of Angel's style. Met woonaccessoires, speelgoed, mode of sieraden. Maar ook kunst en zijde, zilveren antiek. Met Mit- zi, Voila of De Vos Burchhart. Een luxe kerstsfeer dat wil de kerst markt uitstralen waar shoppers en kado-zoekers het hart kunnen op- halen. Sfeerrijk en met uitstraling; dat is deze eerste Schiedamse Kerstmarkt. Alle programmaondcrdelen van het winterspektakel zijn te vinden op www.winterhart.nl of in de spe ciale flyer die op het terrein ligt en versprcid in de winkels van Schie dam. 20% KORTING Parfumerie La Bourse

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2004 | | pagina 23